Palatab

Jak pozbyć się myszy w apartamentach …

Jak pozbyć się myszy w apartamentach ...

Nic nie może zabić zen zupełnie jak słuchu mysz scurrying za kanapą lub w szafkach kuchennych. Myszy w lokalach mieszkalnych są częstym problemem. Jeśli zauważyłeś, znaki ostrzegawcze o inwazji myszy, podobnie jak poo myszy pod zlewozmywakiem, można korzystać z tych strategii, aby utrzymać kursor myszy mieszkanie za darmo.

Zestaw pułapki, myszy zatrzaskowe, powtórz

Place pułapek strategicznie w miejscach, gdzie myszy lubią ukrywać. Myszy spędzają dużo czasu pod meblami, w szafach i krycie się w osłoniętych, ciemnych miejscach. Kuchnia jest największą atrakcją w mieszkaniu, a także powinny być wzmocnione. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy umieścić pułapki za lodówką, w pobliżu pieca i wewnątrz szafki pod zlewem.

Bardziej nowoczesnym rozwiązaniem jest klej pułapka. Niektóre pułapki klejowe są zaprojektowane jak gigantyczne lepkiej poduszki, inni wyglądają raczej płytkiej wanny kleju. Można spróbować oba rodzaje zdecydować, który z nich działa najlepiej dla Ciebie. Zaletą tych lepkich pułapki jest to, że wystarczy tylko położyć pułapkę w miejscu, gdzie’Zauważyłam poo myszy lub widział inne dowody działania myszy. Nie przynęty jest to konieczne; Myszy przejechany tych pułapek bez wahania. Wady pułapek klejowych: don’t faktycznie zabijają myszy. Schwytanego myszy zacznie thrash i zrobić głośno, spanikował hałasy—zwykle w środku nocy. Może to być niepokojące, i oczywiście’Będziesz musiał znaleźć jakiś sposób, by dysponować myszy.

Istnieje również humanitarnych pułapek w sklepie. W kształcie małych pudełek z jednokierunkowych drzwi, te pułapki pozwalają myszy wędrować, ale nie wycofać. Humanitarne pułapki mają tę zaletę, że są stosunkowo nieszkodliwe dla myszy, ale aby pracować, pułapki powinny być sprawdzane codziennie. Myszy, które stają się złapać w pułapkę i umrzeć tam w końcu zacznie pachnieć (Eww).

Zapobieganie

 • Wełna stalowa. Myszy nie można żuć przez watę stalową. Szukaj apartamentu dla otworów w ścianie, zwłaszcza w miejscach, gdzie rury Wpisz swoje ściany i rzeczy wszelkie dziury wełną stalową.
 • Czyste, czyste, czyste. Don’t zostawić brudne naczynia w zlewie swoim, nigdy. Zebrać próżniowo poniżej tabeli po zjedzeniu posiłku. Zostań wrażliwe na okruchy na liczniki i podłogi.
 • Zachowaj pokrywę na śmieci puszki. Śmieci jest obiektem zainteresowania u myszy, a także przeciw innym szkodnikom. Również opróżnić śmieci żywności codziennie, jeśli to’s opcja.
 • Włóż wszystko zapakowane i suchej żywności w twardym, plastikowym pojemniku. myszy wygrał’t zwykle wprowadzić lodówkę, ale będą one znaleźć sposoby do swojej szafki. Załóżmy, że wszystko w karton lub worek jest potencjalny pokarm dla myszy—dotyczy to przedmiotów, takich jak torebki herbaty.
 • Nigdy nie otwierać okna bez ekranu w miejscu; kupić projekt przystanek przy drzwiach wejściowych. W czasach ekstremalnych temperatur, jak w bardzo gorącym latem lub bardzo zimnymi zimami, myszy będzie próbował wejść do twego domu przez szpary pod drzwiami do domu i przez otwarte okna. Miej mieszkanie bezpiecznie z ekranów i projektowanych przystanków.

Więcej wskazówek zapobiegania szkodniki & Rada:

” Poprzedni post

Następny post „

RELATED POSTS

 • Jak pozbyć się myszy For Good …

  ‚Tis sezonu dla myszy. Niestety, jesień i zima są w prime time dla gryzoni próbują zrobić sobie drogę do ciepłych, przytulnych domach. Na szczęście nigdy nie jest za późno, by zacząć…

 • Jak pozbyć się myszy w swojej …

  Chociaż technicznie myszy nie są błędy, czujemy, że wskaźnik myszy dom zarażenia jest na tyle istotne, by uzasadnić artykuł na tej stronie zwalczania szkodników od naszego. Myszy i szczury mogą…

 • Jak pozbyć karaluchów …

  Karaluchy w mieszkaniu? Pobierz darmowy kosztorys tutaj! Karaluchy mogą się różnić; mogą być duże, małe, pojedynczo lub w grupach. Wszystkie są niezwykle szybkie i podstępne co utrudnia ich…

 • Jak pozbyć się pluskwy The …

  Jak pozbyć się pluskwy Pierwszym krokiem do zastanawianie się, że najlepszym sposobem, aby pozbyć się pluskiew jest aby dowiedzieć się więcej o sobie pluskwy. Pluskwy są pasożytnicze owady,…

 • Jak się pozbyć karaluchów …

  Żałuję, że nie wiadomo, na studiach, jak pozbyć karaluchów, ponieważ niektóre z cruddy mieszkań żyłem w dosłownie roiło się od rzeczy, kiedy światła były zgaszone. Oczywiście, gdybym wiedział,…

 • Jak pozbyć się karaluchów w twojej …

  Wprowadzenie do Kontroli karaluch Przyznając, że masz inwazji karaluch jest żenujące. Ludzie zakładają niemiłych rzeczy. Będą one wyobrazić sobie, że żyjesz w brudnym domu śmieci wszędzie….

Comments are closed.