Palatab

Jak przygotować się do Laser Hair …

Jak przygotować się do Laser Hair ...

Poddawanych depilacja laserowa jest jedynym sposobem, aby trwale zredukować lub wyeliminować wzrost włosów. Nadmierne owłosienie w niechcianych obszarach mogą być wynikiem genetyki lub stanów medycznych. Laserowe usuwanie włosów jest powszechnie stosowany do usuwania niechcianych włosów na twarzy, szyi, pach, klatki piersiowej, pleców, okolicy narządów płciowych, ramion, nóg, palców u rąk i nóg i stóp. Przed podjęciem leczenia laserowego, trzeba mieć konsultacje z dermatologiem, aby dowiedzieć się o procesie, skutki uboczne i czy jesteś dobrym kandydatem do procedury, w oparciu o kolor włosów, odcień skóry i właściwości włosów. W tym artykule omówiono typowe instrukcje sprzed leczenia, które pomogą Ci przygotować się do depilacji laserowej.

Kroki Edycja

Metoda jeden z dwóch:
Przed mianowaniem Edytuj

Należy unikać opalania i korzystania samoopalacze przez co najmniej miesiąc, aby przygotować się do depilacji laserowej. Skóra powinna być jak najlżejsze, w czasie leczenia. Z tego powodu wiele osób decyduje się na leczenie laserem w okresie zimowym.

 • Zastosuj krem ​​do opalania z SPF co najmniej 15, jeśli nie trzeba spędzać czas na świeżym powietrzu, a obszar chcesz mieć włosy usunięte przez laser będzie narażony na promieniowanie UVA / UVB.

Czy możesz umieścić na białej liście wikiHow dla bloker reklam? wikiHow opiera się na pieniądzach reklam, aby dać Ci nasz wolny jak do przewodników. Naucz się jak .

Powstrzymania się od skubania lub woskowanie przez okres co najmniej 2-4 tygodni przed przejściem depilacji laserowej. Golenie jest w porządku, ale te inne techniki usuwania włosów może zmniejszyć skuteczność leczenia laserowego. Ponadto, włosy nie powinny być bielone.

Golić obszar, który ma być leczony, zgodnie z instrukcją w trakcie konsultacji wstępnej obróbki. Zazwyczaj jest to dzień lub dwa przed terminem. Mieszków włosowych powinny być widoczne, ale może być bardziej bolesne, gdy włosy są już obecne podczas depilacji laserowej.

Oczyścić skórę w miejscu leczenia i pozostawić wolne od kosmetyki, płyny i kremy. Jeśli stosuje dezodorantu, zostanie on usunięty przed rozpoczęciem leczenia.

Metoda druga of Two:
Podczas mianowania Edytuj

Nosić ubrania, które opuszczą obszar poddany działaniu narażenia lub jest luźne. Powierzchnia leczona może mieć kojący krem ​​stosowany miejscowo, że nie chcesz, aby dostać się na odzieży. Ciasne lub ścierniwa ubrania będą czuć się nieswojo, jeśli skóra jest wrażliwa po leczeniu.

Oczekiwać technik laserowego stosować miejscowo znieczulające lub krem ​​ciepły okład przed rozpoczęciem leczenia. Technik może również golić obszar.

Porady Edit

Ciemne włosy w połączeniu z jasną skórę reaguje najlepiej depilacji laserowej. Gdy skóra ma ciemne pigmenty, nie może absorbować światło lasera. Specjalne lasery mogą być używane na Afroamerykanów i miejscowego leczenia może zwiększyć skuteczność depilacji laserowej na ludzi z szarym lub jasno-kolorowe włosy. Golić obszary mają być traktowane maksymalnie cztery tygodnie przed pierwszym laserowej depilacji.

ostrzeżenia Edycja

Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami wstępnie zabiegów depilacji laserowej precyzyjnie, aby zapewnić maksymalną skuteczność leczenia i zminimalizować dyskomfort podczas zabiegu.

Całkowite usunięcie włosów na powierzchni ciała, nie jest prawdopodobne, w jednym zabiegu. Wzrost włosów następuje w kilku etapach, a laserowe usuwanie włosów działa tylko na włosy, która jest w aktywnej fazie wzrostu. Zmniejszenie włosy 10-25 procent na leczenie jest realna.

Podobne wikiHows Edycja

Jak zmniejszyć zbędne owłosienie twarzy

Jak uzyskać jak największe korzyści z Depilacja laserowa

Jak uzyskać gładkie nogi

Jak pozbyć się włosów Ciała

Jak korzystać Usuwanie włosów Wax

Jak usunąć włosy pod pachami

Jak przygotować się do Botox Leczenie

Jak dbać o skórę po Depilacja laserowa

Jak wybrać klinikę depilacji laserowej

Jak zmniejszyć ból depilacji laserowej

RELATED POSTS

 • Laser Hair Removal Zabiegi …

  Dlaczego golić lub wosku, kiedy można laserowa? Czy wiesz, że przeciętna kobieta spędza 72 dni golenia nóg * w ciągu swojego życia. 72 dni! Depilacja może poczuć się jak trudnego piękna robota,…

 • Laser Hair Removal Zabiegi …

  Procedura Depilacja laserowa Laserowe usuwanie włosów jest najbardziej efektywna, gdy włosy są w fazie wzrostu. Ponieważ włosy rosną w cyklach pacjenci depilacja laserowa zwykle wymagają serię…

 • Laser & IPL Hair Removal Leczenie …

  Badania naukowe na początku 1990 udowodnił, że lasery były skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia, a pierwsza maszyna zatwierdzone do depilacji laserowej w Ameryce w roku 1996. Od tego…

 • Maszyna do usuwania główna Laser Hair, maszyna laserowa do domu.

  Oszczędność pieniędzy dzięki maszynie używanej w domu Te przenośne urządzenia laserowe usuwanie włosów używać mniej więcej w tej samej technologii, jak te stosowane w wielu klinikach więc…

 • Laser Hair Removal Zabiegi …

  Lakeview Dermatologia – dogodnych lokalizacji w Chicago, Park Ridge Palos Heights warunki Traktowane Zarezerwuj online lub zadzwoń dziś umówić z płytą Certified Dermatolog dotycząceTwojego…

 • Laser Hair Removal Side Effects …

  Dom. Laser Hair Removal, Side Effects Ryzyka Koszt Laser Hair Removal, Side Effects Ryzyka Koszt Jakie są długoterminowe zagrożenia związane z depilacji laserowej? Sesje laserowe zalecane są na…

Comments are closed.