Palatab

Jak uzyskać Plaża falowane włosy Bez …

Jak uzyskać Plaża falowane włosy Bez ...

Braid dwie sekcje włosów. Zgromadzić małe ilości włosów w pobliżu części z jednej strony i rozdzielenia jej na trzy nici. Rozpocznij pierwszy ścieg oplotu. Jak tworzyć każdy nowy ścieg, gromadzą się w małej kosmyk włosów i dodać go do oplotu. Zabezpieczyć koniec z gumką lub scrunchie. Powtórzyć po drugiej stronie.

/ 0/04 / Get Plaża falowane włosy Bez Step Cieplnej 12.360p.mp4

 • Jeśli chcesz fale zacząć dalej w górę w kierunku swoich korzeni, aby francuskie warkocze zamiast zwykłych warkocze.

Niech twoje włosy suche. Upewnij się, że dwa warkocze są bezpieczne i zostawić je na około czterech godzin lub na noc. Gwarantuje to, że schną i pozostawia do mieszka włosowego w odpowiednim kształcie do tworzenia fal.

Poluzuj warkocze. Jeśli wziąć swoje warkocze na zewnątrz, starannie usunąć miękkie więzi i poluzować szwy, delikatnie podrzucając włosy między palcami, aby wyrwać fale.

/ 5 / 5e / Get Plaża falowane włosy Bez Step Cieplnej 14.360p.mp4

Zastosuj aerozolu soli morskiej lub lakieru. Można użyć trochę sprayu mocującą lub piankę do trzymania stylu, zwłaszcza jeśli twoje włosy są naturalnie proste. Loki rozluźni w ciągu dnia, więc ważne jest, aby być hojny przy stosowaniu aerozolu soli morskiej lub lakieru do włosów, aby pomóc utrzymać teksturowane wygląd i loki zdefiniowane.

/ 7 / 7f / Get Plaża falowane włosy Bez Step Cieplnej 15.360p.mp4

Metoda druga of Two:
Skręcanie Twoje włosy Edycja

Pobierz włosy mokre i pat do sucha ręcznikiem. Można szampon i odżywić włosy lub po prostu użyć rozpylacza, aby ją na mokro, a następnie wklepać delikatnie ręcznikiem. Ty chcesz być wilgotna, ale nie mokra.

 • Niektórzy ludzie uzyskać lepsze wyniki z włosami, które nie były myte w ciągu kilku dni. Naturalne oleje produkowane przez skórę głowy może pomóc dać włosy potargane, teksturowane, plażowy wygląd. [1]

Zastosuj trochę curling krem ​​do włosów. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz tylko szamponem i kondycjonuje włosy. Smooth jakiś krem ​​curling od nasady do końcówek, gdy włosy są jeszcze wilgotne.

Podzielić włosy na dwie części. Podzielić ją ten sam sposób, jak podczas tworzenia warkocze, na dwie równe części na karku.

Skręcić sekcje ze sobą. Twist je szczelnie, zaczynając od karku, a kończąc na końcach włosów. Zabezpieczyć skręt z gumką.

 • Jeśli masz bardzo grube włosy, podzielić ją na cztery części i przekręcić sekcje ze sobą w parach.

Klip koniec skręcie na czubku głowy. Użyj zakręt lub spinki do włosów, aby przypiąć go na czubku głowy.

Niech twoje włosy całkowicie suche. Możesz iść spać i pozostawić do wyschnięcia na noc, lub poczekać 4 – 6 godzin, aby pozwolić mu całkowicie sucha w ciągu dnia. Jeśli wyjąć skręty, kiedy są jeszcze mokre, fale będą wypadać.

Cofanie skręty. Niech Twoje włosy tracą i delikatnie uruchomić palcami przez fale, aby dać im trochę ciała.

Zastosuj aerozolu soli morskiej lub lakieru do włosów. Można użyć specjalnego aerozolu soli morskiej, aby uzyskać wygląd naprawdę ocean inspirowane, lub po prostu rozpylać nad jakimś lakierem do włosów, aby zachować swoje fale w miejscu przez cały dzień.

 • Można tworzyć własne aerozolu soli morskiej przez zmieszanie 8 uncji. wody z 1 łyżką soli morskiej. Użyj więcej soli morskiej, aby uzyskać więcej tekstur i mniej za mniej tekstury.
 • Można również mieszać woda, sól, kroplę oleju kokosowym i sokiem z cytryny.

Jak uzyskać naturalny Beachy Loki (bez ogrzewania)

Jak zastosować olej rycynowy do włosów

Jak Grow Your Hair Super Long

Jak Grow Your Hair w tygodniu

Jak uzyskać gęste włosy

Jak przyspieszyć Hair Growth

Jak zmniejszyć ciała Hair Growth

Jak zrobić włosów zapuszczać Szybsze

Jak nałóż odżywkę na włosy

Jak szybko rosną włosy naturalnie

RELATED POSTS

 • Jak uzyskać falowane włosy Overnight …

  Jak już wspomniano wcześniej, jestem bardzo leniwy, jeśli chodzi o robienie sobie włosy. Więc oczywiście, jestem zawsze w dół, aby spróbować hacki, a zwłaszcza te, które pomogą mi dostać…

 • Jak zwijają włosy z warkoczami (z …

  Gorgeous loki łatwo można osiągnąć dzięki zastosowaniu plecionki, gdy nie masz lokówki. Piękno tej metody jest to, że nie ma minimalny wpływ na włosy, w przeciwieństwie do uszkodzenia suszenia,…

 • Domowe oleju zrobić Włosy rosną …

  Witam piękne panie, Amla Juice- 1 szklanka Czarny Til oleju 1 szklanka Kadai aby podgrzać miksturę Ruszt świeże Amla i wycisnąć sok z nich. Jeden kilogram Amla będzie daje około 250 gramów…

 • Jak farbować włosy henną …

  5976 Akcje Henna jest najbezpieczniejszym sposobem do barwienia włosów. Henna jest rośliną, która rośnie w gorącym, suchym klimacie. To Liście są żniwa, odwodnione, a następnie na proszek. Gdy…

 • Jak uzyskać grubszych włosów naturalnie …

  Wypadanie włosów jest częstym problemem w dzisiejszych czasach. Jak włosy są traktowane jako składnik aktywów, który zwiększa własnej fizyczny wygląd, łysienie lub przerzedzenie włosów to…

 • Jak uzyskać Bed Bugs ze swojego …

  ” Ja i mój mąż nabył pluskwy z pobytu w motelu. Teraz został tygodniach nieprzespanych nocy. Obecnie mamy do czynienia z inwazją użyciu produktów OTC pluskiew i próbuje zredukować niewielką…

Comments are closed.