Palatab

Jak Poziom podłogi, jak korzystać z poziomu laserem piętrach.

Jak Poziom podłogi, jak korzystać z poziomu laserem piętrach.

SZANOWNY TIM: To jest czas dla mnie, aby zainstalować jakiś płytki ceramiczne i podłogi z twardego drewna. Czytałem na swojej stronie internetowej, że jest to bardzo ważne dla podłoże musi być płaska i jeśli w ogóle możliwy poziom. Ponieważ nie chcę płytkę do zgryzienia i liściastego piszczeć, co kilka świetnych sposobów, aby osiągnąć piękny, płaski poziomu podłogi? Czy istnieją specjalne metody lub narzędzia można używać? Craig V. Evanston, IL

SZANOWNY CRAIG: Dowiedziałem się na własnej skórze, co się dzieje, jeśli nie trochę czasu, aby dostać się do mieszkania i poziom Podłoże przed pokrywając je z obu płytek lub twardego. Wiele lat temu byłem na zainstalowanie płytki komercyjnej pracy w restauracji, a gdy ciężkie naczynia do gotowania został umieszczony w kuchni, płytki pod każdą stopę popękane. Nie były małe niższych punktów pod tymi płytkami, a ciężar urządzenia popychany płytki w dół, powodując ich złamania. To był koszmar naprawić.

Zanim zaczniemy na projekty, niech pierwszy krok do tyłu i omówić swoje cele, a różnica między płaskie i poziomie. Chcesz pęknięć płytek i piszczą wolne liściastego. Ważne jest, aby zrozumieć, że po prostu coraz podłogi płaskie i prawdopodobnie poziom, nie gwarantuje wyników szukasz osiągnąć. Istnieją inne rzeczy, które trzeba zrobić z obu materiałów.

Jest duża różnica między podłogą, która jest płaska i jeden, który jest na poziomie. Można mieć płaską podłogę, gdzie wszystkie punkty znajdują się w tej samej płaszczyźnie, ale to nie jest poziom. To jest to, co dostaniesz w większości domów, jak to bardzo rzadko, że podłogi w większości domów są naprawdę na poziomie. Płaska podłoga jest jak gładkim kawałkiem szkła lub płaskiego stołu. Można pochylić albo z nich a powierzchnia pozostaje płaska, tylko nie wyrównać.

Jeśli masz wielki budowniczy i fantastyczny węgielnego wykonawcy, można uzyskać naprawdę na poziomie podłogi. Najłatwiej to osiągnąć za pomocą inżynierii legary podłogowe, ponieważ są one bardzo dokładne i konsekwentnie ten sam rozmiar. Kiedy te legary są zainstalowane na fundamencie, który jest poziom, można uzyskać płaską podłogą.

Starsze domy zazwyczaj nie mają podłogi poziomu. Ale jeśli jesteś przebudowy i chcą podłogi płaskie, zazwyczaj można to osiągnąć bez większych kłopotów. Sztuką jest stworzenie benchmarku punkt, który stanowi najwyższy punkt na podłodze. Łatwiej dodać materiał podkładek niż to grind off drewno beton lub piasek dalej.

Wielu wykonawców użyć poziomu 6-metrową lub dokładny liniał aby pomóc im odnaleźć wysokie i niskie miejsca w na podłoże. Jeśli umieścić jeden koniec poziomu lub liniału na benchmarku wysokim miejscu i powoli obraca się wokół poziomu podłogi, dowiesz się, jak niskie i wysokie miejsca. Latarka skierowany na dole poziomie lub liniału pomoże Ci szybko sprawdzić niskie punkty, gdy światło przechodzi pod poziomem lub liniału.

To nowe narzędzie podwójnego lasera może pomóc poziomu podłogi w ciągu kilku minut. Jego bardzo dokładne i obraca wiązki laserowej w pełnym okręgu. Zdjęcie: Tim Carter

To ważne, aby dodać silnego materiału przy niskich miejscach tak, że wykończenie podłogi nie ugnie się pod presją. Drobny piasek zmieszany z cementu portlandzkiego działa dobrze, aby pomóc budować niskie plamy na posadzkach betonowych, które są 1/8 cala lub głębiej. zaczynu ściana, która ma piasek działa prawidłowo dla płytszych zagłębieniach. Gonty asfaltowe działa naprawdę dobrze wypełnić niskie miejsca w podłogach drewnianych, kiedy instalujesz 3/4-cala podłogi tradycyjnej drewnianej które zostaną przybite do podłoża drewna.

Przed przystąpieniem do poziomu Podłoże do drewna, upewnić się, że podłoże pod załączony jest również do belek stropowych. Za pomocą śruby do mocowania Podłoże do legarów.

Poważne pęknięcia w płytach betonowych muszą być wypełnione betonem epoksydową w celu zapewnienia płyta nadal nie do zgryzienia i oddzielne.

Należy używać materiałów pęknięć izolacji między płytkami i płytami betonowymi. Chcesz montaż płytek być niezależne od płyty betonowej, aby zminimalizować przyszłe pęknięcia płytki.

Można obejrzeć film omawiający zainstalowaniu płytki na podłogach drewnianych. Wystarczy wpisać "płytki ceramiczne na podłodze drewno wideo " w wyszukiwarce tutaj na www.AsktheBuilder.com.

RELATED POSTS

Comments are closed.