Palatab

Jak leczyć pryszcze na czole

Jak leczyć pryszcze na czole

Czoło
Jeśli często noszą kapelusze, tarcie z tkaniny może być winien. Trądzik może być także wynikiem zastosowania ciężkich produktów do pielęgnacji włosów jak odżywki lub zabiegi pozostawiają w które mogą zatkać pory wokół linii włosów, mówi dr Bowe.

Innym możliwym tutaj winowajcą jest stres. Jeśli masz egzaminy zbliża się, na przykład, może to być dobry pomysł, aby włączyć leczenie trądziku, takie jak kwas salicylowy do swojej rutyny, aby pomóc kontrolować potencjalnych wyprysków. I, aby uniknąć rzeczy gorsze, zwolnić chipsy i słodycze. Twoje czoło jest związana z układu pokarmowego, mówi Blondin. Zmniejszenie ilości tłuszczu w diecie oraz zwiększenie spożycia wody może pomóc.

Nos
Twój nos jest związana z twojego serca, a według Blondin, ograniczania wydatków na mięso i pikantne żywności może zmniejszyć wyprysków tutaj. Ona zaleca zamianę ich do żywności, które zawierają dobre tłuszcze, takie jak orzechy, awokado, ryby, lub siemienia lnianego. Ponadto, ponieważ obszar ten jest klin pełne rozszerzonymi porami, sprawdź, czy makijaż nie minęła data ważności lub nie zawiera porów-zatkania składniki, mówi.

W między brwiami
Jest to strefa, w której pojawiają się alergie pokarmowe pierwszy mówi Blondin. Nietolerancja laktozy jest możliwym czynnikiem jest dieta bogata w żywności, które są trudne do strawienia jak fast food.

Jeśli masz swoje brwi woskiem, traktować w obszarze pomiędzy kwasem salicylowym, aby uniknąć odspajania powodujących wrastających włosków, radzi dr Bowe.

policzki
Kiedy ostatni raz oczyścić telefonie lub pędzle do makijażu? Jeżeli użytkownik doświadcza wyprysków w tej dziedzinie, może to być czas, aby dać im wszystko dobre oczyścić, mówi dr Bowe. (Herezje dokładnie, jak upewnić się, że krok po kroku prawidłowo myte).

Ponieważ obszar ten odpowiada również z układu oddechowego, Blondin mówi, że palenie papierosów jest określony nie-nie (na wiele więcej powodów niż tylko pryszcze, zbyt).

Podbródek i szczęki
To może być znak, że trądzik jest wynikiem zaburzenia równowagi hormonalnej, mówi dr Bowe. antykoncepcyjnej lub spironolakton (co obniża poziom testosteronu) są skuteczne metody leczenia.

Uszy
Ponieważ obszar ten jest związany z nerkami, wyprysków tutaj może być bezpośrednim wynikiem odwodnienia. Pij dużo wody i avoidcarbonated i napojów zawierających kofeinę, mówi Blondin.

RELATED POSTS

 • Jak leczyć Pryszcze lodem leczeniu wyprysków.

  Czy leczenia wyprysków z lodem? Nie było zbyt wielu ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, że lód może być stosowany w leczeniu wyprysków. Czy lód pryszcze leczyć? Odpowiedź na to pytanie jest…

 • Życie ze stylami, jak leczyć pryszcze na czole.

  Ludzie myślą, że grzywka jest jedynym rozwiązaniem dla pryszcze na czole, ale są one poważnie czyniąc wielki błąd jak grzywka na czole może wywołać wzrost wyprysków. Podobnie jak w innych…

 • Jak leczyć Pryszcze na czole …

  Nie mogę żyć bez grzywki „, bo trzeba ukryć te guzki na czole? Nie ma potrzeby, aby ukryć się za nici, gdy istnieje wiele sztuczek, które pomogą Ci pozbyć się z nich. pryszcze czole pojawiają…

 • Jak leczyć skórę głowy Pryszcze 15 …

  Kroki Edycja Część jeden z trzech: Stosując produkty do stosowania miejscowego Edycja Za pomocą nadtlenku benzoilu. Nadtlenek benzoilu jest częstym składnikiem trądzik myje i balsamów. Jego…

 • Jak leczyć biała głowa Pryszcze …

  Biała głowa pryszcze mogą być irytujące, ale są najłatwiejsze do leczenia typu – zasadniczo zablokowana porów warstwą martwej skóry nad otworem. Końcówki na tej stronie pomogą Ci pozbyć się z…

 • Jak leczyć pryszcze na czole

  Myj twarz dwa razy dziennie lub więcej: raz w nocy, a raz podczas swojej porannej rutyny lub po treningu naszych po potu. Kiedy myjesz twarz, zmyć ją delikatnie i ciepłą wodą. Ciepło otworzy…

Comments are closed.