Palatab

Jak się pozbyć paznokieć grzyb …

Czy Twoje paznokcie wyglądają dziwnie? Czy są one żółknąć, coraz grube lub rozpada? Mogą to być objawy paznokieć grzyb. To częste schorzenie może powodować wiele nieprzyjemne objawy, w tym podział, pękanie, a nawet utraty paznokci.

Na szczęście, to grzyb, który jest dręczące swoje paznokcie mogą być łatwo leczone. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się paznokieć grzyb.

Ocet jabłkowy -Ciekły kwaśny zabija bakterie i grzyby, a może zapobiec rozprzestrzenianiu się grzyba paznokieć.

Zanurzyć się dotknięte paznokcie w roztworze pół wody i octu jabłkowego pół na pół godziny dziennie. W ciągu kilku tygodni, powinno się zauważyć poprawę.

Biały ocet -Jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia grzybicy paznokci, nie tylko zwalcza zakażenia, ale przynosi skórę z powrotem do normalnych poziomów pH. Zanurzyć paznokieć w jednej części octu na dwie części ciepłą wodą przez około dziesięć minut. Spłukać i powtórzyć dwa razy dziennie.

Olejek z drzewa herbacianego -Ten olejek ma właściwości anty-grzybicze, które pozwalają jej leczeniu grzyba. Dodaj rozcieńczony olej wacikiem i umieścić ją na paznokieć z grzybem. Pozostawić go do pracy jej magii przez około 10 minut.

Następnie delikatnie szorować gwóźdź ze szczoteczką do zębów. Zrób to dwa do trzech razy każdego dnia, dopóki nie są zadowoleni z wyników.

Olej z oregano -Inny olejek eteryczny to przeciwgrzybicze, antyseptyczne, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne, opcja ta jest bardzo skuteczne także.

Zmieszać łyżeczkę oliwy z oliwek z dwiema kroplami oleju oleju oregano. Zastosuj do dotkniętych obszarów i niech pracę przez co najmniej pół godziny. Spłukać i wysuszyć swoje palce.

Jak widzisz, kiedy patrzysz na to, jak pozbyć się paznokieć grzyb, istnieje kilka dostępnych opcji. Wypróbuj jedną z tych porad i oglądać palce wrócić do normy.

Kroki do wyeliminowania paznokieć grzyb

Paznokieć grzyb jest nie tylko bardzo częstym problemem, ale może być bardzo trudno się pozbyć. Grzyby, w tym przypadku grzybicy paznokci, rozwija się w ciepłych, wilgotnych i ciemnych warunkach, dzięki czemu stopy i zwłaszcza paznokcie idealne warunki do wzrostu.

Niektóre inne czynniki mogą zaostrzyć stan lub stworzenie środowiska sprzyjającego zarażenia się grzyba. Na przykład, osoby o złym krążeniem krwi, cukrzycy i innych chorób są bardziej prawdopodobne, aby cierpieć z tego problemu. Stojąc przez dłuższy czas lub na sobie buty i skarpetki cały dzień można również rozpalać warunek.

Choć problem jest zwykle bezbolesne może spowodować zaczerwienienie, obrzęk i niewygodne pod skórą i wokół dotkniętej paznokieć. Paznokcie mogą być wyświetlane w kolorze żółtym i stają się grubsze i bardziej kruche z reszta biała, łuszcząca tworzenie i spadając paznokcia.

Powikłania mogą wystąpić, jeśli problem jest nieleczona prowadzi do połamanymi paznokciami i dzielonych lub nawet cała strata z paznokci. W niektórych przypadkach może pojawić się infekcji, co powoduje wyciek z śluzową pod paznokciem i może być bardzo bolesne.

Nieleczone infekcje mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, aw rzadkich przypadkach posocznicy, które mogłyby stanowić zagrożenie dla życia.

Aby wyeliminować paznokieć grzyb na stałe, ważne jest, aby podjąć następujące kroki:

1. Stopa Higiena

Czyste stopy są mniej skłonni do zaciągania grzyba i zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Myj stopy i użyć szorowanie szczotką z mydłem pod, wokół i na paznokieć. Upewnij się, że Twoje nogi są odpowiednio wysuszone przed zakładanie skarpetek i butów.

Można użyć proszku do stóp, aby pomóc utrzymać stopy suche w ciągu dnia i aby zapobiec grzyby z rosnących na stopy i paznokcie.

Jeśli nosisz buty i skarpetki na długie okresy czasu, spróbuj usunąć je jak najczęściej wietrzyć nogi.

Myj stopy po usunięciu swój sprzęt stóp i przed pójściem spać w nocy.

Usuń wszystkie odciski i suchą skórę od stóp i pięt. Obszary te są pożywką dla grzybów, które mogą poruszać się na paznokieć. Szorowanie nogi codziennie uniemożliwi odciski i suchą skórę od formowania.

2. Stopa biegów Higiena

Nigdy nie nosić skarpetki, chyba że zostały one myte i są całkowicie suche. Użyj proszku stopy wewnątrz butów przed i po zużyciu wysuszyć je i zabijać żadnego grzyba, które mogą być obecne. Zostaw swoje buty w czystym i suchym miejscu, z dala od wilgoci i wilgotności.

Jeśli jesteś już cierpi na paznokieć grzyb, może to być dobry pomysł, aby umyć i oczyścić swoje buty, aby wyeliminować grzyby, które mogą być obecne w biegu stopy. Pozwoli to zapobiec ponownemu wystąpieniu warunku.

3. Start paznokieć grzyb Zabiegi

Istnieje szeroka gama naturalnych środków domu, które można wykorzystać w leczeniu grzyba nożnego.

– Moczyć nogi w roztworze wody i sokiem jabłkowym lub octu przez 30 minut każdego dnia. Alternatywnie, wymieszać ocet z sodą oczyszczoną z wytworzeniem pasty i szorować paznokcie i okolic. Kwas w occie powinien zabić grzyba w czasie.

– Użyj antyseptyczne oleje na swoich paznokciach po szorowanie i osuszeniu stóp. Olejek z drzewa herbacianego, olejek lawendowy i oregano oleje wszystkie mają świetne właściwości antyseptyczne. Nałożyć obficie na paznokcie co najmniej trzy raz dziennie.

– Płyn do płukania ust o właściwościach antybakteryjnych będzie także wyeliminować grzyb na stopy i paznokcie. Moczyć nogi w rozcieńczonej mieszaniny przez 30 minut, co najmniej raz dziennie. Bądź przygotowany na łagodnym pieczenie jako rozwiązanie wykonuje swoją pracę.

Start środków poświęcić czas na pracę, ale jeśli nie zobaczyć wyniki w ciągu kilku tygodni, może warto skonsultować się z farmaceutą lub lekarzem.

4. metody leczenia paznokieć grzyb

Niektóre medyczne lub farmaceutyczne leczenie grzybicy paznokci mogą być dostępne bez recepty w lokalnej aptece. Należą maści anty-grzybicze, płyny i zabiegi na lakier do paznokci.

Bardzo ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Należy również używać preferowanego leczenie aż grzyb został całkowicie wyeliminowany, aby zapobiec powtórzeniu się problemu.

Jeśli grzyb nie ustępują w ciągu kilku dni od rozpoczęcia leczenia, należy skonsultować się z lekarzem. Lekarz może przepisać doustne leki przeciwgrzybicze, aby pomóc zwalczyć chorobę.

Jednak powinno to być w ostateczności jako leków przeciwgrzybiczych może mieć skutki uboczne, które wpływają na resztę ciała negatywne sposoby. zalecenia podawania doustnego mogą być stosowane w połączeniu z maści i kremy.

Jeśli warunek spowodował zakażenie, lekarz może również przepisać kuracji antybiotykowej. Jest bardzo ważne, aby zakończyć leczenie antybiotykami, aby wyeliminować zakażenia, a następnie kontynuować leczenie przeciw-grzybicze, jak opisano.

W skrajnym przypadku, lekarz może usunąć dotkniętych paznokieć lub gwoździ w celu wyeliminowania lub zapobiegania rozprzestrzenianiu się grzyba. To może być bolesny proces i zajmie kilka miesięcy do paznokci odrastać całkowicie.

W rzadkich przypadkach, gwóźdź nie odrastają w ogóle. Usunięcie paznokci może być chirurgiczne lub może być po prostu pobierany z łożyska paznokcia, w zależności od stopnia nasilenia choroby.

Możesz połączyć leczenie środka domu z leczenia. Jednak ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem na temat terapii alternatywnej, którego używasz.

5. diecie

Ludzie z niedożywieniem są bardziej skłonni do zaciągania zakażeń grzybiczych. Brak probiotyków w diecie może również przyczynić się do zakażeń grzybiczych. Probiotyki są w zasadzie dobre bakterie w organizmie, które zapewniają dobrą równowagę tak, że zakażenia grzybicze nie występują.

Dobrym uzupełnieniem witaminy, a także jedzenia surowych owoców i warzyw regularnie pomogą organizmowi zwalczyć infekcji grzybiczej. Można również użyć probiotyczny suplement lub zawierać pokarmy, takie jak jogurt w diecie.

6. Ćwiczenia

Jako słabe krążenie krwi jest jednym z podstawowych warunków, które promuje paznokieć grzyba, ważne jest, aby poprawić ten stan. Dobra cyrkulacja krwi wysyła istotny tlen i białych krwinek do najdalszych zakątków ciała, aby pomóc zwalczać wszystkie rodzaje infekcji. Jednym z najlepszych sposobów, aby poprawić krążenie krwi w kończynach jest poprzez ćwiczenia.

Wiesz, masz słabe krążenie, gdy:

– Twoje stopy i dłonie mrowienie lub drętwienie.
– Twoje stopy są przebarwione (fioletowy lub czerwony lub wypryskami).
– Twoje dłonie lub stopy puchną.

Po prostu chodzenie przez 15 minut kilka razy dziennie będzie promować krążenie krwi. Masaż stóp może również pomóc zwiększyć krążenie krwi do paznokci.

Ważny

Podczas gdy większość ludzi poszukiwania leczenia grzybicy paznokci z uwagi na nieestetyczne i stanów, to jest bardzo ważne, aby zachować komplikacji, które mogą wyniknąć z tego stanu w pamięci.

Ważne jest również, aby zrozumieć, że im dłużej paznokieć zakażenie grzybicze jest nieleczona, tym trudniej będzie pozbyć się całkowicie. Chociaż nie jest to konieczne, aby uciekać się do lekarza przy pierwszych objawów zakażenia, konieczne jest skorzystanie z leczenia, jeśli problem nie zostanie złagodzony szybko.

W przypadku zauważenia jakichkolwiek płynów wypływanie spod lub wokół paznokcia, należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza. Jest to wyraźny znak, że infekcja wtórna (zazwyczaj bakterii) wystąpiło co będzie wymagało pomocy medycznej.

Infekcji bakteryjnej może rozprzestrzeniać się szybko i nasilenia się co może mieć inne poważne lub poważne konsekwencje zdrowotne.

Powiązane posty:

RELATED POSTS

 • Jak pozbyć się paznokieć grzyb …

  Czy masz brzydkie, żółte, popękane paznokcie? Czy jesteś zakłopotany, aby nosić sandały w obawie, że ludzie będą widzieć brzydkie paznokcie? Paznokieć grzyb jest bardzo częstym problemem dla…

 • Laser Skuteczność paznokieć grzyb

  Jednak Vicks stała się również bezpośrednio związane z grzybem paznokieć i roszczenia, które może pomóc pozbyć się tego uciążliwego problemu. To wciąż dla niektórych dyskusja, jak to działa,…

 • Jak pozbyć się złych paznokieć …

  Jesteś tutaj: Strona główna / Zdrowie / Jak pozbyć się złych paznokieć grzyb (Jeśli nie mają pojęcia) Jak pozbyć się złych paznokieć grzyb zakażenia. Zabiegi medyczne, miejscowe leki…

 • Jak pozbyć się grzyba paznokieć naturalny

  Czy jest to naturalny środek domu toe paznokci grzyba, który działa? Istnieje tylko jest to powolna i żmudnym procesem, aby pozbyć się infekcji. Mam osobiste doświadczenia z tym naturalne…

 • Jak rozpoznać Nail grzyb, paznokieć …

  Recepta na Leczenie Nail Grzyby Jak zidentyfikować grzyba paznokci Spójrz na swoje paznokcie. Zakażenia grzybiczego w paznokciach mogą rozpocząć postaci białego lub żółtego miejscu pod końcówką…

 • Jak leczyć paznokieć grzyb …

  paznokieć grzyb Jest to kłopotliwe zakażenia. To powoduje, że paznokcie odbarwienie i paznokcie stają pachnące. W przewlekłych przypadkach można stracić zainfekowany paznokieć. W tym tempie,…

Comments are closed.