Palatab

Jak sprawić, żeby kobieta posiada orgasim

Jak sprawić, żeby kobieta posiada orgasim

Hej, jesteśmy Laura & Axel i zaczęliśmy School Of Squirt, aby pomóc Ci dać kobiecie kochasz największe i najlepsze orgazm jej życia. Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby wreszcie móc otworzyć dostęp do naszego zaawansowanego szkolenia: squirting wyzwalaczy 2.0.

Masz zamiar dowiedzieć się dokładnie, co trzeba, aby przynieść piękną dziewczynę do orgazmu w sypialni …

Ale nie byle orgazm. (Tak, mamy pokrycie podstawy), ale także zaawansowanych „ułożone” i „wiele” orgazm …, że większość kobiet nie marzyli tylko o.

Teraz możesz być facet aby dać jej …

Twój przewodnik do dokonywania jakichkolwiek dziewczyna cum

Jest to zaawansowany przypomnienie podając swoje wielokrotność partnera squirting orgazm, który został mówił o trochę już, ale tym razem pójdziemy do znacznie większej głębokości. Jest mnóstwo zamieszania otaczającego wielokrotny orgazm squirting głównie dlatego, że większość ludzi uważa, że ​​jeśli ich pani przychodzi kilka razy w trakcie sesji to liczy się jako „wielokrotnych orgazmów.

Dobrze, że ma sens, ale prawdziwym wielokrotnego orgazmu nie zdarza się tak. Jak opisano to mój mentor „Zamiast patrzeć jak: orgazm, orgazm, orgazm. Wielokrotny orgazm będzie wyglądać. Orgasmorgasorgasmmmorgassmm”

Gdy pani dojdzie do takiego stanu pobudzenia „super” wtedy orgazm zacząć przechodzić, zmieniając od dyskretnych zdarzeń w przedłużonych fale orgazmu. To jest coś zupełnie innego i jednoznacznie bardziej intensywny niż typowy pojedynczy orgazm odbywających się wiele razy w ciągu nocy.

Ja też trzeba dokonać innego rozróżnienia. Ponieważ jesteś tu na Szkoła Squirt Ta strona będzie o wielokrotności squirting orgazmy. Nie ma dużej różnicy w technice, lub twojej strony, to jest więcej o nauczanie kobieta, jak tryskać wcześniej stosując normalną technikę wytrysku żeńską.

Kiedy jest wygodny przejdź wynajem i ciężko przychodzi z łatwością podczas tych sesji, to będzie więcej niż decyzja tajemnicą dla niej tryskać podczas tych zaawansowanych technik.

Budowanie zaufania i intymności z pomocą dokonać twoja dziewczyna orgazm (i tryskać)

Budowanie zaufania & Intymność

Budowa zaufania i intymności w waszym związku jest w samym sercu uwolnienie potencjału swoją kobietę za wielokrotny orgazm squirting. Dzięki tej technice można zabrać ją do miejsca, gdzie w jej intensywnej przyjemności, ona staje się podatny, a ona oprzeć się tam (świadomie lub nieświadomie), jeśli ona nie ufa i ma intymności z tobą.

Można to robić wszystkie fizyczne aspekty techniki dokładnie rację, ale jeśli ona nie czuje się kameralny z wami i ufam ci będzie go nigdzie.

Timing It Right

Timing jest absolutnie kluczowa dla odjeżdżać swojej kobiecie wielokrotnego orgazmu i jak stać się bardziej doświadczony i stanie odczytać subtelne sygnały od kobiety, a jak stać się bardziej zaznajomieni z nią swój czas będzie lepiej. Nawet z różnymi partnerami z większym doświadczeniem, swój czas będzie lepiej.

Nauczyć się psychologii i technik, aby dać dziewczynie orgazm.

Jak zacząć zrozumieć mechanikę i czasy kobiecego orgazmu będzie można dokładnie przewidzieć, kiedy ma przyjść. Staje dostrojony do swojej pani w ten sposób jest dokładnie to, co buduje intymność i zaufanie, a także jest przyjemne dla faceta, który jest w stanie w pełni doświadczyć jej kobiecą energię seksualną.

W tym momencie można używać penisa, języka, palców lub nawet zabawkę ją stymulować. Jeśli czujesz się niepewny o dawaniu jej cunninglingus następnie sprawdzić prowadnicę do podejmowania swoją dziewczynę cipki zapach i smak jak róże. Normalnie, aby doprowadzić ją do orgazmu byś utrzymać stały rytm i intensywność, ale tym razem, jak ona wspina się w kierunku orgazmu zwiększyć intensywność. Podobnie jak ona ma orgazm, to nieznacznie zmniejszyć intensywność powrotem do stałego rytmu.

Nie chcesz, aby całkowicie usunąć stymulacji i przerwać jej orgazm, b ut chcesz tylko na tyle, żeby „zasięg” do orgazmu. Utrzymać obniżoną intensywność dopóki początkowy orgazm trwa.

Wtedy, jak jej pierwszy orgazm zanika i jej mięśnie zrelaksować ona spadnie z powrotem w stan podobny do pobudzenia tuż przed zaczęła do orgazmu, cały czas jesteś w dalszym ciągu stymulować ją w obniżonej intensywności. W momencie, tuż przed ona odetchnąć odprężenia przynieść z powrotem na częstotliwość i intensywność stymulacji.

W odpowiednim tempie, zamiast opaść z powrotem do stanu niskiego pobudzenia, można wywołać jej ciało, aby szybko wrócić do trybu orgazmu. Podobnie jak wcześniej, kiedy osiągnie swój punkt kulminacyjny, a jej mięśnie zaczynają się napinać, zmniejszyć intensywność i pozwoli jej dotrzeć do orgazmu. Utrzymać obniżoną intensywność całej orgazmu, dopóki nie wróci na ziemię, a następnie powtórzyć jak poprzednio, tylko dotyk przed nią oddychać relaksu.

Jeśli kobieta jest bardzo orgazmu. i zdrowego kształcie z dużą ilością rezerw energetycznych, za każdym razem ona poprzez cykle orgazmu oni dostaną dłuższe i bardziej intensywne. Sprawdź jak zrobić kobieta bardziej orgazmu. Jedyną rzeczą, która zatrzyma jej orgazm kontynuowanie w nieskończoność jest zmęczenie mięśni i odwodnienie (z tryskającą wiadra).

Pokonanie Resistance

Najczęstszym problemem, który spotyka się z pozbycia wielokrotny orgazm jest to, że kobiety często odporna wracając do orgazmu z powodu intensywności doświadczeń. Ona może czuć się „poza kontrolą” lub, że „będzie zgubić się w przyjemności”, czasami nie może być pewny jej ciało potrafi go obsłużyć. Niektóre kobiety będą się oprzeć sekundzie trzeciego orgazmu, ponieważ czują się egoistą.

Większość odporności pochodzi od jej contorting jej ciało, pozwalając Ci mniejszy dostęp do niej. Jeśli jest to podczas stosunku może ona naciskać biodrami i ukrócić jej ud. Jeśli seks od tyłu może ona arch ją z powrotem do góry. Jeśli używasz palców mogła ścisnąć nogi razem i odsunąć swoje ręce.

W tym momencie, oczywiście jest to niezbędne do upewnij się, że zbudowany na tyle zaufania i intymności, aby z ufnością i miłością kontynuować. Ona czuje swoją kochającą zamiar pomóc jej orgazm i mam nadzieję, że będzie ona poddać się ciebie. Jeśli ona nadal oprzeć lub ustnie każe ci zatrzymać następnie należy zatrzymać, a następnie zacząć od początku po wybudowaniu więcej zaufania i intymności.

Nie zrozumcie defensywny lub zły, że nie dałem jej wielokrotny orgazm, być dojrzały i wrócić do gry wstępnej, cieszyć się chwilą i nadal budować bliskość i zaufanie. Po udzieleniu jej orgazm jest idealny czas, aby to zrobić. Tylko niewielka część ludzi ma wiedzę i chęć dać kobiecie prawdziwe wielokrotny orgazm i jest to umiejętność, która jest warta czasu do opanowania.

Można też zabrać swoje wykształcenie jeszcze poznać ułożone orgazmy w naszych głębokość orgazmów guide.Stacking prawda poziom Jedi opanowanie seksualne i może być jeszcze mocniejszy niż wielokrotne orgazmy więc należy to sprawdzić.

Rzeczy nigdy nie będzie takie samo po nauczenie się układać kobiecych orgazmów. Są następny poziom iteracja od wielu orgazm squirting i zaleca się, aby sprawdzić, jak dać kobiecie orgazm squirting wielokrotność pierwszy.

Ułożone squirting orgazm nie jest spacer w parku, wymagają one bliskie połączenie i wysoki poziom zaufania zbudowanego przed ich próbować, więc wszystko, co mogę powiedzieć, to powodzenia do tych, którzy próbują to z nowym partnerem seksualnym lub jednym nocnym stoliku. To nie jest niemożliwe, ale jest to trudniejsze niż w przypadku długoterminowego partnera seksualnego.

Ułożone są podobne do orgazmów wielokrotnych orgazmów, że jesteś ciągle dostrojenie Twoje podejście do poziomu twojego kobiecego podniecenia i terminów jest bardzo ważne, jednak rzeczywisty wzór rozrządu stosowany jest nieco inny. Układania orgazm nie tylko wymaga więcej cierpliwości i sterowanie z obu stron, ale prawo czas jest bardziej delikatna, subtelna i krytyczna.

Warunkiem koniecznym do masteringu ułożone orgazm squirting jest to, że masz już nauczył się, aby jej tryskać normalnie, a ona może teraz zrobić z obroną. Kiedy jest wygodne, że będzie zapisu do niej czy chce tryskać podczas jej ułożone orgazmu.

gromadzeniu

Faza narastania odbywa się przed wystąpieniem jej pierwszy orgazm i jest analogiczna do pakowania prom kosmiczny pełen paliwa lotniczego tak, że ma wystarczająco dużo rozpędu, aby osiągnąć prędkość ucieczki.

Oto kilka mądrych słów od Marni o jak włączyć kobiety na.

Szybka Porada: Dowiedz się, jak można zjeść A Girl, aby pomóc budować Rozbudzenie

Na marginesie, biorąc swój czas, aby swoją damę bardziej gorąco orgazm z orgazmu potencjalnego masażu, to warto, ponieważ energia seksualna będzie krążyć w całym ciele łatwiej zamiast stagnacji w jej okolicy narządów płciowych. Dodaj do tego silne oddychania torem przeponowym od kobiety, która pomaga krążyć energię seksualną całym południków w jej ciele.

Przekształca prosty pochwowy ułożone orgazmu do całego ciała, ułożone orgazmu. Dodajmy do tego, zdolność do Squirt, (które należy nauczyły ją już) i masz święty graal kobiecego orgazmu. pełnego ciała, ułożone natryskiwania orgazmu.

Więc, wracając do „nadbudowy” zwiększyć intensywność aż do momentu, zanim pójdzie do orgazmu, a następnie zmniejszyć je w dół, prawie ją drażni, na niższym płaskowyżu. Trzymać go tam, a następnie wrócić do brzegu, a następnie z powrotem w dół. Jest to odpowiednik pompowania paliwa do silników odrzutowych seksualny do promu. Z każdym szczytem stymulacji bez kulminacji jej rezerwy seksualne są wypełnione gotowy do wybuchu.

Moment

Nagromadzenie jest częścią przygotowań, to niekoniecznie muszą być wykonane, aby utworzyć ułożone orgazm, ale czyni je bardziej wydajne. Teraz pomówmy o czasie na zwolnieniu ułożone orgazm. Końcowe podejście do orgazmu z „nadbudowy” jest taka sama jak wielokrotnego orgazmu, różnica odbywa się ona wraca w dół od orgazmu.

Z wielu orgazmów poczekanie oddychać relaksu zanim ponownie uruchamiając cykl orgazmu. Z układania orgazm sztuką jest wywołać kolejny orgazm podczas gdy nieco wcześniej, podczas gdy ona właśnie dostał ponad szczyt kulminacyjnego, kilka sekund przed „oddychać relaksu. To pozwala jej orgazmu od pierwszego orgazmu tworząc wyższy stan przyjemności wtedy mogła kiedykolwiek dotrzeć normalnie.

Orgazm post

Po kobieta doświadczyła intensywność orgazmów ułożone będzie ona bardzo wrażliwa i jest to punkt, w którym można budować jeszcze więcej zaufania i intymności, co pozwala zabrać ją do jeszcze wyższych wysokościach seksualnej następnym razem. Czasami kobieta będzie płakać, to nie znaczy, że jest smutny, to jest tylko jej przeżywania i oczyszczenie jej emocje.

Wielki orgazm może być o wiele bardziej efektywne i tańsze niż doradztwo, lol. Pozwól, żeby oczyścić swoje emocje, być tam dla niej i przytrzymaj miejsce dla niej.

Zostaw komentarz:

RELATED POSTS

 • Jak sprawić, żeby kobieta posiada orgasim

  Wielu ludzi wierzy, że jednym z celów kochania jest „dać” kobietom orgazmy ziemia wstrząsającego. Ale orgazm jest czymś nikt nie „daje”. Orgazmy są jak śmiech. Komicy może być zabawne, ale nie…

 • Jak sprawić, żeby kobieta posiada orgasim

  Moja dziewczyna i ja byliśmy razem przez około 2 miesięcy, a my zostały seks przez około miesiąc. Jestem w stanie uzyskać jej do orgazmu. Miała tylko seks z jedną osobą oprócz mnie, tylko ona…

 • Jak sprawić, żeby kobieta posiada orgasim

  Jestem aktywna seksualnie kobieta, ale nie mogę osiągnąć orgazmu podczas seksu z moim chłopakiem. Czy możesz mi pomóc? Dzięki. Mam 28 lat. Miałem problem od lat; dobrze, że miał ten problem…

 • Jak sprawić, żeby kobieta orgazm, jaki …

  Zalecenia ogólne Dbają o to, co twój partner lubi. Nie myśl o tym, co przeczytałeś lub co Twoja ostatnia partnerem lubiany. Komunikować się ze swoim partnerem. Mam nadzieję, że są zarówno…

 • Jak sprawić, żeby kobieta Orgasm szybko! …

  Dodać do niej wić się z rozkoszy! Ok, bądźmy poważni na chwilę, chcę, aby odpowiedzieć na następujące pytania … 1. Czy jesteś niesamowity w łóżku? 2. Czy możesz dać każda kobieta…

 • Jak sprawić, by mężczyzna w tobie zakochany

  Ćwierkać Ćwierkać Dostałem e-mail od czytelnika na drugi dzień, mówiąc: „Wszystko, co jest super (to było w odpowiedzi na artykuł newslettera wysłałem), ale jakie są kroki, aby spadek zakochany…

Comments are closed.