Palatab

Jak utworzyć szklarni z …

Jak utworzyć szklarni z ...

Witam panie! Dzisiaj jestem podekscytowany, aby opowiedzieć o najbardziej twórczy projekt DIY ogrodniczej widziałem. Myślę, że to jest tak miłe, gdy ludzie myślą o sposobów, aby włączyć coś starego w coś nowego, i byłem zaskoczony, gdy usłyszałem o moja mama, teściowa planu do wcielania ich trampolina do szklarni!

Powiedziała mi, że oni planują pozbyć się ich (starzenie) trampolinie, ale ona po prostu ciągle wrażenie, że musi być jakiś sposób, że mogła skorzystać z ocynkowanej stalowej ramy czegoś. Była prawy- to sprawdzić!

Tak, dzisiaj mam zamiar powiedzieć, jak moi teściowie utworzony szklarnię z trampoliną za około 100 $!

Oto, co kiedyś:

– trampolina Rama
– Rurociągi ($ 2 / rury, kupił 10)
– Drewno (20 $)
– Termometry ($ 2)
– Red Tape ($ 11 dla walca)
– Z tworzyw sztucznych (60 $)
– Śruby (5 $)
(To wielki całkowity $ 98!)

Na zdjęciu poniżej można zobaczyć jak one przykręcone rury / rurki na ramie trampolina z wiertarki elektrycznej. Kupili centralną rurę próżniową (to było tańsze niż rur instalacyjnych). Były to prawdopodobnie około 2 śruby.

Na zdjęciu poniżej widać, jak kiedyś połowę kadru dla każdej bocznej / końca szklarni. Nie cięcia stali odpowiednio do potrzeb wystarczy pociągnąć elementy ramy siebie tak, że masz 2 połówki ramy, i jesteś dobry, aby przejść! Należy je tak, że „nogi” punktu trampolina do wewnątrz szklarni, i że daje coś wkręcić przewód do!

Mój ojciec teściowa zbudowany ramki do drzwi z drewna i przykręcić ją do ramy szklarni:
(Nie ma również małe okno po przeciwnej stronie w szklarni).

Oni załączeniu plastikowe (które można dostać w Home Depot i jest technicznie nazwie 6mm Poly Film) na zewnątrz ramy z biurokracją o nazwie „płaszcza” lub „Poszycie Tape”:

Uwaga: Moja mama, teściowa proponuje przełożenie matę z trampoliną, wykorzystując go jako podłoga dla szklarni. Niestety nich został wyrzucony, więc idą floorless teraz.

Starali użyciu niektórych masy uszczelniające, która miała działać do metalu & z tworzywa sztucznego, aby zabezpieczyć tworzyw sztucznych do innych części ramy, ale to nie działa. Robili znaleźć dobre zastosowanie dla pistoletu uszczelniania chociaż- to idealne dla zamykała okno otwarte dla przepływu powietrza!

Po szklarnię zmontowany, mieliśmy naprawdę wietrznie kilka dni. dosyć wietrznie, że obudził się pewnego ranka, aby stwierdzić, że cieplarnianych została relocated- tuż nad ich małym stawie! Aby zapobiec ponownemu wystąpieniu, są wygięte pewne zbrojenia i zakotwione w dolnej części ramki do ziemi w taki sposób:

Teraz do wnętrza szklarni!

Jest to pierwsze lato szklarni, więc wszystko jest wciąż w fazie eksperymentalnej. To właśnie zawartość szklarni wygląda w tym momencie:

Ten mały stół, że używasz, aby zachować swoje rośliny na? Oni repurposed ramkę starej materacu, aby to! I oni mają jakieś kawałki kraty że planujesz użyć, aby jeszcze jeden:

Zauważyłeś czarnej dzbanki na ziemi kilka zdjęć się? Są dzbanki wybielania, które zostały w sprayu malowane na czarno. Mają w nich wodę. W ciągu dnia wody ogrzewa się i w czasie nocy, tworzą dodatkowe ciepło wewnątrz szklarni!

Ta „naciśnij” n uszczelnić „plastycznych dzieł oblewania jako sposób na uszczelnienie w wilgoci dla niektórych roślin:

I te indoor / outdoor (termometry, które były 99 centów każdy) pokazać różnicę temperatury na wewnętrznej w porównaniu z zewnątrz szklarni. Oto co temperatura była, kiedy byłem tam:

Jestem pod ogromnym wrażeniem ich tworzenia i podekscytowany, aby zobaczyć, jak ten pierwszy Lato idzie! Oni wciąż uczą się rzeczy, jak idą (na przykład, nie myślisz mogą potrzebować, aby dodać kolejne okno, aby uzyskać więcej powietrza).

Czy kiedykolwiek repurposed coś starego w coś naprawdę super & Nowy?

Co znajduje się w najbardziej kreatywny projekt ogrodnictwo próbowałem lub widział?

Mam nadzieję, że ten post got niektóre twórcze soki płynące i dostaje podekscytowany, aby myśleć o tym więcej pomysłów ogrodowych!

Bardzo chciałbym, aby mnie odwiedzić na podniesienie Wspomnienia w tym tygodniu, aby zobaczyć, co ciekawego mamy do (ale nie będzie słyszeć o gardening- Obawiam się, że mają bardzo mało miejsca w ogrodzie po nieudanej próbie ostatniego roku z powodu nie tyle słońca w naszym małym podwórku …, która zakończyła się w r darń na naszej biednej nieudanej ogrodzie!)

nawigacja po wpisach

Ok, kocham to! Po prostu zdjął naszą trampolina około miesiąc temu, ponieważ mata posiada 2 łzę w nim. Mój mężulek próbowali dowiedzieć się, co mógł zrobić, to możliwe z ramą, chciał hamak z niego, ale nie mógł zrozumieć. Kocham ten pomysł, niestety mamy już umieścić kamień & pit ognia, gdzie była trampolina lub że byłoby to niesamowite miejsce dla szklarni. Próbuję wymyślić szklarni, ale może to być trochę duży, ale na pewno wyciągnąć kawałki trampolina z powrotem & spojrzeć na to jeszcze raz. Dzięki za inspirację!

Nie ma za co! Dzięki za poświęcenie czasu, aby wypowiedzieć się tutaj, i powodzenia z greenhouse- Mam nadzieję, że można wyciągnąć coś off z ramą!

Jest to jeden z najbardziej pomysłowych projektów przełożenie, jakie kiedykolwiek widziałem. Kiedy nasza trampolina mieszka jego życie i moje dzieci nie chcą go, robię to!

To jest niesamowite. Zdecydowana możliwość dla nas. Widziałem inne szklarnie, które mają dno otwarty w lecie. Zakładam, że jest to, aby umożliwić szklarni rozsądną temperaturę. Czy ktoś wie, czy to jest koniecznością. Dziękuję Ci!!

Cóż, wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że moja teściowa (którego cieplarnianych jest pokazany w poście) został eksperymentowanie przez całe lato z pozostawieniem części jest otwarta, ponieważ na początku, niektóre z jej zakładów zostały gotowania! Ona skończyło się pozostawiając drzwi otwarte dużo czasu, aby uzyskać więcej powietrza.

Jest to świetny pomysł. Skończyło się na trampolinie nam dany dla wnuków, ale mamy także basen i jestem niezdecydowany znosić trampolina myślenia wnuki będą używać go do napędzania się do basenu. Teraz wiem, co mogę zrobić z trampoliną. Prawdopodobnie uratował mnie dużo $$ rachunki w szpitalu !!

Robert Valiquette mówi:

Wow, super pomysł.
I zdobył 24 stóp nadziemnej basen z wkładką rozdarty na śmieci luzem dnia kilka lat temu. Używane wykładziny dla barier chwastów i mały basen dla kaczek zagrać w po łatanie łzy i wyściółka z gliny gleby, aby uniknąć kaczki pazury rozerwania. Rama została dodana do mojego „pewnego dnia znaleźć zastosowanie dla tej” stos. No widzę, że może to być łatwe w użyciu do budowy simmilar stylu cieplarnianych. 12 stóp szerokości i 12 stóp wysokości, idealny na rozpoczęcie moje rośliny ogrodowe i rozszerzenie sezonu. Ponieważ rurociąg jest 2 cale średnicy, można podłączyć 10 Ft długościach rurociągów ABS i nadal mieć solidną ramę do pracy. Dziękuję za pokarm dla myśli.

Zrobiłem to! Mam bouncy dzieci i nasza trampolina tak zgrane, więc wyszedł i dostał kolejną na Craigslist. Miałem ramkę i zgrane nadmuchiwany podłogi leżące wokół. Początkowo myślałem, że chciałbym spróbować w bardzo chłodnym bielizny wykonana z ramy. Poszukując pomysłów … Znalazłem tę stronę. Zawsze chciałem szklarnię. Teraz mam jeden. Mieszkam na farmie, więc znalazłem dużo drewna leżącego na temat i trochę metalowej rurki. Wyszedłem nogi trampoliny nienaruszone, z wyjątkiem części bazowej. Wsadziłem 5 stóp kawałki metalowej rury poprzez słupkami nóg i przykręcić je razem. Więc moja rama jest w całości z metalu. z 26 i 24 podstawy trzymając nogi w kwadracie. Dziś mam zamiar zrobić drzwi i okna. Kupuję poli i taśmę po wypłaty. Czy taśma trzymać poli również długoterminowe? Żyjemy w Central Ca … nasi temps w najzimniejszym (tylko raz na jakiś czas) można zanurzyć do 22 stopni. Jesteśmy zazwyczaj 40 do 60 stopni w zimie. I tak nadzieję, że mogę spróbować na pomidory zimowych. Nie chcę użyć źródło ciepła inne niż butelki wody chociaż. Może i żarowe żarówki. Nadzieję, że to jest możliwe. W przeciwnym razie będę musiał to doskonałe miejsce startu nasion.

Hi Loretta! To jest tak zabawne słyszeć, że to robisz. Zdałem wiadomość na moja teściowa (ona jest tym, który zbudował greenhouse- Właśnie napisał o niej Oto jej odpowiedź (mam nadzieję, że będzie to pomocne dla Ciebie, jak kontynuować prace nad projektem):

Taśma trzyma dobrze! i to było aż dwóch sezonów. Jest to, że dwa lata jeden zimy? Nie wiesz i. tak naprawdę nie obchodzi! Widziałem kilka krawędzie rozpoczynające się podciągnąć. Myślę, że to dlatego, że ciepło słońca ma gotowane lepki klej tuż przy taśmie.
Czy ona wysłać zdjęcie? Podoba mi się pomysł z drewna. Nasze maszty próżniowe są nieco opadające teraz i rozmawialiśmy o konieczności pewne usztywnienie jakiegoś rodzaju. Śnieg staje się ciężki i dodaje wagi do struktury. Poli folia pokrycie jest nadal dobra, choć wszędzie. Butelki wody tylko pomóc trzymać cały dzień temp w nocy nie podgrzania miejsce. Żarówka jest dobry pomysł, na pewno.
Muszę kolejne okno. myślenia „fly” (wykonane z tego samego filmu i położył i trzymał się kilka cali nad rama z drewna coś?) na górze na pokrycie dachu, który mógłby mi następnie wyciąć „Windows” lub „otwory” w. W ten sposób ciepło może uciekać, ale deszcz pozostaje poza pszczoły mogą przyjść.

Ponadto, jeśli masz zdjęcie swojej szklarni, chcielibyśmy to zobaczyć!

Kocham ten pomysł! Myślę, że mój tata ma nadal nasz stary trampolina. Może ja zobaczę, czy uda mi się go od niego. Moja siostra i ja podzielić działce i zaoszczędzić na przestrzeni wzięliśmy starą zestaw huśtawka ramkę, usunięte wszystkie huśtawki, a my spędzać czas pomidora do góry nogami od niego. Zaczęliśmy także oszczędność naszych zużytych opon umieścić pod nim więcej miejsca sadzenia. Jak na razie to działa świetnie.
O zielonym domu. Czy uważasz, że to pomieścić do śniegu?

RELATED POSTS

 • Jak skonstruować szklarni …

  Więc myślę, że z obrazka już widzieliśmy ( Plus wiele więcej zdjęć poniżej !! ), I liczyć trzeba będzie dobrym pomysłem, jak zrobić szklarnię jednak spojrzeć tutaj:…

 • Jak DIY szklarni 9 projektów …

  Dzisiejszy artykuł jest zielony jak to robi, ponieważ chodzi o DIY-ing szklarniach. Jak zbudować szklarnię, pytasz? Prosta odpowiedź brzmi: zbudować dom i go pomalować na zielono. Ok, ja…

 • Jak Założyć plastycznej szklarni …

  Przegląd plastik cieplarnianych, takich jak folia polietylenowa cieplarnianego jest zaprojektowany, aby były odporne na działanie promieni ultrafioletowych i trwać do 14 lat. Te plastikowe…

 • Jak utworzyć zestaw Natural First Aid, lód zabija opryszczkę.

  Pomimo naszych najlepszych prób żyć zdrowo i toksycznej wolne życie. są chwile, kiedy choroba lub uraz strajku. W niektórych z tych przypadków (jak uraz) konwencjonalne leczenie jest z…

 • Jak o szklarni PCV, zbrojenia szklarni.

  Czy kiedykolwiek myślałeś o szklarni PVC? Słyszałem o pręty zbrojeniowe i szklarniach PCV, ale nigdy nie myślał o budowie jednego niemal w całości z PCV. Co za świetny pomysł na budowanie…

 • Jak utworzyć Marble Nail Effect …

  Nałożyć warstwę bazową do paznokci. Jak zwykle, zastosowanie jasnego lakier bazowy, aby zapobiec barwienia i utrzymać lakier trwały dłużej. Kilka warstw stałe białe polskim ponad które…

Comments are closed.