Palatab

Jak się pozbyć karaluchów …

Jak się pozbyć karaluchów ...

Karaluchy skazić żywność, zarazki chorobotwórcze, a nawet powodować ataki astmy. Jeśli zobaczysz ani jednego karalucha w swoim domu, może masz inwazji na rękach. Pozbycie się karaluchów może być trudne, ponieważ są hardy stworzeń, które mogą żyć bez jedzenia przez miesiąc.

Związane z: Co Karaluchy jeść?

Karaluchy często żyją w łazience i kuchni kanalizacji, gdzie mają dobre źródło wody i pożywienia. Jeśli okaże się, karaluchy w błoto, podjąć kroki, aby je kontrolować.

Metody zabijania karaluchów w swoim kanalizacji

Stosowanie kwasu borowego do zabijania karaluchów. kwas borowy, biały proszek dostępny w sprzętowych lub sklepów dla majsterkowiczów, może być skutecznym narzędziem zwalczania karaluchów w swoim kanalizacji w przypadku prawidłowego stosowania. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami na etykiecie odpowiedniego wykorzystania. Chociaż to niższa toksyczność niż inne środki owadobójcze, nadal chcesz zachować kwasu borowego z dala od dzieci i zwierząt. Z mieszaniny wymienić co dwa tygodnie.

Posługiwać się ziemia okrzemkowa zabić karaluchy. Posypać go pod zlewem, w szafkach lub wzdłuż listew przypodłogowych do zabijania karaluchów. Ziemia okrzemkowa nie jest trujący, ale należy jeszcze zachować ostrożność podczas korzystania wokół zwierzęta i dzieci.

Jak wyeliminować źródła wody karaluchy i punkty wejścia

 • Uszczelnić swoje rur odpływowych. Użyj latarki, aby zlokalizować żadnych pęknięć lub dziur w rurach spustowych. Jeśli okaże się, pęknięcia lub dziury, uszczelnić je z odpowiednim uszczelniać.
 • Naprawić nieszczelne krany. Stojącej wody przyciąga karaluchy. Seal szczeliny i otwory wokół rur spustowych z kitu, gipsu lub cementu.
 • Seal szczeliny i otwory wokół rur spustowych. Można użyć taśmy izolacyjnej jako szybki fix dla pęknięć i szczelin. Do roztworu długoterminowym użyciu silikonowego uszczelniać, gips lub cement.
 • Szukać luk wokół rury pod zlewem. Wypełnić te luki szczeliwa lub pianki uretanowej. można wypełnić większych otworów wełną stalową lub siatką miedzianą, zanim je uszczelnić.
 • Otwory adres w twoich murach. Używać rozszerzający pianki izolacyjnej uszczelnić przestrzeń wokół rury, gdzie przechodzić przez ściany.
 • Zaprzestania kondensacji. Owinąć pianki izolacyjnej i taśmę wokół jakichkolwiek rur, które wywołują kondensację. Po usunięciu ich źródło wody, karaluchy pójdzie gdzie indziej dla wody.

Jak zapobiec karaluchów od zakażenia swoje kanalizacji

 1. Przenieść lub usunąć śmietniki. Pojemniki na śmieci w ramach swojej kuchni lub łazience zlewu może przyciągnąć karaluchów.
 2. Pokrycie kanalizacji z korkiem w nocy. Można użyć pokrywy studzienek gumy lub ekrany spustowe metalowe. Karaluchy są nocny, więc to najważniejsze, aby zablokować ich wejście w nocy.
 3. Czyszczenia drenażu kuchni. Przepłukać drenażu kuchnia z zatwierdzonym środkiem do czyszczenia zlewozmywaka, aby usunąć resztki jedzenia, które przyciągają karaluchów.
 4. Przechowywać liczniki i urządzenia w czystości. Nie zostawiaj jedzenia na licznikach lub w zlewie w kuchni, szczególnie na noc.
 5. monitoruje stosowanie płoć ( „lepkie pułapki”) w celu zlokalizowania karaluchów. To może nie być najbardziej przyjemny zadań, ale monitorować jakie karaluchy pułapki złapać. To może pomóc zrozumieć, gdzie są one pochodzą. Uwaga:
  • karaluchy niemowlęce zazwyczaj pobyt w ciągu dwóch stóp kryjówek.
  • Dorośli zwykle pobyt w ciągu około 10 stóp kryjówek.
  • Użyj przynęty owadobójcze zabić karaluchy. NIE stosować aerozole, generatory pary lub bomby. Oprócz względów bezpieczeństwa, oni odeprzeć karaluchy, powodując ich uniknąć owadobójczy i może spowodować, że karaluchy rozpraszać się na inne obszary.

  skontaktować się z Terminix® ochrona przed szkodnikami profesjonalny jeśli są do-it-yourself wysiłki, aby pozbyć karaluchów nie są skuteczne. Następny GT; Ile Bugs Eat?

  RELATED POSTS

  • Jak pozbyć karaluchów, jak …

   Roach Zdjęcia Jak pozbyć karaluchów Różne gatunki karaczanów odpowiedzi na różne taktyki zagłady i taktyka stosowana dla jednego gatunku nie będzie skuteczna na innym. Oznacza to, że trzeba…

  • Jak pozbyć karaluchów – zwierz …

   Po karaluchy, którzy osiedlili się w domu, mogą być trudne do zwalczenia bez profesjonalnej pomocy. Ale istnieją pewne często skuteczne środki, które można wypróbować przed wywołaniem ekspertów…

  • Jak pozbyć się karaluchów w …

   Chociaż amerykańskie, orientalne i brązowe pasami karaluchy są powszechne w całej Ameryce Północnej, te, które Cię najbardziej prawdopodobne, aby zobaczyć w kuchni są stosunkowo małe Niemieckie…

  • Jak pozbyć karaluchów przez uszczelnianie …

   Exterminators sama nie pomoże, a ich produkty nie są dobre dla Ciebie. Chłopaki zwalczania szkodników i kuratorzy budowlane chcą przyjść i bomba Twoje rzeczy. Zobaczmy, stawiając pozostałości…

  • Jak pozbyć karaluchów – metody …

   Bez względu na sposób zorganizowany i oczyścić swój dom może być, zawsze znajdzie się miejsce lub płoć obszar zakażenia tuż za rogiem, w niemal każdym domu lub mienia, czai się w nocy i jeść…

  • Jak pozbyć karaluchów …

   Louisa Cena Nienawidzę karaluchów. Są one jednym z najniebezpieczniejszych szkodników gospodarstw domowych, które powodują poważne szkody dla tapety, książki, ubrania i meble. I, gdy są one w…

  Comments are closed.