Palatab

Jak sprawdzić, czy twój pies ma robaki, robaki u psów.

Jak sprawdzić, czy twój pies ma robaki, robaki u psów.

Pewne oznaki, że pies może mieć robaki obejmują:

 • Widoczne robaki lub jaja w kale. Jest najczęstszym objawem infekcji. Jednak nie wszystkie rodzaje są widoczne gołym okiem.
 • Widoczne robaki w futra lub wokół tyłu psa. Tasiemce w szczególności może pojawić się małe segmenty ruchome, który później wysuszają przypominać ziarna ryżu.
 • Drapania lub pocierania od tyłu. Jeśli pies drapie swoje dno na ziemi lub przeciw meble, mogą być swędzące powodu infekcji. Swędzenie jednak może mieć także inne przyczyny.
 • Widoczne robaki w wymiocinach.
 • Nadęty brzuch lub brzuch. To jest często postrzegany u szczeniąt, które popadły robaki z ich matką.
 • Osłabienie, zwiększenie apetytu, ciągłe głód, i utrata wagi. Worms kradzieży odżywiania ich gospodarza.
 • Biegunki, zwłaszcza krwi.

Jak robaki rozprzestrzeniają

 • Przez matkę. Nowonarodzone szczenięta mogą się zarazić przez ich matek. Jaja glisty tworzą uśpione torbieli u dorosłych psów. Te same jaja nie są uleczalne, ale są aktywowane, gdy pies gospodarza ciążę. Mleko matki psa może również przekazać glisty u szczeniąt.
 • Brud. Jaja i larwy glisty tęgoryjec mogą żyć w brudzie. Jeśli pies wejdzie w kontakt z zakażoną brudu, mogą się zarazić.
 • Pcheł. Młode tasiemce mogą znajdować się pcheł, zainfekowania psa, który połyka pchły podczas pielęgnacji.
 • Polowanie. Dzikie zwierzęta mogą przenosić robaki. Jeśli twój pies poluje lub spożywa przyrody, może się zarazić.

Istnieje kilka różnych rodzajów robaków, które dotykają psy, z glisty i włosogłówki z czasami śmiertelnego serca robaka.

 • glisty mogą dorastać do sześciu cali długości. żyją w jelitach i pojawiają się w postaci małych, makaronu jak bity kału. Powodują one nabrzmiałe brzuchy i są szczególnie duży problem dla szczeniąt.
 • tęgoryjce są cienkie i małe. Gryzą lub "hak" do ściany jelita i nie zawsze są widoczne gołym okiem. Tęgoryjce mogą powodować krwawienie wewnętrzne, powodując krwawego stolca lub anemii.
 • tasiemce są płaskie, długie robaki żyjące w jelitach. Segmenty tasiemców zerwać i są widoczne gołym okiem jako ziarno ryżu jak po wyschnąć.
 • heartworms są jednymi z najbardziej niebezpieczne, ponieważ są one tak trudne do wykrycia. Są one przenoszone przez komary. Normalnie, aż larw dojrzałej i gromadzą się wewnątrz serca psa, wytwarzają one żadnych objawów lub objawy choroby. uszkodzenie serca mogą być śmiertelne. Objawy zakażenia heartworm są osłabienie, kaszel podczas wysiłku, ciężkiej utraty masy ciała, omdlenia, odkrztuszanie krwi i wreszcie, zastoinowej niewydolności serca.
 • Włosogłówki są cienkie i nitkowate. Oni żyją w jelicie grubym. Dorośli mogą być widoczne gołym okiem, ale nie wydają się pojawiać w odchodach więc może być trudne do wykrycia. Egzamin mikroskop z kilku próbek kału mogą być konieczne. Włosogłówki są jednym z najtrudniejszych robaków do wyeliminowania, ale są uleczalne.

Jak leczyć Your Dog

Jeśli uważasz, że twój pies ma robaki, zabrać zwierzę do weterynarza.

Są bezpieczne i skuteczne zabiegi dostępne, które lekarz weterynarii będzie prawdopodobnie przepisujący. Do najczęstszych rodzajów robaków, istnieją pewne leki, wszystko-w-jednym w tabletkach do żucia o smaku.

 • Iverhart Maks tabletki są stosowane w leczeniu wspólnych warunków robaka. Tabele zawierają trzy substancje czynne: iwermektynę, aby zapobiec Filaria, pyrantel, w leczeniu glisty i tęgoryjce i prazikwantelu, aby traktować tasiemce.
 • Selamektyna jest również stosowany w leczeniu i zapobieganiu heartworms, tęgoryjce i glisty.
 • Oksym milbemycyny jest stosowany do zapobiegania Heartworms glisty, tęgoryjce, włosogłówki i pewne.
 • Paziquantel jest stosowany w leczeniu tasiemca.

Niektórzy weterynarze zalecają nawet, że szczególnie narażone psy wziąć miesięczne tabletki, aby zapobiec robaki.

bossypants 3 lata temu z Ameryki Dairyland

anonimowy 3 lata temu

Cookie2112 3 lata temu

@suepogson: Mam właśnie kupił szczeniaka z dużego domu hodowcy i wydawała się naprawdę wiedzę na wiele rzeczy. Powiedziała mi, że piżmowa jest naturalnym Wormer dla psów – należy posiekać wszystko i tym pestki w mieszaninie dać psu około 3 razy w tygodniu (1 łyżeczka) w regularne jedzenie psa. Powiedziała, że ​​to działa na wszystkich swoich psów i kochają je zbyt, powiedziała mi, że kłębią zabiegi kupić w sklepie zoologicznym / weterynarze są zasadniczo pestycydy.

AnimalHouse 3 lata temu

Wezmę pod uwagę produktów dewormer, które zostały wymienione. Ten obiektyw jest bardzo pomocne! Dzięki za dzielenie!

tamibradfitzgerald 3 lata temu

I odrobaczone mój 8 tygodni szczeniak tydzień temu. Istnieje jeszcze kilka losowych robaki w jej leavings ale ja widząc małą białą laskę jak rzeczy. Może ktoś mi powiedzieć co to jest?

Nichole-Sams 3 lata temu

Mamy szczenięta odrobaczone nasze 7-10 dni temu i mają brzuch pot. Czemu?

suepogson 3 lata temu

Mieszkam na tropikalnej gospodarstwie z psami na świeżym powietrzu – niektóre robaki wydają unpreventable dlatego leczenie szukam – naturalne, jeśli to możliwe.

Kaylee-Johnson-31392 3 lata temu

OK, co wiem o robakami jest to, że mogą one być spożywana przez innych zwierząt pooping na trawie i pies zjada trawę, można kupić de worming leki w Walmart w dziale zoologicznym gdzie rzeczy uwodzenie jest i czytać etykiety, powie, jeśli jej bezpiecznie używać na szczeniąt. to po prostu zdrowy rozsądek, nie ma potrzeby panick. )

maymay0522 3 lata temu

Mam psa, który właśnie zamienił pit miesiąc wczoraj i widziałem robaki dzisiaj, ponieważ jest on zbyt młody, by wyjść na zewnątrz może moje inne psy się robaki? 9 miesiąca życia pit bull i 10-letni Yorki poo

mrssnake08 3 lata temu

Mam 9 tygodni starych pitbull szczeniaka. ma robaki wziąłem go do Petco, aby uzyskać jego strzały i dewormer ale wydaje się, że jego brzuch wcale nie staje się mniejszy skąd wiesz czy on pozbyć robaków

Mary-Podmore 3 lata temu

@ Ellen-gipe: I na pewno dostać się do weterynarza w poniedziałek, dadzą ci leki, aby pozbyć się z nich, mogą również traktować inne pies będzie bezpieczny. Brzmi jak jej zdjęcia są w porządku, ale nigdy nie został de-odrobaczone.

Ellen-gipe 3 lata temu

Mary-Podmore 3 lata temu

@ Lalee1963: Myślę, że tasiemce, szukałem wyjaśnienia sobie, bo mój pies ma ten sam problem. Idą z jej tylnej części i na stołku, a wyglądają jak robaki, dopóki nie wyschnie. Mam nadzieję że to pomoże.

lalee1963 3 lata temu

@ Bad-ass-cass23: Jestem wstrząśnięty, aby usłyszeć, że! Tak jak mówiłem, że nie ma innych objawów, więc miałem nadzieję, że był to czynnik zewnętrzny.

bad-ass-cass23 3 lata temu

@ Lalee1963: Widziałem te wyschły robaki na moim piętrze przed kiedy ja nawet nie mam psa. Nie jestem pewien, co to było, ale nie sądzę, że przyszli z psem.

goodgreen2 3 lata temu

lalee1963 3 lata temu

@auntkimmie: To zdecydowanie nie robaki. Są o wiele dłużej, ale nadal bardzo mały. Są one zdecydowanie robaki jakiegoś rodzaju. W każdym razie dzięki!

auntkimmie 3 lata temu

@ Lalee1963: dla mnie to brzmi jak robaki, ale nie jestem pewien, co oni pochodzić z

lalee1963 3 lata temu

Niedawno przeniósł się na południe i widziałem niektóre z najdziwniejszych błędów od tego czasu. Ostatnio byłem widząc te dziwne wysuszone rzeczy robaków na podłodze w kuchni. Są cienkie i bardzo krótki. Są one pochodzących z moim psem (którzy nie mają oznak robaków inaczej) lub może być coś z zewnątrz?

amytrumpeter 3 lata temu z Oxford

Zwykle robak go co 3-6 miesiące. Dzięki za ten wielki obiektywu.

mko9819 3 lata temu

@Corinna_pupylover: Jeśli psy tracą na wadze, ale nadal jeść normalnie (lub więcej to zwykle bywa), to mają one albo tasiemca lub hak robaki i należy traktować od razu. Magazyny paszowe mają zwykle najtańszy robaka leku. To nie jest drogie dbać, ale warto. Z wyjątkiem, gdy trzeba oczyścić rufie, że ma w nim martwego tasiemca. Wtedy to po prostu obrzydliwe.

spids1 3 lata temu

Wielkie obiektyw bardzo dobrze napisana.

niebieski jesień 3 lata temu

Mój pies nigdy nie miałem żadnych problemów z robakami, ale jeden z moich kotów było super nadęty przez długi czas i wydawało się perfekcyjnie, ponieważ ona była w ten sposób, ponieważ mamy ją. Na wycieczkę weterynarz polecili dewormer i dostała bardzo cienkie! Chyba, że ​​odpowiedział, że

lynberg 3 lata temu

@Corinna_pupylover: zabrać go do weterynarza z próbką swojego świeżego kału. Masz obowiązek dbać o zdrowie psa. Muszą także zwrócić krew, aby dowiedzieć się, czy to heartworms. Im dłużej zwlekasz, tym gorzej to może dostać.

lynberg 3 lata temu

@ Becky-Goldstein-7: zabrać go do weterynarza z próbką swojego świeżego kału. Muszą także zwrócić krew, aby dowiedzieć się, czy to heartworms. Masz obowiązek dbać o swojego psa. Im dłużej zwlekasz, tym gorzej to może dostać.

Corinna_pupylover 3 lata temu

@ Becky-Goldstein-7: Mam ten sam problem mój szczeniak jest coraz chudszy, ale ona jest nadal aktywny i zjada jej jedzenie, ale ona wydaje się być gettig chudszy.

Ktoś roztworem Proszę mi pomóc Kocham ją i ona jest niemiecką sheapord i mix lab i naprawdę chcę, aby zobaczyć jej rosnąć 🙁

Dianeyp LM 3 lata temu

Mój pies udało się uniknąć robaków tak daleko, ale mój kot nie ma! świetny obiektyw

justin89 4 lata temu

mój pies kumpel właśnie zwymiotował robaki i daliśmy mu dewormer. ale teraz działa naprawdę off. a ja nie wiem, czy są to wszystkie Syptoms robaków. hes bardzo incohearent tak oszołomiony, że nie może stant i przewraca. hes drewling tyle i shakeing kiedy hes nie zimno w ogóle prawie wygląda wstrząsów. jest to po prostu bardzo zły przypadek robaków czy powinienem się niepokoić może to być coś innego?

justin-fransoo 4 lata temu

@ Kdanielle711: Powinieneś udać się do miejscowego sklepu zoologicznego, jak twój pies wydaje się mieć jeden rodzaj robaków. ale jest pigułka lub tabletka do żucia, które można kupić, które leczą za wiele rodzajów robaków komun pies mają. Nadzieję, że pomoc jest Twój pies będzie dobrze po tygodniu do 10 dni po zażyciu tabletki

kdanielle711 4 lata temu

HausZweiHomes 4 lata temu

HausZweiHomes 4 lata temu

Pangionedevelopers 4 lata temu

andrew77sosa 4 lata temu

Niektóre Commons robaki i ich jaja lub larwy są widoczne gołym okiem. Na przykład, dojrzałe glisty mogą być sześć lub siedem cali. Segmenty Tapeworm są o wielkości ziarna ryżu. Zatem widoczne robaki lub jaja w fekalia są wyraźnym sygnałem ostrzegawczym, że twój pies ma robaki. Ogólnie rzecz biorąc, spadek zdrowia, takich jak utrata masy ciała lub suchym futra, są wszystkie możliwe sygnały, że twój pies ma robaki, ponieważ kradną żywienie psa i zrobić pies chory. Bardzo chore psy zostały również znany wymiotować robaki. psów bramy

buenasmichelle 5 lat temu

Psy mogą także czuć się źle i mieć robaki w ich żołądkach. Z tego powodu ważne jest, aby wybrać odpowiedni lekarza weterynarii, aby sprawdzić się na swojego psa. Lekarz weterynarii jest odpowiedzialny za dając psu sprawdzić się i pisanie recept, jak pozbyć się robaków. Dodatkowe bity porady na zdrowie psów są również zawarte w sprawdzać. Sprawdź Yuppy Puppy Boutique tutaj aby uzyskać więcej informacji

RetroMom 5 lat temu

Bardzo pomocne i użyteczne obiektywu. Moja rada jest regularne sprawdzanie swoich psów do ich weterynarza. Aby upewnić się, że ich zdrowie.

ThePetGuy 5 lat temu

Wielki obiektywu! Kocham mojego psa, a także napisać o tym, jak utrzymać psa zdrowe. Jego niesamowite, jak ludzie będą zaniedbywać proste rzeczy o psach, jak pchły psów. Wierzę robaki pies był mój największy ból, kiedy mieliśmy Black Lab.

thescubadude 5 lat temu

To naprawdę znakomicie napisane obiektyw! Czy uważają Państwo, robi gość wiadomość dla naszych produktów dla psów strony bloga? Mogę zapłacić skromną sumę za artykuł.

kimark421 5 lat temu

Hej! Jest to świetny obiektyw. Ważne jest, aby dać psu opiekę profilaktyczną. podobnie jak swoje dzieci.

martialartstraining 6 lat temu

Temat ten zawsze trochę zarobił mnie, ale chciałbym tylko dodać, że wiele z tych pasożytniczych robaków może przejść na ludzi, więc jeśli u spadła jak Twój pies może mieć robaki, aby utrzymać pewien dystans i umyć ręce po ich dotknąć ,

Kailua-KonaGirl 8 lat temu z Nowego Jorku

Doskonały obiektyw o kilka naprawdę dobrych rad i information.5 * Dla dobrze zrobione! I lensrolled Cię do mojego obiektywu psów i dodany do Ulubionych.

Top 10 Karma dla psów

RELATED POSTS

 • Informacje o Worms U psów Robaki obłe …

  Pasożyty wewnętrzne Istnieje wiele różnych robaków, które mogą mieć wpływ na psa: glisty, tasiemce, tęgoryjce, włosogłówki i heartworms. Niektórzy żyją w jelitach, a niektóre w tkance. Wiele…

 • Czy Twój pies wykazuje oznaki alergii, alergicznych psów.

  Alergia Ogólne u psów Czym jest alergia? Na alergia Jest to stan nadmiernej reaktywności lub nadwrażliwości układu immunologicznego do określonej substancji nazywany alergen . Większość…

 • Strona główna zadośćuczynienie za Worms u psów …

  Jeśli w ogóle nie było zwierząt, które są wrażliwe na robaki to psy. Dostają robaki z nieco chodzą. Spacery w parku lub w dowolnym miejscu w sąsiedztwie, można zobaczyć je jeść rzeczy takie jak…

 • Jeśli Twój pies lub kot kiedykolwiek to robi …

  Niedawno ukazał się artykuł zamiatanie internetu o „głowę naciskając.” Mimo, że rzadko, to jest coś, aby obserwować, zwłaszcza jeśli pies cierpi z powodu jednego z warunków, które mogą…

 • Jak leczyć Worms u psów (z …

  Istnieje pięć podstawowych rodzajów robaków, że właściciel psa powinien znać: heartworms i cztery rodzaje robaków jelitowych włącznie glisty, tasiemce, tęgoryjce i włosogłówki. Miejscowy…

 • Nerki Objawy kamienia u psów pies kamienie nerkowe.

  Objawy kamicy nerkowej u psów waha się od częstego oddawania moczu, drybling moczu do bardziej poważnych objawów, takich jak krew w moczu, silny ból brzucha, pobudzenie, osłabienie i wymioty….

Comments are closed.