Palatab

Jak wybrać odpowiedni masaż …

Jak wybrać odpowiedni masaż ...

Jest to bardzo ważne zadanie, a w zależności od wielu czynników. Więc następujące artykuły powinny dać ci pomoc.

Jak wybrać odpowiedni masażu stoły i akcesoria

Kiedy zaczynałem terapii masażu miałem ciekawe doświadczenie. Kupiłem niewłaściwy tabeli. Pewnie to było świetne dla klienta; ładne i grubo wyściełane, miękki kawałek głowy i stóp wygodne poduszki … ale po trzech masaży znalazłem moje ramiona bolały.

Nie mając doświadczenia ani dojrzałość jako masażysty, zrobiłem to, co większość młodych ludzi nie; spróbować i sprawiają, że działa. Powiedziałem sobie, że to tylko mnie i nie było nic złego w tabeli. Po tym wszystkim co zapłacił $ 170, to i byłem zdeterminowany, aby uzyskać wartość Stawiam jako narzędzie masażu chciałbym wartości.

Po dziesięciu masaże niniejszego confounded rzecz Wziąłem go z powrotem. Moje zabiegi masażu prostu czułem twarde i trudne do zastosowania do moich klientów. Masaż czuł się zbyt dużo jak ciężkiej pracy. Więc poszedłem do innego sklepu tabeli masażu i wyjaśnić mój problem się tam asystentem.

„To twój stół, to w złym wysokości 2 cale jego zbyt wysokie dla ciebie” powiedziała uprzejmie.

Wyjaśniła mi, a ja rozumieć jako terapeuta masażu, powtarzające się ruchy, które w ułamku prostu zbyt wysoko można położyć nacisk na mięśnie i stawy po lekkim przeprostu. Z biegiem czasu małe przyrosty mundurze przeprostu mięśnie, których używasz do masażu.

Potem poprosił mnie, aby stać prosto. Zrobiłem tak z ciekawości. Potem położyła palec na moim biodrze i powiedział: „tabela powinny pochodzić nie wyższej niż stawu biodrowego. W rzeczywistości jest nieco niższe w celu umożliwienia wzrostu organizmu. „

Od tego momentu wiedziałem, jak wybrać mój stół do masażu. Byłem teraz komfort i wygoda w moich górnej części tułowia, ramion i barków i pleców też. Było to o wiele lepszym stanie być w. Niektóre z moich klientów, nawet nie zauważył różnicy w ich masażu ze względu na stole.

Więc oto szybkie przypomnienie o tym, jak wybrać odpowiedni stół do masażu i akcesoria.

1. Po pierwsze mając tabela, która jest regulowana jest idealny. Różni klienci pochodzą z różnych wysokościach na stole w zależności od ich masy ciała i wielkości. Nie ma dwóch ludzi są takie same, jak i masażysty nikt nie doceni tego więcej! Więc nie bój się dostać stół do masażu, który jest wykonany z regulacją.

Wypełnienie stół do masażu naturalnie ma dużo mając na komfort klienta, ale nie tylko leżeć na. Jeśli stół do masażu jest dobrze wyściełane można oprzeć przeciwko niemu samemu jednocześnie je masując. Istnieje kilka firm, stół do masażu, które oferują dwu- i trzyosobowe z pianki wyściełane stoły do ​​masażu.

3. Reszta twarzy powinna być w stanie wsunąć stole do masażu z łatwością, bez sztywności lub problemów. Powinno być regulowany i bardzo wygodny dla klienta. Nie powinno być odpowiednie odkrytą przestrzeń więc klient może oddychać komfortowo.

4. To samo ze znalezieniem stół do masażu wzmocnić. Do poduszki masujące są twarde pianki wyściełane kawałek, który jest umieszczony pod kostek klientów do podniesienia stóp, które z kolei bierze odciążyć klientów dolnej części pleców. Jest to genialny akcesoria do masażu ze względu na ilość osób z dolnej części pleców. Jest to bardziej wygodne, aby go podniósł tyle, że ich palce nie dotykają stołu wysokie.

Spowoduje to, że swoją pracę jako masażysty łatwiejsze i bardziej przyjemne; biorąc ciśnienie ciała, jak również zapewniając doskonałą wygodę dla klienta. Po wszystkim nie ma nic gorszego niż być niewygodne na stole do masażu!

Więc pomyślcie o tych rzeczach z wielką uwagę i znajdziesz może trwać w tym biznesie dużo dłużej i będzie w stanie zapewnić doskonałą obsługę klientów.

Amy Roberts, LMT

O stole

Formę masaż / nadwozia zrobić określi typ tabeli, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Robisz Shiatsu Deep Tissue, szwedzki, Feldenkraisa, Trager lub pracy energetycznej, takie jak Reiki lub czaszkowo-krzyżowej równoważenia? Czy masz stałą technikę nadwoziem lub będzie regulowany stół jest bardziej odpowiedni? Czy jesteś jedynym użytkownikiem stole, czy też będzie się dzielić z innymi?

Jako że jest to inwestycja długoterminowa, należy pamiętać rodzaje terapii można robić w przyszłości. Kup rację, i trzeba będzie kupić tylko raz!

Pamiętaj, aby się uzdrowić, lekarzem! Zadbaj o swoje ciało. Czy jesteś wysoki, krótki lub w międzyczasie; szerokość, wysokość robocza, zakres wzrost, waga i wygoda krawędzi wyściółka są bardzo ważne względy. Kiedy pracujesz, jesteś w pozycji siedzącej, stojącej lub jedno i drugie? Będziesz na drodze wykonywania połączeń domu i potrzebują kompaktowy, lekki stół z walizką? Czy twoja praca przestrzeń być zwężone w okolicy? Czy niestandardowa tabela być lepszym wyborem?

Klient i komfort praktykujący są podwójne dolne linie. Z klientem, w pozycji leżącej, w jaki sposób można wspierać swoją twarz? Jest twarzą dziura po prostu „wystarczająco dobry” czy byłoby warto mieć jedną z wielu opcji zagłówka dla większego komfortu klienta? Możemy włączyć elastyczność niezbędną do swojego stolika.

Porozmawiaj z innymi terapeutami lub skontaktować się z nami. Jesteśmy zaangażowani w pomoc w dokonaniu właściwego wyboru i będzie dzielić się informacjami i doświadczeniem, aby pomóc w pracy dzięki podjęciu decyzji o zakupie.

Tabela specyfikacji.

Idealna wysokość swojej o stałej wysokości Stół lub

 • Elastyczność trzeba będzie w nowym nastawny Stół w celu dostosowania się do zmian wysokości potrzebnych na co dzień w swojej praktyce nadwozia.

 • Jeśli zdecydujesz regulowany stół? Rozważ następujące.

  Użyć całej swojej bazy klientów gama stylów nadwozia

 • W różnych rozmiarach ciała swoich klientów
 • Jeśli dzielisz swój stolik z innymi praktykami, będą mieli swoje własne wysokościach roboczych
 • Jakie będzie twoje przyszłe wymagania

 • Eksperyment z tym, co można uzyskać dostęp do tabel do ustalenia, które wysokość. lub Zakres wysokości działa najlepiej dla ciebie – użyj taśmy mierniczej i nagrywać swoje spostrzeżenia. Wysokość stołu jest pionowy wymiar mierzony od podłogi do góry tapicerowany powierzchni stołu.

  Spacer swoją rozmowę.

  Unikaj wysiłku plecy i upewnić się, że tabela użyć do pracy mobilnej jest wystarczająco dużo światła dla ciebie, ale wystarczająco szerokie dla swoich klientów.

  Nie zbyt szeroki? Nie jest zbyt wąski!

  Użyj tego wykresu, aby zobaczyć relacje być animacja sugerowaną szerokość tabeli i stylów nadwozia zamierzają zatrudnić.

  • Twój stół musi być na tyle szeroki, aby upewnić się, że klienci czują się komfortowo i są zachęcani do odejść i odpocząć; inaczej będzie stworzenie dodatkowej pracy dla siebie.
  • Wiadomo, że w wielu przypadkach stół, który wydaje się zbyt szeroka, to w rzeczywistości, stół, który nie został ustalony na odpowiedniej wysokości.
  • Pamiętaj, aby poinformować o tym klienta na początku sesji, które można od czasu do czasu poprosić ich, aby przejść do jednej stronie stołu. Zalecamy klientom, że nie muszą opuścić swój stan relaksu, tak aby ruch.
  • Stół z dobrze wyściełane krawędzie dużo łatwiej jest oprzeć, gdy pracuje się w ścisłej

  Nowa gama blatów z Azima pomoże Ci swoją praktykę na tip-top kształt. Nasze stoły nie są kształtowane w zależności od mody jak obcy statek kosmiczny, ale aby wspierać swoich klientów!

  Najlepsze wsparcie dla swoich klientów?

  Z naszego doświadczenia wynika, ponad 95% lekarzy wybrać prostokątną górną zalecany w szerokości przewodnika pokazanego powyżej. Dla niektórych lekarzy, którzy pracują bardzo blisko swoich klientów, często siedzi na stolcu-profilu górze jest doskonałym wyborem.
  Twoi klienci zasługują na wsparcie całego ciała chcą, gdzie są potrzebne. Przy odpowiedniej konstrukcji są w stanie pracować w zamknięciu, w komfortowych warunkach iw ciszy. Błogość

  Cechy wyróżniające nasz projekt tabeli rdzenia podsumowano poniżej;

  Bodyworker

  • Nasza struktura najlepiej sprzedającą
  • Maksymalna wytrzymałość, sztywność i regulacja
  • Minimalna waga, Maksymalny zakres regulacji wysokości
  • Dostępny we wszystkich konfiguracjach szerokości i kształtów

  Znowu ten fragment pochodzi ze strony internetowej Azima masażu tabelach. Aby dowiedzieć się o ich zakres tabel na sprzedaż kliknąć na ich powiązanie ikonę po prawej stronie.

  Dowiedz się, jak klientów i będą wracać.

  Dowiedz się, jak na rynku firmy masażu, dzięki czemu stają się regularne klientów, którzy wracają.

  Zalecana Ebooki.

  Jak zdobyć więcej klientów i będą wracać dla życia czas swojego masaż karierze.

  RELATED POSTS

  • Jak wybrać Portable masaż …

   Deluxe Seria stołów do masażu jest dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem zwiększoną ułożenie ciała. Znajduje się zdejmowana kołyski twarz, która może znajdować się na każdym końcu tabeli….

  • Jak wybrać odpowiedni mini szklarnię …

   Czy myślałeś o posiadaniu szklarnię, ale po prostu nie mają środków ani przestrzeni dla dużej szklarni? Mini cieplarnianych to wspaniały sposób, aby zanurzyć się w hobby ogrodnictwa…

  • Jak wybrać odpowiedni wanna …

   Zaktualizowano 22 lutego 2016 Jak wybrać odpowiedni wannie? Więc jakie są ulubionymi? Porcelana i wanna z włókna szklanego. Trudno jest wybrać zwycięzcę, ale wanna z włókna szklanego są trendy…

  • Stół do masażu Akcesoria, masaż sklepu tabeli.

   LIVE OBSŁUGA KLIENTA Obsługa klienta na żywo z One Touch Masaż Posiadamy wyspecjalizowany zespół na żywo specjaliści . Jesteśmy tutaj, aby pomóc wszystkich Twoich masaż wymagania! Bezpieczne…

  • Masaż Practice Builder – Umieszczenie …

   Living Ethics Etyka o stworzenie silnych podstaw dla firmy masażu lub pracy, dzięki czemu można budować karierę, która pozwoli Ci trwać długo i być szalenie udany jako masażysty. Założę się, że…

  • Stoły do ​​masażu i masaż Kanapy, wąski stół do masażu.

   Stoły do ​​masażu porady Podejmowanie decyzji, który stół do masażu, aby kupić to bardzo osobista decyzja. To zależy od wielu czynników takich jak waga Stoły, materiału, regulacja wysokości,…

  Comments are closed.