Palatab

Jak nauczyć się hiszpańskiego słowa i …

Jak nauczyć się hiszpańskiego słowa i ...

"Fascynujące oczywiście sprawia, że ​​nauka hiszpański przyjemne i łatwe

"A najlepsze jest to, że to zabawne, łatwe i szybkie do nauczenia. W ciągu zaledwie 31 lekcji
15-25 minut każda będzie się uczyć 3145 hiszpańskich słów. Plus,
będzie wiedział, jak wykorzystać te słowa do interakcji w dowolnym miejscu w Meksyku lub Meksykanów w USA.

Czytaj dalej i dowiedzieć się martwe łatwe do nauczenia się hiszpańskiego, rzadko nauczane w
Hiszpański klas, które można umieścić na zadziwiająco skuteczne
i natychmiastowe zastosowanie do komunikowania się w języku hiszpańskim!"

Get Your 4 darmowe lekcje teraz

Marcus Santamaria

Mogę podzielić się z wami 4 skróty do sukcesu z meksykańskim hiszpańskim. Skróty, które sprawiają, nauki języka hiszpańskiego łatwe, chyba łatwiejsze niż kiedykolwiek myślałeś możliwe

Skróty te miały swoje wysiłki, aby nauczyć się hiszpańskiego od znoju do zabawy. Poszedłem z upiorną studium gramatyki, które dało mi nigdzie, łatwo i skutecznie nauki języka hiszpańskiego, że mogłem stosowanie w świecie rzeczywistym w dowolnym miejscu w Meksyku.

Mam na myśli w dowolnym miejscu, z przejazdów samochodem do uroczych, małych nadmorskich wsi, że turyści miss, do trudnych fabryk, jak również zwykłych miejscach takich jak Acapulco, Cancun i Cozumel.

Ive zaprzyjaźniliśmy, sporządzoną firmę i bawili się językiem hiszpańskim w różnego rodzaju miejscach. Miałem trudności z hiszpańskim, ale kiedyś nauczył się 4 tajemnice, które mam zamiar podzielić się z wami, wkrótce znalazłem się mówić z łatwością, komfortu i pewności siebie.

Możesz cieszyć się tym samym sukces z hiszpańskim i jej bliżej i łatwiej niż można sobie wyobrazić. Po wszystkim.

Będąc w stanie używać hiszpańskiego w Real-świat
Co Nauka hiszpańskiego w tym wszystkim chodzi. Jakie jest to, czego naprawdę After Arent You?

Wyobraźcie podróży po Meksyku i rozmowy z mieszkańcami i łatwo jest zrozumiałe. Idziesz do zupełnie obcego bez obaw mówić po hiszpańsku, po prostu powiedzieć, co chcesz powiedzieć, a twoje słowa są natychmiast rozpoznawane.

Jest to dużo zabawy.

To zmienia sposób podróżowania i sposób odnosić się do ludzi.

W 31 dni lub mniej mógłbyś być komunikowania się w języku hiszpańskim, zamawiania posiłków, rezerwując hotele, zadawać pytania, zaczyna swój punkt w poprzek i zrozumienia tego, co mówią do ciebie.

Można nawet uciec od zbyt drogie pułapek turystycznych i odkrywania rynków, spotkać mieszkańców i iść gdzie mieszkańców podczas rysowania na swoim dowództwem konwersacji i funkcjonalny Hiszpański interakcję z nimi.

To najlepsza część nauce Skróty do hiszpańskim. Ci nauczyć się hiszpańskiego można używać od razu na różne tematy komunikować się w większości sytuacji.

Można by pomyśleć, że nauka hiszpańskiego można wykorzystać od razu w świecie rzeczywistym, gdzie byłoby uruchomić wszystkie kursy języka hiszpańskiego. Niestety, w świecie rzeczywistym, natychmiast użyteczny hiszpański jest rzadko nauczane. To dlatego, muszę cię ostrzec.

Ostrzeżenie: Jeśli myślisz poważnie o Komunikacja z Meksykanami W rzeczywistym świecie należy unikać te błędy jak ognia.

Jednym z największych błędów ludzie popełniają jest fałszywe nauki języka, który nigdy nie będzie używać w każdej sytuacji. Na przykład;

"Tabele są bardzo czyste, ale kelner jest zabrudzona."

"Szybka meduzy jest cicho."

Wierzcie lub nie, te przykłady były z hiszpańskich podręcznikach.

Gorzej niż Fałszywy języka są bez radości, pasji, rozwlekły Objaśnienia gramatyczne, które po prostu zostawić cię mylić.

Jak każdy może dowiedzieć się, czy są one mylone, ale zamieszanie jest bardzo powszechne w nauce języków obcych. Byłby czujesz się mylić, jeśli zostały skonfrontowane z tego przykładu?

"Gdy względna klauzula wprowadza nieograniczające w klauzuli (informacja niż istotne dla ogólnego rozumieniu zdania), można użyć el cual."

Czy wiedząc, jak radzić sobie "klauzula niewyczerpująca"Lub nawet nie wiedząc o co do cholery to znaczy, naprawdę pomoże Ci komunikować się i zaprzyjaźnić.

Jest o wiele bardziej przyjemne do nauki w świecie rzeczywistym hiszpański i. właściwie go używać do komunikowania się z hiszpańskim ludzi mówiących.

Pokażę wam najprostszy sposób na naukę hiszpańskiego w świecie rzeczywistym, które można użyć tego samego dnia go nauczyć.

Jak uzyskać dostęp do startu lotnego na komunikację z Meksykanami W możliwie najkrótszym czasie

Zapomnij o klasie i akademicką teorię świata. Jeśli chcesz nawiązać kontakt w świecie rzeczywistym z języka hiszpańskiego to sprawia, że ​​o wiele więcej sensu, aby rozpocząć z najprostszym i najszybszym Hiszpański które można oddany do użytku od razu.

Problemem jest to, większość nauczycieli, zajęcia i kursy poświęcić najlepszych sposobów jest, aby szybko zacząć mówić po hiszpańsku. Zamiast tego nalegają na nauczanie Ci drobne punkty gramatyki, które mają niewielki lub żaden wpływ na umiejętność porozumiewania się.

Mówiąc najprościej, hiszpański, że rzeczywiście można zastosować w rzeczywistym świecie jest naprawdę najlepszym miejscem, aby rozpocząć.

Tak oczywiste, jak to ostatnie zdanie jest, że jest to niefortunne fakt, że w świecie rzeczywistym Hiszpański jest rzadko nauczane. Moje skróty pomoże Ci zmienić swoje podejście, dzięki czemu można rozpocząć korzystanie Hiszpański razu.

W rzeczywistości nie jest pochowany skarb hiszpańskiego słownictwa, które zazwyczaj ukryte przed studentami, ale jest to najlepszy sposób, aby nauczyć się komunikować w języku hiszpańskim szybko.

Otwórz ten skarb i można nauczyć się sposobu korzystania aż 3013 hiszpańskich słów bez żadnego oporu, bo.

masz już je znam, po prostu nie wiem im na tyle dobrze, aby z nich korzystać.

Herezje co mam na myśli.

Skrót do hiszpańskim

Jak uczyć się aż 3013 słów hiszpańskich natychmiast i wykorzystywać je do wyrażania siebie w Meksyku lub gdziekolwiek hiszpański jest używany.

Jego proste, aby otworzyć ten skarb hiszpańskich słów. Wszystko, co musisz zrobić, to nauczyć się rozpoznawać hiszpańskich słów, które mają takie same łacińskie korzenie jak ich kuzyni angielskich. Gdy pokażę wzory, tak łatwo, będziesz w stanie odróżnić je w mgnieniu oka.

Wystarczy nauczyć 31 jest łatwy wzory i będziesz mieć hiszpańskiego na wyciągnięcie ręki. W rzeczywistości, będziesz miał dostęp do potencjalnego słownictwa 1000s hiszpańskich słów.

niesamowity Chodzi o to, jak łatwo jest umieścić je w używać mówić Język hiszpański. Wszystko, co musisz zrobić, to nauczyć się prostych zasad tłumaczyć angielskich słów w języku hiszpańskim i można zacząć komunikować się w języku hiszpańskim niemal natychmiast.

Podam krótki przykład.

Istnieje 211 bardzo użyteczne słowa ŁZA Kategoria do użycia od razu do komunikowania się w języku hiszpańskim.

Jestem pewien, że będzie pozytywna. To sprawia, że ​​tak dużo więcej sensu, aby w pełni wykorzystać skróty do hiszpańskiego niż zwykły sposób nauczył się hiszpańskiego?

W moim oczywiście pokażę 28 więcej kategorii instant hiszpańskich słów że można uczyć się we własnym tempie. To może być łatwe 15-25 minutowe sesje w ciągu 31 dni polecam. albo jak niektórzy z moich uczniów można rzucić się pod intensywnym weekendzie hiszpańskiego zanurzenie.

Szczerze mówiąc, chciałbym, aby wziąć swój czas i pozwolić mu tonąć w. W ten sposób staje się częścią ciebie i Natychmiastowe Słownik hiszpański maksymalnie 3013 Słowa jest twoje wykorzystać w dowolnym momencie.

Wiem, co masz na myśli, ale jak mogę wymówić te słowa i jak mogę ich używać w zdaniach?

Chcesz powiedzieć tych hiszpańskich słów, dzięki czemu można mówić po hiszpańsku wiedząc, że otrzymujesz punkt w poprzek i są zrozumiałe.

Dlatego Skrót do hiszpańskiego pochodzi z 31 krok po kroku lekcji audio. To prowadzi do natychmiastowych mówiąc te słowa hiszpańskiego w sposób języka hiszpańskiego będzie zrozumieć.

Plus, pokażę ci siłę wzorców, dzięki czemu można używać słów w pełnych zdań hiszpańskich.

Jak zakończyć każdy prostym kroku jesteś już używane w świecie rzeczywistym hiszpańskiego. Wiesz, że możesz mieć aż 3013 hiszpańskich słów na wyciągnięcie ręki. Co więcej można ich używać w zdaniach o poprawnej wymowie i bycia zrozumianym.

Ale nie ma na to moje słowo.

Moi przyjaciele z Ameryki Łacińskiej są zdumieni moich postępów.

"Mój hiszpański przychodzi razem cudownie. Inwestowanie w toku to najlepsza inwestycja zrobiłem. Mam kilka hiszpańskich przyjaciół przemówień (Ameryki Łacińskiej) i oni byli zaskoczeni moim toku. Dzięki Tobie."

Ornell Bedasse. USA

Mam zamiar mówić płynnie po hiszpańsku w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Dzięki Tobie i Twojej niesamowitej systemu edukacyjnego.

"Ja i moja rodzina mają dużo zabawy z lekcji Ci zapewnić. Mam zamiar mówić płynnie po hiszpańsku w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Dzięki Tobie i Twojej niesamowitej systemu edukacyjnego. Dziękuję za to, że tak łatwo."

Frank Burns – USA

Byli zdumieni, ile hiszpański Wiedziałem. Byłem komunikować w języku hiszpańskim bez trudności

" Bardzo podobał mi swój kurs hiszpańskiego. I badał innych książek, ale swój kierunek Made It SOOOOO dużo łatwiej nauczyć się hiszpańskiego",

Później Melinda napisał do mnie ponownie i dodaje

"ok, ja studiuje kurs jak szalony, bo wiedziałem, że będę widząc mój hiszpański przyjaciel zeszłym tygodniu. Zjadłem kolację z 2 przyjaciółmi i byli zaskoczeni, jak wiele Hiszpański Wiedziałem. Byłem komunikować w języku hiszpańskim bez trudności. Ci sprawiają, że nauka zabawą. dzięki jeszcze raz"

I prawie zrezygnował nauki języka hiszpańskiego. Twój styl zainspirował mnie po raz kolejny. Znalazłem nowy zaufanie mówiąc językiem.

"Cześć Marcus Chciałem tylko poinformować, że jestem bardzo zadowolony z kursu. I prawie zrezygnował nauka hiszpańskiego znalazłem, jak mówisz, starając się poznać wszystkie czasowniki prosto z książki gramatyki, trudnym i było znalezienie go coraz trudniej utrzymać moja motywacja do góry. Twój styl zainspirował mnie po raz kolejny, a ja się z tego bardzo.

Spędzam tylko 30 minut dziennie z kursu i za każdym razem mi odchodzić uczucie uczę się czegoś za każdym razem, a co najważniejsze znalazłem nową zaufanie mówiąc językiem!

Jeszcze raz bardzo dziękuję za udzielenie mi motywację do tyłu i utrzymać dobrą pracę. saludos"

Trudy Britton UK

Wziąłem kurs odnosić się lepiej
moi żołnierze hiszpańskojęzycznych"

" Twój kurs był bardzo pomocny i jest tak wiele rzeczy, które mogę powiedzieć, ale żaden nie pasuje lepiej niż DZIĘKUJĘ

Jestem oficerem (army) i wziąłem kurs odnosić się lepiej z moich hiszpańskojęzycznych żołnierzy i nauczyłem się więcej niż z tego przedmiotu w dwóch toku studiów "

Clifton D. Bass, CPT, US ARMY

Myślę, że radzą sobie cenne usługi w pomaganiu ludziom zrozumieć hiszpańsku

"Twój materiał jest doskonała, a nacisk na cognates jest bezcenne dla mnie jako początkujący. Myślę, że radzą sobie cenne usługi w pomaganiu ludziom w zrozumieniu hiszpański. Dziękuję Ci. (Gracias, muy amable)."

Ja już znalazłem się wiedząc, że rzeczywiście mogę umieścić zdań razem.

"Dzięki. Twój kurs jest wspaniały!

Mam nadzieję, że będzie w moich ostatnich 10 lat mojej kariery i mam nadzieję na emeryturę kiedyś w Chile.

I zbadali i kupił liczne kursy hiszpańskiego na przestrzeni lat, a twoje jest pierwszy znalazłem się naprawdę „przyjazny dla użytkownika”. Jestem bardzo podekscytowany do przodu z moim studia

I już się rozpoczęły studia swój kurs i trudno umieścić go w dół. Mam podstawową wiedzę i słownictwo pod moim pasem. ale nigdy nie był w stanie rozmawiać w języku hiszpańskim. Po zaledwie przeczytaniu kilku pierwszych rozdziałów kursu już znajduję się wiedząc, że rzeczywiście mogę umieścić zdań razem.

Ponownie, Twój kurs jest naprawdę wspaniały. Wielkie dzięki, na końcu publikacji oczywiście, że nawet ktoś z ograniczonym lub bez wcześniejszej znajomości języka może, od pierwszej strony, poczucie spełnienia.

Ciągle bardzo napięty harmonogram i nie ma godzin dziennie poświęcić na studiowanie. krótkie rozdziały. zwięzłe i praktyczne podejście do nauki języka obcego są dokładnie tym, czego szukałem.

Kathy Davis USA

"Marcus To było więcej niż się spodziewałem i mój hiszpański jest tym lepiej dla niego. Naprawdę uważasz, że zrobił kawał dobrej roboty, a co ciekawe udało ci się mieć tego poczucia „humaness” w całym. Czułem się tam byłaś ze mną zachęcając mnie. masz rację, to jest całkiem odejście od zwykłej taryfy podręczników, które wymagają takiego herkulesowego wysiłku przy mniejszym wynikiem.

Meridian Kohler Jamaica

What a wonderful world Ci pomogły otwarte dla mnie.

"Marcus, byłem w Cuernavaca przez dwa dni i uczę się tak dużo. Twoja nauka pozwoliła mi zadawać pytania, a nie ja rozumieć. Po rozmowa jest inicjowana mogę prosić o pomoc w mojej budowie słów i uczę się bardzo szybko.

What a wonderful world Ci pomogły otwarte dla mnie. Dziękuję Ci."

Douglas (Diego) Miller USA

To jest tak łatwe do naśladowania.

"Cześć Marcus, chcę tylko powiedzieć, że jesteś świetnym nauczycielem, miałem spojrzeć na swój styl nauczania i jest tak łatwy do naśladowania. Dziękuję za pomoc z moich lekcji hiszpańskiego !!"

Jodi Willis Nowa Zelandia

Te ciepłe i kochający ludzi objąć mnie jako jednego z nich i czule, że mam łaciński duszę!

Wielu moich przyjaciół są hiszpańskojęzycznych ludzi. Puerto Rico, inni to Meksyk, Panama, Kuba, Kolumbia, Wenezuela, a lista jest długa. Chciałbym rozmawiać z nimi w ich ojczystym języku. Te ciepłe i kochający ludzi objąć mnie jako jednego z nich i czule, że mam łaciński duszę! Bycie Amerykaninem, jestem zaszczycony.

I już po pierwszej części kursu, a ja już mówienie spójnych zdań do moich przyjaciół.

Ja naprawdę lubię więcej niż tylko dorywczo znajomości języka. Myślę, że w końcu znalazł narzędzie Bardzo dobrze,"

Suzanne Piazza USA

Czuję powinienem skontaktował Cię dawno temu.

"Cześć Marcus, Twój kurs języka hiszpańskiego jest naprawdę ciekawy program. Czuję powinienem skontaktował Cię dawno temu. Mam ogromną przyjemność uczyć się języka hiszpańskiego od ciebie. Z ciepłymi pozdrowieniami,"

Shiba Shankar Giri Indie

Dużo szybciej niż moich książek

"Hola Marcus, jestem prawdziwym Początkujący Basic for Spanish lekcje naprawdę pozwala mi uczyć się o wiele szybciej niż w moich książkach. Dziękuję – Muchas gracias,"

Elizabeth Ballantyne London UK

Moje tempo uczenia się jest znacznie przyspieszone

"Drogi Marcus rozpocząć korzystanie z kursu i muszę powiedzieć, że jest genialny. Robi to, co mówisz. Chociaż mam doskonałą native hiszpański moja szybkość uczenia się jest znacznie przyspieszony: Szczególnie czasowniki gdzie miałem blokadę"

John Rees Nowa Zelandia

Jesteś geniuszem, ten kurs jest wspaniałe

"Jestem naprawdę ciesząc się mój kurs hiszpańskiego. Mam ok. 1 godziny dziennie i czuję się bardziej komfortowo przez cały czas. Jesteś geniuszem, ten kurs jest wspaniałe"

Czuję się o wiele pewniej w swoim hiszpańskim

"Mam naprawdę zadowoleni z kursu i czuję się o wiele pewniej w swoim hiszpańskim. Jest to o wiele łatwiejsze niż w podręcznikach pracuję dalej. "

I zaczęli komunikować się z moimi przyjaciółmi latynoskich w ciągu dwóch tygodni

"Twoje lekcje hiszpańskiego pomogły mi ogromnie.

Próbowałem kilka "w domu" metody nauki hiszpańskiego nad ciągu kilku miesięcy, a nie powiodła się. lekcje nie trzymać moją uwagę. Z lekcji zacząłem komunikacji z moich latynoskich przyjaciół w ciągu dwóch tygodni. Moi przyjaciele są ze mnie bardzo dumny.

Jestem przekonany, ze swoim programem i polecam swoją stronę do tych, którzy mają chęci do nauki hiszpańskiego. Dziękuję Ci."

Lisa Clausel USA

Nauczyłem się więcej w pięć godzin kursu niż ja nauczyłem się w dziesięć dni na cztery godziny od ich kursu.

"Piszę do was, aby podziękować za absolutnie najlepszy kurs hiszpańskiego wokół, a za hojność pokazano w sposób rynek IT.

Niedawno wrócił z dwutygodniowego "Intensive Spanish" Oczywiście w Kostaryce i nauczyłem się więcej w pięć godzin kursu niż ja nauczyłem się w dziesięć dni na cztery godziny od ich kursu.

Kurs jest wspaniałe i warte wiele razy więcej niż można ładować."

Bob LaFortune USA

Jestem w stanie wykonać pełnych zdań w ciągu jednej godziny słuchania CD

"książka z płyt są wspaniałe. Uczę się tak szybko umieścić rzeczywiste zdań razem.

Marla Wiosna USA

Nauczyłem się więcej w 2 dni z kursu niż ja nauczyłem po 100 xi miesiącach innych kursów.

"Drogi Marcus Niezwykła – wonderful back-up, świetna jakość.

Mieszkam 4 miesiące w roku w Hiszpanii i kupiłem każdą płytę i książkę i po prostu dostał zaplątane w niestrawnych słów i doświadczeń – wszystko zupełnie unconnectable i przygnębiające. Nauczyłem się więcej w 2 dni z kursu niż ja nauczyłem po 100 xi miesiącach innych kursów. Kocham to. Świetny produkt. pozdrowienia"

Jeszcze raz dziękuję za danie mi szansy nauczenia się nowego języka, który chciałem się nauczyć od tak dawna

Jeszcze raz dziękuję za danie mi szansy nauczenia się nowego języka, który chciałem nauczyć się przez tak długi czas, a teraz jestem pewien, że mogę to zrobić bez wydać dużo pieniędzy na wydatki szkolne. Z poważaniem,"

W czerwcu przyszłego roku jadę do Andaluzji. Gdybym nie pobrać program wierzę nadal być tylko „myślenie” o tym.

"Dla około roku starałem się nauczyć podstawowych podstaw języka hiszpańskiego. mogę opisać moje wysiłki jako prawdziwą katastrofą. Jednak teraz jest prawie sześć tygodni, począwszy od pobierania skrót 2 hiszpańskiego, muszę powiedzieć, natomiast sceptyczny na początku jestem zaskoczony, jak szybko wszystko się zmienia. Przyznaję się do trudności z jakiegoś wymowy ale mój odczyt ma przyjść skokowo.

Ja przez wiele lat cieszył się słuchając dźwięków gitary flamenco, ale nigdy nie byłem w stanie słuchać go w jego korzeni tak powiem, głównie ze względu na barierę językową. Jest to z wielką przyjemnością, że powiem wam, że w czerwcu przyszłego roku jadę do Andaluzji. Gdybym nie pobrać program wierzę nadal być tylko „myślenie” o tym.

Więc Marcus dziękuję za danie mi „push”, który został potrzebny na tak długo.

Mam jeszcze długą drogę do przebycia, ale droga jest coraz krótszy.

Jeszcze raz wielkie dzięki"

Teraz jestem naprawdę nauczyć się mówić po hiszpańsku

Brad Vigansky USA

Myślałem, że lekcje były genialne

"Bardzo podobała mi się lekcje. Myślałem, że są genialne! Jestem Australian dziewczyna podróży w Hiszpanii, która uwielbia szybko i efficently uczyć się hiszpańskiego. Dziękuję bardzo za rozmowę. Czy mogę powiedzieć, myślałem lekcje były genialne? Tak myślę, że są genialne. Dzięki wielkie. Z poważaniem"

Keri Światło australijski w Hiszpanii

Żałuję, że nie znalazłem jeszcze kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy zaczął brać urlop w Hiszpanii

"Cześć Marcus, Chciałem tylko poinformować, po zakupie ebook itd mój hiszpański jest idzie świetnie, mam długą drogę do przebycia jeszcze, ale wiem, że z kursu na pewno się uda, życzę wam znalazłem kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy zaczął brać urlop w Hiszpanii, i walczył z językiem tak długo, ja po prostu nie mógł sobie przypomnieć słowa bez względu na to, jak ciężko i długo uczyłem je z kursu jej tak łatwo.

Polecam wam wszystkim, dziękuję bardzo poważaniem."

Doreen Parkhurst Wielka Brytania

I znaleźć swoją drogę dużo zabawy i dużo łatwiejszy

"Drogi Marku Wystarczy powiedzieć dziękuję, żyłem w Lanzarote na Wyspach Kanaryjskich w ciągu ostatnich 8 lat i próbowałem wiele różnych sposobów nauki języka hiszpańskiego i okazało się to bardzo trudne. Mój 3 dzieci są płynnie, znajdę swoją drogę tak dużo zabawy i dużo łatwiej, nawet dzieci, że jego zabawy, więc jeszcze raz dziękuję. poważaniem Świt Harris poważaniem,"

Świt Harris Wyspy Kanaryjskie

On mówi bardzo słabo po angielsku, a my komunikują o wiele bardziej w dzisiejszych czasach – dzięki swoim programie.

" Wiedziałem como ESTA i gracias już w czerwcu, zaledwie 3 miesiące temu. Po użyciu program, ja teraz mówię wiele słów w zdaniach hiszpańskich i łączyć.

Szczerze mówiąc, nie dały Programu razem polecam i jestem nadal szybko się uczyć.

Mój nowy "novio" chłopak, który jest hiszpański jest pod wrażeniem. On mówi bardzo słabo po angielsku, a my komunikują o wiele bardziej w dzisiejszych czasach – dzięki swoim programie.

To pomogło mi zobaczyć, jak romantyczny język jest – Kocham język!"

Tina Sprayberry USA

Następny Skrót do hiszpańskim

Jak Ignite Your Imagination tak, że będziesz w stanie się uczyć hiszpańskiego wyrazu. I może być jak najszybciej. Kilka słów na minutę lub więcej.

Wskazówka: Sztuką jest, aby uwolnić swoją wyobraźnię.

Jest na to sposób, który pozwala złożyć się w swoim umyśle żadnego hiszpańskie słowo, które chcesz. Jednak, by móc pobrać ten wyraz z szafki w głowie do woli.

Ilekroć widzisz słowo, jego znaczenie jest łatwe do odzyskania. Gdy masz coś do powiedzenia, można pobrać słowa musisz wyrazić siebie w języku hiszpańskim.

Podobnie jak swego rodzaju komputera i pobiera informacje, twój umysł (który jest o wiele bardziej wydajny niż jakikolwiek komputer) daje możliwość nauczyć się hiszpańskiego słowa szybkie i wyciągnąć je kiedy chcesz je, masz natychmiastowy dostęp.

Tak, z nieco mniej myślenia analitycznego i trochę więcej wyobraźni twórczej, będziesz zaskoczony, jak łatwo jest nauczyć się hiszpańskiego słowa.

Wszystko czego potrzebujesz to związek psychicznego między angielskim i hiszpańskim słowem chcesz się nauczyć. Te linki są nazywane psychiczne mnemoniki

Mnemonika są bez wątpienia najpotężniejszym narzędziem do nauki dowolnego języka.

Dlaczego mnemoniki tak potężny?

mnemoniki umieścić potęga wyobraźni do uczenia się. Niestety w szkole najbardziej nauka pozostaje mózg analityczne i sztywne. Mnemoniki są przeciwieństwem, że dostęp do prawa półkula. Prawo mózg jest twórcze, pomysłowe, płyn i dużo lepiej szybkiego uczenia się .

Mnemoniki zabrał mnie z donikąd w języku hiszpańskim, do dominacji języka hiszpańskiego. Z moim kierunkiem że będą one takie same dla Ciebie.

W rzeczywistości, mogą otworzyć nowy świat hiszpańskiego dla Ciebie.

Możesz być na dobrej drodze do uczenia hiszpańskiego Odblokowanie To szafce w swoim umyśle i używać moc swojej wyobraźni Umysłu.

Jeśli nie zostało zbadane wyobraźni w nauce na chwilę, gdy system szkolny wygnał go ze swojego umysłu dawno temu. Nawet jeśli myślisz, że nie masz żadnej wyobraźni. Nie martw się, to jest tuż pod powierzchnią i łatwo zapalić raz pokażę wam tajemnicę.

Pokażę ci, co mam na myśli.

Pozwala stworzyć pomost pomiędzy angielskiego słowa i hiszpańskiego słowa teraz.

hiszpańskie słowo chleb jest patelnia.

Wyobraź sobie cooking chleb w patelnia. Naprawdę wykorzystać swoją wyobraźnię i zobaczyć siebie w swoim umyśle gotowania cały bochenek chleb w patelnia. Crazier wygląda lepiej.

Tworząc obraz psychicznego uzyskiwania dostępu do szafki swojego umysłu. Ten psychiczny związek między słowem angielskim chleb i hiszpańskie słowo patelnia. daje dostęp do plików i odzyskać wyraz woli.

Wiem, że można to zrobić z wielkim sukcesem, w rzeczywistości.

Pokażę ci, jak internalizacji 2 hiszpańskich słów w czasie krótszym niż minuta

Użyj wyobraźni, aby dowiedzieć się tych słów.

 • Hiszpańskie słowo plaża jest playa .
  Wyobraź sobie, że są "grać ing na plaża
  zobaczyć siebie w waszych umysłach oko bawiące się w piasku.
  W jaką grę grasz?
 • Hiszpańskie słowo basen jest piscyna .
  Wszyscy wiemy, że dziecko, które lubi sikanie w sposób basen
  (Przykro mi o tym jeden, ale łatwiej
  wyobrazić sobie lepsze i niestety dla
  pływacy ale dobre dla nas nauka hiszpańskiego
  Tam często, że brudny mały dzieciak, który wkurza w basenie)

  Ok jest to naprawdę możliwe, aby dowiedzieć się 2 słowa pod minutę?

  Pozwala sprawdzić, czy masz pomysł mnemotechniki i poznał hiszpańskich słów.

  Pomyśl o tym, co słowa polach myśli.

  Co to słowo angielskie dla

  Co jest dla angielskich słów

  i tylko na dokładkę Herezje trzecie słowo

  Co to słowo angielskie dla

  Gratulacje! Z łatwością złożony z dala 2 słowa plus przykład słowo patelnia .

  Zobacz jak łatwo można odzyskać do internalizacji i hiszpańskich słów.

  A my jesteśmy tylko zarysowania powierzchni co jest możliwe. Po dodaniu kompletny system błyskawicznych hiszpańskich słów, mnemotechniki, lekcje audio i rzeczywistych hiszpańskich zdań w kontekście chłopca, to podróż na język hiszpański staje się naprawdę ekscytujące.

  W końcu czuję, że naprawdę można nauczyć się słów, których potrzebujesz, wymawia je w prawdziwych zdaniach i rozumieć.

  Oto niektóre doniesienia od ludzi, którzy przeszli przez mojego kursu i doświadczonych radość komunikowania się w języku hiszpańskim po raz pierwszy.

  Sprawia, że ​​bardzo łatwo zarówno uczenia się i zapamiętywania słów i mówić je od razu, nawet w zdaniach!

  Dopiero zaczynam się uczyć czytać i pisać hiszpański i chciałbyś pochwalić cię na doskonałych hiszpańskich plików audio.

  Uważam, że są one najbardziej przydatne do mnie, ponieważ ci, którzy mówią, (zarówno w języku angielskim i hiszpańskim) wymawia swoje słowa bardzo wyraźnie i nie ma muzyki w tle lub inny hałas, aby odciągnąć mnie od słuchania i zrozumienia tego, co jest mówione. To jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ mam znaczny ubytek słuchu, ale będzie to korzystne dla każdego!

  A także sposób, w jaki materiał jest prezentowany sprawia, że ​​bardzo łatwo zarówno uczenia się i zapamiętywania słów i mówić je od razu, nawet w zdaniach!

  Jane Rema Kanada

  Uczę się w fantastycznym tempie.

  "Marcus, jestem naprawdę zdumiony swojej wdzięczności. Udać się do tak wielkiego wysiłku, aby przygotować lekcje i dodatkową pomoc. Nie mogę ci dziękować. Uczę się w fantastycznym tempie. Dzięki jeszcze raz."

  Ben Sheehan Australia

  Twój kurs jest ekscytujące i satysfakcjonujące.

  Curt Ersson Szwecja

  Kocham swój kurs

  "Drogi Marcus, kocham swój kurs. Wielkie dzięki,"

  Carmella Hill -USA

  Po prostu trzeba nam mówić, bez wysiłku

  "Geniusz kursu jest łatwość, z jaką wsunąć koniugacji. Zamiast siedzieć i zapamiętywania, wystarczy nam mówiąc, bez wysiłku. Trzeba nam za pomocą: ja, ty, ona, on, my, oni, poprzez zdań, bez zastraszania. To nie mogło być lepiej. Dziękuję bardzo, "

  Harriet Raitano Tampa, Floryda – USA

  Byłem zaskoczony tym, co udało mi się nauczyć i co ważniejsze pamiętać w tak krótkim czasie

  "Dziękujemy za wskazówek i informacji na temat tej fantastycznej drodze uczenia espaol. Do tej pory byłem zaskoczony tym, co udało mi się nauczyć i co ważniejsze pamiętać w tak krótkim czasie. Myślę, że te metody zostały odkryte są naprawdę fantastyczne. Ponownie Muchas Gracias poważaniem"

  Surika Lott- Perth, Australia Zachodnia

  Uczenie się o wiele bardziej niż jakiekolwiek inne kursy próbowałem

  "Mam bardzo dużo korzystają z tego kursu i uczę się o wiele bardziej niż robi to z innych kursów próbowałem."

  Jeanine Honor USA

  I zostały szybko naprzód dzięki swoim nauczaniu

  "Twój Oczywiście były bardzo cenne będę ją skończyć w przyszłym tygodniu. I zostały szybko naprzód dzięki swoim nauczaniu."

  Timo Holkeri Finlandia

  Nauczyłem się więcej hiszpańskiego w ciągu zaledwie kilku dni niż w trzy miesiące od innych kursów

  "Witam, myślę, że oczywiście w języku hiszpańskim jest wielki. Nauczyłem się więcej hiszpańskiego w ciągu zaledwie kilku dni niż w trzy miesiące od innych kursów."

  Nauczyłem się więcej w 7 tygodni, niż w poprzednich 5 lat.

  "Twoja książka jest wspaniała. Nauczyłem się więcej w 7 tygodni, niż w poprzednich 5 lat. Nie mogę się doczekać, aby wiedzieć, gdzie iść dalej! Dziękuję Ci bardzo"

  Yvonne Harvey Australia

  "Doskonały program uczę dużo hiszpańskim i to jest zabawne, utrzymania dobrej pracy."

  Marlon Mark Khan USA

  Mam udostępniane wy ​​dwaj z moich najmocniejszych Skróty szybko cieszyć i używając hiszpańskiego w świecie rzeczywistym. Jest jeszcze inny skrót trzeba wiedzieć, bo.

  Co dobrego jest wiedzieć kilka słów, jeśli nie można umieścić je razem mów po Hiszpańsku i uzyskać swój punkt w poprzek.

  Czy wiesz, że z zaledwie kilku bardzo wszechstronnych hiszpańskich słów i kilku prostych wzorów hiszpańskich słów można wyrazić tylko o coś chcesz powiedzieć?

  Kluczem jest wiedzieć, jakie słowa i wzory, które daje możliwość wyrażania się w języku hiszpańskim?

  Skrót do hiszpańskim

  Do najczęściej używanych słów hiszpańskich. Native Speakers nich korzystać kółko dla maksymalnej Komunikacji i można użyć ich też wyrazić siebie bez nerwowość, wahania czy strachu.

  Kluczem do wprowadzenia hiszpańskiego razem jest wiedza które słowa są ważne nauczyć i jakie słowa są stratą czasu.

  Herezje co mam na myśli.

  Nie popełnij tego błędu!

  Nie mogę uwierzyć, że jestem tak głupi i tyle czasu zmarnowane. Dowiedziałem się słowa, które nigdy nie będą nigdy używane. I nawet nauczył się słowo naczyń ociekaczem i plughole.

  Ile razy myślisz Użyłem hiszpańskich słów do naczyń ociekaczem i zatkać dziurę w rozmowie?

  I jestem pewien, że nigdy nie będą z nich korzystać albo.

  Sekret coraz sprawie szybkiej ścieżki z hiszpańskim jest, aby nauczyć się słów, które są najbardziej praktyczne, innymi słowy, najczęściej używane słowa.

  Wont popełnia błąd zrobiłem. Mam zamiar umieścić na szybką drogę i pokazać w jaki sposób internalizacji 100 najczęściej używanych słów mocy i 18 ekspresyjne czasowniki zasilania. Będą Cię do świata rzeczywistego hiszpański komunikacji o wiele szybciej.

  Weźmy najbardziej przydatne słowa, nauczyć się prostych wzorów, aby umieścić je razem, łączyć je z Instant hiszpańskich słów i będziesz mówić się burza w krótkim czasie ITT i łatwiejsze niż myślisz.

  Zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe. Pozwala to udowodnić.

  Skrót do hiszpańskim

  Odkryć tajemnice Mówiąc świecie rzeczywistym hiszpańsku, więc można komunikować się z Meksykanami i powiedz, co chcesz lub trzeba powiedzieć

  Można użyć hiszpański nauczyłeś się dziś uczynić w świecie rzeczywistym hiszpańskiego tak jak byłoby użyć w rzeczywistych rozmów.

  A najlepsze jest to, można mówić po hiszpańsku na różne tematy. Nauczysz się komunikować się w każdej sytuacji.

  Dam ci kilka przykładów szybkich

  W hiszpańskim mówić o przyszłość jest bardzo proste, wystarczy użyć czasownika zasilania. Powiedzieć zamierzam wystarczy powiedzieć voy a

  Jaki jest hiszpańskie słowo

  Co jest po hiszpańsku

  Co jest po hiszpańsku

  Co jest po hiszpańsku

  Jak robisz tak daleko?

  Nauka może być łatwo nie można go.

  Jestem pewien, że wiesz słynne wyrażenie "Mi Casa es su casa."

  Moj dom jest TWOIM DOMEM.

  Co jest po hiszpańsku

  Co jest po hiszpańsku

  Co jest po hiszpańsku

  Co jest po hiszpańsku

  Nadal jest łatwe do zrobienia porządku.

  Można uznać to zdanie?

  Oczywiście można go rozpoznać.

  Komunikowanie się w języku hiszpańskim jest tak, że łatwe.

  Są to przykłady bardzo szybki, aby dać Ci pomysł, jak łatwo można zacząć komunikować się w języku hiszpańskim.

  Wyobraź sobie, jak wiele będzie można powiedzieć po wykonaniu moich 31 krok po kroku lekcje.

  Wyobraź sobie, ile będziesz mówić kiedy masz wszystkie grupy 31 błyskawicznych hiszpańskich słów pod pasem. Będziesz mieć możliwość korzystania z aż 3013 słów, aby powiedzieć czegokolwiek będzie chciał powiedzieć.

  Plus będzie posiadać 100 najczęściej używanych słów Moc w zasięgu ręki i. Będziesz w stanie natychmiast wykorzystywać 18 czasowników mocy, aby w świecie rzeczywistym hiszpańską rozmowę.

  Twoi znajomi będą zachwyceni i głośniki hiszpański doceni cię w sposób, mogę sobie wyobrazić teraz, jak mówisz do nich w ich własnym języku.

  Herezje co kilka moich studentów zgłosiło.

  Jest to najlepszy kurs Widziałem jego superb

  "Cześć, Ktoś, kto szuka się uczyć hiszpańskiego potrzebę nie patrzeć dalej ten kurs dostaje 110% ze mną. kurs jest łatwy do naśladowania. Będziesz szybko nauczyć. Jest to najlepszy kurs Widziałem jego superb "

  Billy Clark – USA

  Gramatyka jest nauczane w jasny sposób, że nie jest wcale bolesna studiować ani trudne do opanowania.

  "Marcus, chcę powiedzieć, że właśnie zakończył swój bieg, i naprawdę czuję, że to dobry sposób, aby nauczyć się dużo hiszpańskiego. Gramatyka jest nauczane w jasny sposób, że nie jest wcale bolesna studiować ani trudne do opanowania. Dziękuję Ci."

  Phyllis McBride. Kanada

  Twoja metoda wychodzi poza zwykłe tłumaczenia i zapamiętywania, uczy, jak myśleć. Kiedy jesteś w stanie myśleć o tym, jak słowa są wykonane, można opanować język.

  "Witam, miałem chęci do nauki hiszpańskiego przez dwa lata, ale większość metod Spojrzałem nie pasuje do mojej dorywczo podejścia do nauki. Uważam, że powtórzenie lekcji dźwiękowych być nudne, podczas gdy książki były zazwyczaj skomplikowane i nieco przytłaczający dla początkujących. Nawet prostsze programy koncentrują się zbytnio na turystów i miał niewielką wartość.

  Program jest idealny, to jest dokładnie to, czego szukałem.

  Twoja metoda wykracza poza zwykłe tłumaczenia i zapamiętywania, uczy, jak myśleć. Kiedy jesteś w stanie myśleć o tym, jak słowa są wykonane, można opanować język.

  Moim jedynym rozczarowaniem jest to, że skończyłem lekcje. Mam nadzieję, że pewnego dnia przygotować dodatkowy kurs, więc mogę kontynuować studia.

  Dziękuję bardzo, twoja praca jest bardzo ceniona. Życzę wszystkim badanie materiału może być takie proste i przyjemne."

  Mogę powiedzieć, że jestem zaskoczony, jak mogę napisać już zdań hiszpańskich.

  "Spędziłem dwa semestry na poziomie uczelni hiszpańskiej klasy tutaj w Davis – i nie mógł pisać lub mówić w ogóle! Zrobiłem w klasie, ale nie mógł umieścić zdanie razem – niesamowite!

  leccion 11 w obu książkach i cieszę widząc pewien wzrost !!

  Mogę powiedzieć, że jestem zaskoczony, jak mogę napisać już zdań hiszpańskich."

  Sheryl Flocchini USA

  Ja już nauczyłem się znacznie szybciej, niż gdy używałem innych programów.

  "Wszystko wygląda świetnie i jestem bardzo podekscytowany, aby korzystać z produktu. Ja już nauczyłem się znacznie szybciej, niż gdy używałem innych programów. Wielkie dzięki!"

  Moja najtrudniejsza część nauki języka hiszpańskiego został czasowniki i koniugacji, ale po wysłuchaniu nagrań, wydaje się bez wysiłku

  "Drogi Marcus, muszę powiedzieć, że po pobraniu lekcje audio Znalazłem swój styl nauczania, aby być łatwe i taaak skuteczne.

  Moja najtrudniejsza część nauki języka hiszpańskiego został czasowniki koniugacji które w czasach, ja po prostu ignorowane lub zrezygnował. Ale po wysłuchaniu nagrań, wydaje się bez wysiłku

  Muchas Gracias na znakomite narzędzie nauczania. saludos,"

  Laura Rigoni USA

  To również pozwoliło mi zapoznać hiszpańskich gazet

  "Właśnie skończyłem swoją doskonałą kurs. Nauczyłem rozsądny tła słownictwa wcześniej, ale nie miał nic wspólnego "klej" słowa razem w fraz, które mógłbym produkcji. Mam jeszcze długą drogę do przebycia, ale okazało się, że oczywiście dał mi fantastyczną uziemienie w codziennych wyrażeń, że mogę odnosić się do zapamiętania z względną łatwością.

  To również pozwoliło mi zapoznać hiszpańskich gazet i mieć dobry pomysł, co historie dotyczyły.

  Okazało się, że nie mogę się doczekać każdej lekcji i było pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po powrocie do domu z pracy. To było bardzo miłe, że lekcje są skonstruowane w taki sposób, aby nie ugrzęznąć i utrzymać swój entuzjazm w trakcie trwania. Uważam, że to bardzo satysfakcjonujące po każdej lekcji, czując, że ja na pewno nauczyłem się czegoś, że będę trzymać się.

  Jak tylko wysłać e-mail mam zamiar sprawdzić hiszpańskie gazety, aby zobaczyć, co oni mówią o FC Barcelona (piłka nożna).

  Dziękuję Ci bardzo."

 • RELATED POSTS

  • Nauczyć się rysować Karykatury …

   Śmiali się, kiedy powiedziałem, ja szedłem do narysować karykaturę ale kiedy widzieli mój rysunek – byli w wartościach bezwzględnych histerię ! Od: Recepcja artysty, Graeme Biddle Data: RE:…

  • Chciałbym nauczyć się rysować

   Myślałem, że będzie to dobre miejsce, aby umieścić to też, jak to jest sztuka cyfrowa jest mój ostateczny cel – dobrze, po opanowaniu podstaw oczywiście. Więc chcesz nauczyć się rysować. I mam…

  • Chcę nauczyć się rysować

   „Nie mogę narysować linię prostą.” „Nie mogę nawet narysować dobrą figurę Stick”. „Artyści mają tyle szczęścia, że ​​masz talent do rysowania.” Słyszałem wszystkie wymówki w książce o tym,…

  • Jak nauczyć się szkicowania samochodów online, aby dowiedzieć się szkicując w Internecie.

   Jeśli jesteś po uszy do samochodów osobowych i gotów nauczyć się rysować samochody, rozległym świecie Internet jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć. W internecie jest wypełniona samochodów…

  • Dowiedz się szydełkować amigurumi, nauczyć się szydełkować Internecie.

   Zachwyceni tym klasę. Michele Wilcox ułatwiła zabawa. I na drutach, ale miał problemy w przeszłości próbuje nauczyć się szydełkować. Klasa ta pomogła mi się uczyć mają mnóstwo zabawy robią….

  • Nauczyć się rysować – rysunek online …

   Najciekawsze golfowe Poprawić swoje umiejętności rysowania w ciągu zaledwie 1 dzień z tych porad rysunkowych … Jeśli jesteś stosunkowo nowym świecie sztuki masz niewątpliwie przyjść przed…

  Comments are closed.