Palatab

Jak pozbyć Spider Roztocza …

Jak pozbyć Spider Roztocza ...

Spójrz na powierzchni liści. Jeśli roślina jest rzeczywiście roi się przędziorków, liście mogą mieć żółte plamy na nich. Gdy światło pada na liściach, można zobaczyć wygląd srebrnej lub nawet smugi brązu lub srebra.

 • Podczas roztocza zwykle atakują dolnej stronie liści, mogą czasem się chciwi, a także zjeść górną stronę liści i kwiatów. Ostatecznie roztocza będzie ssać dziury aż liści – dostarczanie najbardziej oczywiste dowody porażenia.
 • Nawet jeśli nie można znaleźć dziury w liściach, Twój zakład może jeszcze przędziorków, więc miej oko na inne objawy zakażenia.
 • Inne objawy uszkodzenia roztoczy należą zniekształcenia, odkształcenia, więdnięcie, plam, smug czy przebarwień na powierzchni urlopu. Jeżeli uszkodzenie roztocza dostaje szczególnie złe, liście mogą zacząć spadać.

Czy możesz umieścić na białej liście wikiHow dla bloker reklam? wikiHow opiera się na pieniądzach reklam, aby dać Ci nasz wolny jak do przewodników. Naucz się jak .

Sprawdź białej taśmy na rośliny. Jest to gratisów objawem niektórych przędziorków. Parciany zwykle klastrów wokół obszarów karmienia. Należy pamiętać, że nie wszystkie gatunki przędziorka będzie produkować taśmy chociaż.

Potwierdzić obecność przędziorków. przędziorków są tak małe, mogą być bardzo trudne do zauważenia. Jednak jedną z metod można użyć, aby potwierdzić ich obecność jest wziąć kartkę białego papieru, należy umieścić go pod rośliny są prawdopodobnie porażone i lekko wstrząsnąć i trzpień jednego z liści.

 • Pewna liczba przędziorek powinna spaść na papierze. Można je oglądać łatwiej ze szkłem powiększającym.
 • przędziorków są w różnych kolorach, takich jak czerwony, zielony, żółty i brązowy. Mają osiem nóg i mają tendencję do poruszania się dość wolno.
 • Bądź na poszukiwania przędziorków z plamy na plecach – są one znane jako dwa plamami przędziorków i może być szczególnie trudno się pozbyć. [1]

Należy zachować szczególną czujność w niektórych gatunków roślin. Istnieją pewne rośliny przędziorki wydają się sprzyjać bardziej niż inne.

 • W szczególności należy zwrócić uwagę na ewentualne inwazji na miniaturowych róż, drzew owocowych, banany, doniczkowych begonii, fasola, mięta, szerokich liściach chwastów, truskawki, frangipani i roślin doniczkowych w pomieszczeniach.
 • Należy pamiętać, że dwa-spotted spider mite został znany panować ponad 100 różnych gatunków roślin.

Bądź szczególnie czujny podczas suchych i zakurzonych warunkach pogodowych. Są to warunki, w których przędziorki mogą spowodować największe szkody, ponieważ są spragnione i szukają wilgoć z liści rośliny. Oznacza to również, nie są przyciągane do niczego uprawianych pod szkłem, w tym roślin siedzi wewnątrz na swoje parapety.

Część druga trzy:
Pozbyć Spider Roztocza Naturalnie Edycja

Umyć i regularnie wycierać roślin doniczkowych kryte. Biorąc pod uwagę, że jest to dość łatwo gospodarz do czyszczenia wewnętrznych roślin w ten sposób, to może być najbardziej skuteczne i nietoksyczne sposób pozbyć rośliny przędziorki.

 • Można użyć zwykłej wody lub roztworu (cool-letniej ciepłej) wody zmieszanej z bardzo łagodnym detergentem do naczyń lub mydłem. Wszelkiego rodzaju mydła mogą być stosowane, ale castile mydło jest szczególnie skuteczna.
 • Za pomocą gąbki nasączonej wodą, aby oczyścić poszczególne liście rośliny, lub umieścić wodę w butelce ze sprayem i spritz spód liści.
 • ponownie zastosować roztwór mydła Sześć dni później, gdy porażenie jest kontynuowany. Należy pamiętać, że niektóre gatunki roślin są szczególnie wrażliwe na mydło, więc rozważyć testowania roztwór mydła na niewielkiej części roślin przed lakierowaniem całego.

Spray zewnątrz rośliny z wężem. Dołączyć rozpylacza do węża na zewnątrz i użyć go do wody żadnych porażonych roślin na świeżym powietrzu. Ustawić wody o wysokim ciśnieniu i spróbować kierować spodem liści w szczególności. Powinno to przyczynić się do mycia przędziorków hotelu.

Użyj alkoholem. Alkoholem izopropylowym skutecznie zabije przędziorków. Wystarczy wlać trochę alkoholu tarcie na czystą szmatkę i przetrzeć spód liści zaatakowanej rośliny jest.

Użyj roztoczobójcze na bazie roślinnej. Istnieje wiele dostępnych na rynku akarycydy, które wykorzystują naturalne składniki, aby zabić przędziorków, ale opuszczają zakład i inne owady bez szwanku. Trzy najbardziej popularne są w następujący sposób:

 • Pyretrum jest naturalny pestycyd, który jest wykonany z rośliny ściśle związane z chryzantemy. Jest to najlepszy pestycydów zacząć podczas kierowania przędziorków, jednak niektóre gatunki pająk rozwinęły oporność na nią, więc należy uważnie śledzić na rośliny nawet po oprysku.
 • Cinnamite jest inne niż niebezpieczne pestycydy pochodzi od olejku cynamonowego. Chociaż jest to bardzo bezpieczne i jest skuteczny w odniesieniu do zabijania przędziorków się, że nie niszczy jaj. W efekcie, to muszą być stosowane co około 3 dni, w ciągu dwóch tygodni, w celu zapewnienia, że ​​wszystkie nowo wyklutych jaj giną również.
 • Neem olej jest Akarycydy pochodzące z orzechów drzewa Neem. To jest dobre dla kierowania inwazji, ale również działa dobrze jako środek odstraszający roztoczy i leczeniu mączniaka. [2]

Natychmiast zdjąć źle zainfekowane części rośliny. Zebrać wszystkie liście, które odpadły rośliny i ściągać żadnych poważnie uszkodzonych liści z samego zakładu. Pozwoli to uniknąć roztoczy wpływu na inne rośliny, w pobliżu. Umieść liści w szczelnej plastikowej torbie i wyrzucić do śmieci albo spalić.

 • Jeśli cała roślina jest zainfekowany, należy rozważyć usunięcie go całkowicie. To daje innych roślin większe szanse na przeżycie.
 • Woda wpływa rośliny tylko od góry i trzymać usuwając wszelkie zainfekowane elementy roślinne, jak tylko je dostrzec.

Kontrola chwastów wokół roślin. Nie poddawaj roztoczy dodatkowe kryjówki i launchpads zaatakować rośliny, które rzeczywiście chcą się rozwijać w ogrodzie.

 • W szczególności, należy usunąć wszystkie szerokich liściach chwastów.
 • Usunąć wszelkie zanieczyszczenia pozostałe po zbiorach. Obejmuje usunięcie pni roślin, opadłych liści i wszelkich innych substancji roślinnych.

Używaj domowy herbatę ziołową. Jeśli chcesz stworzyć własną Akarycydy w domu, można zrobić herbatę ziołową mieszając łyżkę cynamonu ziemi, łyżkę zmielonych goździków i dwie łyżki przyprawy włoskiej w kwartę wody.

 • Doprowadzić wodę do wrzenia, a następnie zdjąć z ognia. Po schłodzeniu lekko dodać 2 łyżki pokruszonego świeżego czosnku. Zostaw siedzieć, aż woda ostygnie całkowicie, a następnie przecedzić przez tkaninę lub filtry do kawy.
 • Dodać natrysk do mycia naczyń do herbaty, a następnie wlać do butelki z rozpylaczem. Spray spód porażonych liści z herbatą co trzy dni przez okres dwóch tygodni. Powinno to skutecznie zabija roztocza. [2]

Użyj olejki i sole organiczne. Olejek rozmarynu, w szczególności, jest szczególnie efektywny jako pestycyd organicznej. Spróbuj rozpylanie roztworu rozmarynem oleju i wody na liściach rośliny porażone.

 • Na szczęście, olejek rozmarynowy zabije przędziorków, ale pozostawić korzystna, drapieżnych gatunków roztoczy sam. [1]
 • kwasy tłuszczowe lub sole potasu można ściernego przed ciałami roztoczy. Zastosuj te późnym popołudniem, aby dać maksymalny czas na wilgoć do pozostania na roślinach, aby dostać się do roztoczy.
 • Mist podatne rośliny wodą w godzinach wieczornych, aby chłodniej środowiska i bardziej wilgotne. Działa to dobrze dla dwóch cętkowanych przędziorków, które preferują środowisko ciepłe i suche.

Zachęcaj obecność biedronki i inne owady, które żerują na przędziorków. Predator owady, takie jak larwy lacewing, drapieżne wciornastki i biedronki mogą zdziesiątkować populację pająk jeśli zachęcani do pozostania w swoim ogrodzie. Jednak jednym z głównych powodów, dla których populacje pająk rozwijać w pierwszej kolejności jest stosowanie pestycydów, które zabijają ich naturalnych drapieżników. Dlatego należy unikać używania pestycydów, takich jak karbaryl, malationu i imidachloprydu. [3]

 • Owady te można kupić on-line, z centrów ogrodniczych lub za pośrednictwem reklam w czasopismach ogrodniczych. Alternatywnie, zioła, takie jak amarantusa i ogórecznika można naturalnie przyciągnąć biedronki do twego ogrodu.
 • Zapytaj dostawcę Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby większość z użyciem drapieżnik owady, zauważając, że będziesz miał mniejsze sukcesy, jeśli korzystanie z nich w mieszanym terenie sadzenia.
 • Drapieżne roztocze mogą także być stosowana przeciwko przędziorki. Szukać Phytoseiulus persimilis lub innych gatunków roztoczy drapieżnych w centrum ogrodniczym (poproś sprzedawcę o markami jest objęta, gdyż różni się od kraju), a następnie postępować zgodnie z instrukcjami uwalnianiu.
 • W odpowiednich warunkach, drapieżne roztocze mogą zdziesiątkować populację pająk. Co ciekawe, biedronki (biedronki) lub pozostawi drapieżnych roztoczy sam, kierowanie prostu przędziorek!

Porady Edit

Niektóre przędziorki można dostrzec gołym okiem, podczas gdy inni są blisko mikroskopijny, uniemożliwiając zobaczyć kilka, choć masowe zgromadzenie może być postrzegane od ścisłej kontroli. Użyj szkła powiększającego, jeśli chcesz dostać się blisko iz roztoczy!

Istnieją różne rodziny przędziorków. Krewni ośmiu nogach pajęczaki mogą przędą nić jedwabną wokół miejsc żerowania, zarówno dla ułatwienia przemieszczania i ochrony. Rodzina Tetranychidae jest prawdopodobnie najbardziej groźne dla roślin, z których roztoczy przebiciu pojedynczych komórek roślinnych i usunąć zawartość komórek płynu, pozostawiając komórki roślinne napełnić powietrzem. Dwa plamami roztocza wydaje się być najczęstszą pająk zakażenia ogrody, szklarnie i domy.

przędziorki mogą lub nie mogą być czerwony. Ogrodnicy często lump je wszystkie razem, niezależnie od koloru, ze względu na podobieństwa szkody spowodowane.

ostrzeżenia Edycja

biologicznego zwalczania jest lepszy niż kontrola pestycydów. Jest tak, ponieważ roztoczy mają tendencję do bardzo szybkiego rozwoju odpornych na pestycydy.

Należy pamiętać, że stosowanie pestycydów uderza także drapieżnych owadów, które mogą równie dobrze być w stanie kontrolować inwazji i przynieść rzeczy z powrotem do naturalnej równowagi. Używaj z rozwagą i ostrożnością.

Pozbycie się przędziorków może być wyzwaniem. Bądź wytrwały i starać się nie przypadkowo stworzyć warunki, które roztoczy przysługę (ciepło, a także schronienie, plus trochę wilgoci dla większości, bardzo sucha dla niektórych innych).

Podobne wikiHows Edycja

Jak zapobiec Pająk roztoczy na Rośliny domowe

Jak pozbyć się roztoczy organicznie Czerwony pająk

Jak zapobiec Pająk roztoczy na pomidora

Jak zabić mrówki bez pestycydów

Jak rozpoznać Sumac Poison

Jak pozbyć się Ślimaki ogrodowe

Jak zabijać Grzyby

Jak Pozbyć Scorpions

Jak kontrolować Armyworms

Jak pozbyć się Gophers

RELATED POSTS

 • Naturalne leki Spider Roztocza …

  Wczesne wykrywanie spider mite czyni bardziej skuteczne leczenie. Rozważania Pielęgnacja roślin Zdrowe, energiczne rośliny są lepiej przygotowani do wytrzymania i odzyskać od pająków inwazji…

 • Itch Roztocza Zapobiegania i Kontroli, gryzie od roztoczy.

  Jakie są roztocza świerzb? Tak. Chociaż liść dębu żółciowego roztocza żywi się larwami pryszczarkowate, mogą przypadkowo gryźć ludzi przy poszukiwaniu pożywienia. Roztocza zazwyczaj potrzebują…

 • Jak pozbyć się ptaków Roztocza w …

  Gdy klient ma do czynienia z owada nie widzą, pierwszą rzeczą powinno robią, zanim jakiekolwiek dalsze środki owadobójcze są stosowane, to starać się dostać właściwa identyfikacja . Pierwsze…

 • Jak dbać o Spider roślin …

  rośliny krzyżowe ( Zielistka Sternberga ) Są czasami nazywane także rośliny samolotu. rośliny krzyżowe tworzą wyginając kępy traw, jak liście i uzyskać ich nazw zwyczajowych z sadzonkami…

 • Jak u pozbyć świerzb

  Zazwyczaj, co te małe zwierzęta zrobić, to oni kopać głębiej w skórę, a to może powodować swędzenie uczucie dla ludzi. Złą rzeczą jest to, że jest bardzo zaraźliwy. Oznacza to, że umieszczenie…

 • Jak pozbyć się roztoczy 15 kroków …

  kroki Edycja Metoda jeden z dwóch: Pozbycie roztocza Edytuj Czy możesz umieścić na białej liście wikiHow dla bloker reklam? wikiHow opiera się na pieniądzach reklam, aby dać Ci nasz wolny jak…

Comments are closed.