Palatab

Jak obniżenia ciśnienia krwi w domu szybkiego

Jak obniżenia ciśnienia krwi w domu szybkiego

Wysokie ciśnienie krwi, znany również jako „cichy zabójca”, jest epidemia w naszym kraju. Zazwyczaj nie ma objawów lub objawy, a wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że mają go, dlatego wszyscy musimy sprawdzić to regularnie. Z biegiem czasu, nieuwzględnione podwyższone ciśnienie krwi może mieć katastrofalne skutki w tym udaru mózgu, zawału serca, niewydolności nerek i ślepoty.

Co 39 sekund ktoś w tym kraju umiera na choroby układu krążenia. I pomimo tego, że największym czynnikiem ryzyka w tych zgonów – wysokie ciśnienie krwi – jest zarówno zapobiegać i odwracalne, bo aż 67 milionów dorosłych Amerykanów żyje z wysokim ciśnieniem krwi, zgodnie z federalnymi Centers for Disease Control and Prevention. Niepokojąco, 47 procent osób z rozpoznaniem nie dostał swoje ciśnienie krwi pod kontrolą, według badań rządowych. A wielu z tych poszkodowanych nie stosować się do zalecanych leków schematów z powodu skutków ubocznych leków.

DASH Dieta i ciśnienie krwi

Leki są bardzo skuteczne w obniżeniu ciśnienia krwi, gdy podjęte prawidłowo. Ale to, co jesz (i picia) ma również ogromny wpływ. W Dietetyczne podejścia przez rząd zatwierdził to Stop Hypertension (DASH) diet okazał się równie skuteczny jak leki na receptę w obniżaniu ciśnienia krwi.

Wiele sobie wyobrazić, że ciśnienie krwi obniżające dieta polega Bland unseasoned żywności i niedostatku. To nie może być dalsze od prawdy. Mimo zmniejszenia spożycia sodu jest ważnym krokiem w obniżaniu ciśnienia krwi, co można dodać do swojej diety jest równie ważne jak to, co wykupić.

Oto 5 zaskakujących i smaczne potrawy z mojej krwi planu działania DOWN Ciśnienie:

Banany Najbardziej popularne owoce w Stanach Zjednoczonych, banany są wyśmienite, przenośna, niedroga i wypełnione włóknem. Każdy banan ma również co najmniej 450 miligramów potasu, najpotężniejszego ciśnienie krwi obniżające medycyny natury.

Aby doprowadzić ciśnienie krwi w dół, trzeba wyjść poza tnąc sól i spożywać więcej potasu, jak również. Liczne dowody naukowe dowodzą, że niedobór tego elektrolitu odgrywa ważną rolę w powstawaniu nadciśnienia tętniczego oraz że ograniczenie spożycia potasu może spowodować skok ciśnienia krwi nawet u osób bez wcześniejszych obaw. Niskim spożyciem potasu również ups szanse cierpienia udar.

2 szklanki posiekanej awokado (od 2 średnie awokado)
1/4 szklanki posiekanej świeżej kolendry
1 łyżka soku z limonki
1/4 łyżeczki czosnku w proszku
1/4 łyżeczki mielonego kminku
1/2 łyżeczki soli wolne przyprawy
6 kropli sosie pieprzowym

Po pierwsze, awokado rozgnieść w misce widelcem, aż osiągnie pożądaną konsystencję. Następnie wymieszać w kolendry, sok z limonki, czosnek w proszku, mielony kminek, sól i przyprawy wolne sosem pieprzowym. Podawać natychmiast. (Wydajność: 1-1 / 2 szklanki; służy 6.) Co kwartał-cup porcja ma 98 kalorii, 6 mg sodu, 301 mg potasu, 9 mg wapnia, 1 g tłuszczów nasyconych i 4 gramów błonnika.

2 szklanki mąki
1/2 filiżanki Splenda Brown Sugar Mieszanka
1/4 szklanki niesłodzonego kakao w proszku
1/2 łyżeczki sody oczyszczonej
1 duży dojrzały banan, puree (1/2 szklanki)
mleka sojowego 3/4 szklanki
1/4 szklanki oleju canola
1 duże jajko
1 jajka
1 łyżka soku z cytryny
1 łyżeczka ekstraktu z wanilii
1/2 szklanki półsłodkie żetony ciemna czekolada

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F i spray 11-przez-7-calowy brownie pan z nonstick spray. Wymieszaj mąkę, mieszankę cukru, kakao i sodę w jednej dużej misce. W osobnej misce wymieszać banany, mleko sojowe, olej, jajko, białko jaj, sok z cytryny i wanilii. Następnie zrobić dziurę w środku mieszaniny mąki i wlać na mleku sojowym mieszaniny i czekolady żetonów. Drewnianą łyżką, wymieszać składniki razem aż mieszane. Łyżka ciasto do swojej patelni i piec przez około 25 minut, aż do centrum sprężyn ciasto z powrotem po naciśnięciu delikatnie opuszkami palców. (Porcja 18.) Każda porcja zawiera 150 kalorii, 52 mg sodu, 119 mg potasu, 23 mg wapnia, 1 g tłuszczów nasyconych i 9 gramów cukru.

Czerwone wino Zbyt dużo alkoholu zwiększa ryzyko wysokiego ciśnienia krwi i wraz z wieloma innymi problemami zdrowotnymi. Ale z umiarem (i tylko w umiarkowanych ilościach), czerwone wino łagodzi tętnice, obniża poziom cukru we krwi i zmniejsza ryzyko cukrzycy. Departament Rolnictwa określa umiarkowane spożycie wina w jednej szklance pięć uncji dziennie dla kobiet i do dwóch dziennie dla mężczyzn. Ta niewielka ilość czerwonego wina dziennie z jedzeniem, jest częścią rozwijającego się stylu życia receptę na zapobieganie wystąpieniu nadciśnienia tętniczego, a nawet rozwiązania istniejącego nadciśnienia.

Kluczem do sukcesu jest obecność substancji uważanych obniżyć ciśnienie krwi w połączeniu – alkohol etylowy (etanol) i przeciwutleniających polifenoli, w tym resweratrolu i procyjanidyn. Aby w pełni korzystać z pamięci podręcznej wina polifenoli jednak trzymać się z czerwonych odmian, które średnio 10 razy zawartość polifenoli białych ponieważ są fermentowane ze skórki i nasion winogron.

Jedna dodatkowa zaleta wypić lampkę wina do obiadu: To zachęca cię zwolnić, odpocząć i naprawdę delektować się posiłkiem.

RELATED POSTS

 • Jak obniżenia ciśnienia krwi w domu

  Co to jest wysokie ciśnienie krwi? Wysokie ciśnienie krwi, nadciśnienie zwany także odnosi się krew naciska na ściany naczyń krwionośnych z przewlekle podwyższonego siły. Ciśnienie krwi, które…

 • Jak zmniejszyć wysokie ciśnienie krwi w domu

  Oprócz przyczyn wadliwego dieta, otyłość, wiek, niewydolność nerek i przyczyn genetycznych również znacząco przyczynić się do nadciśnienia. Zapalenie i brak elastyczności w tętnicach są również…

 • Jak obniżenia ciśnienia krwi w domu szybkiego

  Zapobieganie i leczenie nadciśnienia tętniczego : Potas i HBP Potasu jest szczególnie istotne dla tych z HBP? Dieta, która zawiera naturalne źródło potasu jest ważne w regulacji ciśnienia krwi,…

 • Start środków do obniżenia ciśnienia krwi …

  Сообщить о нарушении Нарушение авторского права Комментарии (обязательно) Вход Start środków do obniżenia ciśnienia krwi http://greenyatrablog.com/author/greenyatra/Green Yatra Blog…

 • Jak mogę leczeniu wysokiego ciśnienia krwi …

  Przed leczeniu wysokiego ciśnienia krwi w domu, porozmawiać z lekarzem specjalistą w pierwszej kolejności. Ten stan, nazywany również nadciśnienie. może prowadzić do zwiększenia ryzyka…

 • Jak obniżenia ciśnienia krwi w domu

  Opublikowany 09 lutego 2016 Niebezpieczeństwa nadciśnienie lub wysokie ciśnienie krwi, są dobrze znane. Choć może nie masz żadnych oznak lub objawów, ten tak zwany cichy zabójca może być sieje…

Comments are closed.