Palatab

Jak usunąć migdałki u dzieci

Jak usunąć migdałki u dzieci

 • Lubię to
 • w odróżnieniu

Tatts 22 czerwca 2010

DS powiększone migdałki i migdałki. Oni nie są największe, ENT mówi, że są „z pogranicza”. On Si bardzo konserwatywne ENT, więc domyślam się, że inni woudl jsut bicz je jednak daje nam wybór. Robi się anginy dużo, ale nie na tyle, aby podjąć je w tym roku. Jednak stara się oddech w nocy, chrapanie jak Tropper, śpi z głową pochyloną do tyłu i przestaje oddychać przez krótkie okresy (nie pełnych bezdechów, łagodniejsza wersja).

Więc sprawa nie jest jednoznaczne i patrzymy albo iść na badania snu czy po prostu zanurzyć i coraz to zrobić.

Jednym z naszych największych problemów jest to, że jest bardzo zmęczony chłopiec i jego zachowanie jest trudne do powiedzenia najmniej. Jego opieki nad dziećmi, że int on mornigns jak to jest, że nie może się skupić na niczym, ale jeśli się mu drzemkę niego jest o wiele lepiej wychowane i zaangażowani.

 • Lubię to
 • w odróżnieniu

Znachor Znachor 22 czerwca 2010

Mój synek ma 4, a on będzie konieczności jego migdałki & andoids na 7 lipca.
On nie robi mieć problemy z migdałków, ale ma opóźnienie mowy i konkretnego dźwięku w swoim wystąpieniu takiego wadą słuchu dziecka.
Również on ma zaburzenia snu, które można wymienić. Mam nadzieję, że pomaga synowi. i mój

 • Lubię to
 • w odróżnieniu

fionah 22 czerwca 2010

Powodzenia w decyzji,

 • Lubię to
 • w odróżnieniu

belsy 22 czerwca 2010

Będziemy przez to w tej chwili.

Moja DS1 został skierowany do laryngologii z powodu infekcji ucha. ENT chce je, ponieważ są one zarówno na dużym boku (3/4). Wierzę, że to będzie dobre dla niego, ale DH jest przeciwko niemu.

Zrobiliśmy część badania snu (podobno to tylko pre-op rutynowa rzecz) i czekają, aby wrócić do ENT przyszłym miesiącu, gdzie DH i on może hash go trochę. Oto niektóre artykuły Okazało się, że są pro uzyskanie ich.

 • Lubię to
 • w odróżnieniu

HoneyMurcott 22 czerwca 2010

Nasz DS1 (4 lata) jest zarezerwowany dla badania snu w ciągu najbliższych kilku tygodni, aby potwierdzić to, co podejrzewam jest powiększone migdałki i migdałki powodujące umiarkowane do ciężkiego bezdechu sennego.

W przeciwieństwie do DS nasza posiada stopnia 3/4 migdałki tak wielu ENT prawdopodobnie tylko „bicz je”. Jednak ani DH lub I są wygodne z tym podejściem i przed pogrąża się w chirurgii chcą potwierdzić – ponad wszelką wątpliwość – że to powiększenie migdałków / migdałki przyczyną problemów ze snem. Przypuszczam, że dla mnie nie chciałbym myśleć, że to było coś innego i umieścić DS1 przez zabiegiem.

Inną zaletą badania snu jest to potwierdzić, czy jest to tylko migdałki lub migdałki lub oba, które powodują na bezdechu. Chciałbym, jeśli on po prostu potrzebny migdałki się jak rozumiem odzysku jest znacznie łatwiejsze. Ponadto, jeśli skończyło się z rozpoznaniem łagodnego bezdechu sennego (tj. 2 lub mniej bezdech na godzinę) nasz specjalista sen polecam żadnej operacji i do procesu inny lek o nazwie Singulair (mamy już trialed NASONEX się wielkim sukcesem, ale zeszłej zimy nie w tym roku). Singulair jest dość drogie, ale z formalnego diagnostyki bezdechu sennego można dostać go w skrypcie instytucję rządową w niższej cenie.

Tak na marginesie czy próbowałeś DS na NASONEX? Jak powiedziałem zeszłej zimy nasza DS1 miał wielki sukces w redukcji chrapania i poprawy jego jakości snu wykładniczo tylko z NASONEX. Chociaż wygląda to prawdopodobnie będzie on teraz trzeba operacji udało nam się go opóźnić rok – tak, że jest on teraz 4 i znacznie lepiej w stanie zrozumieć i poradzić sobie z tym, co jest przed nim.

 • Lubię to
 • w odróżnieniu

mrsgm 22 czerwca 2010

Mieliśmy je, gdy miał 25 miesięcy – około miesiąc po obejrzeniu ENT.

Cały proces był dość traumatyczne dla nas wszystkich z pracy i do szpitala, i zajęło tydzień odzysku i środków przeciwbólowych, aż zaczął się lepiej.

Ogólnie bardzo zadowoleni, że mieliśmy to zrobić – sen był znacznie lepszy i to była ogromna różnica tylko w jego ogólnego szczęścia i braku whinging etc powodu nie jest zmęczony cały czas. Również zadowolony był na tyle młody, by oby nie pamiętam

Trudno powiedzieć, co należy zrobić, ponieważ jest to poważny problem – może dostać drugą opinię i sprawdzić, czy masz inny pogląd lub konsensusu, które mogą pomóc Ci w procesie podejmowania decyzji?

 • Lubię to
 • w odróżnieniu

New_Me 22 czerwca 2010

Joshua jest 4, a nie jego wyjęciu 2 tygodnie temu na OBS. On jest jeszcze wyjść, ale mogę wskazać na chrapanie przestał YAY dla nas, jest on ze względu na jeszcze jedno badanie snu w ciągu 2 miesięcy czas, aby zobaczyć, jak OSA jest. Mam kciuki będzie to już przynajmniej dużo lepiej.

 • Lubię to
 • w odróżnieniu

Tatts 22 czerwca 2010

Thansk za wszystkie odpowiedzi.

DS jest już w Singulair, NASONEX i Seretide, więc jeśli chodzi o leki przejść, omówiliśmy to i wciąż byśmy problemów.

Jak lepiej zachować je, dzięki za perspektywicznego WHISIME, ja też miałem je i jestem o wiele zdrowsze dla niego. Chyba wszyscy jesteśmy różni. Doceniam to, że dzielenie się swoimi doświadczeniami.

 • Lubię to
 • w odróżnieniu

koale 22 cze 2010

DD miał nawracające anginy i były wyciągnął tuż przed odwróciła dwa. Jej migdałki były tak duże, że zostały utrudnianie jej drogi oddechowe co sprawiło, że trudne, kiedy zszedł z oskrzelików dwa razy i wymaga tlenu.

 • Lubię to
 • w odróżnieniu

VeritasVinum 22 czerwca 2010

DS2 (około obrócić 3) miał jego migdałki usunięte (aponea uśpienia – Słuchałem / przyglądał mu był również wielkim snorer od urodzenia Monitor ruch pójdzie do pierwszej ‚ostrzeżenia’ kliknąć kilka razy w nocy, kiedy już dawno.. przerwy w oddychaniu) oraz gromets wprowadzone (utraty słuchu w obu uszach).

Nie mieliśmy dać mu żadnych środków przeciwbólowych po op.

DS1 (4yrs) ma graniczne migdałki ale wybrali się do „poczekamy, zobaczymy”. Jego chrapanie jest niewielkie. DS2 budził mnie w nocy z jego chrapanie z 3 pokoi wyjazdowych.

RELATED POSTS

 • Jak są usuwane migdałki u dzieci

  Wielu rodziców boryka się z decyzji o usunięciu migdałka gardłowego i jak dokonać właściwego wyboru dla swojego dziecka. Zapytaliśmy dr David Brown. uszu, nosa i gardła u specjalisty Szpital…

 • Jak usunąć migdałki u dzieci

  National Sleep Foundation informuje, że prawie 90 milionów dorosłych Amerykanów ma zaburzenia chrapanie; 37 milionów z tych osób dorosłych chrapie regularnie. Chrapanie dotyczy zarówno mężczyzn…

 • Jak są usuwane migdałki u dzieci …

  Migdałki są migdałków tkanki w tylnej części nosa lub bardzo wysoko w gardle. Zwykle nie ma możliwości, aby zobaczyć migdałki przez usta lub nos. Powiększone migdałki mogą przyczynić się do…

 • Moje dziecko ma powiększone migdałki …

  02 listopada 2006 Przez ostatni rok moja 2,5-letnia córka miała przewlekłe infekcje ucha, więc zostaliśmy skierowani do specjalisty w otolaryngologii dziecięcej. Stwierdził, że ma powiększone…

 • Jak usunąć migdałki u dzieci

  Sasha Yakovleva wywiady A.E. Novozhilov, MD, dyrektor medyczny Clinica Butejki ™ Moskwie i założycielem programu, migdałki bez operacji. lekarz Novozhilov : Nie, oczywiście nie. Chirurgiczne…

 • Jak usunąć migdałki u dzieci

  Adenotomia jest usunięcie migdałka gardłowego, limfatyczny tkanki, która znajduje się za nosa. Migdałki i migdałki są czasem także usuwane w leczeniu bezdechu sennego. Technika Otolaryngolodzy…

Comments are closed.