Palatab

Jak korzystać z pralki …

Jak korzystać z pralki ...

Nowoczesne pralki pochodzą ładowany z funkcji, a przy użyciu jednego nie zawsze jest prostym procesem. Oprócz ładowania tkanin i detergentu, najważniejsze etapy procesu są wybierając temperaturę prania i cykl. Istnieje również kilka ważnych rzeczy, o których należy pamiętać w trakcie całego procesu, aby zapewnić ubranie wychodzi czysta i wolna od zmarszczek. Można kupić pralki z domów towarowych, specjalność sprzętu gospodarstwa domowego, detalistów i sprzedawców internetowych, takich jak te w serwisie eBay. Pamiętaj, aby porównać ceny dla nowych i używanych pralek, aby uzyskać najlepszą ofertę i ciesz się wygodą czyszczenia ubrań i innych materiałów w domu.

Dodaj Odzież i detergentu

Pierwszym krokiem do korzystania z pralki jest włożyć ubranie do komory głównej maszyny. Następnie trzeba dodać detergentu. Na starszych maszynach, dodać detergentu bezpośrednio na odzieży. Jednak większość nowsze modele są wyposażone w szufladę na wyrywanie lub inny zbiornik na detergent. Nie może być więcej niż jedna komora w szufladzie, która pozwala na dodanie wybielacza. zmiękczacza. i detergent oddzielnie. Przedziały mają etykiety informujące ich funkcję. Po włożeniu ubrania i dodać detergentu, nadszedł czas, aby wybrać się umyć i wypłukać ustawienia.

Wybierz cyklu prania i temperatury

Obie decyzje trzeba dokonać podczas korzystania z pralki obejmować temperaturę zmywania i prania. Na etykiecie lub na odzież tag wskazuje idealną temperaturę i cyklu dla tego elementu, można rozpocząć wykonywanie swoich wyborów w oparciu o te informacje. Więcej informacji na temat dostępnych opcji, aby wybrać najlepsze ustawienia do swoich potrzeb.

Mycie Cycles

Cykl prania określa jak szybko spin ubrania do pralki i jak długo trwa podkładka. Chociaż niektóre nowoczesne pralki mają liczne cykle prania, trzy podstawowe ustawienia, które powinny być znane są regularne, stałe prasy, i delikatne.

regularnego cyklu

Normalny cykl jest najdłuższy z trzech podstawowych cykli, co oznacza, że ​​jest zwykle najlepszym rozwiązaniem dla zabrudzonej odzieży. Normalne myje ubrania rowerowe i płukanki z szybkim cyklem, więc tkaniny wytrzymać więcej agitacji. Odzież wykonana z bawełny i lnu, jak również syntetyczne, nadaje się do normalnego cyklu. Ręczniki i pościel są również bezpieczne w użyciu w normalnym cyklu.

Stałe Prasa Cycle

Użyj stałego cyklu prasową do tkanin, które łatwo zmarszczek, takich jak spodnie strój. Cykl ten pierze ubrania na szybkim ustawieniem i spłukuje je powoli. Cały cykl trwa krótszym okresie czasu, co redukuje marszczenie i zagnieceń na tkaninach. Należy pamiętać, że odzież jest bardziej wilgotne podczas prania z tym ustawieniem.

Pranie delikatne Cykl

Delikatny cykl prania trwa znacznie krócej niż regularnego cyklu, a działa z powolnym prania i płukania z małą prędkością. Zmniejsza to zużycie tkanin, dzięki czemu idealny cykl dla odzieży z bardzo cienkich tkanin. Jest on również przydatny do luźno tkanego strój, swetry. ponieważ nie rozciągają materiał. Mimo to ustawienie chroni ubranie, to nie czyści tak dokładnie, więc ta opcja jest najlepsza dla lekko używanej odzieży.

Temperatura

Temperatura wody określa ilość zmarszczek w tkaninach, trwałości koloru, a ogólna odzież zużycie otrzymuje w podkładce. Urządzenia oferują do wyboru ciepłych i zimnych temperaturach prania.

Ciepła woda

Największą korzyścią z ciepłą wodą jest jego moc czyszczenia. Ciepła woda jest lepszy w usuwaniu brudu i innych materiałów z tkaninami. zachowuje również kolory, więc jest zwykle najlepszym wyborem dla tkanin kolorowych. Jednakże, ciepła woda może przyczynić się do kurczenia się materiałów organicznych, takich jak wełna.

Zimna woda

Zimna woda pomaga plamy uwalnianiu. Jednak to nie tak dokładnie, jak czyścić ciepłą wodą, tak jest najlepiej dla odzieży bez większego żywności lub gromadzeniu brudu.

Jak kupić pralkę w serwisie eBay

W celu korzystania z pralki, trzeba wybrać temperaturę wody oraz cykl prania. Wybierz te opcje w odniesieniu do rodzaju tkaniny i stopnia zabrudzenia są. Za pomocą kilku prostych krokach, można prać prawie każdy materiał szybko i łatwo w pralce.

Pralka

Odzież

Ręcznik

RELATED POSTS

 • Jak można wyczyścić wnętrze pralki

  Co? Clean My pralka? Tak, pralki muszą być czyszczone raz na jakiś czas; podobnie jak zmywarki, zlewy, wanny i kanalizacji. Chociaż większość gleb wymywa się z pozostałości wody, brudu i…

 • Jak korzystać z Top trwa wysoką …

  Ładowane od góry pralki o dużej wydajności automatycznie zużywają mniej wody i energii elektrycznej niż dominujących top-ładowarki, ale niektórzy właściciele appliance są zdezorientowani o tym,…

 • Jak czyścić pralki …

  Nie wiedziałby go szukać w moim domu (czy wręcz mnie), ale po spędzeniu dużej ilości czasu edycji Kim i Aggie wskazówek czyszczących. Ja faktycznie podniósł nieco czyszczenia know-how. Dlatego…

 • Jak pozbyć się z pralki …

  Dla urządzenia, które oczyszcza i odświeża swoje brudy, pralka może być dość brudny i śmierdzący. Brud, brud i wszelkiego rodzaju zapachy w końcu udają się do wewnętrznych powierzchni pralki….

 • Jak czyścić Pralki …

  Musiałem wysłać e-mail do dziękujemy za pomoc mi usunąć zapach z mojej pralki. Żyjemy w pobliżu plaży i zakłada się, że to było nieuniknione, że moja pralka i ręczniki zawsze pachną. I nawet…

 • Jak można wyczyścić wnętrze pralki

  Aaron STICKLEY. Ekspert sanitarny Updated 26 lipca 2016. Gdy pralka nie będzie drenażu może istnieć kilka różnych przyczyn. Jeśli okaże się, że nagle pralki przyzwyczajenie spuścić pierwszą…

Comments are closed.