Palatab

Jak pozbyć się much, najszybszy …

Jak pozbyć się much, najszybszy ...

Tweet na Twitterze

Nie będę opowiadać kłamstwa, jeśli powiem, że nie walczyć z kłamstwami, zwłaszcza w okresie letnim. Sytuacja kiedyś to samo w moim domu już też, ale nie. Wiem, że zastanawiasz się, jak bo pewnie, próbowałem wszystko, co w twojej mocy, aby się ich pozbyć, ale odpowiedzi na żadne z nim. Teraz można sobie wyobrazić stres przeszłam, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, co jest prostsze niż się wydaje, jeśli wiesz dokładnie, co robić. Liczyć się szczęśliwy, jeśli czytasz ten artykuł, bo pozwoli Ci zaoszczędzić od zgiełku robi samemu badań.

Jest to konieczne, że pozbędziemy się much z naszych domów nie tylko z powodu ich nieustanne brzęczenie jest irytujące, ale dlatego, że są niehigieniczne i może przenosić zarazki bardzo szybko. Dowiesz się, jak to zrobić tylko, że w jednej chwili. Tylko czytać dalej i dowiedzieć się w jaki sposób można pozbyć się tych much w domu.

Zachowaj swoją kuchnię w czystości

Istnieje wiele powodów, dla których muchy kochają nasze domy. Jednym z nich jest stale obecne jedzenie w ofercie głównie z naszych kuchniach. Tak więc, jeśli można odmówić im jedzenie, nie będą mieć żadnej działalności przebywających wokół chyba że są w pułapce i nie wiem jak odlecieć.

Chodzi o to, by odmówić im dostępu do wszelkiego rodzaju żywności, którą szukasz. Pokrycie wszystkich posiłków w kuchni, w tym ciastek, owoców i ciast między innymi. Upewnij się, umyć wszystkie naczynia natychmiast po użyciu. Dla resztek, umieścić je do kosza i nie przechowywać wszelkie gnijące jedzenie ok, bo to ulubione danie muchy „i co więcej, to gdzie oni złożyć jaja.

Jeśli masz dzieci, zapewnić im posprzątać kuchnię i wszelkie naczynie że już użyty natychmiast. Jak wiesz, można walczyć, aby utrzymać wszystko czyste, ale tylko jedna osoba może wszystko zepsuć, jeśli on lub ona nie posprzątać, jak powinien. Dzieci muszą zachować swoje ręce czyste.

Przykryć karmy dla zwierząt domowych

W częściej niż nie, dowiesz się, że zwierzę nie zakończyła swój pokarm. To sprawia, że ​​muchy bardzo szczęśliwy i tak długo, jak to nie jest objęte, będą mogły zatrzymać się. Co trzeba zrobić, to trenować psa jeść w określonych godzinach, dzięki czemu można pokryć jego resztki, zanim przychodzi jego czas podjadanie. W ten sposób, muchy nie będą mieli nic, aby utrzymać je wokół i będzie opuścić swój dom.

Zwabić psa do linii żywieniowych

Czy wiesz, że zwierzęta mogłyby pomóc w kontroli szkodników, jeśli się interesuje? Cóż, teraz wiesz. Wszystko, co musisz zrobić, to Twój pies lub kot zainteresowany linii i zaczną jeść je. Na swojej pierwszej próbie, chwalą je tak, aby uzyskać motywację. Koty mogą rzeczywiście spędzić cały dzień polowania muchy gdy psy zawsze będą jeść je głównie w twojej obecności, głównie dlatego, że chcą, aby cię zadowolić.

Użyj poczesne źródło światła

Użyj octu słodowego

Wlej sporą ilość octu słodowego do dużego garnka. Umieścić garnek na ogniu i gotujemy. Muchy nie podoba się zapach ani trochę i będziemy wszyscy oni opuścić swój dom. Przed opuszczeniem muchy zaczynają być pierwszy zostawić, bo nie będzie mógł znieść zapach. Wrzącego octu słodowego nie tylko śmierdzą, ale także spala więc trzeba być bardzo ostrożnym podczas używania go jako sposób, aby pozbyć się much. Jeśli uważasz, że to za dużo, należy użyć innej metody.

Pułapka je w słoiku

Użyj ocet jabłkowy, bo kocham go tak bardzo. Dostać czysty słoik i umieścić Ocet jabłkowy wewnątrz pół-wypełnić go. Otrzymuj pokrywę i zrobić kilka dziur wszyscy nad nim, które mogą umożliwić muchy, aby wejść do środka słoika. Po czym, naprawić wieczko słoika i umieścić ją w strategicznym miejscu, gdzie leci znajdzie je łatwo. Zgodnie z oczekiwaniami, głupie muchy będą przewijać się jak starają się znaleźć ocet bez myślenia o tym, jak dostaną się w ten sposób, są one uwięzione wewnątrz, gdzie będzie to przełom octu, aby ich zabić. Trzeba zastąpić zawartość po co kilka dni, aż twój dom jest wolny od much.

Uzyskaj spray złocień

Można albo kupić spray oparciu złocień lub zrobić to samemu w domu. Jeśli zdecydujesz się na zakup, należy postępować zgodnie z instrukcjami produkcji i zastosowania dokładnie tak, jak podano. Można by pomyśleć, że złocienia nie jest szkodliwa, bo to naturalne, ale to nie jest przypadek. Prawda jest taka, że ​​są one toksyczne nawet dla ludzi i trzeba być bardzo ostrożnym przy natryskiwanie te muchy.

Uprawiać rośliny do odstraszania much

Muchy nienawidzą niektóre rośliny z jakichś powodów nie będziemy paletek w tym artykule. Tak więc, jeśli można je sadzić w całym domu, muchy nawet nie myśleć o lataniu obok swojej ogrodzenia w związku. Na przykład, mięta by zaoszczędzić zgiełku próbuje pozbyć się much. Wszystko, co musisz zrobić, to dostać Doniczki i mięty w każdej z nich. Umieścić doniczki w strategicznych miejscach, które służą jako punkty wejścia dla much do domu. Można umieścić je w pobliżu głównych drzwi domu, a nawet zbyt blisko okien.

Pyrethrum może być również używany jako środek odstraszający Fly powierniczego pierwotnym użyciu – i wystarczy tylko, aby utrzymać je w niektórych zbiorników z wodą, a następnie umieścić je w domu. Inne rośliny można zachować to wrotycz pospolity, pennyroyal i pomidora.

Rub soku cebuli wzdłuż ościeżnicy

Założę się, że znasz tę metodę, ponieważ jest to stary sposób prowadzenia muchy. Jeśli nie próbowałem, to należy, ponieważ działa doskonale. Przestań narzekać na tych much czy można zrobić sok z cebuli. Wiem, że to nie żart, ale wolisz nosić łzy, niż żyć ze stałym brzęczenie nad głową.

Jeśli uważasz, że cebula jest zbyt trudne w obsłudze, zamiast użyć olejek lawendowy wcierać okien i futryny lub inne miejsce, co leci wykorzystania jako punkt wejścia do domu. Te małe owady nie przejdzie obok Ciebie miejscach pocierana olejku lawendowego. Ponadto, można użyć kilka kropli oleju, gdy jesteś czyszczenia ubrań.

RELATED POSTS

 • Jak pozbyć się pcheł, najszybszy …

  Ćwierkanie na Twitterze Jeśli mogę coś powiedzieć o tych przerażających owadów, są one zawsze w ruchu, aby uzyskać wiele – ciepłe kręgowca – która obejmuje króliki, psy i koty. Ludzie nie są…

 • Jak pozbyć się pszczół, jak pozbyć się błędów w domu.

  Tweet na Twitterze Zmęczony pszczół? Jest to, jak się ich pozbyć . Jak wszyscy wiemy, pszczoły są bardzo ważne, ponieważ owady robią nasze środowisko rozwijać. Oni zawsze pomagała w zapylaniu w…

 • Jak pozbyć materaca

  Jako ktoś, kto został ofiarą ukąszenie pluskwy powie, że pozbycie się tych małych ssące krew wampirów jest tak samo trudne do czynienia z tak rzeczywisty myśl o tych przerażających robaki…

 • Jak pozbyć się pcheł, jak …

  pchły 101 Istnieje ponad 2000 różnych wersji pcheł na całym świecie, ale wiele gatunków pcheł wspólnego można wyeliminować ze swoimi średnimi rozwiązań zwalczania. Pchły są szczególnie małe,…

 • Jak pozbyć się błędów, roztocza błędów.

  Zmodyfikowane w dniu 17 lipca 2016 Poszedłem na studia na biologii, więc tak naprawdę nie lubię używać słowa „błąd”, aby opisać coś. To jest po prostu zbyt ogólnikowe słowo bo to naprawdę…

 • Jak pozbyć karaluchów …

  liście laurowe Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby pozbyć karaluchów szybki jest z liście laurowe . Powodem, dla którego to działa jest to, że te owady nie tolerują zapachu, że…

Comments are closed.