Palatab

Jak przerwać Ciąża Naturalnie …

Jak przerwać Ciąża Naturalnie ...

Dla większości par, ciąża może być doskonałym źródłem radości, ale tylko wtedy, gdy jest planowane. Jednak czasami, kobieta może nie być spodziewa się zajść w ciążę, w którym to przypadku, wczesna aborcja chirurgiczna jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Aborcja medyczna jest czasem nielegalne i, w niektórych przypadkach, kobieta może czuć się wstydzi się szukać pomocy medycznej lub ona może nie mieć dostępu do kliniki aborcyjnej. Dla tych kobiet, jest nadzieja w postaci domu środków, które mogą pomóc rozwiązać niechcianej ciąży. Jednak te środki do domu powinny być ściśle wykonywane pod poradę eksperta. Ponadto, jeśli poniżej wymienione środki ziołowe aborcji nie działają zgodnie z oczekiwaniami, należy poszukiwać aborcji chirurgicznej natychmiast, gdyż mogą one spowodowały nieodwracalne szkody dla płodu. Wiele ziół opisane poniżej są rzeczywiście toksyczne i mogą być śmiertelne dla użytkownika. Dlatego muszą być podjęte tylko pod nadzorem doświadczonego zielarza.

1. Papaya

Środek ten jest stosowany od dziesięcioleci, aby przerwać ciążę w krajach azjatyckich. Zarówno dojrzałe i niedojrzałe papaje mogą być wykorzystywane do tego zadania. Jedz dużo papaje tak szybko, jak wiesz, że jesteś w ciąży. Środek ten może doprowadzić do skurczów w macicy i pomaga restart miesiączki. W wielu kobiet, papaja spowodował poronienie, więc owoc może być bezpiecznie stosowany, jeśli chcesz zakończyć niechcianej ciąży w sposób naturalny w domu. Ta metoda przerywania ciąży w domu jest skuteczny w pierwszych dniach ciąży (2-6 tygodni).

2. Cynamon

Dodatki cynamon może być również stosowany do przerwania ciąży w pierwszym tygodniu w domu. Możesz dodać cynamon przyprawa w żywności, ale suplementy działają najlepiej. Rozpoczęcie przyjmowania suplementów cynamon (6 gramów dziennie przez okres do 6 tygodni), aby ponownie uruchomić owulacji. Cynamon jest jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych naturalnych produktów spożywczych, które mogą wywoływać miesiączki u kobiet w ciąży i można bezpiecznie zabrać go bez wpływu na swoje szanse na zajście w ciążę w przyszłości.

3. Jagody Goji

Eating 10grams jagody Goji codziennie w dwóch pierwszych tygodniach ciąży może pomóc Ci wiele korzyści dla zdrowia, a także wywoływać bezpieczny, naturalny aborcji. Połączenie tego środka terminacji ciąży z innymi leki ziołowe dać tutaj gwarantowane rezultaty. Jagody Goji zawierają betainę związek, który może zwiększyć ciśnienie krwi, więc przed rozpoczęciem korzystania z tego środka należy skonsultować się z zielarza.

4. Witamina C

Wysokie dawki witaminy C może zakłócać produkcję progesteronu i estrogenów stymulują we wczesnym okresie ciąży, aby ją przerwać. Należy rozpocząć przyjmowanie witaminy C jak najszybciej dowiedzieć się, że jesteś w ciąży. Środek ten jest zazwyczaj skuteczne w pierwszych tygodniach ciąży (zwykle 2-4 tygodnie). Krwawienie zazwyczaj rozpoczynają w ciągu 3 dni, zaczynając ths lekarstwo. Można łączyć tego środka z innymi ziołami naturalnych i żywności, które powodują aborcję, opisanych w niniejszej instrukcji.

5. Tansy

Tansy jest naturalnym środkiem antykoncepcyjnym i poronne bezpiecznie stosowany w celu zakończenia niechcianej ciąży. Korzystaj tylko z ziół i kwiatów suszonych i nie Tansy olej, który jest śmiertelny. Należy także unikać wrotycz pospolity ragwort- znaną toksynę. Musisz poprosić o pomoc położnej lub zielarza, aby zidentyfikować wrotycz pospolity podczas korzystania z tego środka domu na aborcję. Można bezpiecznie brać 10 kropli nalewki piżmy w ciepłej wodzie co 2-3 godziny lub do momentu zaczyna krwawić. Jeśli to ziołowy środek aborcja nie trzeba iść do szpitala, ponieważ zioła mogą powodować niepożądane skutki uboczne u płodu.

6. Korzeń arcydzięgla

Zioło to aktywuje kurczenie się do przerwania ciąży. Najlepiej jest stosować w pierwszym tygodniu ciąży, aby była ona effective.Dosage Angelica dla aborcji: ¼ korzenia przesiąknięta litr gorącej wody, aby pić kilka razy dziennie aż do wystąpienia krwawienia.

7. Czarne i czerwone cohosh

8. nasiona sezamu

Każdy pokarm, który wytwarza ciepło w organizmie może przerwać ciążę i sezamu są jednym z nich. Jedz sezam codziennie rano (pierwszy moczyć je w ciepłej wodzie przez noc). Zrób to przez 2-3 tygodni, aż ciąża kończy.

9. Ananasy

10. Dong Quai (chiński arcydzięgla)

Dong Quai relaksuje macicę i można ponownie uruchomić okresy w pierwszych dniach ciąży. To prowadzi do silnych skurczów macicy podczas stosowania z dużymi dawkami witaminy C. Dong quai dawki dla aborcji: Start z 1000 mg tak szybko, jak można podejrzewać ciążę. Śledź ten z witaminą C i pluskwicy groniastej herbaty, a następnie podjąć drugą dawkę 800 mg. Powinno to doprowadzić do plamienia, po którym można wybrać się na trzeci lub czwarty dawkę Dong Quai. Pomoże to restart miesiączki w ciągu zaledwie jednego dnia.

11. Pietruszka

Pietruszka herbata może prowadzić do poronień we wczesnym okresie ciąży. Pij herbatę pietruszki co kilka godzin, a także wziąć dużą dawkę witaminy C i Dong Quai, aby ponownie uruchomić krwawienia.

12. Aspiryna

Badania wykazały, że kobiety, które spożywały aspirynę i NLPZ we wczesnej ciąży są bardziej narażone na poronienie niż ci, którzy nie. Można przyjąć dawkę 2-4 tabletki co 2 godziny. Maksymalna dawka aspiryny dziennie wynosi 8000 mg; nie przekraczają tego. Można także wziąć gorącą kąpiel i wypić herbatę pietruszki zwiększenie skuteczności tego lekarstwem.

13. Gorący prysznic

Gorące prysznice pomóc wywoływać skurcze i rozluźnić mięśnie macicy naturalnie przerwać ciążę. Za pomocą tego środka z innymi poronnych ziołowych opisanych powyżej.

14. Czy stosunek płciowy

Orgazm w pierwszych tygodniach ciąży może czasami powodować poronienia. Za pomocą tego środka z innych środków do naturalnego poronienia opisanego powyżej.

Powyższe 14 środki do domu, aby przerwać ciążę są na ogół bezpieczne. Jednakże, jeśli próbowali je przez kilka dni, ale nie widać rezultaty, upewnij się, że wizyty u lekarza bez dalszej zwłoki.

RELATED POSTS

 • Jak leczyć niestrawność naturalnie …

  Pacjenci z rozstroju żołądka mogą wystąpić niewygodne i nieprzyjemne objawy. Zdarza się, że choroba ta doprowadzi do kłopotliwej sytuacji. Niestrawność lub niestrawności mogą mieć wpływ na…

 • Natural Foods, aby przerwać Nieplanowane …

  Naturalne aborcji nie są niebezpieczne tylko wtedy, gdy kobieta nie ma warunków, takich jak wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, astma, padaczka lub problemy z nerkami. Niektóre zioła chińskie i…

 • Migreny łatwo zapobiec naturalnie …

  migrenowe bóle głowy mogą być bardzo poważne i często pozostawiają osoby kalekie dni. Mogą one dotykają aż 28 milionów Amerykanów. Ponad 85% można zapobiec w sposób naturalny! Nadal istnieje…

 • Jak zabić Bed Bugs Naturalnie …

  Nie ma nic bardziej irytującego niż o brzydkie pluskwy, które wysysają krew, gdy jesteś śpi. Jeśli też mają te paskudne stwory w domu lepiej jest się ich pozbyć jak najszybciej, aby zapisać się…

 • Jak leczyć swędzenie skóry Naturalnie …

  Podczas gdy większość swędzenie w czasie ciąży jest bardzo normalne i nie jest powodem do niepokoju, bardziej dotkliwe swędzenie może wskazywać na stan wątroby podstawowej znany jako cholestaza…

 • Jak zmniejszać polipów nosa Naturalnie, polipy nosa operację.

  O ile te wzrosty nie stwarzają ogromne szkody, mogą być dość problematyczne, zwłaszcza gdy są one kolidować z własnego codziennego harmonogramu. Istnieją różne opcje leczenia polipów nosa….

Comments are closed.