Palatab

Jak oliwa z oliwek jest niezbędne dla …

Jak oliwa z oliwek jest niezbędne dla ...

Wiele osób korzysta z oliwy z oliwek do gotowania i pieczenia oraz do sałatek. Co nie wiedzą jest oliwa z oliwek może być korzystny dodatek do ich skóry zdrowia. Może być spożywane z ulubionych żywności lub stosowane miejscowo dla zdrowej skóry. Witamina E bogate w oliwę z oliwek jest częstym ludowym dla bardzo suchej skóry, a to pomoże Ci wyglądać młodziej i utrzymać skórę uczucie elastyczna.

Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV

Ekspozycja na słońce i inne zagrożenia dla środowiska uszkodzić przeciwutleniaczy w organizmie, a te przeciwutleniacze są niezbędne dla organizmu do walki z wolnymi rodnikami, które niszczą zdrowe komórki. Może to prowadzić do powstawania guzów nowotworowych, zwłaszcza śmiertelną postać znaną jako czerniaka. Mogą również doprowadzić do utraty kolagenu i elastyny, co trzyma cię szuka młodych. Oliwa z oliwek jest mnóstwo przeciwutleniaczy i chroni cię od zachorowania na raka i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Badania laboratoryjne wykazały, że myszy, które zostały podane do miejscowego leczenia oliwy z oliwek po wystawieniu na działanie promieni UV opracowany mniej rak skóry związanych z guzami. [Źródło: Budiyanto wsp].

Nawilżające

Oliwa z oliwek jest niezbędna dla zdrowia skóry, jak wtedy, gdy stosowane miejscowo to odreagować swoją suchą, popękaną skórę zimą. Przeciwutleniacze w oliwie z oliwek naprawy uszkodzeń skóry, łagodzi popękaną skórę i pomaga odbudować barierę wilgoci skóry, aby zapobiec dalszej utracie wilgoci. Te przeciwutleniacze będzie również zmniejszenie szkód, które powoduje zmarszczki i przebarwienia.

korzyści antybakteryjne

Oliwa z oliwek jest korzystne dla zdrowia skóry, gdyż ma działanie przeciwbakteryjne wobec bakterii, takich jak gronkowcem, Listeria, E. coli i innych patogenów w żywności [Źródło: Palumbo]. Nierafinowany olej z oliwek może pomóc w leczeniu zakażeń mikrobiologicznych skóry. Mieszanina oliwy z oliwek, miodu i wosku pszczelego mogą z powodzeniem w leczeniu wielu chorób skóry, takich jak egzema, łuszczyca, drożdże i pieluszkowe.

Spierzchnięte usta

zdrowe Zanurzyć

Dodaj odrobinę oliwy z oliwek do ciepłej kąpieli na dobry zdrowe moczyć.

Golenie pomocy i po goleniu

Oliwa z oliwek działa jak kojący po goleniu, a to może również zapewnić bezpieczny i naturalny smar na dokładne golenie.

Spożywanie oliwki i oliwa z oliwek jest tak dobre dla zdrowia skóry, jak stosowanie go bezpośrednio jako balsam. Oliwa z oliwek jest nie tylko podstawą do spiżarni, ale może to być również podstawą w torbie makijażu.

Podziel się swoim doświadczeniem ze światem odwiedzając blog Aelia Olive Oil

Zapisz się do newslettera

RELATED POSTS

Comments are closed.