Palatab

Jak leczyć trądzik Z tych dziesięciu …

Jak leczyć trądzik Z tych dziesięciu ...

Ale po wielu latach prób 100s różnych rozwiązań, kremy, i tym podobne, to w końcu znaleźć rozwiązanie mojego prywatnego „voila”. Przekonałem się, że cała żywność diety jest pierwszym krokiem w najlepszym pozbycie się trądziku – po tym, to sprowadza się do mądrego, naturalnej suplementacji, zaprojektowane do niszczenia trądzik i całkowicie zreorganizować swoją odporność. Osobiście stosować wszystkie dodatki tu skutecznie, a nawet dalej wykorzystywać 1 – # 4 codziennie.

DRUGIE OŚWIADCZENIE: Przed rozpoczęciem procedury uzupełniania należy zawsze skonsultować się z lekarzem (okay, okay, to prawda, ale muszę powiedzieć, że).

10. Ekstrakt z zielonej herbaty

Jedz pokarmy i suplementy bogate w przeciwutleniacze, aby zmniejszyć stan zapalny! Wprowadzić zielonej herbaty: zielonej herbaty jest jednym z produktów, który ma największą liczbę przeciwutleniaczy, jak również inne bardzo dobre roślinnych związków zwane polifenole. Najbardziej znanym przeciwutleniaczem zielonej herbaty jest EGCG, który stoi na naprawdę długi zestaw dwóch słów, które nie są w stanie dosłownie być wymawiane. Poza tym EGCG, zielona herbata ma tysiące innych silnych, potężnych antyoksydantów. Weź to w obu postaci suplementu lub rozpocząć wisi trochę zielonej herbaty samodzielnie.

9. Vitex

8. Witamina A

Jeśli wszystkie medycznej paplanina nie ma sensu, mogę bardzo wyraźnie powiedzieć, że witaminy A po prostu działa. Moja rada jest taka, albo wziąć bezpieczny suplement witaminy A, lub zacząć jeść dużo marchwi i słodkie ziemniaki! Słodkie ziemniaki są tak bogate w witaminy A, że były one znane do leczenia narodów Niedobór witaminy A.

7. Probiotyki

Według badacza holistycznego zdrowia Alan Logan i dermatologa Valeri Treloar w swojej przełomowej książce The Clear Skin diety. probiotyki są innowacyjne, skuteczne, a nawet sprawdzoną metodą usuwania trądziku. Oni cytują Dermatolodzy w 1930 roku, którzy używali probiotyki z doskonałymi rezultatami – po prostu stracił popularność, gdy inne sposoby leczenia stała się modna w 1960 roku.

Probiotyki są ciekawe, że bakterie, które mają korzystny wpływ na gospodarza. Probiotyki są dostępne w postaci suplementu, a zyskują szerokie uznanie w środowisku medycznym do leczenia przewodu pokarmowego. Zgodnie z wyżej wymienionym książce utrzymania zdrowego jelita może być czynnikiem krytycznym w utrzymaniu zdrowy wygląd ciała.

6. Kurkuma

Kurkuma jest przyprawą bardzo często stosowany w kuchni indyjskiej, która słynie z ziemisty, smaczne podtekstami. Podstawowy składnik „Ayurvedic Medicine”, który jest starożytna praktyka medyczna w Indiach, kurkuma udowodniono w badaniach mają bardzo wysokie właściwości przeciwzapalne, co ma oczywiście bardzo przydatna aplikacja dla trądziku. Szczególnym przeciwutleniaczem kurkumy, która jest dobrze badane jest „kurkuma” – przy użyciu kurkumę lub ekstrakt kurkumy są żywotne suplementów w leczeniu trądziku.

xi 5 miesięcy temu

* Grupa A dano miejscowego witaminy kremu
* Grupa B otrzymała miejscowego witaminy kremu plusa miejscowe aloes

Zgadnij, która grupa na trądzik wyleczyć szybciej?

Grupa B, Okazuje się, że aloes w połączeniu z witaminą A była „znacznie bardziej skuteczna” jest zmniejszenie zmian trądzikowych niż witaminy A sama. Dwa dobre wybory aloes są Palmers Aloe Vera & Made z Ziemi Aloe Vera. W Parlmers wyceniony jest lepiej, ale wykonane z Ziemi Aloe Vera jest lepsza jakość.

Tas 2 miesiące temu

RELATED POSTS

Comments are closed.