Palatab

Jak uzyskać zapach z przodu pralki obciążenia

Jak uzyskać zapach z przodu pralki obciążenia

Jeśli jesteś podobny do mnie, zrobiłem pranie przez lata za pomocą pralki najwyższego obciążenia. Dość łatwy w użyciu, prawda? Nigdy funky zapach.

Jakiś czas temu, musiałem przełączyć pralkę manipulacyjna. Chociaż ja naprawdę go kocham (efektywność, przestrzeń dostaję od konieczności statkowania pralko / suszarka), musiałem dostosować sposób zawsze zrobić pranie. Oto kilka wskazówek, które zmieni sposób zrobić pranie, aby ta funk z pralki manipulacyjna.

Detergent

Stary sposób robienia prania:

Nowy sposób na pranie:

Mniej znaczy więcej! Maszyny manipulacyjna są z myślą o wydajności, dzięki czemu nie trzeba dużo mydła. Jeśli używasz nadmiar mydła, przyczynia się do narastania w komputerze. Należy używać tylko kilka łyżek mydła do prania. Należy także pamiętać, aby używać środków o wysokiej wydajności.

podkładka drzwi

Stary sposób robienia prania:

Przenoszenie obciążenia z podkładką do suszarki i zamknął te drzwi pralki.

Nowy sposób na pranie:

Niech komputer i szuflada na detergent powietrza, dzięki czemu można je wysuszyć. Mieszkam w miejscach o dużej wilgotności, więc jest to jeszcze ważniejsze, że pozwoliłem powietrze maszynę w między ładunkami.

Konserwacja i czyszczenie

Stary sposób robienia prania:

Cóż, mam pranie w urządzeniu, dzięki czemu dość dużo robi to do czyszczenia pralki, prawda?

Nowy sposób na pranie:

Jeśli naprawdę ma ostry zapach w pralce, spróbuj produkt maszynę czyszczącą. Należy także pamiętać, aby uruchomić cykl wanna czyszczeniu co jeden do trzech miesięcy, w zależności od wymagań Twojego urządzenia.

Tak, spróbuj poniższych wskazówek, aby utrzymać urządzenie manipulacyjna pachnące świeże i czyste. Ponieważ jedynym miejscem funk należy się na parkiecie.

Bez komentarza

Dodaj swój komentarz poniżej i bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

O tym blogu

Chcesz się mądrzejszy o utrzymanie swoich urządzeń? Chcesz, aby uzyskać jak najwięcej z tego dinozaura pieca w piwnicy? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Będziemy wskazówki i sztuczki, aby utrzymać sprzęt delegowania w swoim domu i ogrzewanie & systemy działające w dobrej kondycji chłodzenia.

Najnowsze posty

RELATED POSTS

 • Jak uzyskać zapach z przodu pralki obciążenia

  Whoa – co to za zapach? Setki artykułów, filmów z YouTube i stronach Pinterest są poświęcone walce zapachy emitowane przez Stinky pralek. W rzeczywistości, producenci pralka podjęły przyczynę i…

 • Jak uzyskać zapach z przodu pralki obciążenia

  przez Brynne Chandler Pleśń jest częstym problemem w podkładkami ładowanych od przodu. 1 Wyschnięcia całą powierzchnię drzwi i wewnętrzne drzwi niestrzępiącą sklepowych tkanin. Należy zwrócić…

 • Jak uzyskać zapach z przodu pralki obciążenia

  Fletcher Cameron kuchnie Choć jest to uciążliwe, suszenie wyłączyć pralki ładowanej od przodu drzwi z ręcznikiem co kilka myje powinno pomóc. Jeśli nie, top podkładki załadowcze są do…

 • Jak uzyskać Zapach Spośród Mycie …

  Dla urządzenia gospodarstwa domowego zbudowany, aby pozostawić pranie ” puchaty Fresh ”Zaskakujące jest to, że pralki mogą rozwijać swój własny zestaw zapachów. Jednak wraz z upływem czasu i…

 • Jak uzyskać zapach pleśni Z …

  Chociaż pralka są zbudowane, aby oczyścić i odświeżyć swoje tkaniny, można je łatwo opracować zapach własnych. Gdy to nastąpi, źródło jest najczęściej wynikiem pleśni rozwijają się w…

 • Jak pozbyć się z pralki …

  Dla urządzenia, które oczyszcza i odświeża swoje brudy, pralka może być dość brudny i śmierdzący. Brud, brud i wszelkiego rodzaju zapachy w końcu udają się do wewnętrznych powierzchni pralki….

Comments are closed.