Palatab

Jak rozpoznać jakości futra i …

Jak rozpoznać jakości futra i ...

Kluczem do rozpoznawania produktów optymalną jakość skóry i futra jest, aby najpierw zrozumieć wiele rodzajów futer i skór i wielu procesów, w których są one traktowane w celu Marka produktu jakość moda na rynku detalicznym. W rzeczywistości istnieje wiele rodzajów futra z norek, sobole i szynszyli jedne z najbardziej pożądane, najwyższej jakości, i tak, najwyższe futra cenowe dostępne na całym świecie.

W celu otrzymania jednego z norek płaszcz potrwa około jednego roku od chwili traper łapie żywe zwierzę i sprzedaje futro aż osiągnie ostateczną zakładu detalicznego i ty, konsumenta. Istnieje wiele etapów w tworzeniu jakiejkolwiek grzywny jakości Saga futra lub skóry produktu, a tym samym powodem rosnących kosztów futer i wyrobów skórzanych dostępnych dzisiaj. Istnieje również uwzględnienie spadku handlu traper dzięki realizacji wielu norek i innych pożądanych ferm hodowlanych i zakładów przetwórczych w celu zmniejszenia zapotrzebowania na żywo odłowu. Aby lepiej zrozumieć różne procesy związane z realizacją każdy produkt fur musimy najpierw zrozumieć właściwości i pochodzenie każdego rodzaju futra.

Norki

Mink jest jednym z najbardziej pożądanych i najwyższej jakości skór dostępnych obecnie na rynku wraz z szynszyli i Sable. Mink zapewnia miękką, elegancki wygląd i ciepło, który przemawia do mężczyzn, jak i kobiet, podobnie jak i większości grup wiekowych. Samica skór norek są znacznie łagodniejsze, o wiele bardziej delikatne futra produkujące wykwintną elegancję w Jest to wysokiej jakości produkty. Chociaż biorąc miękki, delikatny, ciepły, przytulny atrakcyjności kobiecego futro pod uwagę, nie wolno przeoczyć cech męskich skór. Męskie skór są zazwyczaj o wiele cięższe, bardziej gęste i mogą być farbowane i tkane do innych tkanin łatwiej niż żeńskich skór co czyni go znacznie bardziej przystępnej cenie norek bez narażania jakości futra. Ze względu na swoją gęstość będzie bardziej prawdopodobne otrzymać znacznie cięższe cieplejsze niż płaszcz ze skór samic podczas zapisywania wiertło w tym samym czasie.

Lis

Bóbr

The Beaver futro, odzież i koce to futerko, które widzimy wielokrotnie wymienione jako sheered produkt, a nie z futro futro. Czemu? Ponieważ odstrzał bobrów została zakazana ze względu na ich malejącej populacji. W pewnym momencie bóbr kapelusz, płaszcz i odzieży wierzchniej były symbolami statusu, jak będziesz pamiętać o dniach Daniel Boone ubrany Beaver i Raccoon kapelusze i płaszcze. W 19 wieku, wiele z amerykańskiej eksploracji polegały na odstrzał bobrów na cienkiej sierści produkuje i dlatego, że jest z natury istotą woda, futro bobra jest ostatecznym futra, jeśli chodzi o odpychania wody i śniegu zapewniając ciepło w najzimniejsze arktycznych klimatach. Bobry są zazwyczaj bardzo ciemnobrązowe futro, a samo futro jest miękki, soczysty, gładkie i wytrzymałe długie futro, znacznie dłużej niż wcześniej omawiane. Chociaż bobry są nadal nielegalne gry w wielu dziedzinach znajdujemy coraz więcej produktów sheered bobrów dostępne. Ciepło, piękno i elegancja futro bobra jest mocno pożądane zwłaszcza w chłodniejszych klimatach, więc tych, którzy szukają tego bogatego solidne futro mogą być pewni, że są one coraz jeden niesamowity produkt, przy jednoczesnym zapewnieniu, że zwierzę nie jest zagrożona podczas przetwarzania swoich futer lub akcesoria.

Sobole

Chociaż większość z nich słyszał Sable, niewielu naprawdę zrozumieć jego pochodzenie od jego rodzimy rosyjskich regionach górskich, Mongolii, Chinach, Skandynawii i okolicznych regionów. Soból jest gatunkiem kuny, które zamieszkują górzyste tereny zalesione tych regionach. Ich wspaniałe futro jest bardzo znana z miękkiej, jedwabistej jakości. To posiadają bogate, eleganckie jakość nie znaleziono u innych gatunków zwierząt futerkowych. Chociaż futro Sable jest lekki, zapewnia niesamowite ciepło. Rosyjscy Sable futra i akcesoria są uważane za symbole statusu do oligarchowie. Z powodu takiego wykwintną elegancję nadal jest duże zapotrzebowanie na całym świecie, co czyni go jednym z najlepszych elementów dostępnych w branży luksusowych futer, a także jeden z najdroższych futer dostępnych. Podczas polowania dziki sable jest nadal bardzo powszechne w tych regionach najbardziej sable produkowane są dziś uczyniły w gospodarstwach poświęcone podnoszeniu i przetwarzanie ten drobny futro. Niezależnie od tego, jak to się zamówione sable nadal jest ceniony za swoją bogatą ciemnym futrem, bujnej elegancji i odwołania choć rzadkością w większości krajów świata ze względu na jego wysoki koszt zakupu pozostawiając wiele alternatywnych produktów futrzarskich. Istnieją tańsze wersje północnoamerykańskie z sable dostępne więc mieć pewność, że robisz swoje badania przy zakupie produktu sobole futra. Każde zwierzę hodowane i wychował się na farmie nie uda się uzyskać takie same właściwości jak dzikie sable jak matka natura nie może powielać te same warunki jak ich naturalnych siedlisk, które pomagają wspierać bujne grube płaszcze, które są tak pożądane z doświadczonych konsumentów. Niezależnie od tego, że naprawdę nie można pomylić z żadnym produktem sobole. Każdy elegancki futra sobole stoi w klasie wszystkie swoje własne.

Shearling

Dzisiejsze trendy w modzie będzie również prezentacja Shearling płaszcze wykorzystując wcześniejsze wymienione futra jak przycinanie, kołnierzy i czapek oferuje najlepsze z obu światów w cieple, luksusowej skóry, a najlepsze z eleganckich futer w celu zwiększenia tendencji dzisiejszym mody.

Buyer Beware!

Jeśli brzmi to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe to jest to! Szokująco wiele zagranicznych firm są dziś otwarcie marketing swoich produktów ze skóry i futra z Obroża futerkowych i wykończenia. Tak można przeczytać, że prawo. Jeśli nie jesteś ostrożny, może po prostu skończyć noszenia cenionych domowego zwierzaka na plecach lub przenoszenia go na rękę jako swojego ulubionego projektanta torebce. Procesy produkcyjne przy wszystkich rodzajów skór zwierzęcych, takich jak psów nie ogranicza się w zagranicznych rynkach, jak to jest w USA i Europie. Byłem w szoku, gdy zacząłem poszukiwania producenci tylko dowiedzieć się, że psów jest używany jako kluczowy zasób dla skóry i futra produktów wykonanych za granicą i wysłanych do Ameryki z podobnymi etykietami, wzorów i często produkowane repliki jedne z najwyższych mody projektantów pożądanych europejskie i amerykańskie rynki. Więc czytaj, nauki i badań przed dokonaniem inwestycji, aby upewnić się, że pieniądze są wydawane w sposób rozsądny i pewny wstać na czas, jeśli chodzi o gospodarstwach, że wartość finansowa i odwołania, gdy przygotowują się do odsprzedaży mody w ciągu kilku lat w celu uzyskania kolejne ulubione wzory mody.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych wyrobów futrzanych i akcesoriów prosimy o kontakt z nami w każdej chwili, a jeśli nie jest to produkt, który chcesz mieć, a nie mamy dostępne będziemy szczęśliwi, aby pomóc w wyborze renomowanego sprzedawcy. Chcemy podziękować za umożliwienie Eleganckie Kolekcje podzielić to bogactwo wiedzy i poinformować o przeszkód rynku i potknięcia, jak stać się o wiele bardziej przenikliwy, bystry Konsument pewne dokonać mądrej inwestycji w następnym zakupie mody Czy jego skórzanej płaszcz, futro lub koc, lub projektanta torebka.

Chcemy życzyć Wam powodzenia i Bóg błogosławi!

I pamiętaj, że nic nie warto mieć jest oddawane w cenach sprzedaży ognia bez względu na jego wiek lub użytkowania, chyba że przedmiot projektant pokazuje niedopuszczalne wady więc co niepożądanym produktem dla każdego zrozumiały dla konsumenta. Teraz wiem, że niezależnie od projektu, najlepsze futra i skórzane odbędzie się jego wartość dla wiele lat zapewniając sukces na kolejną przygodę mody handlowej. Może ono być jednym pamiętać, pielęgnować i nosić przez wiele lat!

Więcej informacji można uzyskać na stronie naszego sklepu ElegantCollectibles dziś!

RELATED POSTS

 • Jak rozpoznać Rodzaje Futra, rodzaje futer.

  Ludzie kochają futra z wielu różnych powodów. Z jednej strony, jest to absolutnie ponadczasowe; nigdy nie wychodzi z mody i może zachować jej piękno, nawet gdy inne trendy mody przychodzą i…

 • Jak rozpoznać Furs, identyfikując futra.

  Poczuj fakturę futra. Soból i norek są zarówno bardzo miękkie i błyszczące. Sable jest lekka i jedwabista. Mink jest bogato barwione, gładką sierść. Prawie wszyscy zwierząt futerkowych poczują…

 • Jak podjąć decyzję w sprawie jakości Fur …

  płaszcz prawdziwe futro jest każdy luksus i inwestycja. przed zakupem jeden, trzeba wierzyć rodzaj płaszcza i typ jako sposób absolutny najlepiej spełnić swoje pragnienia. Należy również…

 • Norki futro ceny, ceny futra norek.

  Będziemy delegowania nasze drogi wkrótce. Będziemy obejmująca ten sam obszar jak w ubiegłym roku, z niewielkimi korektami do przystanków i czasów. Futro Rynek: Międzynarodowy rynek fur widział…

 • Jak rozpoznać Vintage Mink …

  Dzień dobry i szczęśliwy wtorek, rocznik kochankami. Jak zacząć uczyć się więcej konkretów na temat stylów klasycznych, które znamy i kochamy, jestem często w zagadki z zajęć edukacyjnych….

 • Mink Fur, typy futra norek.

  Futro z norek AVANTI FURS wykorzystuje wszystkie rodzaje skór futerkowych i dużej części jest to produkcji futer używa futra norek. skór norek są w wielu cech. rozmiary, rodzaje i kolory….

Comments are closed.