Palatab

Jak wydrukować własne wesele …

Jak wydrukować własne wesele ...

P zaproszenia rintable ślubne są bardzo najlepszy w historii, jeśli szukasz tanie (ale stylowe) ślub zaprasza. (Hej, Prasa do druku!) Ale to nie oznacza, że ​​drukowanie własnych zaproszeń ślubnych nie może czuć się trochę przytłaczające. Ale nie bójcie się! Po dowiedzieć się, jak tworzyć własne zaproszenia ślubne, istnieje kilka prostych sposobów, aby to zrobić: w domu lub na drukarce. Więc zacznijmy.

Drukowanie Zaproszenia At Home(Meg)

O ile mi wiadomo, istnieją dwa sposoby drukowania zaproszeń w domu: jeden, super-leń-girl sposób, a dwa, oops-I-naprawdę-care-way. Spędziłem czas w obu obozach, więc przyjrzyjmy się.

Super Dziewczyny Lazy Way

W tym przypadku, po prostu chcesz psiakrew zaproszenie, a nawet nie obchodzi. Może papieru ślubu nie jest twoja sprawa, a może po prostu trzeba wysłać zaproszenia w tym tygodniu, może wiesz, nikt w rodzinie będzie och i ach na ślub zaprasza, więc po co się męczyć. A może myślisz, „Mam dobry projekt w torbie, skończę.” Wydrukować zaproszenia od domu kilka razy w roku, ponieważ Kimi jest bardzo dobry sport, a ona projektuje zaproszenia przyjęcie urodzinowe, a prysznic zaproszenia i wszystko dla nas. Tak więc, jeśli drukujesz w domu leniwego stylu, wykonaj następujące czynności:

 • Zamów projekt, który nie jest super tusz ciężki. Jeżeli zamówisz projekt ze wszystkich czarnym tle, pominąć mój poradnik i idź prosto do wydrukowania Ellie z pomocą tutorialu poniżej.
 • Kup pre-cut karton od źródła papieru w odpowiednim rozmiarze.
 • Uzyskaj dodatkową kartę akcji, ponieważ drukarka będzie nieuchronnie jeść niektórych kart, pozostawiając krzyczysz profanities jeśli nie kupić tyle.
 • Kup kopert ze źródła papieru w kolorze uzupełniającym.
 • Kup dodatkowe tusze, ponieważ drukarka będzie nieuchronnie zabrakło koloru w czasie najbardziej nie na miejscu.
 • Zapomnij o idei, że trzeba milion wkładki w zaproszeniu ślubnej. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji gościom, umieścić link do strony internetowej, na zaproszenie, i dać im informacji w Internecie. Jest to leniwe dziewcząt przewodnik, nie drukuj 10000 Wkładki przewodnikiem.
 • Przeprowadź wydruk testowy. Upewnij się, że nic nie wygląda słaby.
 • Usiądź przez drukarkę, karmić w sklepie. Przeklinać cicho, gdy drukarka pobiera postawę. Jeśli drukujesz dużo zaproszeń, pozwalają na kilka godzin. Nie jednak spodziewać proces ten musi być skomplikowane i wymaga umiejętności DIY. To nie jest, a tak nie jest.
 • Płetwa.

Oops I troszczą Way

 • Zamów projekt, który nie jest super tusz ciężki. Nie każ mi powiedzieć, że ponownie.
 • Zamów 100% papieru bawełnianego. Idź gdzieś z Heavy Duty papieru nóż do cięcia swój papier na wymiar. Normalnie można przejść do Kinkos lub innej drukarni, oferują płacić używać gilotyny, i mieć je zaoferować po prostu niech go używać. Wynik.
 • Wytnij dodatkowy papier, ponieważ drukarka będzie nieuchronnie jeść niektóre z nich, pozostawiając krzyczysz profanities jeśli nie wyciąć tyle.
 • Uzyskać tanie-o gilotyny do swojego domu, aby obsłużyć część kiedy nieuchronnie nie wyciąć tyle. To działa dobrze, a będzie się przydać w nadchodzących latach.
 • Kupić koperty na kolor dopełniający.
 • Kup dodatkowe tusze, ponieważ drukarka będzie nieuchronnie zabrakło koloru w czasie najbardziej nie na miejscu.
 • Idź do domu, siedzieć przez drukarkę, karmić piękny papieru bawełnianego. Przeklinać głośno jak drukarka krzyczy na ciebie o papierze. Powiadom drukarkę, kto jest szefem. Podziwiam jak profesjonalnie wyglądają wasze zaproszenia, i myśleć o tym, jak tanie są, i uświadomić sobie, jak niewiele umiejętności trwało to z twojej strony.
 • Płetwa.

My nie były pierwotnie planuje DIY nasze zaproszenia, ale kiedy zobaczyłem wzorów zwycięzcy konkursu z druku Naciśnij tu na APW. Zakochałem się. I nie znalazł niczego, co było dość odpowiedni dla naszej natury skupia wesele, więc mimo, że nie chciał DIY nasze zaproszenia, wylądowaliśmy robi to tak, jakby co najmniej w górę.

Wszystkie drukarki forum znalazłem, którzy korzystają z wzorów Kimi i utworzyć pakiet dla nas były zbyt daleko od naszego budżetu, albo druk wyszedł bardzo błyszczące, nawet na papierze matowym. Słyszałem wiele opowieści grozy o próbując nakarmić kartonu przez drukarkę a atrament kończy się w połowie procesu (Redakcja uwaga: patrz wyżej ), Nie wspominając, że tusze prowadzi około $ 50 dla pełnego zestawu do napełniania do mojej drukarki, że nie chciał nawet rozważyć drukowanie ich w domu. Więc w końcu, sprawdziłem ze zszywkami, a okazało się, że to oni pozwalają nam przynieść w naszym własnym papierze i będzie wydrukować i wyciąć zaproszeń dla nas za około 35 $.

Raz mieliśmy drukarkę, rozpoczęliśmy proces. Złożyliśmy zamówienie z Kimim na zaproszenia Woodland Miłość miała przeznaczonych do konkursu APW, która odbyła się wiosną ubiegłego roku. Zamówiliśmy papier mety pościel z papieru i więcej. Zorganizowaliśmy zespołu ślub się razem zebrać nasze zaproszenia. I zaprojektował pakiet zaproszenie z odpowiedzią lazy dziewczynki do pocketfold – podkładzie kartony z kieszeni składany na dnie, do przechowywania informacji karty RSVP i kierunkach. (Uwaga: to nie mogło być łatwiejsze dla 5 x 7 zaprosić, wyciąć 5,25 x 9,5-owski pasek kartonu, następnie złóż oddolnie.). Ja również zaprojektowane z karty RSVP i prób zaproszenia na kolację, ponieważ nie mogliśmy ” t zapłacić za te, jak również samego zaproszenia. Zrobiłem epicką podróż do AC Moore kupić znaczki i kleju, tak by nie zabrakło niczego. (Dla klejów, polecam super-lepkie trzymać kleju lub kleju kauczukowego i kleju linii. Ponadto, dobrym pomysłem jest overbuy a następnie zwrócić niewykorzystane zapasy później niż zakup nie-całkiem-dosyć i ucieka.)

Mieliśmy kilka czkawka, ale mimo to uzyskanie zaproszenia drukowane i gotowy do pracy tylko trwało około pół dnia pracy. Podczas gdy kuzynki zmontowane zaproszenia, mój mąż zebrane adresy i adresy wydrukowane wychodzącą kopert. Wyglądały naprawdę ładne i likwidacji jest bardzo niskie stresu. Był również umieścić za zaprojektowanie mapy, aby przejść na odwrocie karty kierunkach, które brał zbyt poważnie, ale wyglądało to naprawdę miłe.

Podsumowując, będę oferują następujące wskazówki dotyczące sposobu mają naprawdę ładne DIY-owski zaproszenia drukowane bez kosztują dużo pieniędzy, czyli jak dużo pracy. (A nawet ludzi, wiedząc, że im się stało.

 • Zamów ozdobnego papieru. Teksturowane papieru natychmiast zabrać swoje zaproszenia do następnego poziomu. Także to nie jest drogie. (Nasz był $ 18 dla 100 arkuszy, które 50 stron drukowanych dwóch zaproszeń, 25 stron cztery karty RSVP i 10 stron Prób nakłania. – Użyliśmy resztki naszych placecards)
 • Uzyskaj kogoś innego, aby je wydrukować. Okazało się, że drukowanie, że miejsce z ciężkich materiałów eksploatacyjnych będzie w stanie to zrobić w stosunku do tego, co można zrobić na domowej drukarce będą tańsze, wyższa jakość i szybciej.
 • Zainwestuj w profesjonalny gilotyny – prawdopodobnie jeden, który kosztuje ponad 100 $. Będzie to jeszcze bardziej warto, jeśli są DIYing innych produktów papierniczych, które wymagają przycinania. (Redakcja uwaga: lub udać się używać wysokiej jakości gilotyny na pro-drukarek, jeśli naprawdę nie chcesz wydawać pieniądze To, co zrobiliśmy.).
 • Nie obchodzi mnie zbyt wiele. Ludzie muszą wiedzieć, kto \ ‚s ślubie, a gdzie i kiedy. DIY zaproszeń nie będzie doskonały. Ale byliśmy małżeństwem od trzech miesięcy, a każdy dotarł do ślubu, chociaż nasze zaproszenia były nieco krzywo, a niektóre były spadając z tyłu pocketfolds i. łapanie tchu. nie używać kopert wewnętrznych i można zobaczyć zupełnie za pośrednictwem zaproszeń koperty.
 • Zaproszenia nie muszą pasować do siebie. Nikt nie będzie porównywał ich kompetencji, a więc jest w porządku, jeśli kartony nie jest tej samej wielkości lub jeden zaprosić jest nieco poza centrum miasta. Ponadto, nie krępuj się, aby stos nieco zawiedli się zaproszenia do wysłania do członków rodziny, że tak cię kocham, a ty nie trzeba zaimponować.

A teraz panie (i panowie). Idź naprzód i druk, taki czy inny sposób. To nie jest całkiem szczerze, że ciężko … i tak, więc, po przystępnej cenie. A jeśli nie jesteś do tego. Nie martw się, mamy więcej postów papierowych pochodzących swój sposób.

 • Stronie internetowej
 • Świergot
 • Instagram

Meg Keene

Nasza siostra-in-law zwrócił piękny drzewo i kikut, który następnie zeskanowane w wysokiej rozdzielczości. Stworzyłam formatu bardzo prostych zaproszeń w Apple Pages Software. Kupiliśmy kartonu, do $ 19 gilotyny, trochę taśmy klejącej i byliśmy gotowi, aby przejść drukować na naszej standardowej domu Drukarki HP Inkjet, które kupiłem w college’u. Wyniki były piękne i to było dość tanie. Mamy również DIYed resztę wyrobów papierniczych na nasz ślub w ten sam sposób, w tym programów, menu, kart siedzących, dziękuję karty i znaki.

Mieliśmy również przyjaciele i rodzina pomaga nam umieszczenie wszystkich elementów razem, chcesz być zaskoczony umiejętności większość ludzi ma z przylegającą dwa kawałki papieru wraz z taśmą klejącą. To naprawdę nie jest wszystko, co skomplikowane.

Zdecydowanie przyklejone kilka zaproszeń do siebie w trakcie procesu. I w końcu został wysłany do kuchni, żeby zrobić obiad dla wszystkich. Każdy inny był jednak w porządku.

Doskonałym punktem o tuszu ciężkości – to zachęca Woodland miłość są BARDZO tusz ciężki, a są one tusz ciężkich we wszystkich jednym kolorze, więc to na pewno nie kosztują więcej niż 2 zestawy wkładów atramentowych na naszej domowej drukarce, a wyglądał wypryskami. Natomiast, gdy ja Graduation Party i baby shower zaproszenia na naszej domowej drukarce, były bardzo proste.

Inną rzeczą, aby myśleć o to nie doceniać wartość robi czarny atrament na kolorowym kartonie – i przy użyciu drukarki laserowej (tak długo, jak nie jeść lub zacięcie papieru). Można również zamówić arkusze przykładowych kartonu, aby upewnić się przejść przez drukarki – i każdy powinien to zrobić.

„Podczas gdy kuzynki zmontowane zaproszenia, mój mąż zebrane adresy i adresy wydrukowane wychodzącą kopert. Wyglądały naprawdę ładne i likwidacji jest bardzo niskie stres.”

To działa tylko w sposób niskich naprężeń jeśli rodzina faktycznie zachowuje adresy. Oto jestem na 3 tygodnie do ślubu, a ja nadal nie wiem, gdzie niektóre z tych osób mieszka! Niektóre mogę zadzwonić, inni robią. nie. mieć. telefony. Ponieważ żyją w ciemnych wiekach.

Inaczej piękne DIY. Dzięki!
Szkoda, że ​​nie miał on 6 miesięcy temu, kiedy moje drukowane zaproszenia.

O tak, cały zbiór adresów było to bardzo irytujące.

Prawdopodobnie nie pomocny w danej sytuacji, ale byłem wielkim fanem wysyłając formularz Google Docs dla ludzi, którzy przynajmniej na e-mail i stosunkowo elastyczny. Ale tak, było dużo polowania dół i śledzenia ludzi, które można uzyskać. Nie śmieszne.

Mamy wielkie szczęście, że moja siostra zrobiła wiele z tropienia, kiedy ożenił się dwa lata przed i wysłaliśmy kartki świąteczne regularnie w ciągu ostatnich trzech lat z przyjaciółmi, więc mieliśmy prawie wszystkie ich adresy, więc to był tylko kwestia uzyskania ich wszystkich w jednym miejscu. Reszta była dość dużo po prostu szybki e-mail z daleka – nie wiem, że my nawet potrzebne, aby zadzwonić do kogokolwiek.

Znowu byliśmy bardzo szczęście, że nie trzeba iść w pogoni. Z wyjątkiem przypadku jednego cioteczna babka, kim jest mój tata po prostu próbuje wysłać nasz ślub URL w zamian wysyłając zaproszenie, a potem zadzwonił do mnie, aby narzekać, że czas ślubie nie było na miejscu.

A potem można użyć zaktualizowaną listę adresów ślubną nowiutki jako nowej listy kartki świąteczne! Mając te wszystkie adresy w jednym miejscu ma się przydać kilka razy.

I drukowane w domu, jak również. Zdecydowanie zgadzam się z cięcia papieru, chociaż ja po prostu przyniósł kopalni do pracy i zrobił je tam, myślę, że to moje pieniądze oszczędności wskazówka 🙂 Kiedyś zwykłe białe koperty z szablonem dostałam ze strony HP, który miał kwitnie wokół adresów. W sumie, to była kwestia godzin i prawdopodobnie najbardziej bezstresowe rzeczą w moim ślubie.

Również Kimi wspomina na swojej stronie internetowej i to było coś, co często wykorzystują do pracy (jak wtedy, gdy nasz przemysłowe gilotyna do papieru jest złapany): rzeczy coraz obcięte podczas drukowania i kopiowania sklepy? Super tanie. Jak dolara cięcia. Tak na zaproszenia, które jest jak $ 6 przy Sir Speedy lub gdziekolwiek.

$ 6 do uniknięcia godzin cięcia papieru? Najlepiej. Posługiwać się. Z. Pieniądze. Zawsze.

Tak, to było $ 6 dla Staples wyciąć nasze zaproszenia – ale faktycznie naprawdę złą robotę, więc likwidacji zniesienie opłaty cięcia.

Można również kupić papier wstępnie wycięty z papieru i mniej lub innych stron i pobierają opłatę $ 2 a cięcia. $ 4 plus $ 18 dla ryzy papieru? Całkiem sporo!

Dla naszych zaproszeń San Francisco (teraz nieważne z powodu silnego skrętu w lewo w naszych planach), mam papier z kilku różnych miejscach, w zależności od przeznaczenia. Skończyło się na zakup kartonu lnianą naciętych używaliśmy od Envelopper Inc., ponieważ mieli większy wybór rozmiarów, a ja miałem kupę mniejszych niż standardowej wielkości kopert ślubnych chciałem użyć w górę (bo już je i wolny jest lepszy niż nie za darmo). Bardzo podobała mi się jakość.

Zamiast klejenia nasze kawałki razem (po mój klej w sztyfcie dostał kleju po całym stole z 2 pierwszych zaproszeń), użyłem marki Scotch stałe dwustronnej taśmy klejącej, która była o wiele mniej brudny.

Znalazłem tanie rafii i znaczniki online w Save-On-Crafts (wśród wielu, wielu naszych ślubnych dostaw dla majsterkowiczów, że nabyli tam – dobre oferty, dobra obsługa).

Znaleźliśmy piękny papier dekoracyjny na sprzedaż w lokalnym sklepie sztuki do linii koperty – więc nie ignorować kosze na sprzedaż!

Kocham ten post! Jako projektant piśmiennych, Najlepsza rada mam to wziąć swój czas. Nie spiesz się nawet o jeden krok. Jeśli robisz projektowania samodzielnie, wydrukować kopię, przyciąć go do wielkości i żyć z nim przez co najmniej 48 godzin przed rozpoczęciem drukowania wszystkiego. Umieścić go na stole i odejść. Odwiedź go kilka razy na kilka godzin w między i upewnij się, że to kochasz. Następnie wydrukować!
Również, kiedy wykonujesz swój projekt, upewnij się, że kerning (odstępy między literami) jest ustawiony na „optyczne”. To zwykle skutkuje miły, nawet litery rozstawie bez większego zamieszania. Dobry odstępy między literami jest jednym z kluczy do wielkiej typografii i może oznaczać różnicę między wielkim wzorem i „prawda, to wygląda trochę dziwnie jakoś” jeden.
Po zakończeniu drukowania i jesteś gotowy do wykończenia, upewnij się, że ostrze jest ładne i ostre. Czasami przyciąć kawałki z zaledwie x-Acto i linijką korka oparciem. Jeśli idziesz tą drogą, należy zmienić ostrze co 10-15 cięć.
Baw się dobrze!

Idę do drugiej Laura na ten jeden. Ponadto, zawsze mówię moim klientom (kilkakrotnie), aby podwójne i potrójne sprawdzić pisownię, adresy, nazwy itd i mieć kogoś innego niż sprawdzając nad nim. Nie ma nic gorszego niż drukowanie wszystkich z nich, a następnie realizuje swoje imiona nie są napisane poprawnie (stało się moja teściowa Dzięki niej zaproszenia są w języku niemieckim), napisałeś zły adres odbioru, albo po prostu napisał „zakwaterowanie” zamiast z „kwatery”. (Ten błąd pojawił się na zaproszenie właśnie odbieranego).

Then- najbardziej importantly- oddychać. Jeśli znajdziesz się chce zgrać swoje włosy, zrobić krok do tyłu, wypić lampkę wina-co trzeba Relax- a dopiero potem do nich wrócić. W przeciwnym razie po prostu dostać wszystko zły i sfrustrowany i nienawiści wszystko można zrobić. (A potem jest możliwość wariować, rzucając wszystko ze stołu / zgrywania papieru / inne działania zbyt dramatyczne, które nie jest dobre dla nikogo.)

Aha, i proszę sprawdzić pocztowa przed pocztą. Nie chcesz wszystkie ciężkiej pracy są zwracane (lub konieczności płacenia dwa razy za kopertach).

Mamy zamiar wziąć na druku zaproszenia / montaż (I powiedział również, że w ubiegłym tygodniu, ale wtedy mam zimno z piekła. W tym czasie rzeczywistym!) Jest to bardzo pomocne Post! Dzięki.

Mamy Gocco’d projektowania i wydrukować informacje dla naszych zaproszeń. Mógłbym pomijane części Gocco Z perspektywy czasu, ale to była świetna zabawa (zwłaszcza, że ​​mogę pożyczyć maszynę zamiast kupowania go). Ja również wydrukować swoje własne programy i etykiet zawijanie kopercie (naklejki na papierze). bardzo leniwy sposób Meg jest dokładnie to, co zrobiłem: źródła papieru dla papieru, Envelopemall.com dla kopert. Tusz zupełnie zabrakło dwa dni przed ślubem. Moja druga propozycja jest tylko wtedy, gdy drukarka pozwala na wybór między szybkością w porównaniu do jakości, przesunąć pasek przez całą drogę nad do jakości. To zajmie trochę dłużej, aby wydrukować, ale wyniki nie będą wyglądać tak jak ty go na domowej drukarce. Mój typ zaproszenia było wszystko w jednym kolorze (brązowy) i nie miałem żadnych dodatkowych wkładek. I wymienione link do mojej strony na dole zaproszenie, aby uzyskać więcej informacji i RSVP. Starsi ludzie mieli trudny czas, ale większość z nich były dobre o wywoływanie odpowiednich Moms aby powiedzieć im, że dołączy do nas. Także my tylko wysłane zaproszenia do rodziny / starszych przyjaciół, wszystkich naszych przyjaciół otrzymał e-mail zaprasza poprzez Paperless Napisz co było wspaniałe!

Widziałem słowo „Gocco” dziesięć milionów razy i nadal nie wiem co to jest. 😉

Zrobiliśmy nasze „pół-domowej roboty”. Zamówiliśmy zaproszenia, karty odpowiedzi i kopert w Internecie, a następnie drukowane i zmontowane własnych wkładek www i zespołów brzuch. Byłem bardzo zadowolony z tego, jak okazało się, że i one nie były zbyt drogie lub crazy-making. Sortowanie najlepsze z obu światów.

Och, hej, po prostu umieścić nasze DIYed zaproszenia w mailu wczoraj. Oto jak to zrobiliśmy:

45 min, podczas oglądania telewizji.
19) Wyślij partnera do urzędu pocztowego na mail wszystko.
20) mają duże kieliszek wina i pat ja na plecy.

Kocham to. Właśnie otrzymaliśmy wspaniały ślub łazienką papieru (a Glo szablonów!) Od E.M. Dokumenty (dziękuję Eleanor! Dziękuję APW!) i jestem pewien, że proces będzie dokładnie tak, jak wymienione powyżej 🙂

Nie zdawałem sobie sprawy, ile kroków było dopóki nie wymieniono je wszystkie … Uwielbiałam jest tak zaangażowany, widząc listę gości w kółko, i wiedząc, że ktoś był na końcu odbierającym każdego kroku. Podaję zaadresowaną na choroby przenoszone drogą płciową (chichot) też, a ja po prostu lubi widzieć każdą nazwę kółko, pamiętając, kim są i dlaczego są one ważne w naszym życiu.

Bawcie się dobrze z produktami e.m.papers! Czyż nie są piękne ?!

Oni są! Szukałem w wielu zaproszeń (większość drogę poza zakresem) prostoty E.M. było powitanie i orzeźwiający.

Daliśmy ludziom możliwość RSVP za pośrednictwem formularza na stronie google na naszej stronie internetowej, że tylko zaproszeni goście mieli adres. Mój mąż RSVPed no bo w jego słowach: „Mam wolny dzień i chcesz obejrzeć mecz piłki nożnej.”

RELATED POSTS

Comments are closed.