Palatab

Jak pozbyć łzawiącego kanałowe plamy …

Jak pozbyć łzawiącego kanałowe plamy ...

Czyszczenie oczy kitty za dobę powinno wyeliminować pojawiając plamy.

Persowie, z dużymi oczami i płaskich powierzchniach, są narażone na ciągłe łzawienie i odprowadzanie śluzu. Brązowa ciecz barwi włosy wokół oczu i nosa, dzięki czemu wyglądają chore, stare i zaniedbane. Codzienna pielęgnacja utrzymuje plamy z pojawiać, ale trzeba będzie czyścić żadnych starych pierwsze.

Rzeczy, które trzeba

 • Suszarka do przycinania nożyczki
 • Delikatna chusteczka
 • Ciecz kwas borowy
 • makijaż Cotton kwadraty
 • Ciepła woda

Krok 1

Krok 2

Przycinanie lub przyciąć włosy wokół oczu swojego kota i nosa pierwszych; ten wyeliminuje niektóre brudne włosy. Będzie ona również zmniejszyć ilość włosów, które dostaje klejące się od rozładowania oko w przyszłości oraz zmniejszyć przebarwienia.

Krok 3

Przetrzyj oczy Twojego Persian za pomocą czystej, miękkiej tkanki, dzięki czemu pracuje z suchymi oczami.

Etap 4

Wlać niewielką ilość cieczy kwasu borowego, który jest bezpieczny, eye wash-na placu waty, na przykład w rodzaju stosowanych do usuwania makijażu. Powinien on być mocno wilgotne, ale nie ociekające.

Etap 5

Rub kwadrat nad kota zamkniętego oka do czyszczenia plam, popychając delikatnie, aby upewnić się, że ciekły kwas borowy zetknie. Użyj plac raz; Następnie przygotować drugi ponownie przetrzeć plamę oczu. Kwadratów może być rozdarta w połowie, jeżeli są wystarczająco duże. Kontynuuj tę procedurę, aż plama zniknie.

Etap 6

Powtórzyć proces drugiego oka, pocieranie ciekłego kwasu borowego wobec plam oka aż zniknął. Nasycać kwadrat z ciepłą wodą i wytrzeć oczy Kitty, aby usunąć wszelkie pozostałości z przemywania oczu.

Krok 7

Oczyścić teren wokół i pod oczy z waciki nasączone czystą, ciepłą wodą dwa razy dziennie po barwieniu jest usuwany, aby utrzymać plam z pojawiając.

Wskazówki

 • Wacikiem można również stosować do czyszczenia powierzchni i zastosowania ciekłego kwasu borowego.
 • Chusteczki komercyjne i środki czyszczące do oczu są również dostępne; czytać uważnie etykiety, aby upewnić się, że wszystkie składniki użyte nie są szkodliwe, jeśli wejdą w kontakt z oczami.

ostrzeżenia

 • W przypadku barwienia spowodowanego przez zakażenie, lekarz weterynarii konieczne określenie antybiotyk leczenia.
 • Nigdy nie należy używać wybielacza do usuwania plam łzowych wokół oczu Twojego perskich, tak jak może to spowodować poważne uszkodzenie oczu.

Referencje

Zasoby

o autorze

Lori Lapierre posiada tytuł Bachelor of Arts and Science in Public Relations / komunikacji. Przez 17 lat pracowała dla firmy z listy Fortune 500 przed zakupem firmy i założenie rodziny. Ona jest regularny freelancer dla Living Light News, wielokrotnie nagradzaną krajowych publikacji. Jej dotychczasowe doświadczenie obejmuje pisanie raportów szkole Wiadomości, kościół dramat, In-house artykuły biznesowych i samoczynnie opublikowane tajemnicę, Duty Free morderstwo.

zdjęcie kredytów

RELATED POSTS

 • Jak Pozbyć Wiek brązowe plamy, utwardzenia na plamy starcze.

  Wiek brązowe plamy, które są również określane jako plam rozwijać ze względu na lat narażenia na jasnym świetle słonecznym. Niektórzy mówią, że wiek brązowe plamy nie rozwijać ze względu na…

 • Jak pozbyć się czarne plamy …

  lightskincure gt; czarne plamy gt; Jak pozbyć się czarne plamy na twarzy, wypryski, trądzik naturalnie Szybko, Pimples, do golenia i Ciąża czarne plamy na twarzy Co powoduje czarne plamy na…

 • Jak pozbyć się przebarwień na trądzik, trądzik plamy.

  Ciemne miejsca i plamy To, co większość ludzi uważa za blizny potrądzikowe nie są prawdziwymi blizny w ogóle, ale barwnych plam, które pojawiają się po pryszcze zostały wyleczone. Znaki te są…

 • Jak pozbyć się czerwone plamy, głębokie czerwone plamy na skórze.

  Gładka skóra może być pragnienie człowieka, zwłaszcza młodzieży. Choć głębokie czerwonawy kolorowe plamy na własnej skórze może również utrudniać swoją świetność. Te czerwonawe plamy kolorowe…

 • Jak mogę pozbyć się plamy wątrobowe …

  Dieta Jedz pokarmy bogate w żelazo i witaminę C. Te składniki pomagają naprawić i odżywiają skórę. Cienie pod oczami i plamy starcze lub plamy wątrobowe mogą być wskaźnikiem niedoboru witaminy….

 • Jak pozbyć się plamy starcze używając …

  Skóra jest promienna jego najlepszym Podczas prime miękka, elastyczna i skazy. Jednak z miarę upływu lat, Twoja skóra ma tendencję do utraty jego połysk, ustępując na nieestetyczne kłopotliwe…

Comments are closed.