Palatab

Jak szybko usunąć drażniąco …

Jak szybko usunąć drażniąco ...

Kiedy słyszysz jak ktoś mówi, że ma kamień, automatycznie myśleć o obszarze nerek, prawda? Ale kamienie można znaleźć w wielu częściach ciała, takich jak skóra i migdałków.

Migdałki struktur gruczołu jak w tylnej części gardła. Kamienie migdałków (nazywane również kamienie migdałkowe ) Znajdują się w szczelinach migdałków.

Jakie są Tonsil Stones?

Jest martwe komórki, szczątki i bakterie, które zostają wciągnięci w kąciku i zakamarkach migdałków, a następnie uzyskać utwardzone pod zwapniałe kieszeni. Stanowią one kamienie, które są głównie wapnia zawierający materia i białe w kolorze.

Co powoduje Tonsil Stones?

Nie jeść prawo jest oczywiście szczycie listy przyczyn, ale złej higieny jamy ustnej i zapalenie migdałków może również powodować te kamienie. Puszka Palenie powoduje zapalenie migdałków i powtarzające się zapalenie migdałków może prowadzić do powstawania kamieni migdałków. Te kamienie mają nieprzyjemny zapach i powodować cuchnący oddech (nieświeży oddech). To dlatego, że bakterie żywią się materii (kamieni) powodujące nieprzyjemny zapach.

objawy

Ponieważ kamienie migdałków nie są uważane za poważny stan patologiczny kilka raporty badawcze zostały wykonane lub nawet opublikowany.

Co można zrobić?

Aby mieć pewność, uncja prewencji jest leczyć. Więc wrócić do podstaw – dobre nawyki żywieniowe oraz dobrej higieny jamy ustnej będzie przejść długą drogę. Utrzymanie nosowych nawadnianych pomoże. Szczotkowanie zębów pastą z natleniania może podnieść bakterie z języka i tylnej części jamy ustnej. Można nawadniać swoje usta, a zwłaszcza ci gardło ze związkiem irygator doustna. Strzeż się tych elektrycznych, ponieważ są mocne i mogą powodować dyskomfort i pękać migdałki powodując dalsze problemy i infekcji.

Jak usunąć Tonsil Stones w domu z Waterpik Oral Irrigator

Czy słyszałeś o tej metodzie usuwania kamieni migdałków bez odruch wymiotny lub co niepotrzebnie bolesne? Jest to bardzo skuteczna i oczyszcza całe usta, a wynik jest to, że można cieszyć się piękny świeży oddech bez śmierdzących kamienie migdałków. Polega ona trochę instrument zwany Waterpik .

Waterpik jest narzędziem, które niemal każdy dentysta używa aby wypłukać bakterie i zanieczyszczenia, które zostaje uwięzionych w różnych miejscach w jamie ustnej. Oprócz czyszczenia zębów, o Waterpik jest bardzo skuteczny w wypłukując migdałki kamienie uwięziony w migdałkach. Nie musisz się martwić, wywołując odruch odruch wymiotny lub uszkodzenia tkanek miękkich migdałków, o Waterpik usunie kamienie z łatwością.

Jeśli nie masz raczej kupić nawadniania, a następnie płukania ciepłą słoną wodą może przynieść ulgę i pomóc usunąć te kamienie. Można użyć Q-Tip i wody, aby usunąć te kamienie z kieszeni migdałków. Otwórz usta i używać latarki, aby zlokalizować migdałków.

Zamknąć lub wyginają mięśnie gardła podczas przyklejania swój język. Pomyśl o bycie u dentysty i mówi „szeroko otwarte” i gdy to zrobisz, to napina mięśnie gardła. Jeśli to zrobisz, trzymając swój oddech, jak wtedy, gdy płukać może być w stanie popchnąć do przodu umożliwiając migdałki, aby zobaczyć je lepiej.

[Cleveryoutube video = „zqHQWJ7XTzU” vidstyle = „1- pic =” „afterpic =” „width =” 450- jakość = „hd720- starttime =” „endtime =” „caption =” Tonsil Stones Usunięcie z Q-tips „showexpander = „off” wyrównanie = „center” newser = „”]

Q-tip może być stosowany delikatnie miarka się te kamienie. Ponieważ mamy do czynienia z niezwykle wrażliwym obszarem być bardzo delikatne, więc nie wystąpi krwawienie. Trochę jednak krwawienie jest normalne. Przyklejony śliny mogą tworzyć tak jasne to uwagę w pierwszej kolejności. Woda pitna będzie cienka lepką śliną.

Aby zminimalizować zanieczyszczenie krzyżowe utrzymać Q-Tip od kontaktu z dowolnym zarodka bilansowej powierzchnię nawet swoje ręce. Jest to szczególnie ważne.

Chociaż może wydobyć to, co można zobaczyć tam może być ukryte kamienie. Umieść kciuk na szyi pod szczęki. Teraz używać bardzo czysty palec, aby przejść do ust tuż obok migdałka i spróbować delikatnie wycisnąć wszystkie pozostałe kamienie. Jeśli nie produkuje żadnego mieć na uwadze, że niektóre szczeliny są głębokie i trudno dostać się do tego może nadal masz tam jakieś kamienie.

Jednak w przypadku gdy nic nie działa w domu i masz objawy wyjazd do lekarza jest w porządku. Lekarz może Ci antybiotyki ciężkich kamieni migdałków i może on mieć jakieś inne zalecenia.

Użytkownik może również chcesz iść na cryptolysis jest leczenie laserem, które resurfaces migdałków w celu zmniejszenia szczelin. Pozwoli to zachować coś z pełzania w tych szczelinach ponownie i problem został rozwiązany w ten sposób stałe.

Jest też nowy rewolucyjny zabieg dostępne, który został opracowany w leczeniu kamieni migdałków. Technika ta, znana jako coblation migdałków cryptolysis. jest unikalny, ponieważ może to być wykonane w większości dorosłych pacjentów bez sedacji za pomocą tylko znieczulenie, podobnie jak laser migdałków cryptolysis. Podobnie jak w przypadku lasera cryptolysis, ból jest istotny tylko przez kilka dni, a większość dorosłych wznowić normalną dietę i aktywność w ciągu jednego tygodnia. Jednak coblation uniknąć potencjalnych zagrożeń związanych z użyciem lasera, w tym potencjalnego pożaru dróg oddechowych, uszkodzenia siatkówki, oparzenia jamy ustnej i twarzy.

Jeżeli nieświeży oddech z powodu kamieni migdałków utrzymuje się pomimo innych środków, to możesz rozważyć migdałków.

Diagnoza może być wykonana z wyglądu wewnątrz jamy ustnej. Te kamienie są białawe łatwe do wykrycia. O ile istnieje wyraźna manifestacja kamieni migdałków to te są trudne do zdiagnozowania. Zazwyczaj są one znalezione podczas wykonywania rutynowego badania radiologiczne czy może w gabinecie stomatologicznym.

Ponownie zapobiegania tej choroby jest kluczem. Ponieważ tlen hamuje wzrost bakterii wykorzystania do płukania jamy ustnej, który jest dotleniający i zawiera dwutlenek chloru i naturalne związki cynku. Dotleniający płyny są bardzo silne, więc powinny one być używane tylko raz, a może dwa razy w tygodniu.

Podsumowując następnym razem masz ból gardła lub ból w szyi lub ból ucha rozważyć checking out migdałków. Może migdałków kamienie są przyczyną dyskomfortu.

RELATED POSTS

 • Jak usunąć Pryszcze Szybko, twarzy na pryszcze.

  Jak usunąć Pryszcze Szybko Czy zdecydujesz się go trądzik, trądzik, postać grudek lub plam zadzwonić, wiem, że nie jesteś sam. Ponad 80% nastolatków doświadczy wybuch pryszcze w pewnym…

 • Jak leczyć wrzody Canker szybko, jak leczyć opryszczki szybko.

  Pierwsze ból rak jest na pewno doświadczenie, którego nigdy nie będzie chciał się stało, nigdy! Gdy pojawi się ból rak na usta, warg lub policzków wewnętrznych, wszystko, co chcesz zrobić, to…

 • Jak pozbyć się opryszczki szybko …

  Opryszczka wargowa, jaskrawoczerwone, które pojawiają się na zewnątrz twoich ustach, są bardzo bolesne i irytujące. Zdarza się, że opryszczka może rozwijać się tak bardzo, że nie da się…

 • Jak leczyć hemoroidy szybko na …

  Mimo to, należy pamiętać, że rozwiązania te są zwykle skuteczne jedynie w klasie jednego i dwóch hemoroidy, więc jeśli masz do czynienia z bardziej poważnych pali, może trzeba szukać zabiegów…

 • Jak usunąć blizny potrądzikowe pryszcz …

  wzmacniacz, wzmacniacz, wzmacniacz, LT, / s wzmacniacz, wzmacniacz, wzmacniacz, GT; wzmacniacz, wzmacniacz, wzmacniacz, LT, H1 amp; amp; amp; gt; Jak usunąć Pimple Blizny, Acne Scar Leczenie…

 • Jak pozbyć się zgagi szybko …

  Zgaga jest jednym z najbardziej powszechnych problemów zdrowotnych w tych dniach. Niezdrowe nawyki żywieniowe stworzyć kwasowość, co prowadzi do pieczenie w żołądku i gardła. Chociaż niektórzy…

Comments are closed.