Palatab

Jak stracić 20-30 funtów w 5 …

Jak stracić 20-30 funtów w 5 ...

Jest to pierwszy z dwóch blogach powodujących ekstremalne eksperymenty fizyczne. Absolutnie nie ma środek dopingujący wszelkiego rodzaju były używane.

Część 1 – ten post – szczegóły dokładnie, jak top zawodnicy jak Georges St. Pierre szybko stracić 20-30 funtów za „ważenie”. Aby udoskonalić metodę Nate przeprowadza to na siebie, tracąc 20 funtów w ciągu 5 dni. Unikalna część: dr Berardi i zespół mierzona kluczowych zmiennych w całym procesie, w tym ostatni „nawadniającego” fazy. Jak Berardi umieścić go:

Część 2 – następnym poście – podzielą jak Nate stosowany przerywany czczo i strategicznie zaplanowaną jedzenia, aby uzyskać 20 funtów w 28 dni. emulacji zawodnika, który chce (lub potrzeb), aby przenieść się do kategorii wagowej w konkursie.

Ostrzeżenia Uwaga na część 1

Mixed Martial Arts (MMA) bojowników umieścić to wszystko w otwartym na świat, aby zobaczyć: im kopać, bić, śmiech, płacz, i odpowietrzyć przed tysiącami fanów arenie i miliony więcej oglądania w domu.

Ale nawet jeśli jesteś hardcore wentylator, który zna wszystkie statystyki, jest coś za kulisami, że już chyba nigdy nie widziałem w całości: światowej klasy manipulacja waga

Sporządzono w prawo, może znacznie zwiększyć szanse wojownikiem na wygraną. Sportowiec będzie sztucznie obniżyć swoją wagę do wstępnego walki ważenie, a następnie pojawi się na rzeczywistej walce 10, 20 lub nawet 30 funtów cięższy niż jego przeciwnik. Jest to zmieniarka gra.

Sporządzono źle, może to zrobić nawet najtwardszy facet straci przewagę … i prawdopodobnie walkę. Istnieje poważne ryzyko niewydolności narządowej jeśli odbywa się przypadkowo.

Chociaż bokserów i Zapaśników zostały manipulowania waga w ten sposób przez dziesięciolecia, że ​​ma powietrze nielegalnej aktywności. I choć jest to legalne w zawodach MMA, należy * nigdy * próbujcie tego w domu lub bez nadzoru lekarza. Nadmierne odwodnienie może cię zabić. „Masa Cięcia” nie ma miejsca w świecie rzeczywistym diety i zachowania.

To nie jest artykuł na temat zrównoważonej utraty wagi lub zdrowego stylu życia. Raczej jest to fascynujące spojrzenie na to, jak daleko sportowców i naukowców trafi do manipulowania ludzkim ciele w celu przewagi konkurencyjnej.

Oto jak to działa…

Wprowadź Nate’a

Wyobraź sobie: Jest sobotni wieczór i jesteś top rankingu MMA, który właśnie wszedł do klatki, aby walczyć o 170 funtów półśredniej Championship.

Pytanie: Ile ważysz?

Odpowiedź może wydawać się oczywiste: 170 funtów, prawda? Ale jeśli następnie etapy skrajnej manipulacji wagi, prawdziwa odpowiedź brzmi, że ważysz gdzieś między 185 i 190 funtów. To 15-20 funtów jeszcze niż „odcięcia” masy 170.

24 godziny przed Ci wszedł do klatki, jednak użytkownik faktycznie waży 170 funtów. Musiałeś. Piątkowy wieczór był oficjalnym ważeniu gdzie ty i twój przeciwnik okrojona do skivvies, stanął na wadze przed sędzią, i modlił się, że liczba w skali hit 170 lub niższe.

Ale kiedy zszedł tej skali to był wyścig do przybierania na wadze.

Uważam, że ten rodzaj lalek fizjologicznej bardzo interesujące. Większość z nas zwykłych facetów mieć twardy czas zyskuje lub traci zaledwie 5 funtów na raz.

Ale najlepsi sportowcy bojowe mogą stracić do 30 funtów w ciągu zaledwie 5 dni prowadząca do walki. Następnie mogą uzyskać prawie wszystko z powrotem w ciągu 24 godzin od ważenia i będzie toe-to-toe.

Robią to, aby uzyskać ogromną przewagę nad konkurencją. Innymi słowy, im większy człowiek, który zachował więcej jego wytrzymałość, zwinność, wytrzymałość i najprawdopodobniej wygrać. Facet, który waży 170 – a następnie walki w temperaturze 170 – ma często świat boli pochodzących mu drogę.

Dlatego Anderson Silva – prawdopodobnie najlepsze na świecie MMA – zwykle walczy w klasie 185 funtów, mimo że w rzeczywistości waży 215 funtów. Kilka dni przed walczy, Anderson „Cięcia” 30 funtów, aby ciężar … wtedy zyskuje większość swojego ciężaru z powrotem w ciągu 24 godzin w czasie jego walki.

Georges St-Pierre – zapewne 2. najlepszy fighter na świecie – zwykle spacery na 195 funtów. Kończy się cięcia 25 funtów, aby jego 170 funtów kategorii wagowej, a następnie zyskuje 20 z powrotem przed jego walką.

Podobnie jak ci faceci to zrobić? A co to szybka utrata masy ciała i zwiększenie masy ciała zrobić, aby ich działania?

Moja Ekstremalne Waga Manipulacja Eksperyment

Jestem szczęście przyjaźnić się z dr John Berardi i Martin Rooney. Dwóch facetów, którzy regularnie pracują z zawodników UFC.

Ostatnio, powiedziałem im, że chciał zobaczyć, co było jak cięcia wagi. Czy to naprawdę możliwe, zwykłym facetem jak ja do spadku 20 funtów w ciągu kilku dni, a następnie zdobyć to wszystko z powrotem w ciągu 24 godzin?

A gdyby to było możliwe, co byłoby czuć lubić? Słyszałem wagi cięcia była jedna z najtrudniejszych rzeczy bojowników zrobienia w całej swojej karierze. Miałem człowiekowi wystarczy go obsłużyć? Albo dałbym się, gdy sprawy się trudne?

Zgodzili się pomóc mi wyciąć 20 funtów w ciągu tygodnia, a następnie umieścić go z powrotem na wszystko jeszcze raz w ciągu 24 godzin.

Nerwowy nawet nie zaczyna się wyjaśnić, jak się czuję.

Inteligentny sposób na zmniejszenie masy Szybka

schudnąć, oczywiście. Ale także tracą energię i siłę i rozwijać jeden zły humor. Żaden, który pomaga w czasie walki.

Z pomocą dr Berardi i Rooney, postanowiłem wziąć inteligentniejsze trasę, zamiast umieszczać moje zdrowie w poważnym niebezpieczeństwie.

Zacząłem na 190,2 funtów i miał 5 dni stracić 20 funtów.

Oto podział strategii żywieniowych używaliśmy – ten sam, Georges St-Pierre i innych elitarnych wojowników MMA używać przed wielkim walki. (Pamiętaj: Wiemy o tym, ponieważ dr Berardi jest odżywianie trener Georges ‚).

ZUŻYCIE WODY STRATEGICZNIE DECREASE

Zrzucanie wagi szybko jest wszystko o manipulowanie poziom wody i sodu.

Dla wojownika, którzy chcą szybko i bezpiecznie wyciąć wagi, oto ile wody zużywa on w 5 dni prowadzące do jego ważenie:

Jak widać, ilość wody zaczyna wysokie z dwóch litrów i zmniejsza się z każdym dniem, póki nie pije prawie żadnej wody w czwartek i piątek.

Ma to na celu zapewnienie ich ciało staje się w „tryb spłukiwania.”

Poprzez picie dużej ilości wody na początku, ciało Fighter będzie regulacji w dół aldosteron. hormonem, który działa na rzecz zachowania i wydzielają sód potas.

A gdy nagle zmniejsza ilość wody pije w środku i pod koniec tygodnia, a jego ciało nadal będzie w trybie spłukiwania, co oznacza, że ​​on trafić do łazienki siusiu dużo chociaż on prawie żadnej wody pitnej.

Co się dzieje, kiedy wydala więcej płynów, niż wziąć się? Bingo! Szybka utrata masy ciała.

NIE jeść więcej niż 50 gramów węglowodanów na DZIEŃ

Ponieważ jeden gram węglowodanów ciągnie 2,7 gramów wody do organizmu, ważne jest dla bojowników, aby utrzymać niskie spożycie węglowodanów.

Dzięki temu, ale również wyczerpywać glikogenu mięśniowego (źródło energii) i zachować swoje ciało w trybie „flush”.

NIE jeść owoce, cukier, lub skrobi

Są to węglowodany, które powinny być unikane w całości podczas cięcia.

Posiłków, które zawierają dużo białka i tłuszczu

Fighters jeść coś. Ponieważ oni unikanie węglowodanów, dr Berardi doradza im, aby załadować na wysokiej jakości białka, takich jak mięso, jaja lub wegetariańskich źródeł białka. Jest to również doskonała okazja, aby jeść dużo warzyw liściastych (jak szpinak) i warzywa z rodziny krzyżowych (jak brokuły i kalafior).

Ponieważ organizm nie lubi trzymać się sód (który odbędzie się na wodzie), upuszczając sól pomaga ciała flush wody z myśliwca.

Rozważmy naturalnym diuretykiem

Ten krok nie zawsze jest konieczne, ale może pomóc, kiedy dostajesz się do drutu i nadal trzeba stracić wodę. Zdecydować się na naturalny środek moczopędny jak korzeń mniszka, ale czekać, aż ostatnie 2 dni, aby go używać.

Jest to „wykończenia dotyk” do spłukiwania ostatnie kilka funtów wody i jest stosowany tylko w ciągu ostatnich kilku dni poprzedzających in ważenie.

The Weight Cut Schedule

Więc jeśli weźmiemy wszystko to i złamać go w tygodniowym planie, wygląda to tak:

Węglowodany: Mniej niż 50 gramów dziennie. Owocu, skrobie lub cukry.
Białka i tłuszczu: O ile chcesz w 3 posiłki
Woda: 2 galony
Sól: Brak

Węglowodany: Mniej niż 50 gramów dziennie. Owocu, skrobie lub cukry.
Białka i tłuszczu: O ile chcesz w 3 posiłki
Woda: jeden galon
Sól: Brak

Węglowodany: Mniej niż 50 gramów dziennie. Owocu, skrobie lub cukry.
Białka i tłuszczu: O ile chcesz w 3 posiłki
Woda: jeden galon
Sól: Brak

Węglowodany: Mniej niż 50 gramów dziennie. Owocu, skrobie lub cukry.
Białka i tłuszczu: O ile chcesz w 3 posiłki
Woda: 0,5 galonów
Sól: Brak
Sauna w godzinach popołudniowych

Węglowodany: Mniej niż 50 gramów dziennie. Owocu, skrobie lub cukry.
Białka i tłuszczu: O ile chcesz w 3 posiłki
Woda: 0,25 galon
Sól: Brak
Sauna w godzinach popołudniowych w ciągu 30 minut, gorącej kąpieli wodnej w nocy

Węglowodany: Mniej niż 50 gramów dziennie. Owocu, skrobie lub cukry.
Białka i tłuszczu: jeść 2 bardzo małych posiłków do tej ważą
Woda: Nie do ważenia
Sól: Brak
Sauny do masy jest spełniony

(Nota Tim: Możesz pobrać cały plan wagi manipulacji, że Nate używany tutaj:. utrata masy ciała i Rehydracja Protocol)

Jak to jest zmniejszenie masy

Tak, że wszystko wygląda dobrze na papierze. Ale co to właściwie ochoty przechodzić przez to?

Zacząłem cięcie w niedzielę o 190 funtów. Oto szybki przegląd jak to wyglądało.

Noszę dzbanek wody galon ze sobą zawsze i wszędzie, co sprawia, że ​​czuję się śmieszne. Ale muszę mieć pewność, że otrzymam dwa galonów wody. Ogólnie rzecz biorąc, choć czuję się dobrze. To rzeczywiście nie wydaje się trudne. Nie jestem pewien, co tyle krzyku.

Zaczynam przegap smak soli. Wszystkie moje jedzenie jest mdłe. Teraz piję jeden galon wody zamiast dwóch. Jeszcze nie jest tak źle.

Wtorek – 182 FUNTY

Idę do łazienki 13 razy w ciągu jednego dnia. Nowy rekord, wierzę. A ja wciąż pije galon wody.

Środa – 179 FUNTY

Teraz jestem w dół do pół litry wody dziennie, co oznacza, muszę racjonowania ją, co czuje się dziwnie. Mam trochę śniadania, trochę z obiadem, a trochę z obiadem. To zdecydowanie nie jest wystarczająco dużo wody.

Moje usta są suche. Czuję się odwodnić. Piję prosto espresso zamiast kroplówki kawy, ponieważ zawiera zbyt dużo wody.

Wieczorem postaram mój pierwszy gorącej kąpieli wodnej. I ogólnie cieszyć kąpiele, ale ten jest inny. Woda moim mieszkaniu nie ma nic tak gorące jak dr Berardi chce go mieć – „wystarczająco gorące, aby spowodować umiarkowany ból, ale nie poparzyć rękę” – więc wypełnić dwa garnki i czajnik z wodą, umieścić je na kuchence, aż gotować, i wlać je do wanny.

I dostać się do kąpieli i natychmiast żałować tej decyzji.

10 minut później, leżę naga w środku mojego salonu próbując złapać oddech. Moje oczy są przywracane do mojej głowy. Całe moje ciało czuje się jak gigantyczny serca. Chcę napić się wody, ale nie mogę.

To zaczyna być mniej przyjemne.

Czwartek – 175 funtów

Jestem zombie. Zombie, który siedzi. Głównie w saunie lub na kanapie.

W saunie oglądam zbierać kropelki potu na skórze. Widzę mój cenny wody spływać moje ramiona i klatkę piersiową i nogi i wiem, że nie będzie w stanie uzupełnić każdy z nich, kiedy wyjdę.

Mam tylko .25 litrów wody do ostatniego mnie przez cały dzień. Jestem gotowy na to, aby być ponad.

Patrzę chory, bardzo chory.

Spędziłem ostatnie 30 minut przed ważeniem w saunie i wypić cztery łyki wody przez cały dzień …

Co Cięcie Waga działa na wydajność

OK, będę Ci zaoszczędzić resztę zapisów księgowych i podzielić się dane dotyczące wydajności.

Więc zdecydowaliśmy się sprawdzić.

I okazuje się, tracąc 20 funtów w ciągu 5 dni nie sprzyja być silny, potężny, lub zwinny. (Niespodzianka!) Nie mogłem skakać tak wysoko, podnieść tyle wagi, lub uruchomić tak szybko i tak długo jak będę miał tylko tydzień przed, podczas naszych testów bazowym.

TEST MOCY: wyskok

Baseline: 31.7 cali
Po odwodnieniu 27,6 cala

SIŁA test wytrzymałości: 225-kilogramowy wyciskaniu

Baseline: 15 powtórzeń
Po odwodnieniu: 5 powtórzeń

Test wytrzymałości: Maksymalny czas na deptak

Wyjściowy: 3 min i 14 sekund biegania w 8 mil na godzinę z 6% nachylenia
Po odwodnieniu: 1 minutę i 28 sekund biegania w 8 mil na godzinę z 3% nachylenia

To nic dziwnego, ci ludzie starają się zdobyć cały swój ciężar z powrotem natychmiast po zważeniu w. Mieli być przykręcony czy nie.

A propos…

Smart sposób przybrać na wadze Szybka

Po zawodników UFC zmniejszenie masy i ważenie, że nigdy nie być w stanie wykonać na najwyższym poziomie. (Co jest oczywiste z moich mniej niż gwiazd wykonywania na siłowni).

Więc co robią teraz? Zdobywają taką samą wagę, jak to tylko możliwe, w ciągu 24 godzin.

Oto jak to zrobić. (I jak to zrobiłem, zbyt).

Znacznie zwiększyć spożycie wody.

Według dr Berardi, organizm może wchłonąć tylko około 1 litra (2,2 funta) płynie – co najwyżej – w godzinę. Więc radzi bojowników Pracuje ze nie pić więcej niż to. Zamiast tego, mówi im, aby wypić 1 litr (2,2 funta) wody na godzinę.

Jednak zawodnicy nie zachowa cały ten płyn. W rzeczywistości, prawdopodobnie około 25% z nich zostaną utracone w moczu.

Tak więc, oto matematyka dla kogoś takiego jak Georges St-Pierre:

 • 9 litrów (20 funtów) wody, aby wrócić.
 • 11 litrów (25 funtów) płynu między piątek ważenie i sobotę ważeniu, aby to wszystko z powrotem.
 • 24 godziny, w których można to zrobić. 8, z których on będzie spał i 3, które będzie wiodącym do soboty ważenia.

Pozostawia Razem 13 godzin dla nawodnieniu.

Tak szybko, jak Georges kroki poza skalę, dosłownie zatrzaskuje litra wody i niesie ze sobą butelkę wokół, napełniania i opróżniania go to co godzinę aż do 3 godzin przed swoją walką. (Nie ma łazienki w klatce).

Jeść tyle węglowodanów (i białko i tłuszcz), jak chcesz

Nadszedł również czas dla bojowników załadować na węglowodany i wyciągnąć całą wodę pitną są one z powrotem do ich mięśni. Pomaga również, że czują się bardziej ludzki i wyglądać mniej chorowity. (Coś na pewno doświadczył podczas mojej fazy super-uwodnienia).

Dr Berardi ma jego bojownicy zjeść duży posiłek bezpośrednio po ważą w On nie ograniczają kalorie. – jego sportowcy mogą jeść tyle, ile chcą w tym posiłku, tak długo, jak jest to zdrowa żywność jak chude mięso, słodkie ziemniaki, ryż, i warzyw. (Zajadając na fast-food jest zły pomysł).

Następnie w sobotę (dzień walka), dr Berardi ma jego bojownicy jeść zadowalającej ilości zdrowej żywności w kilku małych posiłków prowadzących do walki.

Dodać sól do wszystkiego

Od sodu pomaga organizmowi zatrzymywania wody, bojownicy są zachęcani, aby dodać dodatkowy soli do posiłków.

Oto co moja Super harmonogram rehydracja wyglądało:

Wagowo Zysk Schedule

Piątek po ważenia

Węglowodany: Jedz ile chcesz w jeden posiłek po ważeniu i testowania
Białka i tłuszczu: jeść tyle, ile chcesz w jeden posiłek po ważeniu i testowanie
Rehydracja napoje: Pij 1 litr wody zmieszanej z 1/2 gałką węglowodanów / białka drink dla każdej godziny śpisz. (Użyliśmy Surge Workout paliwo.)
Sól: sól jedzenie

Węglowodany: Jedz satysfakcjonującą kwotę w czterech posiłków przed ważeniem
Białko: Eat satysfakcjonującą kwotę w czterech posiłków przed ważeniem
Rehydracja napoje: Pij 1 litr wody zmieszanej z 1/2 gałką węglowodany / białko napoju za każdą godzinę śpisz, ale przed badaniem powstrzymać 3 godziny.

Co przytyć Czy na wydajność

Pierwsze rzeczy pierwsze: Osobiście, skończyło się zyskuje 16,9 funtów z powrotem w ciągu 24 godzin. Nie jest zły.

Ale prawdziwe pytanie: Ile siłę i moc czy naprawdę zyskać kiedy super-hydrat?

Chociaż nie wykonywać jak również moim bazowej (kiedy nie wszystkie testy wydajności zanim zacząłem eksperyment), mam naprawdę blisko. Co oznacza, że ​​nawet jeśli kładę moje ciało przez tydzień tortur, było prawie 100%.

I całkowicie unicestwione moje numery wydajności od zaledwie 24 godzin wcześniej, kiedy był chorowity i odwodnione.

Pobiegłem szybciej i dłużej, skoczył wyżej, i podniósł większej wagi więcej powtórzeń.

TEST MOCY: wyskok

Baseline: 31.7 cali
Po odwodnieniu 27,6 cala
Re nawilżona: 29 cali

SIŁA test wytrzymałości: 225-kilogramowy wyciskaniu

Baseline: 15 powtórzeń
Po odwodnieniu: 5 powtórzeń
Nawodniony: 12 powtórzeń

ENDURANCE TEKST: Maksymalny czas na deptak

Wyjściowy: 3 min i 14 sekund biegania w 8 mil na godzinę z 6% nachylenia
Po odwodnieniu: 1 minutę i 28 sekund biegania w 8 mil na godzinę z 3% nachylenia
Uwodniono: 3 minuty i 25 sekund biegania w 8 mil na godzinę z 6% nachylenia

Schudnąć. Nabrać masy. Walka.

Dla zawodnik MMA, to jest o czasie, kiedy byłby szykując do kroku w klatce i walki, co oznacza, że ​​znajduje się w tym samym czasie chcesz włączyć telewizor i zobaczyć go w swoim kącie, skoki w górę iw dół , dostając psychicznie i gotowy do walki.

Ile on waży?

To na pewno powiedzieć, co najmniej 10-30 funtów więcej niż w klasie wagowej Walczy w.

A teraz znasz „tajne” do skrajnej manipulacji masy ciała, coś 99,9% facetów, którzy oglądają MMA nigdy nie będzie wiedział.

Całkiem fajne, prawda?

Jeżeli masz pytania, prosimy umieścić je w komentarzach i dr Berardi i zrobię co w naszej mocy, aby je odebrać.

Nate nie jest to jeszcze zrobione. Następny musimy Część 2 – Jak uzyskać 20 funtów w 28 dni: skrajnym Secrets Muscle Building of Fighters UFC .

Więcej informacji na temat Nate’a i jego pracy na budowanie mięśni i rośnie w siłę, sprawdź chudy Do krzepki.

Tak, ja drugi drugi komentarz tutaj. zapaśnicy HS (również wiele innych zmagają sportowcy sportowe) nie zostały podane pełne 24 godziny w celu odzyskania od wyczerpania. Niektóre sporty mają mat-boczne ważenie. Inne są tylko podane kilka godzin po zważeniu w celu uzupełnienia. Dla tych sportów, sportowców są najlepiej służy koncentrując się na całorocznych strategii żywieniowych, te, które pomagają im utrzymać się na wadze, bardzo blisko do masy chcieliby rywalizować w.

Chcesz polecić mma sportowiec robi jakiejkolwiek cardio lub excersize aby pomóc utrzymać cardio na tip top w tym tygodniu? Być może twój ostatni dzień bycia środę lub coś? A także jeśli polecacie jakieś excersize więc nie tracić grunt miarę cardio, by jeść więcej węglowodanów, ponieważ jesteś ich spalanie, czy nie?

Mój syn konkuruje kraju i musieli wyciąć prawie 20 funtów w 2 dni … i musiał zmagać 3 godziny po ważą … (miał dwie klasy zmagać się w 175 lub 200 – choć był on i tylko 185 potrzeba 10 funtów, ale kiedy wszedł na skalę środę wieczorem (piątek ważą) był 192. spędził wiele czasu w wannie z hydromasażem i jadł kurczaka i brokuły i wykonane waga – potem wypił zbyt wiele zbyt szybko i zjadł dwa masło orzechowe, miód i bananowe kanapki … ale nie mógł naprawdę odzyskać w czasie … stracił swój pierwszy mecz, wygrał 4, ale dostanie się do kolumny przegranych oznacza zmagać prawie co 25 minut i nie mógł uzyskać z powrotem wytrzymałość … sugestie, gdy nie masz 24 godziny? Myślę, że zrobił bardzo dobrze na część wagową cięcia (mógłby pił więcej wody na początku tygodnia), ale zyskuje je z powrotem wraz z jego energii nigdy naprawdę stało – skończył w ciągu 24 godzin od ważenia w …

Artykuły są fantastyczne i pełne są wspaniałe informacje. Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób i czy tego typu przekształcenia mogą mieć wpływ na psychologiczną osobom rolę do mniej lub bardziej agresywny w ringu? Jeśli tak, to dlaczego.?

Off przedmiotu: Mieszkam w Milwaukee, gdzie mamy najwyższy Afroamerykanów śmiertelność niemowląt w kraju, a 50% wskaźnik otyłości w WSPÓLNOTY AA, jest to możliwe, stosuje się żadnych badań w kierunku tego tematu.

Jimmy Smith —

Warto przeczytać. I dieta i nadzorować zmniejszenie masy dla wielu bojowników UFC i zgadzam się z 99% wszystko napisane.

Ale nie zmniejszy woda prawie tak samo, jak zaznaczono i zrobić kilka różnych rzeczy z solą.

W sumie, warto przeczytać.

Nick Gwiazda —

Jimmy, po przeczytaniu tego widziałem lub wydaje się mieć lepsze i mniej czasochłonne i bardziej komfortowe systemu odchudzania la m zapasy dla liceum i ma około 5 dni na dokonanie 108 i chodzić na 112 i wiegh-iny są mat strona, która jest dla mnie trudne, bo jestem praktycznie wszystkich mięśni, byłoby pomocne, jeśli dasz mi jako rozwiązanie.

Dzięki za bardzo pouczające postu! Widzę za pomocą tej metody (lub jeden bardzo podobny do tego) dla kulturystów, którzy przygotowują się do zawodów lub pokazu. Dobre strony o tym przez kulturystów jest to, że nie są one rzeczywiście próbuje zachować swoją siłę, tylko ich wielkość i estetyczną sylwetkę. Ponadto, nie ma potrzeby się spieszyć, aby uzyskać z powrotem ciężar dzień po koncercie, który może być bardziej stopniowy proces (które mogłyby być zdrowsze). Pomogłoby im wyglądać nieco więcej cięcie & zdefiniowane, to znaczy wtedy, gdy 3-5% tkanki tłuszczowej nie już, aby wyglądały w ten sposób …

Kulturyści nie są po ciężarze, oni po określonym wyglądzie. Dlatego ich celem nie jest wyczerpanie i nawodnienia manipulować wagi. wyczerpują one glikogenu, aby potem dostać „superkompensacja” efekt, w którym ich mięśnie faktycznie puchnąć z węglowodanów i to sprawia, że ​​wyglądają większe i pełniejsze.

Ponadto tną wody w specyficzny sposób, aby spróbować kierowania płynu w mięśniach oraz z przestrzeni podskórnej (między mięśniami a skórą). To pomaga im spojrzeć szczuplejsze. Kombajn ten szczuplejsze wygląd z nasyconych pełniejsze glikogenu mięśni i budowy ciała wygląda zdecydowanie inaczej.

Więc znowu, zupełnie różne cele tutaj. Z pewnymi różnicami protokołów też. Nie Najważniejsze z nich. Ale istotne.

To wstyd większość naprawdę szalony rzeczy, które dzieje się w szkoleniu UFC nie jest dokładnie do publikacji. Wiele z pomysłów końcówki włóczni ćwiczeń wyjdzie bojowników szkoleniowych, ponieważ mają podobne wymagania jak kulturystów, ale na ogół są one jeszcze mniej awersją do ryzyka, przynajmniej na niższych poziomach.

DNP zapala swoje ciało płonie od wewnątrz? Pewnie dajmy mu szansę!

Ponieważ JB i Nate są prawdopodobnie najbardziej na wierzchu zgodności każdego, dobrze byłoby, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak można dostać klientów do naśladowania poradę kiedy wybierania w diecie do najbardziej szczegółowo skończonej walce o konkursie lub prep.

Intrygancki! Uwielbiam sposób systematyczny i naukowy wziąć ciężar z organizmu i umieścić go z powrotem, aby uzyskać maksymalne korzyści z tych zasad.

Robię wspinaczki i wagi jest bardzo ważne w odwrotny sposób. Chcemy być lekka jak możemy w dniu zawodów jeszcze utrzymać naszą siłę, aby uzyskać najlepszą wytrzymałość w stosunku do wagi. Zwłaszcza, gdy jesteśmy pociągnięcie naszą masę ciała za pomocą zaledwie naszych palców.

Każda rada od sposobu przygotowania do alpinistą powinno być?

Dzięki za komentarze i pytania … dla Alpinistów pomysł byłoby zatrzymać się jak najbliżej „masa konkurencji”, jak to możliwe przez cały rok. W ten sposób Państwa „ciężar szkolenia” i „ciężar konkurencji” są podobne, jakie są wasze poziomy siły i wytrzymałości.

Joshua Ciulla —

Robiłem to wyciąć 2 razy do tej pory działa świetnie rzuciłem 17 funtów raz zyskuje 14 powrotem w około 18 godzin w moim testowym cięcia zanim spadła kategorii wagowej i spadł z 147-127 na ostatni raz i zyskał powrotem 18lbs w ciągu 18 godzin Walczyłem czyni wagę po raz ostatni, choć spędził cały dzień w saunie powinien być wypracowanie podczas cięcia jeśli tak, ile staramy się to w dół do doskonałego science przyczyny będę UFC mistrz więc ja naprawdę docenić Wsparcie. Dzięki!

Podobało mi się to spojrzenie na nauki za walki. Powinna ona służyć Jump Start rozmowę kiedy oglądam UFC następną walkę z moich kumpli.

To tylko niektóre z pojęć ujawnionych tutaj są podobne do Slow-Carb Diet (który ja również i jeden z moich kumpli rozważa wypróbowanie) sprawi, że rozmowy o wiele bardziej interesujące.

Dzięki Nate dr Berardi i Tim.

Nie ma problemu, dzięki za opinie … i to jest cały sens tego artykułu … otworzyć się kilka interesujących rozmów. Nie mamy oczywiście próbuje się sugerować, nie elitarne UFC bojowników powinni próbować schudnąć w ten sposób.

Poszedłem za bardzo podobny protokół mojego turnieju jiu jitsu (rzuca się między 10-12lbs w tygodniu), wykonane na wadze i medaled zarówno Gi i No-Gi (1 i 3), a byłym zapaśnikiem wagi cięcia jest łatwiejsze, kiedy Wcześniej doświadczyli podobnych protokołów. Jedną rzeczą, jaką zrobiłem pamiętać, że przeziębił w ciągu 2 dni po zakończeniu turnieju.

Czy to może być przypadek? Albo myślicie poziom stresu moje ciało jest zagrożona mój system odpornościowy czasowo? Zostawiłem moje okno otworzyć obie noce po złapać chłodny powiew zimowego (marzec).

Wielkie pytanie, Cain. Skumulowana stres szkolenia dla konkurencji, a następnie cięcia 10-20 funtów na pewno robi kompromis układu odpornościowego. (Tak samo robi konkurencja, przez kilka godzin po zdarzeniu). Wtedy, kiedy rzeczy setki ludzi w arenie lub audytorium, wszystkie posiadają swoje bakterie i wirusy z tymi osłabionym układem odpornościowym … więc coraz zimno jest bardzo częste. Wszystkie duże imprezy sportowe są tak: maratony, turnieje, etc.

Choć szanuję swoją opinię zawodową, tak większość utraconej masy będzie masa wody, jednakże jeżeli osoba przechodzi niniejszego protokołu excerises codziennie z wyjątkiem ostatniego, i spożycie węglowodanów minimalne, nie będzie źródłem energii dla paliw następnie pochodzić z tłuszczu? Mogę się mylić, to tylko mój proces myślowy.

Byłem eksperymentować z odcinając wszystkie żywności i płynów w godzinach popołudniowych, jeśli po wejściu na wagę około 3 P.M. jestem na wadze, że zarejestrowanie się jako utratę następnego dnia rano.

Aby zrekompensować, że zalewa mój system strumieniem wody / kawy w późnej porze będzie żadnego niebezpieczeństwa w 15 godzin bez wody 3-4 dni w tygodniu, jeśli jesteś coraz galon lub więcej w ciągu 24 godzin?

Dr Berardi (a Pan Green, jeśli chcesz, aby dostroić się!):

1) Z ciekawości, czy dążyć do utrzymania swoich zawodników po prostu poza zasięgiem ketozy, czy tymczasowa ketoza stan strzelać w celu przyspieszenia utraty wagi w tym okresie pięciu dni przed ważenia? (Czy też uważają, że zbyt długie / wybredne przejście nawet przeszkadzało?) Jakie są twoje przemyślenia na temat ketozy bardziej wysiłek odchudzania, powiedzmy w ciągu miesięcy, a nie dni?

2) Tylko na podstawie przybliżonych wytycznych żywieniowych i przykłady rodzajów żywności / żywności, byłoby bezpiecznie założyć, że twoja dieta jest zalecana Primal / Paleo / slow-carb? Jeśli tak, to czy modelować spożycie żywności dla sportowców na konkretnym podejściem?

Niestety, to było o wiele więcej niż ja zamierzony, ale jestem bardzo ciekawy i, hej … to nie jest często jednym ma „dostęp”, więc dwie osoby, które są tak wiedzą! Z góry dziękuję! Jestem bardzo cieszymy się część 2, a przerywany czczo jest niesamowite i zrobiłem trochę Leangains stylu if (i nieplanowanych IF) wcześniej.

Dzięki za pytania …

1) Ketosis jest tu bez znaczenia.
Okres cięcia waga nie chodzi o utratę tłuszczu w ogóle. Chodzi o czystej manipulacji wody. Tak, nie troska o ketozy lub spalanie tłuszczu / utlenianiem. Wszystko co robimy jest dla manipulacji wody w tym punkcie. Dla poniosły stratę tłuszczu robimy rzeczy bardzo różnie.

2) Nie jesteśmy „paleo” per se. (Chociaż nie mamy nic przeciwko Paleo).
Dowiesz się więcej na ten temat w części 2, kiedy Tim jest w stanie uruchomić go na tej stronie. Ale na razie opieramy nasze regularne utraty tłuszczu lub masę mięśniową zalecenia dotyczące unikalnych indywidualnych potrzeb klienta. Niektórzy klienci jedzą więcej rodową diety (głównie białka, tłuszcze i warzywa). A inni jeść więcej białka, węglowodanów i warzyw.

3) wielki błąd!
Moja rada jest, aby nie używając niczego z tego artykułu do trwałej utraty wagi. Zamiast tego chciałbym widzieć google „Precision Nutrition Get Shredded Diet”, która zapewnia szybką planu utraty tłuszczu, który jest oparty na rzeczywistych tłuszczu (nie wody) strat. Innym rozwiązaniem byłoby google „Precision Nutrition przerywana post”, który przewiduje inną alternatywę.

Mam nadzieję, że pomaga.

Cześć ludzie,
Uwielbiam większy, mniejszy, większy eksperyment.
Dla nabrać phase..would zgadzasz stylu kwas mlekowy szkolenia jak Tim wykorzystywane w celu uzyskania 34 funtów w 28 dni z 5 drugim maksymalnie 5 sekund w dół rep kadencji lub jako John Romaniello zaleca w swojej książce Man 2.0 (na 4 sekundy w górę, 1 sekunda 1 rep rytm dół) to najszybszy sposób, aby uzyskać masę? Albo można polecić niższe rep stylu udźwig, jak również?

Prawdę mówiąc, jak Nate mówi w zwiększ zmniejsz Bigger książki, styl szkolenia jest mniej ważna niż żywienia do uzyskania masy mięśniowej. Istnieją dziesiątki sposobów na pociąg do stymulowania masy mięśniowej, wszystkie z nich skuteczne. Dopóki aktywować dowolną liczbę jednostek motorycznych, jak to możliwe, należy użyć odpowiedniej progresji (robi więcej / lepiej robić za każdym razem) i odzyskują odpowiednio, reszta to tylko osobiste preferencje. Raz, że wszystko jest załatwione, to o ilościach i rodzajach żywności. Wszystko to możemy szczegółów w BSB, jeśli chcesz go ponownie.

Nie jestem wojownikiem, ale gdybym był byłbym półciężkiej w UFC. Zawsze mylić mnie, jak wyglądają tak dużo większy ode mnie, mimo że ich waga jest wymieniony jako niższe niż moja. Teraz wiem, dlaczego!

Przed, w trakcie i po odzyskaniu wydajność wagi jest to, co mogę znaleźć naprawdę interesująca.

Jak długo z powrotem w normalnej wadze zanim wróciły do ​​poprzedniego poziomu wydajności?
Stóg

Dla większości sportowców, wszystko trwa to 24 godzin. Ale skoro Nate nie zrobił tego wcześniej (i praktyka z pewnością pomaga), to prawdopodobnie zabrał go 2-3 dni, aby znów poczuć normalnie.

Federico Mendez —

gt; 24 godzin, w których to zrobić. 8 z czego on będzie spał i 3, które będzie wiodącym do soboty ważenia.

Myślę, że chodziło o „Saturday walki”

Brandon B. —

Bardzo otwarcia oczu artykule. Wiedziałam prawie większość zawodników wagi klasy sportowej opartej cięcia, ale nie do tego stopnia.

Nie śledzę UFC dużo (czyli w ogóle), więc pokrywa się ze mną. Chociaż uważam, że „tolerancja bólu” a trenować umiejętności (co oczywiście wymaga ten proces), to istnieje obawa, że ​​ta metoda może mieć coś z dala od prawdziwej konkurencji bojowych umiejętności? Wojownik, który ma bardziej skutecznej protokół BIG-małe-duże, ale gorszy zestaw umiejętności pewno można uzyskać ogromną przewagę, jak wspomniano. Dr Berardi i wielokrotne plakaty wspomnieli ringside ważenie innych podobnych sportów zniechęcających do cięć tak (jestem zakładając), czy UFC ma żadnego problemu z praktyką? Oni oczywiście było na swoim miejscu przez wiele lat bez tragedii (chyba?), Więc to, że jest to „Jeśli to nie jest uszkodzony, nie należy go naprawić” rodzaj transakcji?

To nie może być pytania można (Pan Green i dr Berardi) odpowiedź, ale może wywołać jakąś ciekawą dyskusję. Dzięki za poświęcony czas (i cierpienia, Pan Green)!

Dobre pytania … to na pewno ma dodatkową zmienną oprócz umiejętności. Chociaż istnieje wiele innych, które czynnikiem w sytuacji walki i tak; to nie tylko walki techniki.

Jest to oczywiście siła i klimatyzacji (która może być zmieniarka gry), jak kontuzji zawodnik jest w dowolnym momencie (bez fighter MMA wchodzi do walki zupełnie uraz wolne, szkolenie jest brutalne), w którym strefa czasowa walka odbywa się (jeśli jeden zawodnik mieszka w tej strefie czasowej jest to zaleta), czy walka jest na wysokości, czy nie (jeśli jeden zawodnik mieszka / pociągi na wysokości, która jest dodatkowym atutem), i tak dalej.

Ponadto, jest to pomocne, aby zrozumieć, jak działa zajęcia MMA. Zasadniczo, nie ma ciśnienia od góry do dołu, aby walczyć w niższych kategoriach wagowych.

Trzeba ci faceci w Heavyweight waży 270lbs, więc 230lbs gigantów spadnie do 205, więc nie mają ogromną wadę. Ale teraz naturalne 205 Pounders będzie w gorszej sytuacji, więc tną do 185 i tak dalej.

Myślę, że klasa masa lub dwa powyżej 205 może pomóc wyeliminować niektóre z konieczności cięcia w każdej innej kategorii wagowej.

Jestem ciekaw, bo wiem, powyższe jest normą, jednak czuję jakby Widziałem artykuły, które mówią o krótszym czasie organizm jest odwodniony, tym mniej niszczące skutki, że czujesz.

Po prostu ciekawi, co do nauki / różnicy za obiema metodami, gdy masa zysk / strata jest mniej ekstremalnych, ponieważ oczywiście nie może bezpiecznie wyciąć 20 funtów w ciągu jednego dnia.

Technicznie jesteś naprawdę tylko „odwodniona” w sposób istotny w ciągu ostatnich 2-3 dni od cięcia. Pamiętaj, że pierwsze kilka dni jesteś załadunku na wodzie i utworzenie ciała dla dużej utraty wody w dalszej części tygodnia.

Chuda do krzepki strona docelowa jest jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziałem.

Wielki projekt. Świetny układ. Wielki kopię pisanie. Wielkie wskaźniki wiarygodności.

Jestem pod wielkim wrażeniem.

Dzięki za informacje zwrotne na stronie internetowej, Ryan. Jesteśmy dumni z projektu S2B jak pomagamy wielu facetów budować mięśnie, siłę i większą żywotność.

W jaki sposób można zarządzać tym procesem cięcia wagi w bezpieczny sposób minimalizując wydajność maleje gdybyś ważą 2-3 godziny przed walką. Czyli co robią w Boksie

Byłbym zainteresowany perspektywy dzięki

Jak wspomina, zapaśnicy HS (również wiele innych zmagają sportowcy sportowe), bokserki, itp nie są podane pełne 24 godziny w celu odzyskania od wyczerpania. Wiele z tych sportów mają mat-boczne ważenie. Inne są po prostu ze względu na kilka godzin po zważeniu w celu uzupełnienia. Dla tych sportów, sportowców najlepiej służy koncentrując się na całorocznych strategii żywieniowych, te, które pomagają im utrzymać się przy masie bardzo blisko do wagi chcieliby rywalizować w.

Zasadniczo śruby up zdrowia i systemu immunologicznego na dłuższą metę być pewien. Mam nadzieję, że organizatorzy UFC zmienić zasady tak, że mają ważyć tuż przed walką. Spowoduje to zatrzymanie wszystkie manipulacje utrata masy manii i zapewni sprawiedliwość w systemie, tak aby zdesperowani wojownicy gotowi zaryzykować ich długoterminową zdrowia nie uzyskać przewagę nad normalnymi facetami, którzy chcą mieć zdrowsze życie już po tych wszystkich walkach są skończone.

Mój komentarz jest o 4HWW i filmy dla ciebie zrobiłem 2 kolejnych książek. Moje pytanie brzmi: dlaczego nie można zrobić zwiastun wideo dla tego 1rst książki? 1- To byłoby niesamowite, 2- to jeszcze, a może bardziej niż kiedykolwiek popularnym tematem i 3 może być bardzo popularne i skończy się jak książka wznowienia?

Żywność dla … choć i chciałbym zobaczyć, co chcesz wyjść z tej książki, a nie oszukujmy się, wideo książce są absolutnie świetny sposób na budowanie zainteresowania (wizualną reprezentację, działania i muzyka / beat) w czymś że może być inaczej nudny (odczyt), ja po prostu kocham!

Ładny art. Mam jednak jeszcze kilka pytań. 1. Mówisz, że każdy gram węglowodanów ciągnie się 2,7 g wody, Zawsze mnie uczono, że białko zajmuje najwięcej wody do strawienia. 2. Czy ma figurę za ile wody każdy gram ulls wody w organizmie i jest potrzebny do trawienia? 3. I IIF można podać te numery do spożycia, to byłoby super!

Dzięki za tutaj pytanie … kiedy mówimy każdy gram węglowodanów trzyma się 2,7 g wody, to jest trochę inaczej niż swoje pytanie białka. Zasadniczo Mówimy, że dla każdego grama węglowodanów przechowywanych w mięśniach, na przykład 2,7 gramów wody dosłownie związana w tej cząsteczki węglowodanowej. Podobnie, gdy każda grama węglowodanów są oddzielane od ciała, 2,7 g wody, zostają utracone. Więc to po prostu kwestia wagi ciała. Lose 200 gramów węglowodanów z ciała poprzez ćwiczenia i diecie niskowęglowodanowej, a blisko 600 gramach wody znikają też. Łącznie to prawie 2 funty wagi utracone. Fajne hę?

Zmagałem się w liceum w Kanadzie mieliśmy ważą ins dzień wcześniej i będzie zmagać się następnego dnia rano, tak, że wszyscy robimy to samo.

Byłem na kilku turniejach w USA, gdzie znajdują się inne style przed freestyle więc można ważyć nawet wcześniej, jeśli konkurują w nich. Pewnego razu zespół byliśmy przyjazne przystąpił do sambo nie mając pojęcia, co to było i dosłownie kiedykolwiek członek zespołu Kontuzjowany i nie mógł zmagać!

Kiedyś, aby uzyskać 3 paczkę impuls w postaci opakowania tetra i po prostu wypić wszystkie 3 o tej samej słomy bez rozpakowania blok 3 zaraz po wyjściu skalę.

Najśmieszniejsze jest dla mnie to, co zostało opisane w artykule nie było w ogóle mi obca i myślałem „co nowego”, gdy czytałem go, ale jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, to jest naprawdę bardzo nieprzyjemne. Chcemy zawsze latać w nocy przed ważą ins i dzień, ja często wstawać o 5 rano i pokroić na 12 godzin bez przerwy. Najtrudniej jest mieć dyscyplinę, aby nie kontrolować masę ciała zbyt często, bo robi się bardzo ciężko, aby uzyskać potu dzieje kiedy jesteś odwodniona, zwłaszcza w przypadku braku saunie. Moja mama Zauważyłem również, że pójdę do pracy w ciągu pieszo świeżego śniegu na 3 nad ranem, kiedy będę musiał na początku lotu iw tym momencie postanowiła, że ​​nie trzeba się martwić o moją determinację.

Mam kilka pytań na temat „woda”.

1. Wszelkie różnice pomiędzy kranu / butelkowaną lub destylowaną wodą? Ponieważ jesteś manipulowania poziom sodu, myślałem, że może być różnica. Woda destylowana zawsze wydawał się mieć silniejszy efekt płukania.

2. Ponadto może zielona herbata lub kawa zostać zastąpiony przez część wody tak długo, jak długo są osiągnięte te same sumy? Lub jest płyn całkowicie ograniczony do wody?

2) Tak samo, można korzystać z niektórych z kofeiną napoju. Ale nie wolą je jako większe ilości kofeiny powoduje stres fizjologiczny. I cięcie jest wystarczająco stresujące.

Dzięki za odpowiedzi!

Nickolaj Vinogradova Christensen —

Cześć,
Podobało mi się i wiele się nauczyłem czytać ten artykuł!

Jestem pełny kontakt kickbokser i brać udział w dużych turniejach z 3-4 walk podczas mistrzostw. Jeśli wygrasz walkę, trzeba walczyć następnego dnia. Więc turniej często są od środy do niedzieli i nie ma wagę każdego dnia!

Wyciąłem wadze od 73 kg do 67 kg jego aplikacji 13 funtów. Ale zacznę 3 tygodnie przed i stracić ostatnie 1 kg w saunie.

Problem polega na tym, że nie może jeść i pić za dużo, ponieważ waga jest w 3-6 godziny przed walką, a jeśli wygram mam iść do wagi ponownie następnego dnia rano.

Czy masz jakies pomysły. Jak wyciąć i co jeść podczas turnieju?

Dzięki za pytanie … do zawodów takich jak ta, sportowcy są najlepiej służy koncentrując się na całorocznych strategii żywieniowych, takie, które pomagają im utrzymać się przy masie bardzo blisko do wagi chcieliby rywalizować w.

Jestem wielkim fanem UFC i to jest szalone, aby zobaczyć, jak chorowity bojownicy spojrzeć na ważenie, tylko aby zobaczyć ich wygląd pełne i muskularne przychodzą walczyć razem. Słyszałem Joe Rogan opowiadać o tym, jak widział niektórzy bojownicy przetasować do skali, ponieważ nie ma wystarczająco dużo energii, by normalnie chodzić.

To szaleństwo, co niektórzy zrobi się mieć lekką przewagę w walce. Największym przykładem, który przychodzi do głowy jest Anthony Johnson. Koleś będzie chodzić w jak

230 lbs i walczyć w 170 lb kategorii wagowej. On szmaciana lalka chłopaki ze względu na ogromną przewagę wielkości. Oczywiście, zawsze miał problem z płaceniem na wadze, ale nadal jest to ogromna zaleta, jeśli można zrobić to poprawnie.

Dzięki za przeżywa eksperymentu wyczerpującym dla nas, Nate!

Bardzo ciekawy artykuł. Jak to się ma do mniejszych bojowników, jak flyweights? Czy ilość wody piją mniej niż myśliwiec 170 funtów? Zawsze myślałem, że byłoby o wiele trudniejsze dla osoby ważącej 130 stracić 5 funtów od osoby ważącej 170, ponieważ jest to większy procent ich masy ciała.

Kiedyś podobną strategię dla Fotek kilka lat wstecz, interesujące usłyszeć od stosowania tej strategii w innym kontekście.

Czy zrobić jakieś badania, aby porównać swoje siły po nawodnieniu, swoją siłę przy naturalnej wagi 170lbs? To znaczy. zmniejszenie wagi naturalnie dopóki jesteś 170lbs jednocześnie w pełni uwodniony. Test wytrzymałości w tej wadze, porównać go do siły po nawodnieniu powyżej?

Oczywiście, że spodziewamy się swoją „siłę” powinna być mniejsza niż po nawadniającego naturalnych 170lbs ” ‚siły. Ale byłoby interesujące, aby przetestować to założenie nie sądzisz?

Przetestowaliśmy dokładnie ten rzecz, Daryl. Aby uzyskać pełny kontekst naszych eksperymentów, sprawdź naszą darmową książkę online „Bigger Smaller Bigger” (www.biggersmallerbigger.com). Możesz zobaczyć wszystkie porównań, których szukasz, może więcej, ponieważ ten artykuł jest tylko niewielka część tego, co zrobiliśmy.

To był taki ciekawy artykuł szczególnie zwrócić uwagę na poziom siły nie straciły w trakcie tego procesu. Czy macie podobny artykuł w odniesieniu do kulturystyki, jak czytałem, że proces jest podobny, ale z ważnych różnic, tak aby nie miał siedzieć wody pod skórą, ale być wprowadzeni do brzuchach mięśniowych. Dziękuję bardzo za wszystkie swoje odpowiedzi.

Dzięki za wielki wkład do wielkiego artykułu! Kiedy czytam o tym artykule mam bardzo entuzjastyczny i pod wrażeniem i okazało się, muszę spróbować. Więc to jest mój 3 dni. Dzień 1 i ważył 79,5 kg. Dzisiaj (dzień 3 rano) jestem wadze 78,3 kg. Moja dieta składa się z filetów z kurczaka 3 razy dziennie z chili i pieprzem i odrobiną soku z cytryny. Mam oczywiście przestrzegać instrukcji do tee, a nie wałkowane po drodze. Moje pytanie brzmi: Dlaczego tylko nieznacznie schudnąć? W tym momencie facet w artykule stracił sporo. Co ja robię źle?

NB. To jest mój pierwszy raz próbuje wagi cięcia, ale czy to oznacza, że ​​moje ciało nadal jest w stanie przeciwdziałać sile „sztuczki”?

Próbuję schudnąć. Jestem studentem na KU. Jestem wysportowany, jednak nie jestem sportowcem. Ważę 180lbs ale chciałbym ograniczyć się w siłowni i dostać się do około 165lbs. Jest to dobra metoda dla mnie użyć, aby schudnąć? nawet jeśli „manipulowane” plan trochę aby uczynić go bardziej zdrowe & wygodne dla mojej sytuacji (niebędące zapaśnik)?

Victoria Jan —

Starałem się odwodnić przed moim turnieju BJJ – Naprawdę nie polecam

Oszałamiająca, Szczególnie uwielbiam ten artykuł.

Dla wszystkich kulturystów robią te same odwodnienie rutynowe kulturystów używać przed zawodami.

Hej Jestem rzeczywiście robi to teraz, a ja jestem na wtorek i zauważyłem ja nie sika wszędzie blisko, jak byłam w poniedziałek. Wszystko jem to tylko szpinak, brokuły, kurczak, jaja i białko shake.I spojrzał na zawartość białka wstrząsnąć i że przypisuje się do jedzenia 687mg cukru 19,3 g sodu z wszystkimi innymi żywności. Wstrząsać białka kończy się o niczym 15g cukru. Jest zbyt wiele isnt tego, jest to pochłaniająca dużo wody, dlatego nie czyni mnie wydalić wspomnianej wody.

Dla fanów UFC, to interesujące wiedzieć, że moje bożki to wszystko w ramach przygotowań do walki. Dieta, jak i może powiedzieć, jako pielęgniarka, jest raczej nieskomplikowany, ale bardzo niebezpieczne dla zdrowia, gdy po raz zrobiłem źle. Odwodnienie może zagrażać zdrowiu szczególnie jeśli robił to bez żadnego nadzoru ze lekarza specjalisty. To może przynieść swoje serce, aby zatrzymać, możliwość długofalowych skutków choroby, nadciśnienie mogą być wywołane i śpiączce w niektórych przypadkach. Choć jest to interesujące dla tych, którzy chcą schudnąć szybko, ten materiał lub dieta nie nadaje się do zwykłych ludzi, którzy mają normalne zadań biurowych lub ludzi, którzy nie walczą. Ogółem chciałbym powiedzieć, że jest niebezpieczne, ale bardzo intrygujące.

Jaki jest utrata masy ciała na dzień, co oznacza, że ​​będzie interesujące zobaczyć, jak linia / wzmocnienia odchudzania wyglądał. Przypuszczam, że dzień 1, że nie będzie w pewnym sensie przyrost biorąc pod uwagę początkową ilość wody konsumowane, to straty w płynach są wypłukiwane w ciągu tygodnia.

Również było żadnych ćwiczeń odbywa się podczas tego procesu?

Nate – Byłbym zainteresowany, aby wiedzieć, co twój nastrój był jak pod koniec cięcia? Jestem dwa dni z dala od ważenia (Muay Thai) i czuję się jakbym chodzą w ciągłym złym nastroju.

To na pewno działa jednak mam wyciąć 5kg do tej pory tego tygodnia i patrząc dobre do robienia wagi!

Bruce Boyington —

Zgodnie z tym sposobem …. to jest ok, aby pić mleko odtłuszczone z czarnej kawy podczas 1. paru dniach procesu 5 dni? Ponadto, tuż po zważeniu iny, sugerujesz 1 duży posiłek, itp …. może / powinno się jeść więcej niż po zważeniu inów?

Hej, dzięki za wprowadzenie tego się im 13 lat i chce schudnąć w ciągu tygodnia można zrobić to odwodnienie rzeczy i nie położyłem na wadze w ciągu 24 godzin po tygodniu?

Jeśli jesteś 13 nie będę tego robić.

Witam dr Byłem tylko ciekaw, dlaczego, czy też jest bardziej efektywne zrobić to w ten sposób i powoli zmniejszyć spożycie wody lub na 4 dzień, a nie do picia 0,5 galonów wody, zamiast tego; zajętych spożycie wody wszystko razem? byłby które sprawiają, że organizm przechodzi w tryb spłukiwania szybciej i mocniej i dostać wodę jeszcze dłużej? czy jest to bardziej niebezpieczne?

I nie oznacza to braku szacunku, a ten artykuł jest ogromna, ale ja nie rozumiem, dlaczego sugerują, że zrobisz wszystko, aby odpowiedzieć na pytania, itd, ale nikt nie robi? Zdaję sobie sprawę, że będzie to dużo pracy, aby to zrobić, ale nie jest tak cały punkt tutaj? I naprawdę może korzystać z odpowiedzi i wyobrażam sobie najbardziej inne pytania oto wrażliwości czasowej. Tak czy inaczej, dziękuję za wspaniałą informacją!

Bruce – Można oczekiwać, aby ktoś odpowiedzieć na pytanie (za darmo) w ciągu 10 minut? To nie wydaje się rozsądne. Po zapoznaniu się z uwagami widać gdzie mają wiele pytań. Jeśli przeczytałeś niektóre dzieła Tima, będzie również wiedzieć, że nie można nawet przewidzieć, jakie strefy czasowej są one.

RELATED POSTS

 • Stracić 20 funtów 2 tygodnie ★ kalorii …

  ★★ stracić 20 funtów 2 Tygodnie ★★ Naprawdę stracić 23 funtów 3 tygodnie . Stracić 20 funtów 2 tygodnie kalorii, aby schudnąć w 12-letniego chłopca było tak proste do follow.Lose 20 funtów 2…

 • Jak działa Ocet pomaga stracić …

  Ocet i Weight Loss Jak ocet może pomóc schudnąć nie jest pewne, ale teorie proponują trzy możliwe mechanizmy: Ocet zwiększa podstawową przemianę materii więc spalić (utleniania) więcej…

 • Stracić 5 funtów w 2 tygodnie z …

  – 1 Yoplait Lekki jogurt – 1 szklanka ziaren – 1 owoce (lub 3/4 szklanki jagód) – Woda do picia – 6 uncji chudego białka (kurczak, wieprzowina i ryby) – 2 szklanki warzyw – 1 łyżka tłuszczu (na…

 • Jak stracić 10 funtów w 2 tygodnie …

  Czy uważasz, że można zjeść pyszne jedzenie i nadal schudnąć? W swojej nowej książce, Greckie potrawy, Maria Loi i Sarah Toland zachęcać jeść makaron i chleb i popijając wino! Sarah powiedział…

 • Lose 21 funtów w 21 dni …

  Obietnica The Martha Vineyard Detox Diet obiecuje odkleić funta dziennie i pozbyć ciała toksyn. Ale czy jest to dobry pomysł, biorąc pod uwagę, że organizm oczyszczające się, niezależnie od…

 • Stracić ból pleców System – Sprzedaż …

  Ból pleców Specjalista Jesse Cannone ujawnia. Przełom systemu to UDOWODNIONY Pomocy Over 64,182 Folks (i liczenia) wyeliminować bóle pleców. Ischias. i przepuklina płyt. w czasie krótszym niż…

Comments are closed.