Palatab

Jak korzystać z Avocado Oil jako twarz …

Jak korzystać z Avocado Oil jako twarz ...

Rozglądając lokalnego sklepu kosmetycznego lub supermarkecie, istnieje wiele różnych twarzy nawilżające. Wszystkie z nich zwykle obiecuje głęboko nawilżona, młodszy wygląd skóry (często w znacznej cenie).

Ale spójrz trochę bliżej na liście składników i dodatków petrochemicznych pochodne, takie jak glikol propylenowy, cyklometikon, wazeliny i metyloparabenu może nie brzmi tak atrakcyjna. W rzeczywistości, wiele z nich jest naprawdę znany drażniących skórę, ale producenci wciąż uwzględnić je w swoich kompozycjach.

Co zrobić, jeśli nie było to naturalny krem ​​nawilżający olej do twarzy, że wiele osób, w tym ja, mają więcej znacznie bardziej efektywne rezultaty niż chemiczno-Ladenem, markowych nawilżające?

Co jeśli to ta sama balsam był również o najlepszy olej do gotowania można wykorzystać w kuchni, wykonana niezwykle zdrowe sałatek, a nawet wyjątkowe traktowanie włosów?

To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, ale tłoczony na zimno olej z awokado jest wszystkie te rzeczy. Ta strona będzie patrzeć, jak stosować olej z awokado jako balsam i zaoszczędzić na chemicznych ładunkiem kosmetyków.

Właściwości skóry Olej z awokado

Tłoczony na zimno olej z awokado jest jednym z najbogatszych źródeł korzystnych jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, takich jak kwas oleinowy. Tłuszcze te są doskonałym dodatkiem do diety, ale może również mieć bezpośredni wpływ na teksturę i wygląd skóry.

Nie tylko jest olej z awokado bardzo dobry nawilżające i zmiękczające skórę, jest też często zalecane jako skutecznego leczenia trądziku i zaskórników, egzemy i innych form zapalenia skóry. Pojawiły się nawet doniesienia korzystny dla zmniejszenia plamy starcze i wygładzając drobne linie i zmarszczki.

Oczywiście ważne jest, aby pamiętać, że poszczególne wyniki zazwyczaj różnią się znacznie w zależności od rodzaju skóry i innych czynników, takich jak dobrego odżywiania wewnętrznego.

Powiedział, że jeśli Twoja skóra jest wcale wrażliwe lub problematyczne, to jest bardzo korzystne mieć jeden prosty, naturalny olej do stosowania jako balsam twarzy, zamiast próbować wypracować który z dwóch tuzinów różne substancje chemiczne mogą być przyczyną problemów skórnych.

W najgorszym przypadku, jeśli stosując olej z awokado na twarzy nie działa dobrze dla ciebie, ponieważ ma dla innych, nadal masz go do gotowania, jako sos sałatkowy lub do leczenia włosów.

Osobiście, od korzystania z tej tłoczony na zimno olej z awokado jako balsam, w sposób opiszę naprzód, zauważyłam znaczną poprawę. Skóra na mojej twarzy pojawia się znacznie bardziej miękkie, z prawdziwym osłabienia linii na czole.

Początkowo byłem zaniepokojony, że używając go na mojej twarzy stałaby się pojawiać tłuste, ale po tym jak została wchłonięta, to faktycznie odwrotnie. Wydaje się, skóra jest tak również po użyciu uwodniony olej z awokado, że nie trzeba wytwarzać nadmiar oleju, który jest przyzwyczajony.

Być może nawet ważniejsze, pory na nosie i policzkach pojawiają górnych wyraźnie zmniejszone, a od czasu do czasu pojawia się lekkie zaczerwienienie twarzy również zmniejszone.

Tłoczony na zimno Olej z awokado do twarzy nawilżenie

Można stosować olej z awokado do twarzy w taki sam sposób jak każdy inny nawilżający – z podkładką waty lub bardzo czystymi palcami. Upewnij się, że twoja twarz myje dobrze i najlepiej jeszcze wilgotne łatwo rozprowadzić olej.

Używam go od razu po kąpieli lub mycia twarzy w godzinach wieczornych. Nie trzeba tak dużo, a może mały zimnica na każdym policzku i na czole.

Olej z awokado jest bardzo skoncentrowana jednonienasycone kwasy tłuszczowe, fitosterole, witaminę E i inne przeciwutleniacze. Trochę przechodzi długą drogę.

Chociaż nie jest absorbowana, tak szybko, jak niektóre nawilżające, zwykle ledwo zauważalne na dziesięć do piętnastu minut. Jeśli to Ci przeszkadza, dać mu kilka minut, aby zostać wchłonięte, a następnie delikatnie przetrzeć twarz wilgotną ściereczką.

Można używać go jako dzień nawilżający (i często w dni wolne, kiedy nie będę śpieszył się drzwi do pracy), ale dlatego, że jest tak bogaty, wydaje się lepiej jako nocnej nawilżający twarzy stosowanej przed snem.

Niektórzy zalecają mieszanie pół tłoczony na zimno olej z awokado i pół słodki olejek migdałowy. co jest bardzo korzystne dla skóry.

Olejek migdałowy trwa dłużej wchłonąć choć, więc może chcesz zachować to jako balsam wieczorem i używać wilgotnej ręcznik na twarz przed głowa uderza w poduszkę.

Byłbym zainteresowany, aby usłyszeć od każdego, kto próbował tej lub innej kombinacji olej z awokado jako balsam twarzy w komentarzach poniżej.

Ważne jest, aby szukać tłoczony na zimno olej z awokado. a nie tańsze oleje rafinowane, jeśli jesteś zainteresowany potencjalnych właściwościach regenerujących skórę, a nie tylko skutków nawilżających. Minimalna udoskonalenie tłoczony na zimno olej z awokado zachowuje więcej steroli roślinnych ważne, chlorofil, witaminy E i innych przeciwutleniaczy.

Można również użyć go jako sos sałatkowy lub innego Ponadto receptury dostać jakąś dobrą wewnętrzną odżywianie skóry. Strona na znalezieniu Online olej z awokado ma najlepsze opcje znalazłem.

olej z awokado mogą być również użyteczne do leczenia problemów skórnych, takich jak trądzik i zaskórników i bardziej poważnych chorób, takich jak łuszczyca i egzemy.

Również z wyprzedzeniem na 3 sposoby Korzystanie Avocado Oil na trądzik Problemów jest specjalna metoda czyszczenia oleju. Jest to kolejny świetny sposób, aby nawilżać twarzy z olejkiem z awokado w tym samym czasie co wyjaśnianiu wielu problemów skórnych.

Zdjęcie 1 kredyt z podziękowaniem: threelayercake

Ta strona wykorzystuje cookies, aby poprawić swoje doświadczenia. Będziemy zakładać, że jesteś w porządku z tym, ale można z nich zrezygnować, jeśli wish.Accept przeczytać więcej

RELATED POSTS

 • Jak użyć oliwy z oliwek jako twarz …

  Nadal nie wiem jak użyć oliwy z oliwek jako demakijażu, prawda? Pilnie naprawić niedopatrzenie! Można oczyścić twarz z oliwy z oliwek, a częściej niż przy użyciu mleczka kosmetyczne. To będzie…

 • Jak korzystać z Cedar Oil jako owada …

  Zakup czysty olejek cedrowy do stosowania jako środek odstraszający owady w całym domu. Po rozcieńczeniu z alkoholem lub wodą destylowaną i wlewa do butelki z rozpylaczem, cedr olej może być…

 • Jak korzystać mleku Magnesia jako …

  (Uwaga: Ten post może zawierać linki partnerskie Twój koszt nie zmieni się, jeśli coś kupić, ale będę otrzymywać niewielką prowizję w celu wsparcia tej strony.). Szukasz nowego naturalnego…

 • Jak korzystać z oleju rycynowego jako owada …

  Czysty olej rycynowy, który jest ekstrahowany z nasion rącznika, jest bezwonna i bez smaku, olej, który jest używany do różnych schorzeń skóry. W ostatnich latach, olej rycynowy jest stosowany…

 • Jak korzystać z komputera Mac jako Bluetooth …

  Jonny Evans. Apple TV Expert Witamy, zrobiłeś to do najlepszych stron Apple TV w sieci. Jonny została pisemnie o Apple od roku 1999. Będzie pokazać wszystko, co musisz wiedzieć o Apple TV: jak…

 • Jak korzystać z oleju rycynowego dla skóry …

  Chociaż olej rycynowy jest znany z jego moczopędne wpływa, może również działać jako środek do mycia skóry i leczeniu trądziku i oznakami starzenia. Aby korzystać z oleju rycynowego do…

Comments are closed.