Palatab

Jak się pozbyć karaluchów szybko …

Jak się pozbyć karaluchów szybko ...

Karaluchy są absolutnie obrzydliwe, prawda? Są to dość szybko i może dać Ci zupełnie popłoch kiedy gnać po podłodze. Może to być również raczej kłopotliwe, jeśli masz firmę i napotykają na jednym z karaluchów przebywających w domu.

Jeśli masz wątpliwości płoć w domu będzie wiadomo, minuty widać jedną z tych okropnych małych szkodników scampering pośrednictwem domu zostaniesz natychmiast umieścić w pogotowiu, aby mieć ich na obecności karaluchów, które wpływają. Więc co to tylko niektóre ze sposobów, aby pozbyć się tych nieznośnych stworzeń i trwałe? Poniżej przedstawiamy szereg kroków, które ostatecznie doprowadzą Cię do płoć wolnego od domu, ale jest tylko jedna rzecz, którą musisz Uwaga- kiedy użyją swojej trakcie działania trzeba strategise nieco.

Teraz wiem, że planuje atak Battlementobraz momencie pęczek karaluchów wydaje się czymś szalonym (tak, naprawdę szalony), ale nie chcą wprowadzić zbyt wiele metod i opony się obecnie, czy nie wystarczy, a następnie wdrożyć wszystkie prace zostały wykonane jest odpadem. Być może jest to najlepiej, aby utrzymać ten atak armii do siebie, ale wiem dokładnie, jakie kroki zamierza podjąć, czego będą potrzebować i jak masz zamiar je zrealizować.

Krok 1: Pierwszą sztuką jest znaleźć ich źródło. Niestety karaluchy zwykle nie ujawniają się aż do zmroku (co oczywiście przyczynia się do ogólnej niechęci do nich). Jeśli zauważysz jeden trzeba będzie próbować dowiedzieć się, gdzie jest ona pochodzi. Więc umieścić swoją odważną twarz i zrobić kilka sleuthing. Poszukaj pęknięć i dziur, które mogą być ruchome lub oddalać od sprawdzić pod stertami gazet, tektury lub drewna, a są nawet skłonne do korzystania kanalizacji i otwory więc sprawdzić je także.

Krok 2: Po zlokalizowaniu ich źródło trzeba wziąć Zdecydowana przebieg killing-action. Oto kilka pomysłów i receptur, które pomogą Ci ustawić pułapki:

i) Użyj karalucha oznakowane środki owadobójcze: Spray na żadnym z miejsc, gdzie mogą się ukryć lub wejściem do domu (a więc wszystkie plamy już rozpoznany). spraju, który także wzdłuż ścian i pęknięć domu. Dla własnego bezpieczeństwa należy zakładać maskę podczas natryskiwania i zachować swoje zwierzęta i dzieci z domu. Również przestrzegać wszystkich instrukcji na wąskie są one tam praktyczne.

ii) Wykorzystaj karalucha przynęty: to premade karalucha i koktajl gotowy do zastosowania, to zwykle przychodzi postać żelu, w którym można zastosować go do pęknięć i szczelin. Zawiera powolną truciznę pracy i apetyczny żywności, która jest miłością płoć, będą nosić go z powrotem do gniazd, gdzie reszta gnieździe zostaną wykorzystane na nim i cierpią chorzy oczekiwany ich los.

iii) Użyj pułapkę karalucha. Te pułapki są zaprojektowane tak, aby zwabić karaluchów w pułapkę, a następnie tam je za pomocą kleju, trzeba będzie kupić kilka z nich i umieścić je wokół domu, w którym wiesz, że będą one stykać się z nimi. Wiele osób wybiera tę opcję, ponieważ, jak dziecko i zwierzę bezpieczne są.

iv) Można również tworzyć własne receptury na karalucha zatruć pierwszy jest wykonany z jednej części sproszkowanego kwasu borowego, jedna część mąki i cukru jednej części. Kwas borowy jest dostępny w większości aptek (sprzedawany jako środek do przemywania oczu różowe) lub nawet w supermarkecie jako zabójcy karalucha. Cukier jest tam, aby zwabić ich, mąka jest tam, aby uczynić go trzymać i kwas borowy jest trucizną, która będzie je zabić. Odkurzyć ten koktajl z tyłu rysuje i szafki pod piece i wzdłuż ściany. Rozwiązanie to zajmuje trochę czasu, ale w końcu ulegnie zabić cały cykl i plagi karaluchów w domu. Nadal używać go aż w końcu nie nasilającej. Kwas borowy jest silnie toksyczny, ale to wciąż nie najlepiej niech wasze dzieci lub szkodniki spożywają go, więc po prostu być tasak o tym, gdzie go umieścić. Uwaga: mieszanina może również ciasto w wilgotnym klimacie, więc trzeba będzie przerobić i rozprowadzić mieszankę, jeśli tak się dzieje.

v) Jeśli chcesz zap karaluchy, jak widać je jeden niezwykle skuteczne rozwiązanie, utrzymując go w starej szkoły, jest prostą mieszaniną wody i mydła. Wymieszać mydło (zwykłe mydło do czyszczenia zrobi) i woda w butelce ze sprayem i utrzymać ją w pogotowiu, gdy widzisz zwierzątka. Spray go na nich jak je zobaczyć, upewniając się, że nakrycie głowy i ciała (i jeśli jakoś uda się przerzucić je na płaszczu ich underbellies również). Roach będzie gnać na chwilę, ale nagle zatrzymać się martwy w swoim torze, dosłownie żyje w jego utworów. Karaluchy oddychać przez ich skór więc mydło działa jako suffocator i tworzy cienką warstwę wokół ich ciał, więc odcięcie ich dopływ powietrza. Musisz tylko upewnić się, że zostały spryskane wystarczy, bo jeśli warstwa jest zbyt cienka będą one odzyskać po kilku minutach i szybko uruchomić do bezpieczeństwa.

Krok 3: zapobiec ponownemu zarażeniu. To jest tak ważne, aby zrobić. Jest o wiele łatwiej jest działać w sposób prewencyjny, niż aktywnie starać się pozbyć domu karaluchów. Więc tutaj jest to, co trzeba zrobić:

i) Roaches miłość dirt- więc utrzymać czystą kuchnię i przestrzeni życiowej. Oczyścić wszystkie powierzchnie i podłogi regularnie. Kochają cukru i tłuszczu, więc upewnij się, że nie ma żadnych wycieków olejowych wiszące wokół i wytrzeć swoje powierzchnie do gotowania, jak tylko skończysz ich używać.

ii) Nie zostawiać jedzenia na zewnątrz, lub wszelkie brudne naczynia. Jeśli ciężko na czas, aby oczyścić je po prostu spłukać wszystko i zostawić go w zlewie z niewielką ilością wody z mydłem. Kiedy skończysz z jedzeniem umieścić go w pojemniku i przechowywać w lodówce.

iii) Usuń śmieci tak szybko, jak to jest pełny, a jeśli to zajmuje trochę czasu, a następnie zrobić to co najmniej raz w tygodniu. Jeśli masz jakieś duże pojemniki, które opróżnić kosz na, trzymać je tak daleko od domu, jak to możliwe.

v) Jeśli uważasz, że karaluchy są wpadające przez drenażu można wlać roztwór wybielacza dół ich raz dziennie. Jest to dość przytłaczający zapach tak zrobić rano przed wyjściem do pracy, albo zanim się zorientujesz będziesz się na chwilę. Wszelkie tanio domowego wybielacza rade.

vi) Poruszanie się po zewnętrznej stronie budynku i zlokalizować żadnych pęknięć może masz uruchomiony przez ściany. Uszczelnić je za pomocą polyfiller tak, aby blokować ich bramę do swojego skromnego domu.

vii) To samo odnosi się do jakichkolwiek pęknięć wewnątrz domu. Nie chcą ich w pułapkę ścian i jedyną drogą mają jest prosto do Twojego domu! Napełnić każdy krakingu w każdym formowania ściany, szafy, podłogi i okna. Ponownie użyć wewnętrzną pollyfiller (jest gładsza i mniej ziarniste niż na zewnątrz). Dzięki temu jesteś ocierając się swoją ulubioną pożywką i zasadniczo pozwalając im wiedzieć dokładnie, jak się czujesz o nich obracając swój dom w nich.

viii) Używaj płynnego koncentratu. To rozwiązanie jest odstraszająco chemiczne rozcieńczone w wodzie, które mogą być natryskiwane, wymazane lub zebrany na każdej powierzchni. Mówiąc wprost, nie podoba mi się to i będzie to skończyć zatruwając ich, czy właz wraz zastosowanej powierzchni.

ix) pozbyć domu żadnej stosy kartonów, stosy papieru lub stosów drewna. Karaluchy lubią Nestle tam tak wyrzucać niepotrzebnych stosy (i poddawać je utylizacji, ponieważ to, co należy robić w każdym razie).

4. Wywoływanie w profesjonalnej. Jest to krok Nigdy nie chciałbym dodać, bo mam nadzieję, że długa lista powyższych informacji został poinformowany i pomocny. Ale czasem znajdziesz się w sytuacji, gdy zakażenie jest po prostu zbyt gęste i niemożliwe do rozwiązania za pomocą własnych urządzeń. Więc trzeba by zadzwonić do eksperta. Czy badania przed najmu tylko nikogo do domu i sprawdzić, czy wszystkie odniesienia do nich sprawdzić. Dobrym Exterminator będzie używał mocniejszych środków chemicznych, ale rozpowszechniać je szerzej i na zewnątrz domu, i nadal utrzymać bezpieczne środowisko domowe (i nie pali ci z ich związków chemicznych).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o karaluchów i ich roli jako szkodniki, sprawdź ten artykuł na Wikipedii.

RELATED POSTS

 • Jak pozbyć karaluchów …

  liście laurowe Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby pozbyć karaluchów szybki jest z liście laurowe . Powodem, dla którego to działa jest to, że te owady nie tolerują zapachu, że…

 • Jak pozbyć karaluchów przez uszczelnianie …

  Exterminators sama nie pomoże, a ich produkty nie są dobre dla Ciebie. Chłopaki zwalczania szkodników i kuratorzy budowlane chcą przyjść i bomba Twoje rzeczy. Zobaczmy, stawiając pozostałości…

 • Jak pozbyć karaluchów …

  Karaluchy w mieszkaniu? Pobierz darmowy kosztorys tutaj! Karaluchy mogą się różnić; mogą być duże, małe, pojedynczo lub w grupach. Wszystkie są niezwykle szybkie i podstępne co utrudnia ich…

 • Jak pozbyć karaluchów …

  Karaluchy są jednymi z najbardziej wydajnych i elastycznych organizmów żywych na planecie. Są także duże i brzydkie stwory, które są zmorą właścicieli domów na całym świecie. Ten poradnik…

 • Jak pozbyć karaluchów, szczurów …

  Nienawidzimy powiedzieć ci to, ale tam są wszystkie rodzaje brzydkich, małych włochatych bestii biegają w domu. A my don; t oznaczają swoje siostry: Raczej są to szkodniki, że jesteś prawnie…

 • Jak pozbyć karaluchów Znajdź …

  Ludzie są stale na polowanie takiej wydajności, który jest przydatny w zwalczaniu tych karaluchów. Niestety, większość ludności zawodzi w tej próbie i nie są w stanie wiedzieć, jak uwolnić się…

Comments are closed.