Palatab

Jak leczyć nietolerancję alkoholu

Jak leczyć nietolerancję alkoholu

Inni ludzie czytają

 • Jak wyeliminować bakteryjnego zakażenia pochwy
 • Jak korzystać Jogurt jako lekarstwo na bakteryjnego zakażenia pochwy

Skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że zapalenie pochwy jest wszystko, co powinno być traktowane zanim spróbujesz żadnych środków zaradczych. Jeśli zaleca to zapalenie pochwy, oto kilka rzeczy do zrobienia, aby uzyskać zwolnienie. Objawy zadecyduje co lekarstwo musi być. Natural Aloe Vera stosowane bezpośrednio do zakażonego obszaru daje szybką ulgę od palenia.

Pamiętaj, zapalenie pochwy jest problem równowagę pH. To może coś znaczyć, że używasz jest zrzucając równowagę. Mydła, płyny do kąpieli, balsam lub nawet perfumy. Jest to dobry pomysł, starając się w leczeniu objawów wyeliminować nic z fragrance.Plain organicznego jogurtu może przywrócić ład i porządek; ten może być stosowany bezpośrednio do źródła. Biorąc cynk i witaminy B Tabletki mogą pobudzenia układu odpornościowego; to pomoże równowagę PH. Echinacea, czosnek i rumianek wszystkie mają jedną wspólną cechę – wszystkie one mają właściwości anty-grzybicze w nich. Każdy z tych produktów pomoże przywrócić równowagę pH.

Umieścić słodycze dalej i zająć się coś, co pomoże utrzymać poziom stresu w dół. Wysokie spożycie cukru i stres mogą potknąć się równowagę PH.

Unikać kontaktu seksualnego z nikim przez co najmniej 7 dni. Jeśli masz więcej niż jednego partnera to może być również przyczyną ponieważ równowaga PH każdej osoby jest inna; to jest bardzo ważne, aby zachować swoją listę partnerów krótki.

Ograniczyć lub uniknąć alkoholu podczas leczenia zakażenia pochwy.

Wskazówki & ostrzeżenia

 • Jeśli kiedykolwiek miała aborcję, cesarskie cięcie, histerektomia lub wkładki wszczepione, szanse na uzyskanie zakażenia w obrębie miednicy są większe. Douching i tampony z zapachami są również przyczyny zakażenia, więc wybrać mądrze swoje produkty.
 • Sprawdź swoją dietę z lekarzem.
 • Jeśli objawy utrzymują się następnie receptę na metronidazol i klindamycyna, konieczne może być używany.
 • Gdyby trzeba brać leki doustne należy omijać alkoholu przez co najmniej 7 dni.
 • Nawet wszelkich produktów bez recepty, takich jak Ny Quil nie należy przyjmować podczas korzystania z leków.
 • Po pozbyć pochwy można rozwijać drożdże więc być przygotowany.
 • Fot kredytowe przez Flickr

Promowana przez Zergnet

Może Ci się spodobać

Wewnątrz pochwy istnieją dobre i złe bakterie. Normalnie, dobre bakterie (bakterie kwasu mlekowego) dominują i zachować zły z natury.

Bakteryjne zapalenie pochwy jest zakażenia pochwy, który pochodzi z nierównowagi pH w. Kobiety, które preferują naturalne zabiegi i środki zaradcze.

Około 35 procent wszystkich kobiet doświadczy formy bakteryjne zapalenie pochwy w pewnym momencie. Niestety, to isnt prawdopodobne.

Bakteryjne zapalenie pochwy, znany również jako BV, jest niezwykle rozpowszechnioną formą infekcji pochwy, zwłaszcza wśród kobiet w wieku rozrodczym. Podczas niego.

Jest to rutynowa Beauty o LA-Based aktor, piosenkarz i tancerz

RELATED POSTS

 • Jak leczyć zapalenie pochwy bakteryjnej, antybiotyki do leczenia bv.

  Bakteryjne zapalenie pochwy jest jedną z wielu chorób, które atakują żeńskiego układu rozrodczego. Układu rozrodczego kobiety jest zazwyczaj bardzo podatne na różnego rodzaju infekcje więcej…

 • Jak leczyć różyczkę

  Objawy Odra Objawy pojawiają się dopiero zacząć odry dziesięciu do czternastu dni po wirus dotyka osoby. Jest to tak zwany okres inkubacji i na tym etapie, wirus szybko mnoży się w organizmie….

 • Jak leczyć Candida, jak traktować Candida albicans.

  Dowiedz się, jak leczyć candida ze skutecznych metod leczenia naturalnego. Prawdopodobnie słyszeliście o „Candida”, ale może nie wiedzieć, co negatywny wpływ może to być o na swoim ciele. Czy…

 • Jak leczyć zapalenie gruczołu krokowego z …

  Prostaty jest orzech wielkości gruczołu u mężczyzn, który otacza cewkę moczową. Jest on usytuowany pod męskiej pęcherza i stanowi integralną część męskiego układu rozrodczego. Jakie są funkcje…

 • Jak leczyć german measles1

  Co to jest? Odra, znany również jako Rubeola, to infekcja, głównie z nosa, krtani i płuc, które jest bardzo zaraźliwa, co oznacza, że ​​łatwo rozprzestrzenia się z człowieka na człowieka. Wirus…

 • Jak leczyć bardzo ból gardła

  Ból gardła przyczyny i środki zaradcze Niewiele jest rzeczy bardziej przygnębiające niż budzić się z tym Telltale ból, bolesność i obrzęk lub w gardle. Jeśli Twoja praca lub codzienne opieka…

Comments are closed.