Palatab

Jak laserowo wycinane Podstawy …

Jak laserowo wycinane Podstawy ...

Szukasz lasera że laser może ciąć drewno, akryl, plastik, tkaniny, lub wielu innych materiałów niemetalowych? Cięcie laserem z systemem Epilog Laser pozwala na tworzenie skomplikowanych wzorów i wysoce szczegółowe cięć we wszystkich tych materiałów i wiele innych.

Podłączony do komputera tak jak drukarki, system odetnie projekty tworzone w większości programów graficznych. Skonfiguruj rozmiar strony do wielkości kawałka jesteś grawerowanie, stworzyć swój wizerunek, a następnie wydrukować go do lasera – to będzie nawet wygrawerować materiał z tego samego systemu!

Można przeciąć metalu? Nie, częstotliwość lasera CO2 wymaga bardzo wysokich mocach laserów przenikać przez metale. systemy laserowe CO2 epilog są najlepiej przystosowane do cięcia drewna, akryl, tworzywa sztucznego i tkaniny. Nie wiesz o swoim materiale? Porozmawiaj z naszych aplikacji Lab na temat swojego materiału.

Najlepszym sposobem, aby opisać, jak nasza praca lasery jest porównanie systemu do drukarki. Stosując podobną technologię, bierzemy obrazy, które zwykle drukować na papierze, ale zamiast tego wystrzelić wiązkę laserową CO2, które graweruje i przecina swój projekt na różnorodnych materiałach.

  • Laser: źródło lasera CO2, 30-120 watów
  • Grawerowania Materiały: Drewno, akryl, plastik, szkło, skóra, corian, tkaniny, metale powlekane, aluminium anodowane, kamień, marmur, ceramika, mylar, preszpanu i więcej.
  • Materiały do ​​cięcia: Drewno, akryl, plastik, DELRIN, tkaniny, skóra, melamina, papier, guma, fornir, korek i więcej.

Zalety cięcie laserowe CO2

  • Laser tworzy wiązkę światła, która jest używana do przecięcia materiału, więc nie ma część systemu laserowego w kontakcie z materiałem.
  • Dla cieńszych materiałów, wszystkie systemy laserowe Epilog zawierać zintegrowany stół podciśnieniowy przytrzymać papierów, materiałów i cienkich tworzyw sztucznych, jak przebić się przez materiał.
  • Jest to niezwykle precyzyjne, na wzór już narysowany na ekranie.
  • Wyciąć kilka wzorców z tego samego kawałka materiału. Można drukować do lasera z różnych programów, w tym CorelDRAW, AutoCAD i oprogramowania Adobe.

Produkujemy cztery różne linie produktów Systemy laserowe grawer do swoich potrzeb. Z naszego pulpitu Zing serii Laser naszych top-of-the-line systemy laserowe grawerowanie Fusion, znajdziesz właściwą laserowy grawer do etch swoje produkty.

Obrazek do cięcia w kilku prostych krokach

W programie graficznym, rysować lub importować kształt do wycięcia. W tym przykładzie mamy do cięcia skomplikowanych bramę z 1/8" olcha.

System laserowy będzie grawerować i ciąć systemu jednego, tak aby laser wiedzieć, że linie mamy na ekranie mają być wycięte, ustawiamy je do .001", Laser czyta wszystkie linie poniżej 0,001" jak linie do cięcia.

Umieść arkusz drewna na stole i wydrukować obraz lasera. System jest podłączony do komputera, podobnie jak drukarki. Ustawić szybkość i siłę w sterowniku drukarki dla materiału ciętego, i wysłać go do lasera.

Laser automatycznie dostosuje się do odpowiedniej wysokości w stosunku do grubości materiału jesteś cięcia lub grawerowania.

Ostateczny produkt jest skomplikowany cięcia zestaw 4" wysokie bramy. Jak widać, laser robi piękną robotę z pracy i przewijania grzywny szczegółowo. Można użyć clipart, logo, pliki AutoCAD, a większość innych plików graficznych.

Tworzenie drewniane ramki, tablice, inkrustacji i wiele więcej – możliwości są nieograniczone! A sam system będzie również wygrawerować laserowo cięte i akrylu, plastiku, skóry, gumy i wielu innych materiałów, jak również trwale oznaczenie metalu.

Dlaczego wasze systemy grawerowania laserowego lepiej niż lampy laserowej szkło?

Dzięki zastosowaniu rur laserowych, które są wykonane z metalu z elementami ceramicznymi, jesteśmy w stanie odpalić nasze lasery w znacznie szybszym tempie niż laserowe rur szklanych, które dostarczają nam dużo wyższej jakości podczas grawerowania. Ponadto nasze rury laserowe są chłodzone powietrzem – woda nie wymaga chłodzenia.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji lub utwórz demonstrację?

Wypełnić formularz na tej stronie, a my wyślemy Ci grawerowanie laserowe i cięcia próbek, demo DVD i pełna linia produktów broszurę, która pokaże, co można zrobić z systemu laserowego grawerowania.

Więcej informacji

  • Otrzymać broszurę KitWyślemy Ci broszury, DVD demo i grawerowane i próbek wyciętych utworzony za pomocą lasera.
  • próbka KlubOdwiedź naszą pełną Sample Klub więcej pomysłów, co można stworzyć z systemem laserowym od Epilog.
  • Laser Product LineZobacz naszą pełną linię CO2 i włókna laserowego grawerowania i systemy cięcia, aby zobaczyć, który jest właśnie dla Ciebie.

Otrzymują DVD Demo, broszura i grawerowane Samples

RELATED POSTS

Comments are closed.