Palatab

Jak leczyć lęk Naturalnie …

Jak leczyć lęk Naturalnie ...

Uwaga: Informacje podane poniżej jest zbiorem sugestii zgłaszanych przez tych, którzy używali olejków eterycznych i nie zostały zweryfikowane naukowo w badaniach klinicznych ani przeglądowi przez ekspertów medycznych. Jest to niepotwierdzone informacje i powinny być traktowane jako takie. W przypadku poważnych problemów medycznych należy zasięgnąć porady lekarza.

Wierzę w pomaganiu ludziom znaleźć naturalnych rozwiązań w jak największym stopniu. Odkryłam, że kiedy ludzie są skłonni do poszukiwania naturalne rozwiązania i stosowało je mają świetne wyniki. I pracował z jedną osobą, która powiedziała, że ​​czuł niepokoju tak zły czas, który miała zatrzymać samochód i dostać się do ziemi, gdzie wyciągnął na trawie na poboczu drogi, powiedziała, że ​​krótko po tym, jak zaczął ciągnąc trawa zaczęła czuć się lepiej. Rozmawialiśmy o tym, co się czuje i dlaczego coraz ziemia była tak skuteczna dla niej. Zgodziliśmy się zająć jej naturalne rozwiązanie i zastosować go do znanej techniki terapeutycznej angażowania pięciu zmysłów.

Oto kilka przepisów na mieszanie stosowaniu olejów, które mogą być pomocne. Może to być pomocne, aby połączyć te przepisy w szklanej butelce z rolki górnej zabrać ze sobą.

Ocean Breaze Mieszanka: 3 krople lawendy, oczyszczają 1 kroplę Wild Orange 2 krople bergamotka 1 rozwijanym dodanie 1 łyżeczka oleju kokosowego; delikatnie mieszać i stosować się do przedramion, koncentrując się na spokój podczas oddychania głęboko.

Wdzięczny Mieszanka: Kadzidło, wetiwer 2 krople 3 krople, drewno cedrowe 2 krople 1 kroplę Mirra; Delikatnie wymieszać i wdech – stosuje się do karku, oddychaj głęboko.

Codziennie Mieszanka: Dziki olejek pomarańczowy 5 kropli, kadzidło 3 krople, geranium, bergamotka 6 kropli 8 kropli, mieszanka do szklanej butelki i delikatnie toczą między rękami, a następnie dodać 4-6 krople do dyfuzora i cieszyć się.

Harmony Mieszanka: Nastrój Wysokość mieszanki olejów 6 kropli, Bergamot Oil 4 krople, Ylang Ylang 3 krople, olejek z drzewa sandałowego 2 krople, Melissa 1 kropli lub 1 kropla czarny pieprz.

Szczęśliwy Mieszanka: Rub 3-4 krople kadzidła Oil, uspokajający Blend, Mieszanka Uziemienie lub Mood Wysokość Blend, na szyi & podstawy czaszki.

Bardzo chciałbym usłyszeć o tym, co ciekawe zestawy nasi czytelnicy budować. Dziękuję za przeczytanie, jeśli masz pytania proszę dołącz do nas jeden z naszych społecznych kanałów medialnych.

Udostępnij to:

RELATED POSTS

 • Jak leczyć Foot and hand Grzyb …

  Przez Esperance Barretto Rozwiązanie swoje kruche i przebarwienia paznokci grzyba jeździł, zanim będzie za późno. Grzyb paznokci, znany również jako grzybicy paznokci może mieć wpływ na obie…

 • Jak leczyć żylaki Naturalnie …

  Jesteś tutaj: Strona główna / Ciało / Leczenie żylaków Naturalnie Objawy obejmują bóle żylaki w nogach (szczególnie kończyn dolnych), A ociężałość, zmęczenie, obrzęk kostek i swędzenie nóg. W…

 • Jak naturalnie leczyć skóry tagów …

  Kto na tej ziemi nie jest zainteresowany patrząc wielki i wspaniały. Prawdopodobnie są święci. Niestety, tylko nieliczni z nas są święci, a większość z nas nie może puścić możliwości, które…

 • Jak Pozbyć pluskwy Naturalnie …

  środki domu pluskwy, aby pozbyć się pluskiew i uniknąć ugryzienia pluskiew. Pierwsze ugryzieniami są każdego człowieka najgorszy koszmar, zwłaszcza jeśli jest to własnym łóżku w domu. Można go…

 • Strona główna zadośćuczynienie za Pimples, jak leczyć pryszcze.

  Wiele związków chemicznych i leków są dostępne na rynku wyleczenia pryszcze ale można leczyć trądzik naturalnie i tym samym pomóc leczyć bez żadnych skutków ubocznych. Odnośnik Jakie są…

 • Jak pozbyć się świerzbu Naturalnie …

  Tu metody leczenia leczyć świerzb z szybko działającą naturalną domu remedies.Natural leczenia można leczyć świerzb stałe .There ma żadnych skutków ubocznych dla naturalnych kuracji jest…

Comments are closed.