Palatab

Jak String – Instalacja Roman, Roman Shades pierścienie niewidomym.

Jak String - Instalacja Roman, Roman Shades pierścienie niewidomym.

odcienie rzymskie są doskonałym sposobem, aby monitorować ilość światła w pomieszczeniu.

odcienie rzymskie są eleganckie, nowoczesne okna pokrycia. Są one łatwo dostosować, aby wpuścić światło lub zachować pokój chłodno i ciemno w dniach, kiedy nie chcesz zobaczyć słońce. Korzystaj z nich pojedynczo lub powiązać je z falbaną lub zasłon. Jeśli opcja nie mieć profesjonalny zainstalować odcienie musisz ciąg przewodów cieniu i zamontować go na wewnętrznej stronie ramy okienne siebie.

String Cord

1

Przypiąć cień na prawej stronie w miejscu, gdzie chcesz przewód do końca.

2

Umieścić cień na podłodze, do góry nogami. Dołączyć rynnie górnej do swojego cienia za pomocą dołączonego paska mocującego.

3

Począwszy przypiętej strony, przełóż przewód przez każdego koła pasowego, a następnie w dół przez kolumnę zewnątrz pierścieni dźwigowych. Tie przewód do dolnego pierścienia z węzłem. Pozostawić ogon cal długości.

4

Gwint drugi przewód dźwigu na każdym kołem, z wyjątkiem ostatniej, i wzdłuż drugiej kolumnie pierścieni podnoszenia.

5

Przywiąż ją z węzłem, pozostawiając ogon cal długości. Powtórz z pozostałymi kolumnami pierścieni dźwigowych. Upewnij się, że wszystkie sznurki pociągnąć równomiernie.

6

Pokrój na ogony na każdym kablu do 1/2 cala i umieścić kroplę kleju tkaniny na każdym węźle, aby utrzymać je w miejscu.

7

Wyjąć cień od rynnie górnej.

8

Zdjąć przewody z kołami, upewniając się, że pozostanie przez pierścienie gwintowane. Knot sznurek.

Zainstalować Shade

1

Trzymaj poziom rynnie górnej przeciwko wewnątrz górnej części skrzydła okiennego. Wiertarka 1/16-calowych otwory pilotażowe przez małe, okrągłe otwory w rynnie górnej karne i skrzydła.

2

Dołączyć rynnie górnej do skrzydła z 2-calowych śrub drewnianych.

3

Luźno zamocować strony cieniu, gdzie przewód będzie wychodzącego z paskiem mocującym w rynnie górnej. Zasięg tyłu cieniu i rozwiąż swoje kable.

4

5

Wyciągnięcie gwintowanego przewody do przodu cieniu.

6

Usunąć cień od rynnie górnej, a następnie ponowne jej do paska mocującego po drugiej stronie. Gwint przewodów przez drugą połowa kół. Wyciągnąć przewody na zewnątrz w cieniu i powiązać je ze sobą w luźny węzeł.

7

8

Rozplącz napięte kable pociągnąć kable napięta i Retie Węzeł 1 cal przeszłości ostatniego krążka.

9

Wyciągnąć przewody aby sprawdzić, czy odcień podnosi i niższe równomiernie.

10

Oplot kabli razem, pozostawiając 3 do 4 cali niesplecionej kręgowego u dołu. Włóż akordy do spadku kręgowego. Regulacja spadek przewodu więc umieszczenie jej na jednym poziomie z agrafką został umieszczony w cieniu wcześniej.

11

Knot przewody tuż poniżej spadku kręgowego i wyciągnąć kabel rozwijanej więc obejmuje węzeł. Sprawdź umieszczenie kropli kręgowego, aby zobaczyć, że jest to poziom z agrafką. W razie potrzeby skorygować. Wyjąć zawleczkę z cienia i przyciąć nadmiar przewodu.

Rzeczy trzeba

 • Agrafka
 • tkanina klej
 • Wiercić
 • 1/16 cala wiertła
 • drewniane śruby

Wskazówka

 • Jeśli cienia nie pobiera się równomiernie, należy sprawdzić, czy przewody zostały poprowadzone przez wszystkie pierścienie i kół pasowych.

RELATED POSTS

 • Jak naprawić Roman Shades, stałe roman cienia.

  odcienie rzymskie, popularny zabieg okno nowoczesnych domach, może nie do podnoszenia i opuszczania dla jednej lub dwóch powodów. Łańcuchy, które pracują w cieniu może być suchy zgnił i…

 • Jak zrobić Roman Shades, jak …

  Zabiegi okno i Slipcovers dla opornych odcienie Roman podciągnąć w sekcjach z pomocą kierunkowej kręgowego lub Roman kręgowego cień (oba dostępne w sklepie rzemiosła). odcienie Roman elegancki…

 • Jak skrócić Roman Shades, krótkie rzymskie odcienie.

  A Roman odcień będzie dodają stylu i elegancji do każdego pomieszczenia. Oferują one czyste, klasyczne linie, które nadają się do każdego rodzaju dcor. Zbliżając się do problemu Roman odcieni,…

 • Ja i jilly bez szycia roman odcieni …

  Dwa tygodnie temu ujawnił moje $ 150 . Pamiętaj nowych odcieni, które zostały starannie wykonane na mojej kuchennej wyspie? Wszystkie sześć małych zwierząt. Otrzymałem kilka próśb o tutorial,…

 • Jak uszyć roman cienia

  Miękkie fałdy na pokuśtykał cieniu pasują do większości stylów wystroju. Pokuśtykał Roman odcień ma miękkie fałdy poziome tkaniny, które pozostają na miejscu, gdy cień jest w dolnym położeniu,…

 • Ile tkaniny dla roman niewidomych

  Uwaga, ten post jest looooong, ale jest to konieczne. Czytałem i obserwował co najmniej 25 postów na temat DIY rzymskimi odcieni w ciągu ostatniego miesiąca, i szczerze mówiąc, kilka stanowisk…

Comments are closed.