Palatab

Jak się przygotować na Prom Night …

Jak się przygotować na Prom Night ...

Czy możesz umieścić na białej liście wikiHow dla bloker reklam? wikiHow opiera się na pieniądzach reklam, aby dać Ci nasz wolny jak do przewodników. Naucz się jak .

Rozważmy prosząc kogoś na bal w słodkie i skomplikowany sposób. Prom jest czas, aby pójść na całość – nawet jeśli osoba prosicie to długoletnia dziewczyna lub chłopak lub po prostu przyjaciela.

Wolontariusz przyczynić żadnych piosenek tematycznych, które są odpowiednie do tematu balu. Czynniki, które należy rozważyć optymistyczne muzyki tanecznej na początku wieczoru, niektóre relaksujący film dla odpoczynku i powolnego, płaczliwy rzeczy pod koniec.

Zaplanuj z datą i / lub przyjaciółmi przed prom do robienia zdjęć lub zjeść obiad, w zależności od planu szkolnej na balu. Będziemy chcieli, aby robić zdjęcia razem, aby pamiętać tę noc na zawsze!

Uzyskaj ostrzyc kilka dni wcześniej. Nie chcę mieć żadnych bezpańskich włosy wystające do sukienki lub swoich dat!

Wybierz swój strój z dużym wyprzedzeniem. Szukaj w sklepach oszczędności lub sprzedaży przed sezonem prom znaleźć niesamowite strój, który pracuje dla Ciebie bez całkowitego zerwania budżetu.

Noś buty w domu, zwłaszcza jeśli nie są one najwygodniejsze. Przyzwyczaić się do chodzenia w nich i łamać je przed prom, dzięki czemu nie będzie musiał radzić sobie z pęcherzami i krwawych, bóle stóp na noc prom.

 • Ciemne lub proste kolory są zazwyczaj bezpieczny zakład, chociaż to zależy od tematu. Prawdopodobnie nie chcą nosić ciepłą różową sukienkę do nawiedzonego domu motywem tańca, ale byłoby dobrze, gdyby tematem były neony.

Umówić się na dobrze fryzjera wyprzedzeniem. Jest to szczególnie ważne, jeśli szkoła jest duża jeden lub wiele szkół mają bal na ten sam weekend.

 • Umyj włosy. Użyj dobrego zapachu szampon i odżywka do włosów. Następnie za pomocą kąpieli dla organizmu. Przed wysusza włosy, użyć maski do włosów, aby ją chronić. Suche i grzebień je. Później, po tym, jak zdobyć wszystko gotowe, a przed prom, można udać się gdzieś, aby uzyskać włosy zrobione profesjonalnie.

Ćwicz swój makijaż wcześniej. Można uzyskać profesjonalny to zrobić, ale może okazać się niepotrzebne i kosztowne, jeśli można wykonać samodzielnie przez siebie.

 • Pomaluj paznokcie. Wybierz pochlebne kolor, który pasuje do stroju. Jeśli chcesz, aby Twoje paznokcie wyglądać szczególnie efektowne, można udać się do salonu paznokci i mieć je profesjonalnie zrobione. W salonie paznokci, trzeba także opcja, aby dodać fantazyjne wzory, które byłyby o wiele trudniejsze do zrobienia, jeśli malowane własne paznokcie.

Oczyść swoją twarz. Na początku, należy użyć mydła twarzy. Zwilżyć palce i masażu mydło na całej twarzy. Wypłukać swoją twarz wiele razy. Zastosować maskę huk-off, aby twoja twarz wygląda bardziej świeżo. Odczekać około 25 minut (lub czasu, który jest podany na opakowaniu maska), a następnie zmyć maskę. Wosk wąsy. Put Some Day krem ​​na całej twarzy i oczu jakiegoś kremu pod oczy. Staraj się nie używać kremu, który zatyka się porów.

Zaplanuj swój dzień. Daj sobie tyle czasu w nocy, aby naprawić swoje włosy, makijaż i umieścić na swojej sukni.

Rozważmy przygotowuje się z grupą przyjaciół. Możesz pomóc sobie nawzajem włosy i makijaż – to dużo zabawy i zajmie znacznie mniej czasu niż gdybyś próbował to wszystko zrobić samemu. Można nawet włączyć się razem i mają siłę w liczbach dla "łał" z wejściem!

Pierwsze rodzice lub przyjaciele jechać na bal (rodzice zwykle rozumie się zachować dystans! ). Upewnij się, że rozwiązania, aby dostać się bezpiecznie do domu, i uważać, aby nie dostać się samochodem z kimś, kto jest pod wpływem alkoholu.

Wprowadź prom z pozytywnym nastawieniem, szczęśliwy, gotowy, aby cieszyć się w nocy i być z przyjaciółmi i kolegami. Pamiętaj, aby dobrze się bawić!

Jak powiedzieć komuś nie pójdzie do Prom z Nimi

Jak zrobić zakupy dla sukienka

Jak dobrze wyglądać w Prom

Jak dobrać stanik

Jak się przygotować na balu w Advance

RELATED POSTS

 • Jak się przygotować na Prom z gory …

  Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć planowanie idealne Prom Night? Prom jest jednym z najbardziej niezapomnianych chwil liceum. Warto umieszczenie w wysiłku, aby to niesamowite. Jeśli zacząć…

 • Jak się przygotować do ósmej klasy …

  8 klasie jest prawdziwa okazja. Wszystko, co robisz w 8. klasie (praca, gatunkach i prac domowych) liczą się jak poruszać się na liceum, szczególnie jeśli bierzesz zaawansowaną klasę. Jest to…

 • Jak się ubrać Punk prom 6 stopni …

  Kroki Edycja Czy czujesz ekstremalnych? Rozważyć własnych sukienka lub smoking. Będzie to jednak wymagało umiejętności szycia i maszyny do szycia, plus wzór, chyba że można zrobić jeden bez…

 • Średnie fryzury Długość prom …

  Jeśli są zdezorientowani, aby wybrać najlepszą fryzurę, można cofnąć się do 1920 roku z rocznika fryzurę. Ta fryzura jest popularny, ponieważ oferuje czarujący wygląd, piękne i modne. Ta…

 • Jak należy przygotować się do histerektomii …

  Wiele kobiet, które przygotowują się do histerektomii lub innego zabiegu ginekologicznego chcą wiedzieć, że najlepszym sposobem na przygotowanie się do zabiegu. Pierwsze rzeczy pierwsze, należy…

 • Jasnoniebieski Prom Dresses, jasnoniebieskie sukienki prom.

  Light Blue jest jednym z najspokojniejszych kolorów, jeden, który stoi na bezinteresownej miłości, lojalności, uczciwości i zaufaniu. Wybierz jasnoniebieską sukienkę na studniówkę w swojej…

Comments are closed.