Palatab

Jak się pozbyć karaluchów …

Jak się pozbyć karaluchów ...

Karaluchy są okrągłe szkodników troski roku.

Roach Identyfikacja

niemiecki karaluch

Niemieckie karaluchy zazwyczaj znajdują się w pomieszczeniu; mieszkańców obszarów kuchennych i łazienkowych, lub w jakimkolwiek innym miejscu w domu, który dostarcza je z ciepłym wilgotnym środowisku. Dorośli mogą w zakresie wielkości od ½ do 5/8-cala długości. Niemieckie karaluchy są jasnobrązowy tan w kolorze i posiada dwa czarne paski poziome znajdujące się bezpośrednio za ich głowy. Te karaluchy mają skrzydła, ale rzadko, jeśli w ogóle ich używać, ponieważ wolą uruchamiać ani pędzić z miejsca na miejsce.

karaluch amerykański

Amerykańscy karaluchy ogół żyją na zewnątrz w klombów, pod mulczu, na drzewach i kanalizacji. Oni najczęściej wprowadzić domy podczas poszukiwania źródeł żywności i wody. Ta różnorodność karalucha jest ciemno czerwonawo-brązowy kolor i mają wyraźną żółtą kolorowy rysunek 8 wzór znajdujący się z tyłu głowy. Dorośli mogą dorastać do dwóch cali długości i są uskrzydlone i zdolne do lotu.

karaluch

Orientalne karaluchy są błyszczące, gładkie i czarny kolor i emitują silny nieprzyjemny zapach. Dorośli mogą wyrosnąć na jeden cal długości; mężczyźni jest mniejszy niż kobiet. Mimo, że mężczyźni mają skrzydła, ale, podobnie jak ich odpowiedniki żeńskie, nie latać. Gatunek ten preferuje żywią się odpadkami i innych materiałów niszczejących i często wymaga wody, aby przetrwać.

Smokey brązowy karaluch

Smokey brązowe karaluchy są mahoń, aby w kolorze czarnym i zakresie długości od 1 ¼ – 1 ½ cale. Mają długie i mocne skrzydła, które rozciągają się ich ciała, które sprawiają im doskonałe ulotki. Można je znaleźć żyjących w ciepłych, wilgotnych i ciemnych obszarów, które pozwalają im łatwego dostępu do źródeł wody. Te karaluchy nie jesteś wybredna jeśli chodzi o jedzenie i żywią się niemal wszystko.

Brown-banded karaluch

Są w kolorze brązowym z oczywistych banding całej ich skrzydeł. Są mniejsze gatunki karaluch, dorośli mogą dorastać do ½ cala długości. Wolą niezwykle ciepłe środowisko, które zapewnia suche ciepło. Można je często znaleźć zbieranie na strychach, na sufitach, a wokół dużych urządzeń, których silniki wydzielają ciepło.

Niebezpieczeństw związanych z Roaches

Karaluchy przenoszenia i przekazywania poważnych chorób i bakterii dla Ciebie i Twojej rodziny. Ich odchody i rzucić skóry może również powodować poważne ataki astma u niektórych osób, zwłaszcza młodych dzieci.

Zapobieganie karaluch

Karaluchy powszechnie dostać się do domów za pośrednictwem produktów spożywczych, które zostały zakupione w sklepach, które są już porażonych i wysyłanych paczek. Karaluchy często wchodzi się do domu pod drzwi, przez szczeliny wokół okien, drzwi i wejść użytkowych oraz poprzez pęknięcia w fundamencie podczas poszukiwania pożywienia i wody.

Zapobieganie Porady o których warto karaluchy z domu to:

Rutynowo usuwania śmieci z domu, jak również nieruchomości. Przechowywać wszystkie śmieci w pojemniku ze szczelną pokrywką okucia z dala od zewnątrz domu.

Uszczelnianie pęknięć w domu’s fundament i ściany zewnętrzne; zapewnienie, że ekrany w okna i drzwi są nienaruszone.

Mocowanie nieszczelne odkryte urządzeń, które mogą przyciągnąć karaluchy i naprawy wszelkich nieszczelne zawory lub rury w celu wyeliminowania źródeł wody.

Kontrola zakupów, pudełka i opakowania dla działalności karalucha przed wniesieniem ich do swojego domu.

Utrzymywanie potraw w kuchni i spiżarni obszarach przechowywanych w lodówce lub w szczelnych pojemnikach.

Przechowywanie karmy w szczelnie zamkniętych pojemnikach z pokrywkami ciasnych montażu i podnoszenia jakichkolwiek niezjedzone karmy dla zwierząt domowych.

Natychmiast zamiatanie i czyszczenie okruchy wycieki i regularnego mycia brudnych naczyń.

karaluch Kontrola

Uzyskiwanie profesjonalnej pomocy w celu wyeliminowania karaluchy i kontroli w domu jest bardzo ważne.

ChemTec Pest Control może pozbyć karaluchów z domu za pośrednictwem naszych programów zwalczania szkodników w domu. Programy te zapewniają bezpieczne i efektywne usługi, aby usunąć bieżącą zakażenia, a następnie oferują rutynowe zabiegi w celu zapobieżenia w przyszłości problemy z karaluchami. Aby uzyskać więcej informacji na temat ChemTec’usługi s kontroli karalucha kontakt z nami już dziś!

Kliknij poniżej logo, aby zapoznać się z naszymi online opinie.

RELATED POSTS

 • Jak się pozbyć karaluchów …

  Jeśli chodzi o inwazji szkodników, nie ma negatywnego piętna, które wydają się mieć karaluchy. Jednak w niektórych regionach świata, karaluchy są tak normalne, aby zobaczyć, jak pająki. Nadal…

 • Jak pozbyć karaluchów – zwierz …

  Po karaluchy, którzy osiedlili się w domu, mogą być trudne do zwalczenia bez profesjonalnej pomocy. Ale istnieją pewne często skuteczne środki, które można wypróbować przed wywołaniem ekspertów…

 • Jak się pozbyć karaluchów szybko …

  Wchodząc do kuchni o północy mogą okazać się prawdziwe przerażające z karaluchów działa wszędzie. To tak jak na polu wojny z minami posadzone wszędzie. Trzeba przeszkadza swoje kroki tam!…

 • Jak się pozbyć karaluchów …

  jak pozbyć się karaluchów w mieszkaniach Jeśli widzieliście karaluchy w wynajętym domu, można się zastanawiać, w jaki sposób pozbyć się karaluchów w mieszkaniach. To może być bardzo kuszące,…

 • Jak pozbyć karaluchów, jak …

  Roach Zdjęcia Jak pozbyć karaluchów Różne gatunki karaczanów odpowiedzi na różne taktyki zagłady i taktyka stosowana dla jednego gatunku nie będzie skuteczna na innym. Oznacza to, że trzeba…

 • Jak zapobiec karaluchów przed inwazją …

  Karaluchy stać się koszmarem po ich wejść do twego domu. Nie pozwól, by zrobić ich drogę i uniknąć frustracji i niezliczone problemy które ze sobą niosą. Wytyczne te pokażą, jak zapobiegać…

Comments are closed.