Palatab

Jak naturalnie leczyć skóry tagów …

Jak naturalnie leczyć skóry tagów ...

Choroby skóry i problemy są dość częste u osób w każdym wieku i leczenia dla nich może być dość delikatna.

tagi skóry, znamiona, brodawki, plamy starcze i zaskórniki są niektóre choroby skóry mogą być skierowane, choć istnieje około 3000 różnych problemy skórne mogą doświadczyć.

Każda zmiana skóry, koloru, faktury lub zapach może być potencjalnym problemem zdrowotnym i trzeba działać szybko, aby go leczyć. leki farmaceutyczne są dostępne do użytku i leczenia, ale czasami może działać ostro i agresywnie na skórę.

Aby zabezpieczyć się przed nieprawidłowościami skóry i od leków chemicznych, istnieje kilka domowych receptur, które mogą Ci zdrowy i świecącą skórę w żadnym momencie.

Poniżej znajdziesz niektóre z najbardziej skutecznych środków domu najczęstszych chorób skóry, które są zarówno tanie i skuteczne:

Mole występuje na skórze, ale nie stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Gdy mol zaczyna zmieniać kolor lub rozmiar, może być przezroczysty oznaką raka.

Albo ekstrakt czosnku lub surowy czosnek może być bardzo owocne dla leczenia molowych. Upewnij się, aby oczyścić skórę wokół mola taśmą maskującą lub wazeliny. Dla opcji bardziej naturalny wosk pszczeli i olej wybrać zamiast wazeliny. Stosuje się miejscowo i zabandażować kreta. Powtarzaj, aż widać pozytywne rezultaty.

 • Olej rycynowy i sody oczyszczonej

Zmieszać oba składniki aż do postaci pasty, a miejscowo stosuje się na mol. Obszar bandaża i pozostawić wklej do pracy na noc. Następnego ranka, przemyć skórę dobrze. Powtórz każdej nocy, aż widać poprawę.

Użyj wacikiem nasączonym octu jabłkowego i stosować bezpośrednio na mol. Bandaż powierzchnię i pozostawić ACV działać przez osiem godzin. Powtarzaj, aż mol zaczyna ciemnieć i spada.

Małe, ale tricky- brodawki są otrzymywane w wyniku brodawczaka ludzkiego lub HPV. Zwykle leczenie polega na kwas salicylowy lub zamrażania. W niektórych przypadkach, owijając brodawki pod taśmą klejącą jest również pomocne. Jednakże, tu są inne leki, które mogą pomóc pozbyć się brodawek:

Banany mogą być najszybszym sposobem na skórze brodawek-free. Rub brodawkę z skórce od banana każdej nocy i powtórzyć leczenie aż brodawka zniknie. Zazwyczaj trwa to do dwóch tygodni, aby zobaczyć wyniki.

Surowy miód, wcierać bezpośrednio na brodawki mogą być bardzo skutecznym sposobem, aby pozbyć się go. Owinąć bandażem skórze po nałożeniu go. Gdy brodawki są poddawane surowym miodu, mają bardzo małe zmiany ponownemu.

Czosnek może poradzić sobie z brodawki w ciągu zaledwie 14 dni, jeśli są stosowane surowe lub juiced. Natrzeć czosnkiem na brodawki każdej nocy i owinąć okolica dobrze. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować sok z czosnku dwa razy dziennie.

tagi skórne zwykle powierzchniowych na skórze szyi, górnej części klatki piersiowej, pach i powiek. otarcia skóry jest najczęstszą przyczyną tagi skórne występują. Standardowo są one traktowane z wiążąc się, odcinając i zamrażania. Ale oto kilka bardziej naturalne i mellow sposoby radzenia sobie z nimi:

Użyj wacikiem nasączonym ACV i wyciśnięty z dodatkowym płynem. Dotknij poszkodowanych i pozostawić na jakiś IME. To trwa kilka dni dla tagu skóry ciemnieć i odpadają.

Dodaj drzewa herbacianego kropli olejku na nasiąknięte wodą wacikiem. Prasa na obszarze zagrożonym i bandaż dobrze. Powtarzać zabieg 2-3 razy dziennie przez miesiąc. Jeśli są trwałe efekty będą wielkie.

 • Pieczenia i olej rycynowy

Ciemne plamy na skórze przychodzą z wiekiem i mogą pojawić się na kończynach lub na twarzy. Przyczyną tego zjawiska nie jest jasne skóry, choć jest ona związana z nieprawidłowościami wątroby i ekspozycji na słońce.

Oto w jaki sposób można je traktować: Plamy starcze lub ciemne plamy są przebarwione plamy na skórze na twarzy, dłoniach i przedramionach. Mimo, że ich przyczyną nie jest jeszcze jasne, wielu lekarzy uważa, że ​​występują one w wyniku ekspozycji na słońce i starzejącej wątrobie. Oto, co można użyć, aby je leczyć:

Cytryna ma właściwości, które są w stanie znikają ciemne plamy. Zanurzyć wacik i pocierać na ciemnych plam dwa razy dziennie.

Użyj surowe Aloe Vera na ciemnym miejscu i pozwolić mu działać przez 30 minut. Możesz uprawiać tę roślinę w domu i zastosować żel wewnątrz liści.

Cebuli są bardzo zdrowe do wielu celów i usuwania przebarwień z jednym z nich. Sok lub mieszankę cebuli i stosować bezpośrednio na ciemnym miejscu. Niech lekarstwem moczyć przez 10-15 minut, a następnie dobrze spłukać. Powtarzaj aż ciemne plamy znikną.

Aby uzyskać najlepsze efekty, wymieszać chrzan z octem i stosować na ciemnym miejscu na codzień. W czasie, można zauważyć poprawę i ciemna plama zniknie.

Domowe serum witamina C są idealne do usuwania ciemnych plam. Stosuje się miejscowo na ciemnych plam, a wyniki zostaną przedstawione wkrótce. Jest to również dobre dla eliminując inne tkanki uszkodzonej skóry, jak również.

Gdy skóra styka się z brudem zewnętrznej pory mają tendencję do zatkania i oddychanie skóry przerwane. Aby uzyskać świecące i miękka skóra, bez stanu zapalnego, o to co można zrobić:

Postać pasty z mieszanie cukru i cytryny. Trzeć na skórę z organicznej bawełny piłki. Za pomocą ruchów okrężnych masować skórę. Gdy to zrobisz, dobrze spłukać ciepłą wodą.

Para wodna może być bardzo wydajne w dostarczaniu Państwu błyszczące i oczyszczoną skórę. Po pierwsze, jesteś dobrze swoją twarz. Umieść twarz wrzątkiem. Przykryj głowę ręcznikiem, dla ostatecznego efektu.

Pary wodnej w ciągu 10 do 15 minut. Upewnij się, aby być narażony na pary w jak największym stopniu. Po zakończeniu mycia twarzy i dobrze spłukać letnią wodą. Aby usunąć dodatkowe zanieczyszczenia, stosować ocet.

RELATED POSTS

 • Jak leczyć zapalenie skóry Naturalnie …

  Użyj rozcieńczony miód na obszarze zagrożonym. Miód to popularny środek domu do stanów zapalnych skóry, ze względu na jego dobrze zbadane właściwości przeciwzapalne. [1] Jest dostępna…

 • Jak leczyć świerzb naturalnie …

  Świerzb jest wspólne problemy skórne, które jest trudne do wyleczenia. Świerzb roztoczy, które wynikają z nory głęboko pod skórę, powodując uczucie swędzenia. Ta choroba może być zaraźliwa, gdy…

 • Jak leczyć podrażnienie skóry po …

  Jak leczyć skórę po gwintowaniu Jest to pytanie na umysły wszystkich kobiet? Pochlebne kształt brwi jest coś, co wszystkie kobiety wyglądają na tak wiele sposobów są poszukiwane, aby go…

 • Jak naturalnie leczyć skóry tagów …

  Kto na tej ziemi nie jest zainteresowany patrząc wielki i wspaniały. Prawdopodobnie są święci. Niestety, tylko nieliczni z nas są święci, a większość z nas nie może puścić możliwości, które…

 • Jak rozjaśnić skóry Naturalnie …

  Wielu ludzi ciężko pracować, aby osiągnąć sprawiedliwy i nieskazitelną skórę. Rynek jest zalany z kremów rozjaśniających skórę i balsamów. Jednak takie produkty są szkodliwe substancje…

 • Jak leczyć poplamiona wypryskami skóry …

  Nierówne, wypryskami skóry jest jedną z najbardziej irytujących problemów, które przeszkadzają Prawie każda kobieta, zwłaszcza po 40. roku życia po prostu nie wiedzą, jak wiele niepokoić może…

Comments are closed.