Palatab

Jak mogę uzyskać średnią Braid Out w 7 krokach stylów warkocz 2013.

Jak mogę uzyskać średnią Braid Out w 7 krokach stylów warkocz 2013.

Produkty potrzebne:

1. nawilżający pozostawić w
Cantu Masło Shea Leave odżywka, Giovanni Weightless Wilgoć pozostawić w lub Shea Masło Shea Moisture Conditioner Leave In) działa najlepiej. Jeśli jest to hell no dla włosów jeśli starali się utrzymać go prosto (czyli: naciśnięcie), to będzie działać idealnie do pakowania punch nawilżający w kręcone włosy.

2. Olej z fok z
Darcy’ego Botanicals Juicy Peach Kernel Oil lub wiśniowy Nektar Kernel Oil, zablokuje się wilgoci z pozostawiania na włosach. Oyin Burnt Sugar Pomada lub podobny produkt będzie pracować maśle, jak dobrze!

3. Grzebień i / lub niektórych Fingers
Będą to jedyne tego naczynia warkocz zewnątrz. Jeśli jesteś perfekcjonistą, grzebień zapewni bardziej precyzyjnych części. Jeśli przetarg na czele … albo co nazywa moja mama jamajskiego „nasty” jak ja (lol), jesteś palce będzie mniejszy dyskomfort na twojej głowie!

4. 5 "Ouchless" Gumki do włosów
Aby utrzymać włosy oddzielne podczas pracy na odcinkach.

Ok, więc zaczynajmy!

1. Część włosy w czterech kwartałach. Po pierwsze, część na środku głowy, więc będziesz miał dwa duże połówki. Po drugie, część poprzek, poziomo, tak, że masz dwie sekcje w każdej połowie części, cztery sumie w was cała głowa!

2. Dogonić każdą sekcję.

3. Zastosuj swoje pozostawić w Moisturizer do każdego z czterech, oddzielonych części. Uważam, że czesanie produktu poprzez najlepiej działa na moim bardzo bardzo bardzo gęste włosy. Należy zwrócić uwagę na swoje korzenie i swoich końcach.

4. Gdy wszystkie części włosy są obszernie nawilżona, chwycić olej wyboru i pocierać ją na rękach, jakby idziesz pocierać kogoś w dół. Aaaaah tak. LOL! Żartuję. W każdym razie, wcierać olejek na dłoniach i między palcami. Tłuste ręce powodują równomierne rozłożenie gdy wyplatania i skręcania włosów.

7. Gdy wszystkie sekcje są plecione się, uderzyć na masce satyny.

Postscriptum To jest w porządku, jeśli masz produkt lub „boogers włosy” pokazujące, kiedy skończysz. Maska satynowe najprawdopodobniej wchłonąć nadmiar produktu, podczas gdy śpisz, bez włosów na suszenie!

Porady dla doskonałego Braid OUT:

  • Należy mieć na uwadze, że stan włosów powinny być czyste. Co-wash jest w porządku, ale uważam, że moi out warkocz trzymać zarówno definicję i wilgoci, gdy odbywa się na wilgotną, czystą i włosy.
  • Po przebudzeniu, należy upewnić się, że twoje włosy są całkowicie suche. Jeśli nie, należy osuszyć na małym ogniu aż do wyschnięcia. Jeśli twoje włosy nie jest całkowicie sucha, lśniące będą katastrofalne i trzymać będzie sucky.
  • Jeżeli Twoje włosy są suche całą drogę, niech ją w dół i lekko mgła z wykończeniowych (soki i owoce jagodowe, jeśli jest wilgotno, gdzie mieszkasz lub olej / woda w sprayu Klimatyzacja bazowa jeśli jest chłodno).

Voila! Najbardziej niesamowite oplot z historii!

Teraz przeszkadza wam, zdaję sobie sprawę, wszystkie nasze włosy są różne i ta metoda nie zadziała dla każdego, ale jeśli mają bardzo grubej, spragniony włosy jak ja też nie potrafię osiągnąć definicję lub wilgoci chcesz, niektóre z nich wskazówki mogą być pomocne! Nadzieję, że to pomaga i szczęśliwy włosy przerzucanie Dolls!

Jaki jest sekret do baddest Outs Braid?

RELATED POSTS

Comments are closed.