Palatab

Jak narysować karykaturę Początkujący …

Jak narysować karykaturę Początkujący ...

Oto jak narysować karykaturę w modzie krok po kroku. Omówimy rysując karykatury ze zdjęcia w przyszłych lekcji ale teraz po prostu chcemy skupić się na podstawowej struktury, które będą potrzebne, aby dowiedzieć się, w celu łatwego rysowania karykatur.

Ucząc tego podstawowego systemu będziesz miał wszystkie narzędzia potrzebne do opracowania wspaniale wyglądających karykatury. W zależności od tego ile ćwiczysz ten system będzie bezpośrednio określić jakość rysunków, że jesteś w stanie zrobić.

Poszczególne kawałki twarzy są następujące: nos, usta i podbródek, usta, oczy, brwi, czoło, włosy i uszy. Zwróć uwagę na różne kawałki i kolejność w jakiej występują. Kiedy nauczysz się jak rysować karykatury można wyciągnąć części twarzy w tej kolejności.

Chcesz dowiedzieć się, jak można wyciągnąć własne Karykatury?

Mam ułożyła nowy kurs, który nauczy Cię wszystkiego, co potrzebne, aby wyciągnąć własne śmieszne karykatury bez względu na swój obecny poziom artystyczny jest.

Kurs będzie dostępny jedynie przez ograniczony czas, więc pospiesz się do poniższej stronie internetowej, aby uzyskać wszystkie aktualne informacje!

Powodem rysunek je w kolejności jest to, że można zapoznać się z rysunkiem twarzy w taki sam sposób za każdym razem. Podobnie jak w przypadku wielu wyuczonych umiejętności powtarzania jest niezbędna i pomoże szybciej i łatwiej nauczyć.

Dla uproszczenia wyciągnie głowę z boku na razie. Z boku, bardziej powszechnie nazywane profilu, to najprostszy rodzaj karykatury, które można wyciągnąć.

Pierwszym krokiem podczas nauki jak narysować karykaturę jest nos. Istnieje wiele różnych rodzajów nosów, które można wyciągnąć i obejmie tych, w innej lekcji później. Na razie wystarczy skopiować nosa, które można zobaczyć po prawej stronie.

Postępuj zgodnie ze strzałkami w obrazie kiedy robisz własny rysunek. To jest droga ołówka powinien poruszać się na stronie. Chcesz mieć profil nosa (1), a następnie nozdrza (2) i wreszcie z tyłu nosa (3).

Dalej będziemy rysować usta i usta. Będzie się uśmiechać, bo uśmiech zawsze sprawiają, że osoba, z którą rysunek wyglądać jak najlepiej. Postępuj zgodnie z poniższymi 5 kroków, aby narysować usta.

1. Małe krzywa łączenia nosa do górnej części jamy ustnej.

2. Narysować krzywą dla górnej wardze. Ponieważ jesteśmy rysunek człowieka nie trzeba się martwić o dodawaniu detali do górnej wargi, ale jeśli rysunek kobietę to lewy górny definicja jest niezbędna. Dodaj linię prostą do końca tej linii, aby pokazać naturalną linię, co dzieje się, gdy ktoś się uśmiecha.

3. Narysuj lekko zakrzywioną linię, aby pokazać zęby.

4. Narysuj kolejną linię krzywą na dolnej wardze. Ich kształt jest zbliżony do górnej krawędzi. Należy zauważyć, że dolna warga nie bezpośrednio połączyć się z górną wargą. To jest wybór stylu, ale myślę, że rysowanie dolną wargę jak to wygląda lepiej niż wtedy, gdy są one podłączone. Zapraszam do eksperymentowania na własną rękę zawsze.

5. Do wykończenia dolna warga narysować "do" kształt krzywej.

Kolejnym obszarem do rozwiązania jest oczu i brwi. Ponieważ jest to jak wyciągnąć lekcję karykatura to zobacz profil nie będzie musiał się martwić o rysunek obu oczu, co czyni ten rodzaj rysunek znacznie łatwiejsze.

Następny narysować okrąg dla ucznia. Jednym ze sposobów, by rysunek wielkie oczy jest włączenie podświetlenia. To nic więcej niż zwykły biały okrąg, który wygląda jak światło odbija się od oka.

Następnie można dodać prostą krzywą wzdłuż dna oka wskazuje dolną powiekę. Jedną z najważniejszych rzeczy, aby zauważyć podczas uczenia się, jak narysować karykaturę jest prostota wszystkiego. Często mniej więcej tutaj, więc oprzeć się pokusie nadmiernie komplikować.

Przyjrzyj brwi obiektu i wyciągnąć górną brwi oka. Zazwyczaj brwi jest lekko zakrzywiona i przyjmuje kształt powieki. Podczas rysowania samice należy zwiększyć krzywą brwi dla efektu bardziej efektowne.

Teraz, że większość detali twarzy wypełnia swój czas, aby przejść dalej. Będziemy wykończyć ucho, czoło, włosy i wreszcie szyję, aby zakończyć tę lekcję na jak narysować karykaturę.

Lubię rysować ucho przed wejściem do włosów dać sobie punkt odniesienia przy opracowywaniu włosy. To jest bardzo osobiste preferencje, a jeśli chcesz, możesz narysować ucho po włosach.

Aby narysować ucho wszystko, co trzeba zrobić, to krzywą podobną do tyłu "do" kształt i następnie wewnątrz tego kształtu narysować coś, co przypomina "RE." Istnieje wiele różnych sposobów, aby wyciągnąć roku, więc nie krępuj się wymyślić własne, jeśli ten styl ucha nie wygląda zbyt gorąca dla ciebie.

Czoło jest krzywą, która łączy się z nosem do góry, aby na początku włosów. Zanim zacznę rysować włosy Chciałbym umieścić jeden punkt, gdzie z tyłu głowy powinno być.

To daje cel strzelania na jednym rysunku na włosy, które pomaga utrzymywać kształt główki, tak że nie wydaje się być zbyt małe w tył głowy.

Jeśli dopiero zaczynasz naukę jak narysować karykaturę Sugeruję, używając punktu odniesienia dla tylnej części głowy.

Ta postać ma kolczaste włosy, tak jak jesteś rysunek o tym pamiętać i używać lekkich uderzeń więc linie nie zbyt gruba. I zazwyczaj wyciągnąć na zewnątrz, a następnie przejść do narysować linię włosów od wewnątrz, że ramki twarzy i tworzy linię włosów.

Gdy włosy są wykończone remisu na brodzie. Podłącz go do dolnej wargi, a następnie obraz w lewo.

Szyje na karykatury są zwykle dość cienkie i połączyć się z mniejszą zabawny patrząc ciała kreskówki.

To wszystko na tej lekcji o jak narysować karykaturę. Teraz już wiesz podstawowe części głowy i jak je rysować. W pozostałych lekcji karykatur sekcja pójdziesz bardziej szczegółowo na temat różnych części i nauczyć się przesadzać i łączyć ze sobą różne części do tworzenia wszystkich rodzajów głowic.

Nie przegap tego – Naucz się czerpać z profesjonalnych artystów

Szukasz dokonać przełomu ze swoimi zdolnościami artystycznymi?

Artyści z najlepszych na świecie studiach, takich jak Disney, Nickelodeon, błękitne niebo, i Pixar dzielą swoje ciężko zarobione wiedzy, dzięki czemu można dowiedzieć się bezpośrednio od ludzi, którzy tworzą niesamowite komiksy, filmy i bajki, że wszyscy oglądać i miłość.

Jeśli jesteś zmęczony szuka dobrego nauczyciela – przestać patrzeć teraz i kliknij ten link.

RELATED POSTS

 • Jak narysować konia początkujących …

  KROK 1. ⦁ teraz, ponieważ wiele amatorskich artystów popełnić tego samego błędu umieszczenia sporysz zbyt wysokie lub zbyt niskie, naszkicowałem się kilka przykładów, które pokaże, gdzie…

 • Jak narysować psa, nauczyć się rysować psy.

  Ciąg dalszy ze środkowej kolumny – Po nauczyć się rysować portret psa, można następnie użyć tego rysunku jako początek obrazem swojego psa! Po opanowaniu podstaw psów rysunek, znajdziesz…

 • Jak narysować prosty człowiek

  Najlepszym sposobem, aby nauczyć się rysować Pikachu jest skopiowanie jednego lubisz najbardziej. Jeśli nadal masz karty Pokemon Pikachu można skopiować bardzo łatwo z kart. To może wydawać się…

 • Jak narysować Cartoon Person …

  KROK 1. Aby rozpocząć wyciągając swój karton dziewczyna narysować kształtu głowy, a następnie dodać wytyczne twarzy. Następny wyciągnąć całą linię ciała położeniu, jak widać tutaj, co jest z…

 • Jak narysować twarz manga, jak …

  Preston Stone’a Ta lekcja pokaże Ci, jak rysować mangi znaków twarz. Nie jest to szczególny charakter – jest to jeden zrobiłem w górę. Stosując się do tych podstawowych zasad, można nauczyć się…

 • Jak narysować twarz jak narysować pełny osoby.

  Przed umieszczeniem ołówka na papier, należy zapoznać się z ogólnymi zasadami kciukiem standardowych proporcjach twarzy: Oczy są w połowie drogi pomiędzy górną główki i podbródku. Dno nos w…

Comments are closed.