Palatab

Jak naprawić stulejka bez chirurgii

Jak naprawić stulejka bez chirurgii

Spośród 100 obrzezaniu chłopców:

75 nie będzie łatwo karmić piersią po operacji

55 będzie miał niekorzystne reakcje z chirurgii

35 będzie miał pooperacyjną krwotoku do jednego stopnia lub innego

31 opracuje meatal wrzody

10 muszą mieć zabieg obrzezania powtórzone naprawić wcześniejsze problemy chirurgiczne / error
8 ucierpi infekcji w miejscu operowanym

3 opracuje stulejka pooperacyjny

2 będzie mieć bardziej poważne powikłania (napad, zawał serca, udar mózgu, utrata prącia, śmierć)

1 będzie wymagać dodatkowego natychmiastowej operacji i szwów, aby zatrzymać krwawienie

1 opracuje zwłóknienie

1 opracuje stulejka

1 będą leczone antybiotykami dla ZUM (zakażenia układu moczowego)

1 będą leczone antybiotykami o zakażeniu miejsca operowanego

Spośród tych, którzy otrzymują leki przeciwbólowe po zabiegu (około 4% z tych chłopców poddawanych obrzezaniu w Stanach Zjednoczonych), niektóre będą miały niekorzystne reakcje na leki przeciwbólowe wtryskiwanego

Spośród 100 dziewiczych chłopców:

1 będą leczone antybiotykami na UTI (mniej, jeśli napletek nie jest przymusowo schowane)

1 zostanie opowiedziana aby wyciąć w późniejszym okresie życia dla jednej lub innego powodu (mniej, jeśli napletek nie jest przymusowo schowane)

Uwaga: Jeden z czytelników tych statystyk (człowiek wyciąć wbrew jego woli w chwili urodzenia z 4 nienaruszonych synów dzisiaj) krytyce (bardzo dokładnie), że to jest rzeczywiście 100 100 obrzezani chłopcy, którzy doświadczają negatywnych skutków w wyniku obrzezania. Każda i każdy z nich traci narząd odpowiedzialny za wiele jego całe życie zdrowia i normalnego funkcjonowania.

Amen! Mieszkam w okolicy (Midwest), gdzie mamy 90% wskaźnik obrzezania. Można sobie wyobrazić "TSK TSKS" od ludzi, kiedy odkryli, mój syn był nienaruszony. I szczerze nie obchodzi mnie co ludzie myślą – nie jestem zamiar zrobić zabieg kosmetyczny na noworodka urodzonego doskonały właśnie taki był.

Dzięki za zwrócenie świadomości tego problemu.

Jestem zaskoczony, jak wiele osób uważa, że ​​jest to dopuszczalne praktyki. Czy można sobie wyobrazić uzyskanie dowolnej części ciała odcięte bez leków przeciwbólowych, nie mówiąc kawałek swoimi genitaliami? Myślę, że jeśli więcej osób wie, co naprawdę wydarzyło się w czasie obrzezania – podobnie jak niemowlęta mają swoje ramiona i nogi przywiązany dół – mogą zdecydować inaczej. Jest to praktyka, która została przyjęta w celu zapobieżenia chłopców z masturbacji (co oczywiście nie działa :-). To nie ma żadnego uzasadnienia medycznego i moim zdaniem nie różni się zbytnio od żeńskich narządów płciowych.

I to jest, gdy rzeczywistość obrzezania spełnia zawodu lekarza. Zwłaszcza w Ameryce, lekarze korzystają finansowo z tego zabiegu nie-terapeutycznego i dlatego mają żywotny interes w zminimalizowaniu ryzyka języka i / lub pomijanie danych rzeczywistych wprost.

Jak zawsze, jesteś spot-on.

Bardzo polecam innego Poród pedagog w blogu na ten temat:

Niezwykle skuteczne przesunięcie perspektywy.

Dzięki za posta! Chciałbym zobaczyć więcej rzeczy tu o obrzezaniu. Ludzie nadal uważam, że zamierza obniżyć ceny i chorobami przenoszonymi drogą płciową UTI obrzezać. westchnienie.

Strwberryjoy – Dziękuję za zachętę. Twój komentarz mnie uśmiech, bo mamy nadmiar tutaj na temat obrzezania – więcej w rzeczywistości, niż w jakimkolwiek innym miejscu ogólnego wychowania i to czasem robi się ludzi „zdenerwowany”. Niektórzy nie lubią przyjście twarzą w twarz z MGM w USA

Jeśli pójdziesz do funkcji wyszukiwania po lewej stronie tego bloga, można wpisać w różnych słów (takich jak „obrzezanie” lub „obrzezany” lub „nienaruszone” lub „napletka” czy „ból”) i wymyślić więcej artykułów, które odnoszą się do tego tematu.

Na temat chorób przenoszonych drogą płciową (i HIV) oto kilka ostatnich linki (większość z nich także dodatkowe linki do dalszych czytania na dole artykułu):

Porządek publiczny przytoczyć HIV: http://www.circumcisionandhiv.com/

Just an update na moim poprzednim komentarzu – to stanowisko ma teraz listę AAP lekarzy (wraz z ich e-maile), którzy rozważają obecnie, czy zalecić rutynowe niemowląt (mężczyzna) obrzezania. Proszę wysłać je teraz – po sprawiają, że decyzję, będzie już za późno! Zapraszam do skopiowania & wklej nazwy & adresy z moim blogu w tym poście lub inne stanowisko.

DrMomma: Cieszę się słysząc, że tempo spadło. Staram się kształcić więcej ludzi, ale to jest tak trudno zmienić zdanie. Dlatego większość ludzi za to, że jest tak, że ich dziecko nie będzie "różne" i to jest po prostu smutne. Ewolucja powie mi, że jeśli było coś "źle" o część lub jeśli nie było potrzebne, to nadal nie istnieć.

Błogo nienaruszone i dumny intactivist!

Co za wielki post. Czy tak naprawdę co to dziecko, które jest obrzezany wygląda jak tuż po? Wszystkie z nich czy to po prostu zły? Ja nie mam serca, aby spojrzeć na zdjęcia lub wideo procedur. Wiedzieliśmy sposób z wyprzedzeniem, że nie byłoby uzyskanie tego zrobić. Moja mama jest jedyną osobą, która naciska na niego, ponieważ "nieobrzezanych penisy wyglądają brutto", Powiedziałem jej, że miał jeszcze zobaczyć penisa znalazłem szczególnie "atrakcyjny", W każdym razie, wielki post i mam nadzieję, że nie przeszkadza mi to cytowanie lub kierowania osób do niego następnym razem debata nadjeżdża!

Emmalie i Aidana mama –
Tak, to co to typowy krój i penis w stanie nienaruszonym noworodka wygląda. Nie ma nic niezwykłego obrzezanych penisa na tym zdjęciu – oprócz tego, że pokazuje okaleczenia narządów płciowych ludzkim dzieckiem w ścisłej szczegółowo. I nie jestem pewien, że to może kiedykolwiek być traktowane czegokolwiek, ale „zły”. (

Sarah – utrzymania dobrej pracy! Każdy dziecko zapisane jest ludzkie życie zmieniło – i pokolenia, które oszczędził z takich okrucieństw kontynuowanej. Dotknięcie więcej istnień ludzkich niż prawdopodobnie sobie sprawę. Jeśli nie są już w spokojnym grupy dla rodziców na FB, można znaleźć wiele innych rodziców w butach tam. (Link na stronie tej stronie). Albo, jeśli chcesz mi przedstawić Wam (in-line mody) do bardziej intactivists Wi i Midwest, byłbym szczęśliwy, aby to zrobić. Mają wiele świetnych pomysłów dzieje wokół. Znajdź mnie tam na FB, jak również – http://www.facebook.com/drmom i po prostu daj mi znać * * kto jesteś. 😉

Alyssa G: Wiem, jak się czujesz. Mój znajomy postanowił uzyskać jej adoptowany syn obrzezany niedawno – myślę, że operacja została tylko zrobić wczoraj. Nawet po tym, jak poprosił ją czytać literaturę o tym problemie na „pokojowego rodzicielstwa”, wciąż przeszedł z nim. Biedny mały facet ma 32 miesięcy – zaledwie kilka dni starsza od mojej małej dziewczynki – Czuję się straszne dla niego!

Obrzezani mężczyźni mają tendencję do naporu ciężej, szybciej i głębiej podczas stosunku. To nie umniejsza przyjemności damskiej, w taki sposób, że są niemożliwe do oszacowania, ale są jednak prawdziwe.

Szef urologii dziecięcej w głównym szpitalu Amerykański nauczania powiedział mój przyjaciel, że około 25% jej liczby spraw polega na naprawy uszkodzeń spowodowanych rutynowego obrzezania.

Mój syn nie jest obrzezany. Never skóry "wycofali" jak powiedzieli, że będzie. Gdy miał 12 lat. stary zaczął odczuwać ból, ponieważ skóra jest zbyt napięty. Przywiozłem go do pediatry, który zalecił mu się obrzezaniu natychmiast. Byłem przerażony i nie chciał uwierzyć, że nie było innych opcji. Znalazłem pediatryczna urolog w naszym regionie, który przepisał leki do stosowania miejscowego należy stosować 2x dziennie. i w sześć tygodni. VOILA. Problem rozwiązany. Transformacja była niesamowita! Skóra teraz cofa się normalnie. Bez bólu, bez cięcia. Chcę jak wiele osób, aby usłyszeć / przeczytać moją historię, bo nasi synowie zasługują na coś lepszego.

Wielki wiedzieć. Mam syna, który w stanie nienaruszonym po prostu okazało 12 i jego skóra nie ma "wycofali" albo jeszcze jednak skoro nie przeżywa żadnych kłopotów / ból, że nie zrobił nic na ten temat. Doszliśmy będziemy czekać i zobaczyć, czy to dba o siebie. Jeśli nie, dobrze jest wiedzieć, że są możliwości, które nie pociągają za cięcie. Na pewno będę o tym pamiętać, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jest to bardzo prosty sposób, aby go umieścić – dziękuję. I zostały poszukiwania problemu myself circ na moim własnym blogu dużo w ciągu ostatnich kilku miesięcy. to takie głębokie problemem, i to jest przykre, że ludzie mają tendencję do mycia go jako "nie ma sprawy." Zastanawiam się, czy widzisz tę listę statystykach będzie zmienić niektóre umysły. Mam nadzieję, że będzie!

Aby Alyssa G – nie wystarczy skórę Circ dziecko zaraz po urodzeniu będzie dla mnie znaczy, że on nie t muszą być circed * nigdy *. Moja matka powiedziała to samo o mojego najmłodszego brata w 1988 roku, że nie było wystarczająco dużo skóry im czuć się komfortowo robi to, więc ona powinna pójść do urologa dziecięcego. Gdy to zrobiła, powiedziano jej, że powinna ona po prostu zostawić go takim, jakim był, że circing nie było konieczne w każdym razie, tak zrobiła. I. dorastał myśląc był circed! Tak, tylko myśleć o tym, jak wiele bardziej prawdopodobne, szkoda byłoby na chłopca, który ma mniej niż przeciętne ilości skóry tam na pierwszym miejscu! Może mógłbyś przekonać tego mamie, że skoro jej dziecko ma mniej skórę do rozpoczęcia w /, może w końcu wygląda bardziej circed niż nienaruszona tak, więc dlaczego ct off nawet więcej * * jego skóry ??

Cześć! Dzięki za komentarz tego. Próbuję przekonać przyjaciela, aby nie Circ syna i chciałabym, aby wysłać to do niego, ale będzie chciał poznać źródło / s. Można dodać, że do postu gdzieś?

Ciekawe odczytu z Glick na "Zaznaczony na twoje ciało": "że przymierze Pana i jego dwie ostateczne obietnice (zdumiewający sukces reprodukcji i hojne dotacje grunty (wszystkie z ziemi Kananejczyków) po raz pierwszy pojawia się w Księdze Rodzaju 15, wcześniejszym tekście J, ale z jedną zasadniczą różnicę, nie ma wzmianki o obrzezanie." "Aby przypieczętować przymierze Jedynym wymogiem jest to, że Abram oferują kilka ofiarnym animals- jałówka, kozy, barana, gołąb, i jeden inny ptak. Tutaj znajdziemy żadnej wzmianki o obrzezaniu, bez zmiany nazwy, nie ma wzmianki o Izaaku i Izmaela." "Podobnie jak wielu ich sąsiadów, starożytni Izraelici obrzezanie praktykowane, ale nie jako obowiązkowego rytu i prawdopodobne rzadko u niemowląt; ani nie skojarzyć go z ideą przymierza."

To było kapłanami Judzkiej który napisał Genesis P 17 (tekst) 13 lat po domniemanym życiu Abrahama, który wezwał do obrzezania noworodków. Obrzęd inicjacji nie tyle dla dziecka, ale o ojcu, który musi obrzezać synowi się bo jest świadomy tego wydarzenia, podczas gdy niemowlę nie jest. Tego typu circ.s było odcięcie acroposthion (część, która wisi obok żołędzi). Nie uszkodzenia łzawienie napletek z żołędzi (wyniki w ten sposób blizny od pociąć do czubka żołędzi) i bez amputacji części zakrywającej żołądź. Radykalne Circ. również medycznie znany jako zmniejszenie prącia, jak my się dzieje wieków później. Tora nie mówi do uczcić ciało, oryginalne Przymierze jives z najwcześniejszego Judei.

Cieszę się, że wyszliśmy naszych synów nienaruszone. Nasza położna powiedziała nam, że nie było powodów medycznych do wykonywania obrzezania, a my wykorzystaliśmy jej rady. Po przeczytaniu Twojego posta i słuchanie innych informacji, czuję się tak bardzo potwierdziła w tej decyzji.

Jestem tak szczęśliwy, że przylgnęło do moich karabinów. Mój mąż chciał nasz syn circumsised a ja nie. Nie mogłem nawet myśleć o oddanie go przez ten ból tuż po przejściu przez stres rodzi, przeforsował na kanał i bycia w świecie, a nie ciepły i przyjemny wewnątrz mnie, musząc pracować dla jego jedzenie zamiast niego coraz bezpośrednio do niego. Poprosiłem o tym w moich appts Dr, przeczytać kilka rzeczy na niej znaleźć tam naprawdę nie ma powodu, medyczne, a kiedy zapytałem mojego męża, dlaczego chciał to zrobić, naprawdę tylko jego powód mógł wymyślić dlatego, że był. Poprosiłem innymi mamami, a wiele z nich stwierdziło, że właśnie opuścił decyzję do swoich mężów, bo nie ma penisa, więc twój, niech tatusiowie podjąć decyzję. jeśli bym zrobił, że mój syn nie byłby w stanie nienaruszonym tylko dlatego, że jego ojciec isnt. gdy mój mąż zobaczył obraz tego, jak dziecko dostaje przywiązany w dół, i jak wygląda penis tuż po jego cięte, przyszedł do mojego stronie płotu, na szczęście! Fuj! Czytając jeszcze bardziej dogłębnie temat, tutaj czuję się tak bardzo, że stałem się praw mojego dziecka pozostać nienaruszony!

Zgadzam się z czytelnikiem, który powiedział 100% obrzezani chłopcy doświadczają negatywnych skutków. Wszyscy oni stają się ludzie, którzy nie doświadczają pełnego odczucia podczas stosunku, a których penisy nigdy nie będzie działać jak w naturze. Wielki post funkcji napletka znaleźć tutaj:

Szczerze nie mogę uwierzyć, ze wszystkimi dowodami, że obecnie nie jest to wciąż przedmiotem dyskusji w ogóle. Łamie mi serce:(

Szczerze nie mogę zrozumieć, jak ktoś „preferuje” wygląd obrzezanego penisa i okaleczyć swoje dzieci na podstawie ich preferencji seksualnych. Tam musi być coś naprawdę złego tam, na pewno? Co do dwóch obrazów na górze, pierwsza wykonana mój żołądek falowanie. Zawsze zaufany moje instynkty jelit i mój gut prawie zwymiotowałem w tym obrazie. Nigdy. Nigdy nie będziemy tolerować idiotów, którzy iść i to zrobić celowo ich synami. (Nie mówię tu o ludziach, którzy mieli swoje szpitale robić za plecami).

Zarówno moi chłopcy są dumą cała!
Dzięki za szczerą post na tym często temat tabu.
Zdjęcia są niepokojące, ale tak niezbędne ღ
Kiedyś do pracy w gabinecie lekarzy, gdzie każdy z dziewięciu lekarzy „intactivists”.
(W Australii Południowej)
Byłbyś zaskoczony, ilu pacjentów przyszedł zainteresowanie obrzezanie dla swoich noworodków!
Świadoma GPS – Love it!

Niedawno mój syn wyjaśnił, co obrzezanie jest i jak jest ona wykonywana, ponieważ jest on w stanie nienaruszonym i chciałem, żeby zrozumieć, dlaczego on może wyglądać inaczej niż tata lub innych chłopców. Pokazałem mu zdjęcia i rozpoczął pokazując mu procedurę. (Jest 8) nie mógł ominąć igły do ​​danego dziecka i po prostu zapytał " dlaczego nie mogą zrobić, że nielegalne?"

Prawda od 8 lat ok’d którzy oczywiście nie obchodzi, że wygląda inaczej niż tata!

Dlatego w dalszym ciągu uważa, że ​​zmieniając nasze naturalne ciała jest dobra na wszystko po prostu miesza mi w głowie.

Poprosiłem pediatra jeśli on cofa się napletka w dobrze niemowlęcym check-up i powiedział tylko tyle, aby upewnić się, że jest otwarta. WESTCHNIENIE. Więc powiedziałem, "Można zapytać rodziców, czy on sika, a jeśli tak, to mówią, że to oczywiste, że jest otwarty, nie?" Zgodził się. Mam nadzieję, że nigdy "kontrole" na jeden raz.

Po prostu musiałem umieścić moje 2 centy tutaj, ja pochodzę z Ameryki Łacińskiej kraju -Chile były obrzezanie nigdy nie był tematem, bo to praktycznie nie istnieje. Nikt circumcises tam. Poprosiłem moich dwóch braci i ojca, nie tak dawno temu o tym, mój młodszy brat zadzwonił do mnie do szaleństwa! co mam na myśli, jak szalony może ktoś będzie wyciąć penisa. to były jego słowa (w języku hiszpańskim lol) mojego najstarszego brata aswell jak mój tata powiedział, że to było coś, czego nigdy nie robić, lekarze nie dają jej do ciebie, kiedy rodzą się, że jest to procedura głupie, jeśli nie jest poparte coś aktualnie dzieje się dziecko.
Nawet nasi najbliżsi przyjaciele, którzy są Żydami są obrzezać! więc jestem Domyślam się, że jest rzeczą USA, stworzony, aby dostać więcej pieniędzy. Nigdy nie będzie to zrobić, aby moje dzieci. tak smutne zobaczyć bliskiej rodziny tutaj w USA nadal to robić, a nie z moich przyjaciół i rodziny to zrobić w Chile.

Muszę zgodzić się z wami na ten temat. Czuję, że musimy zrobić koszulkę z napisem, "Czy obrzezać swoje kobiety? Niż nie rób tego dla naszych ludzi!

Czytałem soo wiele articals dziewcząt, którzy zostali zmuszeni, aby obrzezać, i mogę powiedzieć już teraz chciałbym uruchomić daleko daleko. Jeśli lizać i powiedzieć,"To nie jest prawdziwe, to nie rób tego z dziewczynami." Niż ja proponuję szukać go UOP siebie.

Bez względu na to, dlaczego kultura robi to wciąż nie jest w porządku. Chłopcy i dziewczęta zasługują na głos w tej sprawie

Myślę, że kiedy przychodzi co do czego powinniśmy dawać nasi chłopcy do wyboru, zamiast zmuszać go na nich. Każdy facet mam dnia nie był w stanie nienaruszonym, a choć mówią, że nigdy nie doświadczył żadnych problemów, to mnie przeraża. Nie sądzę, że mogę umieścić mojego syna przez to piekło. Ja zmusiłem się do oglądania filmów z procedurą robione i płakałam za każdym razem. Ja znajduję się chce oskubać biednego dziecka z tej sytuacji i craddle go w moich ramionach. Dziecko zawsze krzyczy krwawe morderstwo, jakby własnego życia był wripped od niego.

Jestem w ciąży i ma chłopaka. Dziękuję za tą informację. Zawsze byłem przeciwko obrzezaniu.
Mój mąż ma bardzo złe blizny na jego obrzezanego strony, a więc kiedy powiedziałem mu, że nie chce mieć nasz syn obrzezany, byłem w szoku, gdy powiedział, że tak! Jak może ktoś, kto miał taki zły expereince z czymś, chcesz umieścić własne dziecko thru to? Jest chłopcem danej Momma, a mam wrażenie, matka mówi mu, co powinniśmy robić, bo nagle „wie” co i ma opinie na temat przypadkowych tematów.

RELATED POSTS

 • Jak naprawić stulejka bez chirurgii

  Obrzezanie mężczyzn związany z mniejszym przyjemności seksualnej Mężczyźni obrzezani albo jako dzieci lub dorosłych zgłosić mniej intensywną przyjemność seksualną i orgazm niż ich odpowiedniki…

 • Jak naprawić stulejka bez chirurgii

  Cel, powód Niektóre z powodów medycznych rodzice niemowląt płci męskiej wybierają obrzezanie są w celu ochrony przed zakażeniami dróg moczowych i napletka, zapobiegania raka, zmniejsza ryzyko…

 • Jak naprawić stulejka bez chirurgii …

  Phimosis jest zdefiniowana jako niezdolność do wycofywania skóry (napletka lub napletka) obejmujący główkę () żołędzi prącia. Phimosis może pojawiać się jako szczelne lub „pierścienia” z gumką…

 • Jak zdobyć obrzezany bez chirurgii

  Dla przypomnienia, autor tych stron jest zdecydowanie przeciwny wszystko mimowolne obrzezanie nie mniejszym lub większym stopniu niż jakakolwiek inna koreańska odmiana, i nie ma problemu z…

 • Jak naprawić stulejka bez chirurgii

  Abstrakcyjny Słowa kluczowe: dziecko, penis, mikropenisa, niepozorny 1. WSTĘP 2. UWAGI ANATOMICZNE 3. BURIED PENISA Pochowany penis. 2-letni chłopiec z ukrytą penisa wtórnych do pobłażliwość…

 • Przepuklina pachwinowa Cure bez chirurgii …

  W styczniu 1998 roku, spędziłem 2 lub 3 dni w każdym tygodniu zwinięta w paraliżującego bólu dla maksymalnie 8 godzin na raz. Nie over-the-counter leki przeciwbólowe wydawało się to żadnej…

Comments are closed.