Palatab

Jak pozbyć się zapachu Skóry …

Jak pozbyć się zapachu Skóry ...

Skóra jest jednym z najbardziej użytecznych i wszechstronnych materiałów stosowanych dziś zrobić czegokolwiek. Materiał ten jest stosowany, aby wszystko od butów do teczki, a nawet meble. Gdy prawidłowo załatwione, zaniżone Sheen i przystojny wygląd skóry może trwać przez całe życie. Kiedy kupujesz parę skórzanych butów, skórzane kanapy, lub dowolny element skórzaną pokryte po raz pierwszy, można zauważyć, że ma dość silny zapach. Gdy parę skórzanych butów staje się mokra od deszczu, materiał może mieć ziemisty zapach, niemal zepsute. Niektórzy ludzie mogą nawet być wrażliwy na barwników i innych substancji chemicznych stosowanych w leczeniu nowych elementów skórzanych. Podczas gdy część odwołania skóry jest jej zapach, są ludzie, którzy nie lubią silny zapach w ogóle. Jeśli nie podoba ci się silny zapach skóry, lub jeśli masz kilka elementów mokra skóra i wokół domu, oto kilka sposobów, aby pozbyć się zapachu piżma.

Przyczyny pachnie skórzane

Naturalna skóra jest wykonany z opalonej skórze zwierząt i skóry zwierząt. Garbarze i skóra twórcy używać zarówno naturalne i sztuczne substancje chemiczne w leczeniu i kolor rawhide i przekształcić go w trwały materiał na ubrania, oprawionych książek, mebli i innych zastosowań. Nowe przedmioty ze skóry leczonych naturalnych garbników i barwników chemicznych, takich jak oleje roślinne i zwierzęce barwnikowych mają wyraźnie piżmowy zapach. elementy skóry leczonych sztucznych lub metalowych związki o zapachu, który jest bardzo podobny do plastiku. Zapach skóry może również zależeć od zwierzęcia, jeśli skóra została pobrana z. Większość skór pochodzą od krów; zapach skóry wołowej skóry jest bardzo łagodny i nie ma bardzo silny zapach. Skóra pochodziły od zwierząt gra jak jelenie, a nawet morskich stworzeń takich jak płaszczka mieć silniejszy, niepowtarzalny zapach. Syntetyczna skóra, wraz z wielu tworzyw sztucznych i polimerów przemysłowych, jest częścią wielu produktów wytwarzanych z produktów petrochemicznych. Podobnie jak w przypadku plastiku, skóry syntetycznej może mieć słaby zapach, który jest bardzo podobny do benzyny lub oleju napędowego. Skóra naturalna, a niektóre rodzaje skóry syntetycznej, mają małe mikroskopijnych porów, które pozwalają materiał „oddycha”. Gdy te pory zapychać lub woda przedostaje się przez nich, naturalna skóra może zwolnić nieprzyjemnych zapachów.

Niech skóra Wiek

zapachy skórzane odejść w czasie. Wraz ze starzeniem się skóry, skóra zamyka się i zapachy znikną. Im częściej używasz przedmiot skórzany, tym szybciej zapach niszczeniem. Jeśli stosuje perfumy lub inne środki maskujące zapach na skórze, może to potrwać dłużej zapach przekazać. Część odwołania noszenia skóry jest jej zapach. Można użyć nowy przedmiot skórzany (jak buty skórzane lub skórzaną kurtkę) częściej wystawiać więcej porów. Z czasem skóra nabierze bardziej zaniżone, naturalnie w wieku zapachu, który jest bardziej atrakcyjne dla zmysłów niż nowiutkim skóry.

Zapakuj ‚Em w dokumencie

Stare gazety lub papier do pakowania są bardziej porowate niż skóra, która sprawia, że ​​są doskonałe w pochłaniające zapachy. Jeśli chcesz pozbyć się tych zapachów z elementów skórzanych nowiutkich szybko można pakować je w gazetach lub papieru do pakowania. Włókna ustawy papierowej jak knoty, które podnosić zapachy z skóry, są również doskonałym sposobem na zachowanie nieleczonej odwrotne powierzchnie elementów skórzanych. Upewnij się, że pozycja skóra jest całkowicie sucha, i że używasz suche gazety. Gazety są bardziej skuteczne niż papier biurowy, ponieważ włókna są luźniejsze, a sam papier jest bardziej miękki niż w przypadku innych rodzajów papieru może masz w domu. Zapakuj elementy skórzane w pracy na noc, aby wyciągnąć większość zapachów.

Dry Wet Skóra szybko

Mokra skóra pachnie mokrym zwierzęcia. Jeśli nosisz elementów skórzanych w deszczu, zapach mokrej skóry mogą łączyć się z potu i zanieczyszczeń. Skończysz mający parę butów lub skórzaną kurtkę, która pachnie jak zjełczałego masła. Aby temu zapobiec, należy wyschnąć przedmioty ze skóry, tak szybko jak to możliwe. Oto kilka pomysłów:

 • Wysuszyć je na słońcu. Gdy słońce suszenie mokrych elementów skórzanych, upewnij się, że nie są w bezpośrednim kontakcie z ostrym słońcem. Zbyt duża ekspozycja na działanie promieni słonecznych i ciepła może skóra naturalna pęknięcia, chip, i zużywają się łatwiej.
 • Użyj blow-suszarkę. Zestaw blow-suszarka na przy niskiej temperaturze może przyspieszyć parowanie i zapobiec cząsteczki wody z powiększania porów skóry. Upewnij się, że nie przyniesie blow-suszarki zbyt blisko skóry, ponieważ materiał może pęknąć.
 • Przetrzyj skórzaną suche. Czystą, suchą szmatką wystarcza zwykle do wysuszenia mokrych elementów skórzanych, takich jak buty, kurtki, i nesesery. Nie stosować alkoholu ani żadnych zapachów środki maskujące na tkaninie lub na skórze; substancje mogą przenikać do porów skóry, która zatyka materiału i uniemożliwia oddychanie.
 • Suche elementy skórzane z tyłu lodówki. Stojak skraplacz z tyłu średniej wielkości lodówki jest idealny dla wysychaniem elementów skórzanych, zwłaszcza buty. Kilka godzin na tylnej zębatki skraplacza może wyschnąć przedmioty skórzane bez odprysków i pęknięć.

Kondycjonować Skóra

Jeśli posiadasz przedmiot skórzany, który jest szczególnie śmierdzący, trzeba go warunkują. Klimatyzacja Skórzana usuwa zjełczały zapach, a także pomaga zachować kolor i połysk wykończeń skórzanych. Jest to również najbardziej skutecznym sposobem czyszczenia elementów skórzanych. Oto kilka składników można użyć do czyszczenia i odżywić skórę.

 • Skóra pokosu można kupić w dowolnym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego. Produkt rozpylać na powierzchni skóry. Chemiczna następnie sączy się i pracuje przez pory skóry, usuwanie zapachów i przywraca pierwotny połysk materiału.
 • Olej lniany Jest to bardzo przydatne, składnik, który można użyć do czyszczenia i odzież stan skóry i inne skórzane elementy. Za pomocą wysokiej jakości olej lniany, aby odżywić skórę; tanie alternatywy olej lniany po prostu nie działają. Masować olej lniany w tkaninę, upewniając się, aby uzyskać oleje do skóry.
 • Pasta do butów. Nic nie przebije starego niezawodnego produktu podobnego pasty do butów skórzanych produktów klimatyzacyjnych i czyszczenia. Płynny polski buta działa dobrze nie tylko buty, ale również dla grubych skórzanych kurtkach, a nawet teczki. Na buty, buty, buty puszkach polskim działa świetnie. Poszukiwania produktów, które zawierają wosk Carnauba oraz naturalne składniki, gdy jesteś czyszczenia skóry naturalnej.

Ocet, amoniak i zabiegi na sodę

Oto inne sposoby, które można wykorzystać, aby usunąć zapach z elementów skórzanych:

 • Moczyć skóry w słabym roztworze wody i octu destylowanej.
 • Wymieszać amoniaku i wody w gospodarstwie domowym, aby słaby roztwór amoniaku i moczyć w niej element skórzaną.
 • Umieść liberalne ilości sody wewnątrz poszewkę lub zip-lock torby wystarczająco duży na swój przedmiot skóry, aby dopasować. Pozostawić skóra siedzieć tam noc.
 • Upewnij się, że po skorzystaniu z tych zabiegów usuwania nieprzyjemnych zapachów, to czyste i stanu skóry. (Wskazówki dotyczące sposobu czyszczenia skóry)

Skóra jest w górnej części listy wielu ludzi do materiału meble, buty, czy kurtki. Podczas gdy skóra jest popularne i trwałe, nie są czasy, że będzie to dość zjełczały zapach i zgniły. Nie trzeba nosić skórzane elementy, które śmierdzą; Z tych porad i sztuczek do czyszczenia i stanu przedmiotów skóra i ubranie można nosić niektóre z tych dobrych skórek nie martwiąc się o zapach. Jeśli dowiesz się z lektury tego artykułu, na pewno dowiedzieć się więcej czytając, jak chronić skórę.

RELATED POSTS

 • Jak pozbyć się zapachu, pochwy kobiecej swędzenia i zapachu.

  Pochwy zapach jest bardzo częstym problemem, że większość kobiet ma do czynienia z co najmniej raz lub dwa razy w życiu. Zapach z pochwy może być spowodowane z wielu powodów, takich jak wzrost…

 • Jak pozbyć się grzyba skóry, pozbyć się grzyba na skórze.

  Grzyb skóry jest bardzo częstym problemem. Większość z nas będzie cierpieć z powodu zakażenia grzybicze skóry, w takiej czy innej formie w ciągu naszego życia. Jeśli Ty lub członek rodziny…

 • Jak pozbyć się suchej skóry na …

  Oprócz suchego zimowego klimatu, istnieją dalsze przyczyny suchej skóry twarzy? Tak, na pewno nie może mieć różne przyczyny. Niektóre z nich to złe nawyki higieniczne, takie jak unikanie mycia…

 • Jak pozbyć się suchej skóry – Urząd …

  Co to jest do skóry suchej? Cera sucha i łuszcząca się jest uważana za jedną z najbardziej skargi osób o skórze, zwłaszcza w okresie zimowym. Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do…

 • Jak dostać się brzydkich zapachów ze skóry …

  Skóra jest materiałem ze opalonej skórze zwierząt. Jest on używany do kurtki, meble, buty, torebki, paski i wiele innych produktów. Mimo, że skóra jest bardzo wytrzymały materiał, jest…

 • Jak pozbyć się grzyba skóry, pozbyć się grzyba na skórze.

  Jednakże, świąd, przelanie, pękanie, infekcje zaczerwienienia skóry, a także grubości skóry grzybicze są pewne wspólne objawy, które wyglądają bardzo podobnie do innych typów chorób skóry,…

Comments are closed.