Palatab

Jak ożywić swoje sflaczałe Couch, dzięki czemu poduszki kanapy.

Jak ożywić swoje sflaczałe Couch, dzięki czemu poduszki kanapy.

Związane z

Nasze kanapy widział lepsze dni.

Właściwie jestem zakłopotany, aby pokazać Ci to, ale o to idzie. To właśnie moja kanapa wygląda większość dni.

Ok, to nie do końca prawda. To jest prawdopodobnie nieco bardziej dokładne:

Moja kanapa ma 5 lat … niezbyt starożytnych w latach kanapie, ale na pewno nie jest nowy. Jej poduszki były dyskietki i bezwładnie na kilka lat i chciałem nowy. Dwie rzeczy mnie powstrzymywało:

  1. kanapa (i jego kuzyn, krzesło) zostały zakupione ze spadku od mojego Nana, kiedy zmarł. Nie było to wiele, ale chciała mnie mieć nowe meble, i tak mam kanapa, krzesło, otomana i zestawu kuchennego stołu. Dlatego wciąż trzyma trochę sentymentalną wartość, mimo że jego użyteczność funkcjonalna słabnie.
  2. jesteśmy spłukani i nie może sobie pozwolić na nową kanapę teraz. Ciągle opłaca naszą nową lodówkę między innymi, więc nowa kanapa nie jest wysoko na liście priorytetów w tej chwili.

Więc po jednym zbyt wiele sztywne i obolałe plecy, postanowiłem, że trzeba coś zrobić z tym kanapie. Poduszki były jak rozgotowane makarony: papkowate i brutto. I wymyślił plan ożywienia mój „opadające Davenport”.

Związane z

  • pudełko z nadzieniem (mam pole 10lb z Walmart i mam resztki na co rzucać poduszkami! Strzelaj!
  • 1 rolka mrugnięcia kołdrę na poduszki (użyłem dwóch)

Proces jest niewiarygodnie proste. Absolutnie nie wymaga szycia (chyba że z jakiegoś powodu kanapie poszewki są niewymienne, to niestety nie mogą być pewne szwy w przyszłości).

Wystarczy rozpakować pokrywę,

Dodaj farsz aż jego niemal zbyt pełne zip,

Sprawdź, czy masz głęboko we wszystkich rogach też!

Pociągnij mocno i zip zamknięte!

Siedzisk są trochę trudniejsze, ale nie jest tak źle. Wystarczy wyjąć poduszkę piany

Owinąć wokół poli mrugnięcia poduszki równomiernie na wszystkich stronach

Przesuń ostrożnie z powrotem do obudowy i zamkiem!

Jeśli jej zbyt gruba, aby przejść z powrotem do obudowy zewnętrznej, można spróbować poślizgu plastikowy worek na śmieci nad nim tak, że ślizga się łatwiejsze, a następnie odcięcie torbę i odrzucając go po skończysz.

Być może trzeba drugi zestaw rąk. Albo zrobić tego samodzielnie, jeśli jesteś odważna. Więcej mocy do ya, Wonder Woman!

przed i po sprawdzeniu. Jego istotną różnicę, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę podział kosztów:

Chociaż nie pomoże ożywić ramiona kanapie (nasze są dość pobili) pomoże długowieczność kanapie przez co najmniej trochę dłużej, a jeśli tkanina jest wciąż w dobrym stanie jak nasza jest, są szanse, że będzie wyglądają ładniej niż wszystko można dostać na Craigslist za taką cenę!

Oto ostateczny wynik. Jak dzień i noc, nie sądzisz? Aha, i zobaczyć te rzucać poduszkami? 3 w środku zrobiłem z pojemników na płótnie! Nie szycia i dosłownie 3 minuty od początku do końca. Będę dzielenie tutorial na te następne! (Bądźcie czujni!)
Jeśli podoba Ci się mój Restoration Hardware stół inspirowany kawy. można zobaczyć, jak zrobiłam w tym poście, że zbyt.

Chciałbym swoje zdjęcia, jeśli spróbujesz ten projekt, aby zobaczyć. Tag ćwiczeniem oszczędności na Pinterest, Instagram, G + lub Facebook jeśli publikować zdjęcia gotowego produktu!

Związane z

Ujawnienie: mogę być partnerem dla niektórych produktów, które polecam. W przypadku zakupu przedmiotów albo rejestrować się na oferty poprzez moje linki I zazwyczaj zarobić niewielką prowizję bez kosztów dla Ciebie, który pomaga utrzymać światła. Dziękuję za Twoje wsparcie!

Ja tylko nawiązać stosunki partnerskie z i polecam produkty od firm, których znam i używają siebie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić moje oświadczenie ujawnieniem.

Związane z

O Rose Siders

Komentarze

Lynne Hedges mówi:

Co za wspaniałe i bardzo tanie projektu zapisać kanapę! Niestety, mój jest za pomoc. A ponieważ moi współlokatorzy są bałagan, będę zakupie mebli z Craigslist zamiast nowego … więc najprawdopodobniej będzie wdrożenie swoją sofę rX w najbliższej przyszłości. Dzięki za podzielenie się wspaniałe wskazówki. Boże błogosław!

Zrobiłem wyszukiwania Google dla saggy kanapy i oto natknąłem swojej stronie – które pokazują moje EXACT kanapy. Tak, mam dokładnie taką samą kanapę robi to samo smutny slouching na tych samych poduszkach. Jedyną różnicą jest (stoi) tuż siedzisko ma złamaną zamek, który będzie trzeba naprawić i ponownie farszu. Dzięki za pokazanie nam swoje wskazówki. Miałem zamiar sprzedać swoją kanapę na Craigslist, ale mogę tylko ożywić je i sprawiają, że słodkie znowu jak twoje!

Irina przykro z powodu twojej kanapie, ale jestem bardzo zadowolony, że znalazł ten post! To zawsze sprawia mi tak szczęśliwi, że udało mi się komuś pomóc. Znam kilka osób, które mają taką samą kanapę i ich opadły zbyt więc nie sądzę, kanapa jest bardzo dobrze wykonany, ale to z pewnością pomogą swoją kanapę jeszcze kilka lat życia! Powodzenia!

Kat Hammond mówi:

będę musiał zrobić trochę szycia, ale z 2,9 (z powodu dowolnego dnia) dzieci (noworodków-3) Nie chcę nową kanapę na kolejne kilka lat! Świetna końcówka i nigdy bym nie pomyślał o polyfil z Wal-Mart!

Nie winię cię w ogóle! To będzie Ci kilka dodatkowych lat życia z aktualnym kanapie! Jestem szczęśliwy, aby usłyszeć, że cieszył stanowisko oraz wczesne Gratulujemy zbliżającego się nowego pakietu radości!

RELATED POSTS

Comments are closed.