Palatab

Jak przenieść Granite Slab, łamanie granitu.

Jak przenieść Granite Slab, łamanie granitu.

Musisz A-rama i partnera lub dwa zdobycia granit bezpiecznie do domu.

Raz zainstalowany, granit oferuje trwałą powierzchnię, która jest odporna na zadrapania, oparzenia i wiele innych form nadużyć. W tranzycie, jednak płyty z tej skały magmowej – najczęściej używane jako blaty kuchenne i łazienkowe – są podatne na pękanie, jeśli nie są prawidłowo obsługiwane. Wielu sprzedawców granitowe oferują usługi transportowe, ale jeśli już zdecydowaliśmy się na trasie DIY, to kluczowa zrobić prawo pracy, aby uniknąć zerwania inwestycji solidnego.

1

Pozyskanie partnera lub dwa, aby pomóc nieść granitu na drodze do A-ramy. Chyba że masz do czynienia z niezwykle długiej płyty – w tym przypadku transportu poziomego może być jedyną opcją – posiadają płytę pionowo, z jedną osobą na każdym końcu płyty. Każdy należy chwytać dolnej krawędzi granitu, lub jedną rękę na dolnej krawędzi, podczas gdy wprowadzenie innych na krawędzi bocznej do stabilizowania granit. Zaciągnąć trzeci lub czwarty osoby przytrzymaj środkowy z granitu lub ustabilizować jego powierzchni. Kluczem tutaj jest równowaga – każdy człowiek powinien mieć równomierny rozkład ciężaru.

2

Wspierać płyty granitowej pionowo w stosunku do drewna lub metalu A-ramy.

3

Umieścić granit z jego matowy krawędzi w dół, a jej spód do ramy. Zabezpieczyć płytę z zapadką taśmy mocujące umieszczone poziomo w poprzek powierzchni. Umieścić warstwę lub dwie z plastikowej folii bąbelkowej pomiędzy płytami jeśli przewożenia więcej niż jeden.

4

Carry płytę w drodze do miejsca instalacji tak samo, jak podczas transportowania go do A-ramy.

Rzeczy trzeba będzie

  • Ramka
  • Ratchet pasy ściągające
  • Bąbelkowej (opcjonalnie)

Wskazówki

  • An naśladuje-rama pojawienie się literą „A”, z dwóch belek połączonych pod kątem 10 stopni i połączonych podpór poziomych i pionowych. Boki A-ramy służą jako powierzchnie do klamry i taśm z zatrzask.
  • Poczekaj, aż dotrze do miejsca instalacji do wycinania otworów w granitowej płycie. Im więcej wycięcia płyta, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby złamać podczas transportu.
  • Granitowe sprzedawcy często oferują ramek do wynajęcia, lub można zrobić je z dwa-cztery łapy.

ostrzeżenia

  • Zawsze transportu płyt granitowych pionowo, gdy to możliwe. Bez solidnej konstrukcji nośnej, takich jak łazienka lub kuchnia szafki do przechowywania go, granit pozioma płyta ma nierównomierny rozkład masy. Pozostawia ono bardziej podatne na pękanie i łamanie. Nigdy nie ładować płyt granitowych poziomo do Twojego samochodu lub ciężarówki, a nawet małe nierówności na drodze może doprowadzić do uszkodzenia granit ten sposób.
  • Nie wolno wkładać płyt granitowych po ziemi, bo istnieje ryzyko ich łamania.

RELATED POSTS

Comments are closed.