Palatab

Jak rzucać chiński Dziękczynienia, dziękczynienie kaczki.

Jak rzucać chiński Dziękczynienia, dziękczynienie kaczki.

Oto jak włączyć indyka Dziękczynienia, w Turcji Chiński Dziękczynienia.

Krok pierwszy: Kup regularną, good ol ‚American indyka.

Krok drugi: Pieczonego indyka, ze zmianami skręcając w kierunku chińskiego sposób. Oznacza to, że pocierać ptaka z pięciu przypraw w proszku lub Sichuan pieprzu. Pozycja Twojego pan z imbirem i dymką towarzyszy, jeśli tak zdecydujesz, chińskie warzywa dobre do pieczenia, takie jak daikon i taro.

Krok trzeci: Chiński-IFY do cholery z wszystkimi ekwipunku, w stylu Peking Duck. To znaczy: rozdrobnić mięso indycze i zawijać w naleśniki i bułki na parze, wraz z sosem chińskim stylu, a pas chrupiącą indyka skóry za kok.

I z zasobów, które można zrobić z podrobami Turcji i szkieletowych, dodać wino ryżowe, więcej imbir i bardziej szalotkę. Redukcja akcji, dopóki nie jest ciecz indyka-iest można zrobić, aby ciecz i wymieszać z sosem sojowym, sosem ostrygowym, cukier, fasola pasty chili, olej sezamowy, i tak dalej. Wrzucić mięso indycze z chińskiego inspirowane indyka ius, a to jest jeszcze jeden wymiar wilgotności (nie wspominając o chińsko-ności) jest dodawany do gotowego produktu.

Teraz muszę przyznać, że nie byłby skłonny służyć to Chiński indyka zamiast całego ptaka na wielki dzień, bo żywić pewne sentymentalne idee rzeźba w jednym centralnym, pomysłów, które nigdy nie zostały zrealizowane w moim chińskim gospodarstwie domowym imigrantów i tak stają się silniejsze z biegiem lat tylko.

Ale pomyśl o tym, jak zabawne byłoby zrobić pekińsku Turcji na innej nocy, jeśli nie Dziękczynienia noc. I można oczywiście łatwo chińskim IFY inne części posiłku też. Farsz z rzepa ciasta? Brukselka z lop Cheong? Kabocha pie? Jest prawie niemożliwe, aby zatrzymać, kiedy zacząć.

Obiecuję ci, ty i twoi bliscy nie będzie przykro. Wraz z indyka Peking stylu, Kenji i służył pikantny majonez (tylko majonez zmieszany z Sriracha, ale bardzo cicho to było naprawdę dobre), i mieliśmy pokój pełen przyjaciół bardzo podobają się nasze "Chiński Dziękczynienia." Na koniec, pyszne "chiński" Soki z indyka zgromadzone na dnie talerza porcję, a ludzie spooning go nad ich pozostałymi kawałkami indyka, a następnie, popijając jus z łyżką. Nie ma większej nagrody za kucharza niż widzieć tego rodzaju zachowaniami, myślę.

A co z nagrodą kucharza? Cóż, dzień po naszym chińskim Dziękczynienia, byłam sama w kuchni z tuszy indyka, garnku z wrzącą wodą, a jeden bardzo głodny kot. Odcinek od Prairie Home Companion grał, a ja nucić razem. Stałam przy kasie, gryząc na niektórych meatier kości, odrzucając każdą kość po bym wybrał na nim do garnka. Gryzł i zjadł trochę więcej, zwłaszcza na końcach chrzęstnej.

Na każde dwa lub trzy skrawki zjadłem, to tylko sprawiedliwe, mimo wszystko, że dam trochę złomu do kota. Na koniec dwie godziny, miałem w mojej kuchni: jeden garnek rosołu z indyka, dobre dla zupy. Jeden szczęśliwy kot. Jeden szczęśliwy kucharzem. Trudno było powiedzieć, kto był szczęśliwszy, ja czy kot, a nie mam sposób mierzenia kota szczęścia ludzkiego szczęścia. Ale oboje byliśmy bardzo zadowolony, myślę, i było chłodno na zewnątrz. Ale ah, wewnątrz; wewnątrz oboje byliśmy tak ciepłe i pełne oraz senność.

Dostać przepis

W stylu chińskim pieczonego indyka parze bułeczki

RELATED POSTS

 • Jak gotować Teal Kaczki, gotowanie teal.

  Opis Wybierz trzy grzywny, tłuszczu teal; pick, małpa i wysuszyć je; odcięte głowy i podzielić na połówki ptaki bez oddzielania części. Umieść je na półmisku i sezon z jednym szczyptą soli, pół…

 • Nie rzucać poduszkami SEW

  Potrzebujesz szybki i łatwy projekt, aby dodać trochę pop do Bożego Narodzenia wystrój? To nie jest Sew Poduszki z mat miejsce jest to! Widziałem na Pinterest pomysł wykorzystania miejsce maty…

 • Jak pozbyć się kaczki piżmowe, jak złapać dzikie kaczki.

  Kaczek piżmowych może mieć dom w stoczni lub trawnik. Problem polega na tym, że w zależności od liczby kaczek, mogą zniszczyć stoczni lub wypełnić go z odchodów. Dlatego tak ważne jest, aby…

 • Jak gotować Duck – Great British Chefs, w jaki sposób gotować kaczki.

  Kaczka jest stworzeniem, które wywołuje szeroką gamę smaków i stowarzyszeń. Jest wygoda środku tygodnia kaczki sałatki. lub trwała ceremonia skomplikowany pięć ptaków pieczeni. I tam pozostać…

 • Jak gotować pierś z kaczki, jak gotować kaczka krzyżówka.

  Dostaję dużo próśb do prostych zadań kulinarnych zwierzyny łownej, a jednym z najczęstszych żądań jest krok po kroku instrukcje dotyczące sposobu przypalić kaczka lub gęś pierś prawidłowo….

 • Jak gotować piersi kaczki – Spicy …

  Kiedykowiek zastanawiałeś Jak gotować piersi kaczki . To Przepis piersi kaczki będzie można piekący jak profesjonalista. Jest to idealne danie na obiad wrażeniem Twoich gości tym sezonie ……

Comments are closed.