Palatab

Jak się pozbyć karaluchów stałe …

Jak się pozbyć karaluchów stałe ...

Łatwy sposób pozbyć karaluchów na stałe w domu. Karaluchy są jednymi z najbardziej obrzydliwych robaków i czasami może być niemożliwe, aby pozbyć karaluchów. Są one powszechnie spotykane w domach, miejscach, w których mogą one uszkodzić materiał i rozprzestrzeniają się bakterie. Jednakże następujące proste kroki pomogą Ci osiągnąć swój cel życia w płoć wolnego domu. Można również przeczytać jeden znakomity artykuł na naszej stronie, w jaki sposób pozbyć się karaluchów na stałe?

1.) Złóż Roach Food pozbyć karaluchów stałe

Aby pozbyć się karaluchów Wymieszać jedną część, ale nie w proszku granulatu kwasu borowego, który jest czasami jako proszek do zabijania karaczanów, umieścić jedną część białej mąki i jedną część granulowany cukier biały. Przynęty cukru karaluchy podczas gdy mąka czyni je trzymać. Funkcje kwasu borowego, aby ich zabić. To skuteczny sposób, aby pozbyć się karaluchów stałe.

Umieścić „karaluch food” pod lodówką, kuchenką oraz w tylnej części szuflad i szafek oraz wszelkich innych miejscach, gdzie karaluchy mogą być powszechne. Mają ciągłe stosowanie kwasu borowego aż karaluchy całkowicie zniknął.

2.) Korzystanie Cocoa, kwas borowy i Mąka pozbyć karaluchów stałe

Proch cienkiej warstwy nim w szafki pod umywalki obszarach wokół toalety, w narożnikach i na pustych przestrzeni w domu, aby pozbyć się karaluchów. Jak kwas dowolnym, kwas borowy może podrażniać płuca, dlatego należy zachować ostrożność, aby uniknąć oddychania utrzymuje proszek.

3.) Stosując insektycyd spray pozbyć karaluchów stałe

Uzyskaj insektycyd, który specjalizuje się pozbyć karaluchów trwale i spryskać go w miejscach, gdzie karaluchy wydają się być ukrywanie lub ich przejście do domu. Obszary te obejmują, wzdłuż ścian, wymyśla, aw rogach. Zapewnienie bezpieczeństwa podczas natryskiwania i utrzymywać zwierzęta i dzieci z dala ze względu na właściwości toksycznych środków owadobójczych. Nie rozpylać w kierunku przeciwnym do wiatru jako środek owadobójczy może stykać się z oczu i powodują podrażnień. Upewnij się, że przeczytałeś wszystkie środki ostrożności i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa na etykiecie produktu.

4.) wykorzystują karaluch Bait pozbyć karaluchów stałe

Karaluch przynęty pomaga pozbyć karaluchów i utrzymuje się w sprawie, która jest przed dziećmi lub jest stosowany w postaci żelu, który zawiera powolną truciznę roboczą, która jest dobrze wymieszany z atrakcyjnym żywności zwabić karaluchy. Szkodniki spożywać truciznę i nosić go ze sobą do swojego gniazda, gdzie pozbywa się karaluchy. Strategicznie umieścić przynętę w miejscu, gdzie karaluchy będzie mieć natychmiastowy spotkanie z nim, tak jak w ciemnych kątach, w szafach i obszarów pod umywalki. Upewnić się, że przynęta jest poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

5.) używać wody Słoiki pozbyć karaluchów stałe

Przynęta może być również umieszczona w słoiku wodę, chociaż nie jest to konieczne. Przynęty, które mogłyby zostać wykorzystane mogą obejmować wodne lub kawy podstawy

W suchych warunkach klimatycznych, środek ten pomaga pozbyć karaluchów bez konieczności użycia wody.

6.) Zastosowanie ciekłego koncentratu pozbyć karaluchów stałe

Płynne koncentraty pomóc pozbyć karaluchów ponieważ zapewniają one maksymalną ochronę przed każdym ponownym zakażeniem.

7) stosowanie pestycydów pozbyć karaluchów stałe

Idź na profesjonalnym pestycydu i uniknąć lokalnym sklepie dla majsterkowiczów, ponieważ wszystkie towary wykonane są tak słabe i nie są skuteczne, aby pozbyć karaluchów trwale i szybko.

Idź do pestycydu, który zawiera cypermetrynę lub demon WP. Z nich masz pewność, aby pozbyć karaluchów szybko. Zabijają żywe karaluchy, a także zapewnić trzymiesięczny efekt rezydualnej. Jednakże, mając na celu pozbyć karaluchów użyciem pestycydów, skończy się zwalczaniem wszystkich błędów, w tym te, które jedzą karaluchy na przykład pająki i stonogi

Korzystanie pestycyd aby pozbyć karaluchów jest bardziej skuteczne, gdy masz zbyt wiele karaluchy i trzeba je zlikwidować, a więc nie będzie miał nic przeciwko, jeśli inne błędy umrzeć w tym procesie.

8.) roztwór wody i mydła pozbyć karaluchów stałe

Dokonać światła roztworu mydło i wodę, a następnie ochronne lub rozpylania mieszaniny na karaluchy. Upewnić się, że takie rozwiązanie wchodzi w kontakt z głowy i podbrzusza z karaluchami

9.) Bug zewnętrzny Spray w Wewnętrznych pozbyć karaluchów stałe

Jeśli masz zewnętrzny spray, to będzie działać bardzo dobrze w środku i pozbyć karaluchów. Aby go użyć, umieścić go w pompy-up butli ciśnieniowej lub sprayem, to w ciągu szafek kuchennych w sposób wskazówek zegara, ale upewnij się wstrzymywać oddech. Szybko spray, wtedy zabraknie i należy pozostawić wszystkie okna zamknięte na co najmniej jeden dzień. Będzie to z pewnością pomoże pozbyć się karaluchów w każdym rogu.

10) Stosować Inne zwierzęta pozbyć karaluchów stałe

Inne zwierzęta, takie jak mrówki i jaszczurki mogą być wykorzystane, aby pozbyć karaluchów. To dlatego, że mrówki i jaszczurki są bardzo dobre zjadacze błędów i pomoże Ci się pozbyć karaluchów bez jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Te kroki, jeśli następuje na piśmie, pomoże zmniejszyć, a także wyeliminowania karaluchy w domu, stąd daje szansę żyć bezstresowe życie, nie martwiąc się o stan tego, co zostało zapisane w swoich szafach.

RELATED POSTS

 • Jak pozbyć się karaluchów w …

  Karaluchy ukryje w ciemnych miejscach, gdzie żywność jest obecny. Karaluchy są najczęściej szkodników gospodarstw domowych, a oni lubią chować się w ciemnych pomieszczeniach ciepło, wilgoć i…

 • Jak pozbyć się karaluchów w twojej …

  Wprowadzenie do Kontroli karaluch Przyznając, że masz inwazji karaluch jest żenujące. Ludzie zakładają niemiłych rzeczy. Będą one wyobrazić sobie, że żyjesz w brudnym domu śmieci wszędzie….

 • Jak pozbyć karaluchów …

  Tip Top Spędziłeś cały ranek, aby dostać pracę w domu, patrząc bez skazy – wtedy zanim się zorientujesz, szpiegować ukrytych karalucha przeszukiwania całej swojej czystej podłodze. Brzmi…

 • Jak się pozbyć karaluchów …

  jak pozbyć się karaluchów w mieszkaniach Jeśli widzieliście karaluchy w wynajętym domu, można się zastanawiać, w jaki sposób pozbyć się karaluchów w mieszkaniach. To może być bardzo kuszące,…

 • Jak pozbyć karaluchów …

  Karaluchy są jednymi z najbardziej wydajnych i elastycznych organizmów żywych na planecie. Są także duże i brzydkie stwory, które są zmorą właścicieli domów na całym świecie. Ten poradnik…

 • Jak łatwo pozbyć karaluchów …

  Karaluchy są uważane za jeden z bardziej niebezpiecznych owadów dla naszego zdrowia. Oni już od roku i występują głównie w restauracjach, szkołach, supermarketach, domach i większości innych…

Comments are closed.