Palatab

Jak pozbyć Czarnogłowych Nose …

Jak pozbyć Czarnogłowych Nose ...

Kiedy myślimy o trądziku męskiej, zwykle myślimy o tych czerwonych, obrzydliwych wstrząsami, które pojawiają się w najgorszych czasach. Zwykle nie myśleć o zaskórników, które są te brzydkie czarne guzki, które pojawiają się na twarzy, nosa, pleców i innych części ciała.

Zaskórniki są wspólne typu trądzik męskiej, która zwykle dotyka ludzi ze skóry tłustej. Na szczęście, nie reagują tak samo dobrze do tradycyjnych męskich trądzik środków.

Zanim zaczniemy mówić o tym, jak pozbyć się zaskórników i zarządzać skóry tłustej, to pomaga na lepsze zrozumienie tego, co się zaskórników.

Jakie są zaskórników?

Jak wspomniano wcześniej, zaskórniki są formą trądzik męskiej. Oni swoją nazwę od ich koloru; Gdy pory zapychać od zanieczyszczeń takich jak martwe komórki skóry i olej, form wtykowych.

Jeśli ta wtyczka pozostawia wystarczająco duży otwór dla powietrza, aby dostać się, melaniny (pigment, który nadaje skórze i włosach kolor) wewnątrz porów utlenia się i zamienia czarną wtyczkę.

Najczęstszym miejscem do zaskórników, aby forma jest nos, który wydaje się być oiliest spot twarzy.

Chociaż nosa zaskórniki są uciążliwe, nie są one tak niepochlebny innych rodzajów trądziku męskiej jak whiteheads.

Jak pozbyć Czarnogłowych

Aby pozbyć się zaskórników, trzeba skutecznym męskiej pielęgnacji skóry trądzikowej procedurę, aby usunąć martwe komórki naskórka i inne zanieczyszczenia, które można wyczyścić się porów.

Wypróbuj poniższe wskazówki, aby pozbyć się zaskórników i zarządzać skóry tłustej lepiej.

1. Umyj twarz męskiej mycia twarzy z kwasem salicylowym
Wielu z nas faceci nie wiedzą nic o męskiej pielęgnacji skóry. Uważamy, że możemy uciec używając tylko trochę wody i mydła do kontrolowania skóry tłustej i pozbyć się zaskórników. To nie może być dalsze od prawdy.

Jesteś lepiej wyłączyć za pomocą dzienny dla mężczyzn do mycia twarzy ze składnikami dermatologa zalecany do kontrolowania skóry tłustej i usuwanie zaskórników nosa.

W przeciwieństwie do mydła i wody, dla mężczyzn do mycia twarzy nie wyschły skórę, co może spowodować podrażnienie, a nawet przyczynić się do zaskórników nosa.

Następnie z męskiej twarzy balsam oferuje jedne z najlepszych ochrony i terapii przeciw zaskórników nosa i innych form trądziku męskiej.

2. Zawsze miał swój męskie produkty trądzik przydać
zaskórniki nos może tworzyć gdziekolwiek – kiedy jesteś w domu, w pracy lub na wakacjach. Tylko dlatego, że jesteś z dala od domu, nie oznacza, że ​​powinieneś udać łatwy do męskiej trądziku schematu.

Zachować jakieś męskie trądzik klocki w samochodzie lub na swoim biurku, więc trzeba je pod ręką ilekroć nos zaskórnik formy. Posiadanie męskiej trądzik krem ​​lub balsam trądzik męskiej w zwykłej torbie podróżnej nie zaszkodzi.

produkty do pielęgnacji skóry 3. Użyć nie zatyka porów męskie
Nie zatyka porów produkty do pielęgnacji skóry dla mężczyzn są naukowo opracowane, aby nie zatyka porów.

Comedogenic produkty do pielęgnacji skóry dla mężczyzn, z drugiej strony, wykazano, że przyczyniają się do zatkania porów i męskich trądzik.

Zawsze czytać etykiety produktów do pielęgnacji skóry, takich jak mężczyźni męskie płyny do twarzy i balsamy do ciała dla mężczyzn, aby upewnić się, że nie wpłynie negatywnie na skórę.

Korzystanie z męskiej twarzy peeling i męskie ciała peeling co drugi dzień, może pomóc w zapobieganiu i pozbyć się zaskórników – ale nie przesadzaj. Męska twarz peeling i męskie ciała peeling nie są przeznaczone do stosowania na co dzień – codzienne stosowanie może rzeczywiście zrobić gorzej skórę.

5. Daj sobie męska twarzy
Nie trzeba iść do spa, aby zafundować sobie twarzy. Można to zrobić w zaciszu własnego domu.

Męska twarzy nie tylko pomaga zapobiegać i pozbyć się zaskórników, ale również pozostawia twarz uczucie odświeżenia. Dotyk męskiej maską jest niepodobny do niczego, co kiedykolwiek doświadczyłem.

6. Nie zaniedbuj zaskórniki na innych częściach ciała
Twoja twarz nie jest jedynym miejscem, gdzie można pojawiają się zaskórniki. Upewnij się, że używasz męskiej mycia ciała i męskie złuszczający peeling ciała, a także w celu zapewnienia resztę ciała blackhead ochrony.

Może Ci się spodobać

RELATED POSTS

 • Jak pozbyć Czarnogłowych Overnight …

  Strona główna zadośćuczynienie pozbyć Czarnogłowych całonocnym Naturalnie (nos Twarz) Naturalne Leave-On zabiegi na twarz, aby pozbyć Czarnogłowych Nocleg od nosa Twarz: Jeśli masz tylko…

 • Jak usunąć Czarnogłowych – 3 proste kroki, trądzik zaskórniki.

  Dodatkowe wskazówki na temat usuwania zaskórników Właściwa higiena jest zwykle dobrym środkiem zapobiegawczym i zastosowanie odpowiedniego mycia ciała, mycia kwasu salicylowego i nadtlenek…

 • Jak pozbyć Czarnogłowych …

  Najlepsze produkty trądzik, które pomogą Ci pozbyć się zaskórników zawierać jeden lub kombinacji tych składników. Co powoduje zaskórników? Zaskórniki, zwane zaskórniki, są korki martwych…

 • Jak pozbyć się trądziku czoła …

  Jesteś tutaj: Strona główna / twarzy / Jak się pozbyć czoła trądzik, pryszcze i uderzeniami – 2016 W jednym z moich poprzednich postów (około whiteheads) Ja dość dużo moją historię i wspólne…

 • Jak pozbyć się trądziku na nosie, nos trądzik.

  Oleiste czarne kropki, białe krosty i bolesne czerwone torbiele na nosie ponad zabójców samoocenę. Mogą być wskazówką, że rutynowa pielęgnacja nie jest na równi. Olej i resztki komórek gromadzą…

 • Jak zapobiec Czarnogłowych, trądzik zaskórniki.

  Prawdopodobnie nawet nie wiem Robisz JE! Zawsze szczycił się na utrzymywaniu ścisłej pielęgnacji skóry schematu: dwa razy dziennie do mycia twarzy z wszystkimi tonowania, nawilżające i…

Comments are closed.