Palatab

Jak ozdobić tort z kremówki

Jak ozdobić tort z kremówki

Masa cukrowa – Dekorowanie masa cukrowa
Pytania i odpowiedzi

Dodawanie koloru do masa cukrowa:

PYTANIE:
Jak zdobyć prawdziwą wisienką czarny – Pracuję nad projektem, który wymaga czarny lukier. Próbowałem, używając pierwszej następnie dodając brązowy czarny, ale wyglądało to bardziej niż cokolwiek armii zielony. Czasami jest fioletowy wygląd. Czy możesz mi powiedzieć jak dostać wisienką prawdziwą czerń.

ODPOWIEDŹ:
Jedynym sposobem, aby uzyskać prawdziwie czarny kremówki jest go kupić. Nie można dostać się z chemikaliami do użytku domowego, które wstępnie wykonane twórcy mogą dostać. Jeśli spróbujesz dodać tyle żelu barwnikiem spożywczym do dokonania kremówki naprawdę czarny, masz całą partię z równowagi i zwykle kończy się z lepki bałagan. Można to zrobić z małej partii, który jest wystarczająco duży dla oczu i nosa, lecz obejmować cały tort dla początkującego dekoratora jest czymś więcej niż tylko kłopotliwe.

PYTANIE:
Kiedy jest najlepszy czas, aby dodać kolor do kremówki? Jestem samoukiem, ale nigdy nie próbował wcześniej kremówki. Widziałem paski ciasta, który wygląda jak pasy są dodawane do białej pod warstwą. Będę potrzebował innego rodzaju lukier do przestrzegania cięć?

Co robisz z tą techniką jest bardzo nieznacznie stopić cukier w dolnej warstwie kremówki, a następnie po umieszczeniu na górny pasek, 2 warstwy skleja ze sobą ze względu na „roztopionego cukru”.

Należy uważać, aby nie uczynić zwilża powierzchni większej niż kawałek kremówki. Jeśli nie stopiony Obszar cukru najprawdopodobniej pojawi się w błyszczące, powierzchnia śliska patrząc, że nie łatwo skorygować, jeśli w ogóle.

PYTANIE:
Jestem bardzo zadowolony, że znalazł swoją stronę internetową! To było bardzo pomocne, ponieważ robię moją córeczkę urodziny tort w tym roku; i tak, jestem za pomocą domowej roboty fondant przepis, aby projekt panna pająk na szczycie. Zastanawiałem się jednak; zamiast barwienia kremówki podczas ugniatania, aby przygotować się do wprowadzenia go na torcie, jest to możliwe, aby wymieszać barwnika spożywczego i zastosować go za pomocą szczotki? Wiem, że wielu piekarzy zrobić z produktów specjalnych i regularnych kremówki więc chciałem zobaczyć, czy mogę to zrobić. Doceniam żadnych komentarzy masz, i jeszcze raz dziękujemy!

ODPOWIEDŹ:
Nie stosować technikę pędzla. Słyszałem ludzie skarżą się, że kremówki dostaje lepkie i pozostaje lepka nawet na tak długo, jak tydzień. Istnieje możliwość zakupu żywności sprayu koloru i kolorystykę w taki sposób. Kolory natryskowe są dostępne w wielu sklepach partii i oczywiście w Internecie. Bądź ostrożny z natryskiem chociaż. Jest nieco tłuste i ma dość często ma odkurzu że kolory wszystko w ciągu 5 stóp. Jeśli możesz, zrób to na zewnątrz, gdy nie jest proste i umieścić coś w ramach obszaru do rozpylania.

Nie wiem technikę szczotkowania wyjątkiem koloru oddanie złota na ciasto. Wielu ludzi nie korzysta aerografu z barwników spożywczych, aby zastosować kolor w niektórych dziedzinach i po prostu, aby uzyskać efekt cieniowania.

PYTANIE:
Twoje wskazówki dotyczące zdobienia z kremówki są wspaniałe! Znalazłem kilka z nich bardzo przydatne! W ciągu kilku miesięcy, mój mąż rodziców obchodzi swoje 40-lecie. Znalazłem zdjęcie tego wspaniałego czerwonego placka, ale jestem całkiem pewny, jak najlepiej uzyskać wynik chcę.

Czy polecasz barwienia kremówki używając pasty barwnika spożywczego, takie jak Wilton ma smak-czerwony lub myślisz, że byłoby lepiej użyć jakiś rodzaj produktu powietrzem zamiast pędzla? Naprawdę chcę głęboką czerwień, szkarłat pokazany na rysunku. Co byś zrobił?

Ponadto, nie jestem pewien, o korzystaniu z metalicznego złota dla rurociągów. Czytałem, że jedynym sposobem, aby zmusić go do usytuowany jest w użyciu, tani alkohol biały jakiegoś typu. Nigdy nie robiłem metaliczny lukier. Gdy ciasto jest już zakończona, nie chcę go do smaku bla. Co sugerujesz? Dzięki wielkie!

Opcja 1: Aby uzyskać bardzo czerwony masa cukrowa uruchomieniu z różowym lukrem kolorowym, w ten sposób masz mniejsze odległości, aby przejść mu warunki barwienia.

Opcja 2: Użyj Wilton brak Smak Czerwony

Wariant 3: Użyj piekarniczych Preferowany Gel Wklej kolorów w słoikach. Słyszałem, że marka ta jest o najsilniejszym można dostać się do silnego kolor czerwony. Nie używałem tej marki, więc nie mam osobistych doświadczeń. Ja preferuję kolory Gel chociaż. Zwykle używam Americolor i byłem bardzo zadowolony z ich wyników.

UWAGA: Być może trzeba odrobinę czerni dodany do czerwieni, aby uzyskać typ rubinowy kolor.

Aby dokonać kremówki i kolor to z tygodniowym wyprzedzeniem. W ten sposób masz czas, aby sprawdzić swój kolor i nie ma na noc do „dojrzewają”. Jeśli nie dbać o cieniu będzie jeszcze czas, aby to poprawić. Osobiście uważam, że airbrush byłoby uciążliwe dla tego projektu.

Teraz po złoto dekoracji:

Chciałbym najpierw partię buttercream oblodzenia (białe) i praktykować swoją konstrukcję rurową. Wygląda na to, że użył Tip # 2, aby wykonać pracę szczegółów. Się bardzo znane i wykonują pracę złota przed dotknięciem ciasto.

I zmagali się z obrazem złota, ale alt Chyba mam drobno dostał się do punktu, jak ling zadowolony z moich wyników. Robię złoty kolorowy lukier, a następnie pomalować ją z metalicznego złota farba. Dla mnie jest to najprostszy sposób, aby otrzymać pracę. Jeśli zauważysz miejsce ze złota, to nie jest aż tak zauważalne.

Przepis złota buttercream używam to:10 Części Lemon żółty + 3 częściPomarańczowy + 1 Część Red.

I użyć kombinacji syropu kukurydzianego i wódka jakości (a czasem EverClear) z Super Złota Luster kurzu. Nie ma prawdziwych receptury, bo miałem różne wyniki w różnych dniach, ale możliwe jest, że pogoda / wilgotność lub użytkownik ma coś z tym zrobić. lol

Ćwiczyć, zanim spróbujesz go na torcie. Pamiętaj, aby ćwiczyć malowanie na powierzchni, która jest w pozycji pionowej, jak masz na bokach ciasta. W ten sposób będziesz wiedzieć z wyprzedzeniem, co masz do czynienia. To ciasto nie jest trudne do zrobienia, po prostu czasochłonne.

PYTANIE:
Robię trójwarstwowej kształcie serca ciasto na formalne wydarzenie Walentynki. Cieszę się, że biegną swoim MMF receptury (bo Wilton kremówki ma smaku) i zastanawiałem się, czy to jest trudne do barwienia FRP? Ja planuje na pokrycie serca w czerwonym kremówki; to będzie trudne do koloru czerwonego MMF? Nie pozostawi gorzki smak.

ODPOWIEDŹ:
Jeśli dokonujesz jasny kolor, radzę używać rękawiczek plastikowych i przykryć swój licznik przed ugniatania.

Jeśli chodzi o gorzkim smaku, Wilton broni Nie Smak Czerwony że jest całkiem dobra.

Makijaż kolorowy kremówki tydzień wcześniej, owinąć podwójnie dokładnie i przechowywać w lodówce. Po dzień lub dwa, należy sprawdzić kolor, a jeśli to nie wystarcza intensywne, dodać więcej czerwonego i zagnieść ponownie. Sprawdź na następny dzień i sprawdzić, czy są zadowoleni z wyników.

PYTANIE:
Robię 1st tort urodziny mojej córki w około miesiąc. Chcę ozdobić ciasto z różnymi kolorami pomadek kwiatów. Jednakże, nigdy nie używany Fondant wcześniej, a nie jestem pewien dokładnie, jak dodać kolorystyki do oblodzenia i jak wiele do dodania. Mam zamiar użyć chłodny bicz na oblodzenia dać to lekkie i puszyste smaku. Czytałem w innym q / a twój pokolorować kremówki tydzień przed zdobienia, dzięki czemu można mieć pewność, że mam kolor chcę. Jak daleko z wyprzedzeniem mam rolki i kształtu kwiatów?

ODPOWIEDŹ:
Wezmę swój jednego pytania na raz:

Pierwszą rzeczą do zrobienia …. Jeśli używasz jasne kolory takie jak czerwony lub electric blue, pokrycie obszaru pracy i mają parę rękawiczek na dłoniach. Nie chcesz wyglądać jak homar lub Smurf po projekcie.

Take część kremówki i obróć go w kształcie cygara. I zanurzyć kilka wykałaczek do żelu barwnika spożywczego, a następnie rozsmaruj żel na kremówki i delikatnie zagiąć kilka razy. Start z odrobiną koloru, klapki, i zagnieść, aż wszystkie barwy miesza się. Powtórzyć w razie potrzeby, aż pojawi się żądany kolor.

Mam zamiar użyć chłodny bicz na oblodzenia dać to lekkie i puszyste smaku.
Nigdy nie próbowałem za pomocą kremówki z chłodnym bicz. Jeśli masz zamiar starać się trzymać z kremówki kwiaty na bata, należy spróbować ucieczki praktyce.

Czytałem w innym q / a twój pokolorować kremówki tydzień przed zdobienia, dzięki czemu można mieć pewność, że mam kolor chcę.
Odnośnie tworzenia kolorowego kremówki tydzień wcześniej, to było na bardzo konkretnym kolorze czerwonym. Zasugerowałem pre podejmowania tak, że mają czas do dostrojenia odcień koloru w razie potrzeby. Jeśli dopiero co losowe kolory, które sprawiają, że czujesz się dobrze, uczynić z nich w dowolnym momencie. Pamiętaj, aby uszczelnić każdy kolor dobrze i oddzielnie.

Jak daleko z wyprzedzeniem mam rolki i kształtu kwiatów?
To zależy. Jaki rodzaj kwiatów robisz. Czy chcesz, aby kwiaty być miękkie lub twarde? Również jaki rozmiar? Daj mi znać.

PYTANIE:
Byłem eksperymentować z kremówki dla moich ciastek, jak mogę uczynić białym kremówki do bielsze jeden i mają profesjonalny wygląd? Dziękuję bardzo.

ODPOWIEDŹ:
Myślę, że "biały" jest punktem odniesienia osobistej. Jedna osoba będzie jak tylko ślubnej bieli i innych podobnych to być kolor kremu. Nie sądzę, że można zrobić wiele, aby zmienić kolor pre-made kremówki. Jeśli tak, możesz zmienić makijaż składników i dokonać kremówki, które nigdy nie dostać firma lub może zwrócić się kruche i pęknięcia.

Jeśli robisz kremówki, za pomocą najwyższej jakości składniki, które można dostać. Na ogół są bielsze powodu etapu bielenia. Jeśli chcesz spróbować, podczas dokonywania kremówki można spróbować użyć Biały barwnik spożywczy. Nigdy nie używać go więc mam brak wiedzy o tym, co wyniki będą.

Wszystkie pomadki powinien mieć profesjonalny wygląd na nich jednak bez konieczności jej stres. Jeśli jest to nieco błyszcząca, można użyć najmniejsze ilości skrobi kukurydzianej, gdy są ręcznie polerowanie lakieru.

RELATED POSTS

 • Jak ozdobić tort z kremówki

  Ahh, ganache. Perfektor ciast i twórca ostrymi krawędziami. A przyczyną rzucone szpatułki i wściekły, sfrustrowany przekleństwa. Jeśli chodzi o ciasto zdobienia Jestem zdecydowanie dziewczyna…

 • Jak ozdobić tort z kremówki

  Za każdym razem widzę słodkie babeczki lub ciastka urządzone w kremówki I miłość je … a potem odrzucić możliwość wykonania ich z dwóch powodów: 1. Kremówka jest naprawdę trudne do wykonania i…

 • Jak ozdobić tort urodzinowy …

  Jeśli nie jesteś królowa jest tylko jedna urodziny za osobę, za rok, co zwykle oznacza tylko jeden tort urodzinowy. Dlatego centralnym partia musi być wyjątkowy. ciasta urodzinowe mogą być…

 • Jak kremówki tort 14 stopni …

  Przygotuj krem ​​masło i odstawić. Następnie zmierzyć górę i boki ciasta z kawałkiem sznurka. Lay długi kawałek sznurka nad szczycie tortu i odchylić końce w dół w stosunku do boków ciasta….

 • Jak ozdobić tort 10 kroków …

  Celem tyłu ciasto zdobienia jest przekształcenie zwykłego ciasta w spektakularny kawałka żywności sztuki. Dekorowanie tortu może być tak skomplikowane i tak proste, jak chcesz. Nawet proste…

 • Jak ozdobić tort dla początkujących …

  Jak ozdobić tort dla początkujących | Pieczenie Klasa Malezja dekoracja ciasto zawsze może być bardzo obsesyjne pasja każdemu, kto jest w nim. Co ciekawe, istnieje wiele początkujący mogą…

Comments are closed.