Palatab

Jak ustawić stopień z poziomu laserowego

Jak ustawić stopień z poziomu laserowego

poziomice laserowe Klasyfikację z Mini.

Mam pytanie odnośnie poziomów laserowych, że niektórzy, jak dołączyć do gąsienicowe klasyfikacji.

Czy ktoś używaną i mogą mi powiedzieć, jak dobrze działają. Która produkuje powinienem przyjrzeć i jakim kosztem.

Mam poziom lasera z detektorem i używam go ustawić stawki zaszeregowania. Mogę niektóre jak dodać do mojego lasera miniładowarki móc klasy wyższej. Oczywiście, że zastanawiam się, czy mogę dołączyć mój obecny czujnik do mojego Mini i sprawiają, że działa.

BTW mam zadzwonić do firmy laserowej, która mówi mi, że mają utworzonego który obejmuje ostrze skrzynki, która dostosowuje się automatycznie. Sprzedawca ma oddzwonić odkąd tylko rozmawiał z tech, który nie mógł zacytować mi ceny. Jestem pewien, że nie będzie to system-koszt.

Ja również czuję poziom lasera nie będzie odpowiedzią na wszystkie rzeczy. Dlatego chciałbym jakiś wkład.

Obyście zawsze zdrowe bogaty i mądry

Złoty Dąb Członek Sieci

Zarejestrowany: Oct 2003

Nigdy nie używałem jednego, ale patrzyłem firma kort tenisowy użyć noża skrzynki w zeszłym roku i to było imponujące. Właściciel powiedział mi, że zabrakło mu około $ 13k, ale nie pamiętam, czy to zawarte sam laser, prawdopodobnie nie.

Po chłopcy zostawili na dzień postanowiliśmy sprawdzić stopień ponieważ mieliśmy tranzyt skonfigurować i już, że baza ma rację w sprawie ceny.

Zarejestrowany: Mar 2003

Dziękuję za odpowiedź. W $ 13K za jedyne ostrza pudełko z laserowym prostownicy myślę, że to może być poza moim przedziale cenowym. Nie muszę tego robić precyzyjne pracy i musiałyby trudno jest uzasadnić out leżał tak. Muszę przyznać, trafisz mnie naklejki szok. Myślałam, że to bardziej jak $ 5K

Większość niwelacji wokół naszych nowych domów są tu wykonywane przy stoku. Może to oznaczać więcej czasu resetowanie lasera niż robi rzeczywistej klasyfikacji. Nie jestem super wielka równiarka lub brudu facet i szukał sposobu, aby nadrobić Moi doświadczenia

Obyście zawsze zdrowe bogaty i mądry

Zarejestrowany: Feb 2003

Na chropowatych klasyfikacji można uzyskać odbiornik laserowy, że przywiązuje do Mini ładowarki z uchwytem, ​​który pozwala zobaczyć stopień dosn’t umożliwić urządzeniu klasy auto. Cena w tym okresie od 1000 $ do $ 5000. Następnie musisz zboczu laser więcej Big $$.

Zarejestrowany: Mar 2003

To brzmi bardziej jak czego szukam. I nie robią wystarczająco dużo, aby uzasadnić klasyfikacji wydając duże pieniądze na auto-równiarka.

Patrząc na moim poziomie lasera, nie sądzę, można go podłączyć do mini ładowarki w jakikolwiek sposób, który działa. Detektor daje wysokie i niskie sygnały dźwiękowe, które nie byłyby w stanie usłyszeć podczas eksploatacji gąsienicowe i wizualny nie sądzę widziałem. Bardzo podoba mi się poziomice laserowe, ponieważ czyni operację dwa człowieka w jednym człowieku. Najczęściej poziom Laser dla kodu odwadniania podczas instalowania nowego lub zastępczego darń i inżynier Miasto daje nam znaki cięcia fotografowanie obiektu.

Obyście zawsze zdrowe bogaty i mądry

Te nie są takie same, te, które pochodzą z lasera są przeznaczone do zamontowania w maszynie.

Dzięki jeszcze raz dałeś mi dużo do myślenia i zadawania się ze sprzedawcą laserowy. Dwa z tych stronie dał lokalną firmę jako dystrybutor tam produktu.

Obyście zawsze zdrowe bogaty i mądry

Paweł HRLand i inne zainteresowane strony.

Ja rozmawiałem z sprzedawców rano i ostrze pudełko z automatycznej niwelacji laserowej jest teraz w $ 14K zakresu brutto sprzedaży. Który nie zawiera laser.

Sprzedawca zapewniał mnie, że to poziom automatycznego cięcia szybciej niż moje dwie maszyny prędkości może doprowadzić ostrze skrzynki. Nie mogę uzasadnić zakup tego rodzaju, ale to było ciekawe dowiedzieć się o tym. Jako mały czas ogrodnik nie sądzę, moje rozmowy o pracę dla tego większego doświadczenia. Ale widzę, ile czasu i pieniędzy można zaoszczędzić inną konstrukcję. Oczywiście podstawa kort tenisowy jest dobrym przykładem potrzeby ostrze pole laserowe.

Dla $ 1895,00 mogę dostać dobry stopień 360 Czujniki, które dadzą odczyt co do mojego aktualnego stopnia. To może być bardziej przystępne zakupu, ponieważ będzie on działał z moim obecnym Laser.

Dziękuję za odpowiedzi, byli bardzo pomocni i na prawo.

Obyście zawsze zdrowe bogaty i mądry

Zarejestrowany: Sep 2005

Zrzut pytanie o laserach stoku jeśli łaska?

Podczas ustawiania lasera stoku na bardzo długi długość i szerokość krótkiego prostokąta. Będzie kącie nie może być wyższa niż najbliższego punktu lasera.

Przez uprawa płaszczyznę laserem jest laser nie są wykonywane z dolnego punktu w najbliższej odległości do niej, niż dalszej odległości od niej w linii prostej.

Poniżej jest szybkie set up co staram się wyjaśnić. Punkt A jest najbliżej lasera natomiast punkt B to linia nieruchomość dalej od lasera

Obyście zawsze zdrowe bogaty i mądry

Zarejestrowany: Feb 2003

To zależy od tego, w jaki sposób skonfigurować lasera. Mogę ustawić jeden tak, punkt A jest niższa lub punkt B jest niższa, również wtedy, gdy laser jest umieszczony sprawia differance. Najtrudniejsze do zrozumienia jest dual stoku były A1 (lewa strona) jest niższy niż A2 (po prawej stronie) i oba są wyższe niż B1 lub B2.

Zarejestrowany: Mar 2003

Jeszcze raz dziękuję, jestem nagle zdając sobie sprawę, trzeba ustawić się na wszystkich osi 3, aby laser nachylenie być doskonały. Na poziomie lasera trzeba tylko jedną oś, aby skonfigurować i poziom laserowa daje 2 osi, która jest pozioma. Każdy sposób wierzę nic lepszego wyjaśnienia musiałyby być osoby z pewnego rodzaju pomocy wizualnych.

Obyście zawsze zdrowe bogaty i mądry

Nigdy nie używałem jednego, ale patrzyłem firma kort tenisowy użyć noża skrzynki w zeszłym roku i to było imponujące. Właściciel powiedział mi, że zabrakło mu około $ 13k, ale nie pamiętam, czy to zawarte sam laser, prawdopodobnie nie.

__________________
Zapewniamy gwarancję sukcesu w pojedynczej próbie na 642-873. Zapewnia pełną 642-813 szkolenia

RELATED POSTS

 • Jak ustawić stopień z poziomu laserowego

  Juan Rodriguez. Budowa Expert Zaktualizowano 01 czerwca 2016. Obrotowe niwelatory laserowe są jednym z najbardziej użytecznych narzędzi dostępnych do wykonania prac ziemnych lub skarpy. Tego…

 • Level Laser Measurement, pomiar poziomu laserowego.

  Główne cechy Poniżej przedstawiono główne cechy technik pomiarowych poziomice laserowe: „Lasery mają praktycznie żadnego Kąt rozwarcia wiązki (0,2 ° Rozbieżność wiązki) i nie fałszywe echa i…

 • Klasyfikacje laserowe, wskaźniki poziomu laserowego.

  Klasa 1 – klasa 1 laserowe są bezpieczne w każdych warunkach normalnego stosowania. Oznacza to, że maksymalna dopuszczalna ekspozycji (MPE) nie może zostać przekroczona. Podklasa ta nie…

 • Magnetyczny wskaźnik poziomu, wskaźnik poziomu laserowego.

  Kliknij poniżej, aby pobrać i wydrukować: Z najwyższymi wskaźnikami Widoczność Dostępne Jogler poziomowskazy magnetyczne są bezpieczne, ekonomiczne sposobem pomiaru i kontroli poziomu cieczy w…

 • Pomiar poziomu laserowe, pomiar poziomu laserowego.

  o Binmaster zIARNO MONITORING Nowy pakiet ™ Crop-Protector produktów oferuje kompletne rozwiązanie do monitorowania temperatury, wilgoci i zapobiegania zepsucia Wykorzystując zaawansowaną…

 • Laser Aplikacje i stopień wykorzystania …

  To jest dobrze znane każdemu kupującemu Laser że odmiany narzędzi wyrównujących laserowego dostępne na rynku. Każdy rodzaj aplikacji poziomica laserowa jest inny. Jest to bardzo ważne dla…

Comments are closed.