Palatab

Jak pozbyć się wszy, jak pozbyć karaluchów szybko.

Jak pozbyć się wszy, jak pozbyć karaluchów szybko.

Tweet na Twitterze

Wszy zakażenia wzrasta i najsmutniejszy jest fakt, że już uodporniły się do wspólnych pestycydów, że w dawnych czasach, można pozbyć się z nich w krótkim czasie. Jeśli statystyka jest coś, aby przejść przez około 6-12 milionów dzieci się wszy rocznie.

Wszy jak życie w ciepłych kręgowców, a zatem zarówno ludzi, jak i zwierzęta są ich gospodarzami. Jeśli kiedykolwiek miał doświadczenia z pierwszej ręki kłamstw, można zrozumieć, kiedy mówię, że są one uciążliwe i nieprzyjemne do powiedzenia najmniej. Mówię, że ponieważ moje dzieci zarażonych czasem powrotem -prawdopodobnie, nabyli je od innych dzieci w szkole – i pozbycie się ich było najtrudniejsze zadania, jakie kiedykolwiek znane. Mogą one prowadzić cię do szaleństwa, jeśli nie spokój. Później okazało się, że ich zwalczanie może być równie dobrze najprostszych zadań – przeciwieństwem tego, co wierzyłem wcześniej – i to było tylko, że złapał odpowiednie informacje.

Na twoim przypadku, nie trzeba się martwić, bo pozwoli Ci zaoszczędzić od zgiełku schodzimy do prowadzenia własnych badań. Spróbuj moje proste sposoby przeciwdziałania te małe owady i będziesz zadowolony z wyników. 10 najlepszych sposobów, aby pozbyć się wszy:

Traktować z majonezem

Zastosuj soku z cytryny

Wszy nie lubią cytryny, ponieważ jego charakterze kwaśnym. W rzeczywistości, nie mogą nawet stanąć jej zapach. Dobrze, że sprawia cytrynowy doskonały środek na wszy. Tak więc, gdy nabył dziecka wszy, wszystko co musisz zrobić, to trochę cytryny. Wyjąć 1 łyżkę i dodać do pasty ząbki czosnku. Użyj mieszanki masować włosy z dużą koncentracją wokół głowy, a następnie przykryć głowę ręcznikiem na około 1 godzinę przed myciem go wodą. Powinno to iść na raz na dobę przez pięć dni.

utrzymanie czystości

Wśród innych typów, wszy ciała są najłatwiej pozbyć ponieważ głównym powodem masz je jest niewłaściwa higiena. Nie winię nikogo tutaj, ale mówię prawdę. Jeśli mieszkasz gdzie czwarte są bardzo zbliżone do siebie oraz do mycia urządzeń są ograniczone, to jest bardzo prawdopodobne, że będą one pozostawić w ubrania i żywią się krwi.

Tak szybko, jak można uzyskać dostęp do sanitariatów i kąpać codziennie, jak prać ubrania starannie, oni zostawiają cię w spokoju. Są bardzo łatwe do wykrycia, ponieważ są one większe niż wszy i wiedząc, że masz je w organizmie jest bardzo proste, ponieważ będziesz czuć ból i swędzenie, kiedy worek krwi.

Tak szybko, jak urządzenia do mycia są dostępne, pozbyć porażonych ubranie i używać mydła regularnie kąpać. Traktuj swoje pościel i inne ubrania w ten sam sposób – regularnie myć je wodą z mydłem – w celu zapobieżenia przyszłej inwazji. Skonsultuj lekarzy do przepisywania dla ciebie odpowiedni krem, aby zadbać o swędzenie. Alkohol benzylowy działa idealnie dla wielu osób; można rozważyć zakup tego produktu.

Za pomocą naturalnych środków chemicznych dla kłamstw publicznych

Gdy problem jest jak pozbyć się wszy publicznego, które w wielu przypadkach są rozłożone poprzez kontakt seksualny, wszystko co musisz zrobić, to dostać się płyn, który ma 1% permetryny over-the-counter. Stosować płyn zgodnie z kierunkiem wytwarzania.

Musisz zastosować balsam na kilka dni przed pozbyć się ich wszystkich. Jak można używać balsamu, upewnij się umyć wszystkie swoje ubranie w tym w ramach wyrobów w gorącej wodzie. Trzeba także golić wszystkie regiony łonowych, bo są pożywką dla wszy. Wszystkie inne elementy, które już przy użyciu musi być moczony w wodzie przez kilka minut, aby zabić tych intruzów wraz z ich jaj.

Bądź na poszukiwania jakiejkolwiek aktywności leży w organizmie po zabiegu, aby mieć pewność, czy pojechali albo trzeba traktowanie drugiej rundzie.

Użyj pediculicide

Leczenie wszy nie jest bardzo trudne, ale problemem jest to, że ich jaja czasami pozostają we włosach, w kilka dni po zabiegu, można znaleźć je ponownie w ich liczbie. Dlatego pediculicide pozostaje najbardziej skutecznym sposobem na walkę z nimi, bo to zabija zarówno dorosłych wraz z ich jaj.

Ponieważ pedicculicides nie są przyjazne dla ubrań, jesteś dzieckiem, czy ktokolwiek ma wszy należy umieścić na stare ubrania przed rozpoczęciem leczenia. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jak opisano i zastosować ją dokładnie na włosach, jak i skórze głowy. Najlepiej, jeśli leczenie odbywa się w łazience tak, że ofiara może siedzieć w czasie aplikacji i po aż zalecany czas się skończył. Kiedy czas się skończy – zwykle około 1 godzinę – używać świeżej wody, aby zmyć leczenie.

Użyj grzebienia nit

Grzebień nit jest jednym z narzędzi, za pomocą których można wyciągnąć zarówno martwą i żywą wszy, jeśli nie ich jaja. Po pierwsze, należy podzielić włosy na małe części, dzięki czemu stają się one łatwe w obsłudze. Po drugie, każdy punkt całkowicie grzebień począwszy od korzeni włosów do końca. Po każdym odcinku powietrze, umyć go w gorącej wodzie z mydłem w celu zabicia obu wszy ant jaja. Grzebień następnego odcinka włosy i powtórzyć to, co zrobiłeś w jednej sekcji, dopóki nie czesane całe włosy.

Kiedy skończymy z czesania, umieścić grzebień nit w gorącej wodzie i pozostawić tam na dłużej niż 5 minut. Wszy i ich jaja nie mogą przetrwać w gorącym środowisku i dlatego umrą. Użyj grzebienia nit codziennie do pozbyć się ich wszystkich z włosami.

Umyć wszystkie elementy w gorącej wodzie

Weź wszystkie swoje ubrania, pościel i wszelkich innych materiałów, które mogą mieć zetknąć się z od wszy zaatakował cię i głęboko je w gorącej wodzie i pozostawić je na około 5 minut przed myciem je wodą z mydłem. Po czym umieścić je w suszarce. Suszarka powinna być na wysokim ustawieniem temperatury zabić żadnego uporczywe jajko lub innych dorosłych, które mogły pochodzić z prania żyje. Oczywiście, niektóre elementy nie mogą być moczony w wodzie z różnych powodów. W takim przypadku, umieścić je w plastikowej torbie i zakleić. Pozostawić torebkę na kilka dni na wszy udusić lub z głodu.

Użyj olej kokosowy

Olej kokosowy ma właściwości antybiotyczne i niezależnie od rodzaju wszy starasz się pozbyć, to będzie działać znakomicie. Zanim zastosuje się go na ciele lub włosy, stopić je, a następnie używać go masować włosy. Starają się dotrzeć do korzeni włosów. W przypadku, gdy mamy do czynienia z wszy publicznego, radziłbym, aby golić regiony łonowych przed nałożeniem oleju.

Stosować zraszanie proszku

Innym rodzajem wszy to wspólnego z psami nazywa psów wszy, które można leczyć za pomocą malowania proszkowego. Te wszy nie mają wpływu na ludzi i dlatego większość ludzi ignoruje lub nie wie, że istnieje. Spray psa i moczyć całą swoją pościel i wszystko, że miało kontakt ze w gorącej wodzie przez 5 minut, aby zabić wszystkich psów wszy plusa jaja. Przed podjęciem krok do jakiegokolwiek leczenia, należy potwierdzić, że pies rzeczywiście ma psów wszy.

Użyj lawendowy rozpyleniem

Jeśli wszy zalęgły włosy, użyj zasadniczą rozpyleniem się ich pozbyć. Uzyskać sprayem i dodać około 5 kropli oleju lawendowego sprayu dla każdej uncji świeżej wody. Spray włosy codziennie, dopóki nie widać żadnych oznak ich obecności. Zawsze używaj grzebienia nit po lub w trakcie korzystania z aerozolu. Inne źródła niezbędnego rozpyleniem zawierają olejek z drzewa herbacianego, oregano i tymianek między innymi.

RELATED POSTS

 • Jak się pozbyć karaluchów …

  jak pozbyć się karaluchów w mieszkaniach Jeśli widzieliście karaluchy w wynajętym domu, można się zastanawiać, w jaki sposób pozbyć się karaluchów w mieszkaniach. To może być bardzo kuszące,…

 • Jak pozbyć karaluchów …

  Karaluchy w mieszkaniu? Pobierz darmowy kosztorys tutaj! Karaluchy mogą się różnić; mogą być duże, małe, pojedynczo lub w grupach. Wszystkie są niezwykle szybkie i podstępne co utrudnia ich…

 • Jak się pozbyć karaluchów, jak pozbyć karaluchów.

  Jak się pozbyć karaluchów – pozbyć karaluchów teraz Najlepszym sposobem, aby pozbyć domu karaluchów jest używanie przynęt. Można zadzwonić do lokalnego operatora zwalczania szkodników, ale…

 • Jak pozbyć się opryszczki szybko …

  Opryszczka wargowa, jaskrawoczerwone, które pojawiają się na zewnątrz twoich ustach, są bardzo bolesne i irytujące. Zdarza się, że opryszczka może rozwijać się tak bardzo, że nie da się…

 • Jak pozbyć się opryszczki szybko …

  52% osób z USA wizyt u lekarzy umieścić z problemem opryszczki. Badanie zostało przeprowadzone na surowo, a wynik jest ogromna. Opryszczka to nic innego płynu wypełnionej maleńkiej zmiany….

 • Jak pozbyć się karaluchów w twojej …

  Wprowadzenie do Kontroli karaluch Przyznając, że masz inwazji karaluch jest żenujące. Ludzie zakładają niemiłych rzeczy. Będą one wyobrazić sobie, że żyjesz w brudnym domu śmieci wszędzie….

Comments are closed.