Palatab

Jak korzystać z domu lekarstwem na ucho …

Jak korzystać z domu lekarstwem na ucho ...

Zawsze może być pomocne użycie środka domu dla bakterii zapalenia ucha, ponieważ łagodzi ból i ciśnienie szybko. Najczęściej ból ucha pochodzi z infekcji ucha i usuwania infekcji naturalnie usuwa ból. Można leczeniu zakażeń prawo w swoim własnym domu. Jednak zanim spróbujesz żadnych środków domu jest to dobry pomysł, aby odwiedzić lekarza co najmniej raz.

Mimo to jest bajka żony, mocz może być lekarstwem na wszystko, jeśli chodzi o leczenie infekcji ucha z naturalnych rozwiązań masz w domu. Kilka kropli moczu w uchu, który jest przyczyną kłopotów nie tylko złagodzić ból swoim ciepłem, ale amoniaku w moczu zabije bakterie.

Inne środki do czynienia z zapaleniem ucha wymagają elementy ze swojej kuchni. Większość ludzi korzysta z czosnku i cebuli do gotowania, ale mogą również zabić bakterie. Simmering czosnek i cebulę wraz z pewnym oliwy stworzy oleju, które mogą być opuszczane do zainfekowanego ucha. Olej działa cuda na bóle uszu.

Sok z cytryny może być łatwym sposobem usunięcia infekcji w uchu. A kropel kilka wprowadzone bezpośrednio do ucha bez rozcieńczania posłuży jako kwaśny do bazy bakterii jest. Mieszanie kwasu z zasadą zneutralizuje i zabić bakterie.

Ocet jest dobry do czyszczenia różnych rzeczy, a ucho nie jest inaczej. Można połączyć ocet i wodę w stosunku 50/50 na podjęcie w roztworze macierzystym infekcji ucha. Kilka kropli do ucha kilka razy dziennie szybko leczyć infekcję.

Większość ludzi również korzystać nadtlenku wodoru do dezynfekcji rzeczy w organizmie. Może być również stosowany do infekcji uszu, ponieważ działanie propagacji nadtlenku wodoru oczyszcza bakterii z ucha, eliminując infekcji.

Gorący okład połączeniu z opierając się na stronie, która ma zainfekowanego ucha może zmniejszyć ból i spuścić ucho przygotowaniach naturalny. Układanie na zainfekowanej stronie zmusza infekcję kapać z ucha, a gorący kompres zapewni kojący uczucie na bóle.

Istnieje wiele innych środków, które ludzie próbowali, a można również uzupełnić własną rękę, jeśli masz dobre poczucie tego, co naturalne produkty masz pracę jako sprzątaczki. Upewnij się, że nie umieścić coś niebezpiecznego, takich jak wybielaczy i silne środki czyszczące w uchu. Również nie trzymać niczego w uchu, aby spróbować wyciągnąć nagromadzenie się.

Być towarzyski, Share!

RELATED POSTS

Comments are closed.