Palatab

Jak rosną włosy African American …

Jak rosną włosy African American ...

Zbyt często African American włosy poddaje się substancji chemicznych i wysokich temperatur w celu uczynienia go wydają dłużej i gładsza. Ale co to robi to osłabić włosy i zapobiec jej rzeczywiście rośnie. Aby rozwijać swoją Afroamerykanów włosy dłuższe i szybsze rozwiązania są bardzo proste. Duża część szybciej rośnie African American włosów jest wiedzieć, jakie produkty do wykorzystania i jak włosy.

Oto pełny poradnik jak rosną Afroamerykanin szybciej. Zostało ono podzielone na trzy główne części, wszystko wyłączone równym znaczeniu; Ogólnie konserwacji, pobudzenia wzrostu, a czego unikać.

Jak rosną włosy Afroamerykanów – ogólne utrzymanie.

Zanim zgaśnie próbuje skomplikowanych sztuczek i metod, aby uzyskać włosy rosną szybko, spróbuj kilka prostych procedur konserwacyjnych. Często proste rzeczy można zrobić codzienne sprawiają największe różnice w zdrowiu i długości włosów.

1. Określ swój typ włosów.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty ważne jest, aby znać swój typ włosów. To pomoże Ci w wyborze odpowiednich produktów i daje najlepszą opiekę do włosów. Istnieją trzy główne typy Afroamerykanów włosy.

 • Kinky włosy – to najtrudniejszy rodzaj włosów do utrzymania. Powodem tego jest to, że jest słaba z uwagi na mniejszą liczbę warstw naskórka, dla ochrony włosów. Będąc bardzo kruchy, wymaga ostrożnego obchodzenia aby zapobiec stłuczeniu lub innego rodzaju uszkodzenia. Kinky włosy ma tendencję do bardzo ciasne loki i wykazuje dużo skurczu po praniu.
 • Kręcone włosy – loki są luźniejsze niż w perwersyjne włosy i wydają się być sprężysty. Jest miękka i dobrze czyni go jednym z najprostszych rodzajów włosy stylu.
 • Falowane włosy – ma duże loki przebiegów. To wydaje się być nieco ciężki, pozostając blisko głowy przeciwieństwie perwersyjne i kręcone włosy. Wchodzi między kinky i kręcone włosy, jeśli chodzi o trudności w stylizacji. Na ogół łatwe do utrzymania.

Należy pamiętać, że jest to ogólna klasyfikacja. W ramach każdego typu istnieje kilka podtypów wskazujące na znaczne różnice, które występują w African American włosów.

2. Bądź rzadki ze swoimi myje włosy.

Czasami mamy tendencję do zbyt hojny szorowania nasze włosy. zbyt często mycia włosów pozbawia ją jej naturalnych olejów, pozostawiając suche i podatne na uszkodzenia. Jeśli mycie włosów codziennie lub nawet co drugi dzień, że jest zbyt częste. Przełącz do mycia go co najwyżej dwa razy w tygodniu. Jeśli zauważysz łamanie włosy po umyciu łatwo (zwłaszcza jeśli masz splątane włosy) spróbuj mycie go raz na dwa tygodnie.

3. Używaj szamponu wstępnej przed praniem.

Wstępnie szampon jest rodzajem leczenia klimatyzacji, która jest nakładana na włosy przed użyciem rzeczywiste szampon. Jej grubość tym samym pozwalając, aby utworzyć płaszcz na pasma włosów. Znaczenie tego chroni włosy przed dostaniem zbyt suche i łamanie. Tworzy on także warstwę ochronną z surowych składników szamponu. Po szorowania włosy szamponem, to nadal czuje się miękka i gładka.
Można tworzyć własne pre-szamponu w domu za pomocą odżywki na bazie białka i olej organiczny. Jednak jest to o wiele łatwiej kupić gotowych leczenia. Upewnij się ściśle przestrzegać instrukcji na etykiecie.
Polecamy dwa najlepsze wstępnych szamponów na Amazon. Pierwszym z nich jest Philip Kingsley Elasticizer Ekstremalne Pre Szampon leczenia. Wchodzi on w puszce 5,07 uncji. (Http://amzn.to/1nSWGXi)
Druga opcja to Kerastase zanurzenie odżywcze Wstępnie szampon, który znajduje się w rurze 6,8 uncji. (Http://amzn.to/1SbohQI) uzupełnia również składników odżywczych włosa. Oba te produkty są absolutnie niesamowite i gorąco je polecam.

4. Za pomocą odpowiedniego szamponu.

Generalnie Afroamerykanów włosy są kruche i łatwo uszkadza. Większość szamponów na rynku są trochę brutalny ze względu na ich surowych składników, które nie jest dobre dla każdego rodzaju włosów, szczególnie Afroamerykanów włosów. Dlatego trzeba być bardzo ostrożnym, który szampon, którego używasz.
Zasadą jest, aby trzymać się siarczanowych wolne szamponów. Siarczany zostały obwiniany za spowodowanie włosy, aby uzyskać chrupiący i wyschnąć. African American włosów jest już na tyle kruche bez poddawania go do dalszego surowość.
Dodatkowo, poszukaj szamponów z olejami organicznymi. Oleje te są idealne do ochrony włosów przed wysuszeniem i zostawić nici uczucie elastyczna i miękka. Jedne z najlepszych olejów szukać w szampony zawierają olej jojoba i olej arganowy. Upewnić się, że są oleje organiczne.
Pura d’or Premium Organic Argan Oil Utrata Anti-Hair Szampon jest świetną rekomendacją i jest dostępna na Amazon. (Http://amzn.to/1mnEDaG) Alternatywnie, iść z Olej arganowy Therapeutic Shampoo, również dostępny na Amazon. (Http://amzn.to/23SR1l8)
Można zauważyć, że oba szampony mają organiczny olej arganowy jako główny składnik. Oleje te odżywiają włosy, a także nadać jej więcej blasku. Podobnie jak w przypadku pre-szamponów, ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami producenta dla najlepszych rezultatów.

5. Suszenie włosów.

6. Używaj odżywkę po każdym myciu.

7. Użyj głęboką odżywkę raz w tygodniu.

Istnieje regularne odżywka i jest głęboko odżywka. Regularne odżywka jest lżejszy i przeznaczone do stosowania po umyciu włosów. To najczęściej dotyka powierzchni włosa. Głębokie zlewozmywaki odżywka w głąb włosa, co pomaga odżywić je od dołu do góry. Tak więc, jest cięższy i bardziej kije do włosów i skóry głowy. należy zrobić głęboki leczenie kondycjonujące raz w tygodniu, choć nie w tym samym dniu robisz swój cotygodniowy umyć włosy.
Robiąc zakupy na prawej głęboko odżywka, start z następujących trzech kryteriów.
1. Maska sztuki Naturals Argan Oil Hair. (Http://amzn.to/20FlUKT) pochodzi z cyny 8 uncji i zawiera olej arganowy, aloes, olej jojoba i keratyny.
2. Czysta Mask Naturals ciała Olej arganowy włosów. (Http://amzn.to/1Sbtbx4). chodzi również cyny 8 uncji i zawiera olej arganowy, olej kokosowy, olej z owoców dzikiej róży i ekstraktu imbirowego.
3. Maska Arvazallia oleju arganowego włosów. (Http://amzn.to/1SEh5x1) Wysokość jest nieznacznie wyższa niż w innych dwóch (8,45 uncji), ale składniki są praktycznie takie same w tym olej arganowy.

8. Nawilża.

Jedną z najlepszych rzeczy można zrobić z włosami jest utrzymać to nawilżona. Mając odpowiednią wilgotność sprzyja szybkiemu wzrostowi i chroni włosy przed zniszczeniem i rozdwajaniu. Dodatkowo utrzymuje włosy patrząc jasne i czuć miękkie.
Zanim będzie można nawet rozpocząć rozważa przechowywania zakupionych nawilża upewnij się, że jesteś już nawilża w sposób naturalny; picie wystarczającej ilości wody.
Jeśli chodzi o nawilżający z zewnątrz, spróbuj zrobić to na co dzień. To gwarantuje, że włosy są zawsze odpowiednio nawilżona. Jedne z najlepszych składników nawilżających czarnych włosów zawierają oliwę z oliwek, olej kokosowy, olej z pestek winogron i czystego masła shea.
Nasza rekomendacja dla top balsam do włosów Wella Enrich nawilżający jest leczenie. Jest wykonany specjalnie dla sierści, wspólną cechą charakterystyczną African American włosów. (Http://amzn.to/1Ph6XpF)

9. Zastosowanie oleju włosy.

Chociaż włosy ma już swoje naturalne oleje, ważne jest, aby stosować inne oleje w celu promowania wzrostu i chronią włosy. Oleje te są szczególnie dobre na celu zachęcenie Afroamerykanów włosy rosną szybciej.
Przy stosowaniu oleju do włosów, upewnij się, że masaż głęboko, aby zapewnić, że robi się w głąb mieszków włosowych, jak i na powierzchni włosa.
Zalecamy Agadir Argan Oil Treatment. (Http://www.amazon.com/Agadir-Argan-Oil-Treatment-4-Ounce/dp/B001U9M2EW) Zawiera wszystkie naturalne olej arganowy i jest idealne dla łamliwych włosów.

10. Protect końce włosów.

Co trzy do czterech miesięcy należy przycinać włosy. To pozbywa dowolnym rozdwajaniu pozwalając włosy nadal rośnie właściwie bez dalszego uszkodzenia. Kiedy przycinanie, wystarczy wyciąć około 1/2 cala może trochę więcej w zależności od Twoich włosów.
Aby zachować swoje końce w doskonałym stanie, należy fryzury ochronne, takie jak zakazy i niezbyt ciasne warkocze. Pozwalając spaść włosy swobodnie odsłania końce na uszkodzenia. Nocą zawinąć włosy w jedwabiu szal lub spać na poduszce satyna. Te małe zmiany pomóc.

Jak rosną włosy szybciej Afroamerykanów – Pobudzanie wzrostu.

W pierwszym rozdziale omówiliśmy mnóstwo sposobów można zachować włosy rosnące przez właściwych procedur konserwacyjnych. Teraz będziemy rozmawiać o tym, jak przyspieszyć wzrost włosów.

1. Zabiegi białka.

2. suplementów witaminowych.

Suplementy witaminowe dostarczają włosy z wielu składników odżywczych, aby zachować zdrowe, mocne, i rośnie. Produkty do włosów zrobić dobrą robotę utrzymując włosy patrząc dobre, ale ciało jest źródłem i twórcą włosów. Jeśli dostarczamy organizmowi, że potrzebuje zacznie rosnąć silne zdrowe włosy.
Hairfinity Zdrowe włosy Witaminy (http://amzn.to/1PKoU1w) promować wzrost włosów i jest bez wątpienia najlepszy suplement witaminy dostępna. Każda z 60 tabletek zawiera minerały, substancje odżywcze, witaminy biotyna i bioaktywnych, które są kluczem do ciała rosnąć długie zdrowe włosy. To jest coś, co bardzo polecam.

3. suplementów oleju rybnego.

Ryby dodatki olejowe, które często są w postaci kapsułek, zawiera kwasy tłuszczowe omega-3, które są bardzo korzystne dla wzrostu włosów. Te dodatki są szczególnie dobrzy w walce wysuszenie włosów i otępienie. You włosy staną się błyszczące, miękkie i mocniejsze. Mogą one również pomóc w zapobieganiu łupieżu.
PacificCoast NutriLabs Fish Oil jest co polecamy. (Http://amzn.to/23SVIv8) Jest mnóstwo Omega-3 i za tą cenę, to nie lepiej ją.

4. Zdrowa dieta.

Jak rosną włosy szybciej Afroamerykanów – czego unikać.

Poniżej znajdują się rzeczy, które należy unikać robić, aby zmaksymalizować wzrost włosów.

1. Obróbka termiczna.

Dowolny zabieg, który wykorzystuje ciepło do stylu włosy są złe dla Ciebie. Rzeczy takie jak suszarki do rozdmuchiwania i żelazek dosłownie gotować włosy, dzięki czemu jest bardzo słabe i łatwe do złamania. You włosów może nadal wyglądać dobrze bez konieczności korzystania z ciepła na nim.

2. żrących chemikaliów.

Upewnij się, że produkty do pielęgnacji włosów, które kupujesz nie są pełne agresywnych środków chemicznych. Te dni można uzyskać naturalne i organiczne produkty do pielęgnacji włosów, które, choć może być nieco droższe, zapewniają znacznie lepszą alternatywę dla produktów chemicznych jeździł. Te produkty chemiczne mogą uczynić swój wygląd włosów i czuć się dobrze, ale z czasem niszczy włosy.
Bądź szczególnie ostrożny farb do włosów, relaxers chemicznych, produktów zawierających siarczany-i produktów zawierających alkohol. Dodatkowa inwestycja dokonać naturalnych produktów z olejami organicznymi jest warto.

3. Rozszerzenia i obcisłe stylów.

4. Zbyt dużo stresu.

Przychodzące wyszukiwane terminy:

 • jak uprawiać Afroamerykanów włosy szybko.
 • jak uprawiać Afroamerykanów włosy szybciej.
 • jak uprawiać Afroamerykanów włosy.
 • porost włosów dla Afroamerykanów.
 • jak sprawić, by włosy rosły szybciej dla czarnych ludzi.
 • jak uprawiać afrykański włosy.
 • jak dostać afroamerykanin włosy rosną.
 • jak uprawiać czarne włosy szybciej.
 • jak zrobić afroamerykanin włosy rosną szybciej.
 • jak zrobić afroamerykanin włosy rosną.

Bez komentarza

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

RELATED POSTS

 • Domowe oleju zrobić Włosy rosną …

  Witam piękne panie, Amla Juice- 1 szklanka Czarny Til oleju 1 szklanka Kadai aby podgrzać miksturę Ruszt świeże Amla i wycisnąć sok z nich. Jeden kilogram Amla będzie daje około 250 gramów…

 • Jak zrobić Włosy rosną szybciej …

  Oleje są naturalnym sposobem promowania wzrostu włosów i pełen witaminy E, witaminy odpowiedzialnej za dostarczanie składników odżywczych do włosów i paznokci. Niektóre z korzystnych olejów…

 • Jak odżywić włosy z …

  Płukanie włosów z piwem, ze względu na wysokie witaminy B i naturalnej zawartości cukru, można dodać objętości i połysku włosów do wszystkich typów. [1] herbata rumianek, znany rozjaśniania…

 • Jak zrobić Protein Kuracje na włosy …

  Zniszczone włosy wymagają szczególnej ostrożności, aby odbudować siły, zatrzymać stłuczeniu i odzyskać bardzo potrzebne wilgoci. Domowe zabiegi białkowe włosów często może przynieść najlepsze…

 • Jak rosną dłuższe rzęsy naturalnie …

  Wyciąg podkreśla kilka prostych, ale skutecznych i obiecujących sposobów, poprzez które można zyskać piękno rzęsy naturalnie. Zamiana przez wszystkie naturalnych leków i środków zaradczych i…

 • Jak rosną grubsze włosy naturalnie …

  Zmienić gen: w moim rozumieniu, że skóra i włosy zarost w człowieku i jak gruby lub cienki ciężki lub lekki zostaną wszystkie związane z danym genem, że nie można zmienić nastolatków Agers i…

Comments are closed.