Palatab

Jak uczynić go spaść głęboko w miłości

Jak uczynić go spaść głęboko w miłości

W pewnej chwili: Siedziałem na ławce przed Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej. Była już 15 minut późno na naszej randce w ciemno. Wtedy dziewczyna w dżinsach zaczął bieganie po schodach, pełnych życia i kołyszącej włosy. Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak piękny. Skończyłem. I nie odzyskały.

"Oczarowała moja siostrzenica"

Adam Zimmerman, 27, lobbysta, Waszyngtonu ze swoją dziewczyną przez 15 miesięcy

Na jeden tydzień Poznaliśmy się w Internecie za pośrednictwem eHarmony.com. Rozmawialiśmy i e-mailem na tydzień przed pierwszym terminem. Jak szedłem do restauracji, widziałem dziewczynę w obcisłych dżinsów przede mną. Człowiek, wyglądała na gorąco z tyłu. Myślałem, "wouldn'T byłoby fajnie gdyby była Julia?" I to było.

Po sześciu tygodniach: Zaprosiłem ją do Pensylwanii na weekend z okazji mojego brata's trzydziestych urodzin. Następnego ranka Julia podeszła do mojej siostrzenicy Sydney, który był o jeden i pół, usiadł i zaczął mówić jej bajkę o księżnej Sydney i wszystkich tych zwierząt. Moja siostrzenica została zahipnotyzowana. A ja myślałem, Jasna cholera, ja've znany tej dziewczynie sześć tygodni, a to'jest najbardziej naturalną rzeczą na świecie dla niej zachowywać się jak ciotka mojej siostrzenicy.

"Nauczyła mnie rozumieniu wiary"

Chris Heuwetter, 27, student szkoły prawa, Palm Beach na Florydzie. Ożenił sześć miesięcy, licząc od dwóch lat

Po dwóch dniach: Spotkaliśmy się w Internecie, a następnie osobiście w Starbucks. Po kawie poszliśmy do sklepu New Agey, a ona pokazała mi te kryształy, położyłem rękę na jednym i powiedział: "Można poczuć energię?" Myślałem, Wow, kim jest ta szalona dziewczyna? Ale to był początek czegoś nowego dla mnie. Ona sprawia, że ​​myślę bardziej duchowo. Aby mieć wiarę w rzeczy mogę't patrz.

Po trzech miesiącach: Siedzieliśmy na ławce jedzenia lodów, a ja powiedziałem, "Muszę ci powiedzieć, że'm w tobie zakochany, i myślę,'byli w miłości z tobą przez chwilę." Powiedziałem jej, że był zaskoczony, że hadn't wyślizgnęła się z moich ust, jednak odkąd'd powtarzał w kółko w mojej głowie.

W ciągu jednego roku: Wróciliśmy do tej samej kawiarni, a przy naszym stole była inna para. Wyglądali słodkie i nerwowy. "Czy jesteś na pierwszej randce?" pytaliśmy. "Tak," oni powiedzieli, "Skąd wiedziałeś?" Powiedzieliśmy, że'd mieliśmy naszą pierwszą randkę Właśnie tam, dokładnie rok wcześniej, a teraz planuje się ożenić. Wróciliśmy na naszą drugą rocznicę, a my'pójdę z powrotem na nasz trzeci, bo's nasze miejsce, miejsce, gdzie się zaczęło.

"Kazała mi się lepszym człowiekiem"

Jerry Clampet, 66, emeryci, Filadelfia, właśnie obchodził swoje czterdziestej rocznicy ślubu

W wieku 18 lat: Nasza nastoletnia córka miała problemy zdrowotne, w tym raka; bliskość Maryi i mnie, i moc naszej miłości, stała się jeszcze bardziej widoczna w trakcie tego procesu. Wszystko okazało się OK, ale przeżywa zawirowania okazały potrzebujemy siebie nawzajem. To było wzmocnienie, a nie zakłócania.

Na 40 lat: Żałuje tylko, po tylu latach jest bardzo nieodpowiednie Christmas gift Kupiłem ją na początku naszego małżeństwa: odkurzacz. To nie był't taki mądry. ja nie't rozpoznać, jak boli, że było to, że'd dał jej konieczność domowego zamiast osobisty prezent. W tym czasie myślałem, Hey, ma światła na to! Widać w kątach! ona nie zrobił't chcą być traktowane jako tylko obowiązkową gospodyni. ja nie'wiem od dawna, jak głupi byłem. Ale ja've nauczyłem. To wspaniałe uczucie być w związku małżeńskim 40 lat. Gorąco polecam.

Zach Fischer, 24, czy to dla firmy projektowej, Boston, w związku dwuletniego

Po dziewięciu miesiącach: Byłem przeprowadzce do innego miasta. Samochód był zapakowany, a my robiliśmy ostateczną zamiatać mieszkania. Znalazłem się siedzi na walizkach w pustym pokoju, patrząc na tę dziewczynę, a wiedząc, jak łatwo byłoby dla niej wypaść z mojego życia. I kochał i stracił wcześniej, ale nagle nie był't tak pewny mogłem sobie z tym poradzić. Powiedziałem, "To jest do bani. I don't czuję się'm skończył ze sobą." Zaczęła płakać i powiedział mi, "ja'nie jestem z tobą zrobić albo."

W ciągu jednego roku: Nawet w relacjach dalekobieżnych, trzeba pogodzić rzeczywistość z fantazją. W dłuższej perspektywie, można't żyć z dala od ideału. Moja dziewczyna jest jedną z najbardziej przewlekle późno ludzi,'ve kiedykolwiek spotkałem. Ona's często nieodpowiedzialne, a czasem nawet brudna (ona uważa, że ​​zbyt wiele ważnych prysznica wyczerpywania oleje ze skóry i witamin z włosami). Ale to nie robi't zmienia to faktu, że jest doskonały pod każdym względem.

"Ona Odczuwalna Rodzina"

Doug Matejka, 35, producent filmowy, Nowy Jork, żonaty cztery miesiące

W ciągu jednego dnia: My'd znali się na chwilę, gdy sezonu cztery Rodzina Soprano Rozpoczęty. Zaprosiłem ją do jej oglądania, ale hadn't widać pierwsze trzy sezony. Wiedziałem, że jeśli oglądaliśmy to wszystko razem, oglądałem te postacie ewoluują, mamy'd prawdopodobnie rozpocznie randki, a nawet stać się poważna. Przyjaciel uczelni, który dostał wessany oglądania Twin Peaks z kobietą skończył randki ostrzegł mnie, "Uważaj, co dziewczyna oglądać telewizję epizodycznej."

W ciągu pięciu lat: Małżeństwo dało wszystko swoisty błyszczące płaszcz. My're jakoś trochę szczęśliwszy teraz. We don't mieć dzieci, ale mamy psa, a my na pewno czują się jak w rodzinie.

"Stała przy mnie"

Eric Kim, 38, wykonawca TV, Los Angeles, zajmuje po jednym roku

Po trzech miesiącach: Była słodkie i zabawne, i szybko stał się przyjaciółmi, ale wciąż był celownik inne kobiety. Pewnej nocy zadzwoniłem Janny i miał to objawienie: I'm przyciąga do niej,'m zawsze mówi do niej, dlaczego don't pytam się?

Zdjęcia: Zdjęcie: Chris Craymer

RELATED POSTS

 • Jak uczynić go spaść głęboko w miłości

  Wielu moich klientów ma palące pytanie, jak sprawić, by mężczyzna spadać szaleńczo zakochany w tobie. Myślą, że istnieje coś, co można zrobić, to sposób zachowywać sprawia, że ​​człowiek…

 • Jak sprawić, by mężczyzna spaść głęboko …

  W sumie, platyna poprawy jest wartość skuteczna za gotówkę, gdy masz dodatkową skomplikowaną sytuację. Jest to również pomocne, jeśli chcesz mieć pewność, że po prostu odzyskać swój dawny, tak…

 • Jak uczynić go spaść głęboko w miłości

  Wszyscy mamy swoje małe sztuczki, jak być bardzo kusząca i zalotne i wyciągnąć je, jeśli chcemy. Przez większość czasu nie jesteśmy nawet świadomi robimy to, że jesteśmy po prostu naturalnie…

 • Jak uczynić go spaść głęboko w miłości

  Interesującą rzeczą coraz miłość to zasługujesz, że masz wielki wpływ w rodzaju miłości dostać. Najwięcej razy, miłość dostaje zależy od rodzaju miłości jeden daje. A jeśli chodzi o miłość,…

 • Jak uczynić go spaść głęboko w miłości

  Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co sprawia, że ​​spadek zakochany? Jest to moment, Twój nieodparty osobowość, twój zmysłowy dotyk, nieopisane pewna chemia czy jest to czysto wygląd…

 • Jak uczynić go spaść głęboko w miłości

  Dokonywanie człowiek zakocha i pozostanie z was rzeczywiście wymaga czasu i wysiłku ze strony użytkownika. Jeśli nie jest człowiekiem, który zdobył swoją uwagę i chcesz, żeby zauważyć, to…

Comments are closed.